S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
3. pro 2009

idem spať, dobrú noc
🙂

frisbee
autor
3. