S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
30. lis 2009

fris, no nádhera, gratulujem,
toť básnické črevo v sebe nezaprieš. 🙂

frisbee
autor
30. lis 2009

veď viem,gény sú gény 😀

teodorka
30. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fris mozem mat depku aku chcem ale Ty mi vsetko vynahradis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to si so mnou ešte nič nezažila 😀 😀 😀

jalao
30. lis 2009

Fris Hviezdoslavova.....wow, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty máš v tej práci riadne inšpiratívne jing a jang 😀 😀 😀 😀
prosím ťa a ako sa dá povaliť oko????

frisbee
autor
30. lis 2009

cestou zo záchodíku som ho poslala čakať na manželské lože 😀

teodorka
30. lis 2009

Ty si ho nepovalila Ty si ho ovalila 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

on bol tak prekvapený,že ani nevedel,čo sa deje 😀 😀 😀

jalao
30. lis 2009

Friska píše básničky,
kto spočíta detičky?
Spokojne si odfukujú,
maminky si posurfujú.
Vínka si tu ulejú,
aj sa riadne nasmejú...
Z každej z nich si príklad ber
a bacha, ide december!! 🙂

frisbee
autor
30. lis 2009

správne oli,alkohol tam chýbal 😀

frisbee
autor
30. lis 2009

baby,zmiznem vám...idem na kontrolu,doktore...a toto všecko je moje?vanjuša,ešte sa stretneme v tomto v roku, 😉 ,amore mio?

jalao
30. lis 2009

ale ved -som nemohla dať, že kalíšok si vylejú , o akom Teo písala, hoci aj to by sa hodilo...do rýmu.. 😀 😀 😀

vanja
30. lis 2009

fris a teraz ťa akože čaká, či čo?
a to ho len tak necháš?

vanja
30. lis 2009

baby idem aj ja spať, tak dobrú noc, a stretneme sa frsi ešte v tomto roku neboj.
tak dobrú noc a pozdravujem ostatné baby čo tu neboli dnes večer.
pááááááááááááááá

jalao
30. lis 2009

baby, rýmy mi došli 😉 😉 😉 , idem osvedčeným smerom - vycikať, umyť, pomodliť a spať...ako ma to moja mamula učila.... 😅 😅 😅 😅 Akosi ste sa rozutekali....

jalao
30. lis 2009

ano, Vanja, príde ešte dakedy pri splne mesiaca....dobrú noc všetkým. 😉 😉 😉

teodorka
30. lis 2009

aj ja prajem dobru noc vsetkym ...asi si idem este vyliat ten kalich a spat 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
30. lis 2009

dobrú noc,baby..vanji,ja som v práci,vieš...no už by som spala teraz 😝

teodorka
1. pro 2009

a ja tu este furt trcim ... 😝 ale uz pojdem aj ja lebo zajtra budm na nevydrzanie 😀 😎

bambi09
1. pro 2009

ježkove husličky,ja nestíham listovať,to čo ste sa zbesneli??? 😀 😀 😀
píšete,jak divé 😀 😀 😀
na kalich sa chystám aj ja,tiež mi to prišlo blééé,ale frisuľa ma presvedčila 🙂 😉

frisbee
autor
1. pro 2009

že bléé,veď budeš čistučká ako obláčik 😀

bambi09
1. pro 2009

ste sa ma zľakli???no,dobre,tak idem,dobrú noc 😝 😝 😝 😀
teo,nezabudni ten kalich vylievať,len nie často 😀 😀 😀 a vďaka za môj úbohý prst,bolí,bolí ☹ ☹ 😝
muž pofúkal,zalepil a no,môžeš pokračovať 😀 😠 😠 no nie je "zlatý"??? 😠 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. pro 2009

čo ti pofúkal?ako vidím tie tajomné usmieváky,prebúdza sa vo mne obrazotvornosť 😀

bambi09
1. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 neobrazotvoruj a spi 😀 😀 😀 😀 pofúkal prst a že môžeš ďalej krájať 😠 😀 k nemu by som už volala záchranku 😀 😀 😀

teodorka
1. pro 2009

ja som sa prave dorehlila z mojim v posteli az sa mi zdalo ze mi kalich vytiekol tak som to isla skontrolovat ...fris preco mi to furt vbehuva dnu? 😝 😀 vsak za chvilu si to budem rukou robit 5x denne 😀 😀 😀
jaj a este vecer som si skypovala s bejvalym ...ako vzdy 😝 😀 a vravi mi ze chce stavat montovany dom a teraz som to hovorila mm v posteli a on ze a z coho chce stavat z Merkura alebo z Lega ?no tak som skoro pototo 😀
bambula ten Tvoj muz musi byt z Teba hotovi vsak Ty mu nedas kus oddychnut ...kup si uz konecne kalich a zistis aka si Ty len sebestacna zena 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. pro 2009

😀 😀 😀 😀 teo,nekúpila si si malý,mne drží na jednom mieste ako prilepený 😉

frisbee
autor
1. pro 2009

dobré ránko,o chvíľu to tu ožije,už chcem byť doma.dari,hlásenie 🙂

darina60
1. pro 2009

Dobré ránko, ja od šiestej zarezávam, tak musím podať hlásenie. Fris, všetko o.k., včera som z roboty nabehla domov a piekla som linecké. Chcela som aj umývať okná, ale fúkal hrozný vietor, tak nechcem nachladnúť. Doteraz som Vás čítala, no teda to boli témy 😉 😉
Fris a Ty dávaj pozor na seba, jedno nemáš v poriadku, a už si druhé narazíš. 😉
Ostatné z dennej šichty kde ste????
Vladi, ja som Ti prvá predpovedala chlapca, ked Ti začalo bývať zle 🙂 🙂 Ja pri dcéra nič a pri malom do 17 týždňa som dôverne záchodovú misu poznala 😉 😉 A gratulujem... 😉 😉
Bambi, aj ked sa tu nestretávame tak som rada, že žiješ, že máš dobrú náladu, prstík dúfam, že sa hojí a mladý ako so zdravím??
Juli a dúfam, že aj denná šichta bude dnes, hoci si sa zaplietla medzi nočnú 🙂
Veronka hlásenie zo včerajška 😉

simona55
1. pro 2009

friiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ty budes mat vyznamenanie za tu to basen 😀 😀 😀 😀 😀 Bambula ano poslednej dobe chodim sem vela, mas pravdu , tu sa viem odreagovat a nemysliet na staosti, ☹ to to je vesela tema, sem sa chodim smiat sa 😀 😀 ved ktoby sa,sa nesmial ked tu sa meni tema z zodna naden 😀 😀 😀 tu uz bolo vsetko mozne, 😀 sracka kacka,piska ,jojojojooooooj, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 caw Vanulka, vitaj ,uz som ta hladala,chcela som podat v Marekize patranie, po nezvestnej Vanulke zelenoocke 😀 😀 😀 😀 😀 mas stastie ze si sa objavila. 😀 dnes sa chystam z mojim Davidkom k dokine, nechce papkat, a dost vyrazne schudol ☹ , a aj si ho dam pekne ostrihat. 🙂moj chrustik.jeeeeeeeeeej Vladenka,gratulujem ti , no vidis, super 🙂

jalao
1. pro 2009

ahojte, dobre ranko, neboj Dari, jednym ockom...nevyspatym 😒 tu budem naporudzi... 😉 😉 😉
vcera som si dopriala s dievcatami nocny zivot, dnes uz budem len dospavat 😉 😉 Dnes pridem zo skolky rovno domov, akurat som slubila Tanicke, ze pojdeme sviecky na adv. veniec kupit, lebo mlady vcera doniesol roztomily adv. veniec, vyrobil ho sam - vlastne len taku formu, co vytvoril, naglazuroval a vypalovali, tak ma potesil, vyzdobime si ho a idem sa ladit aj ja na sviatky... 😉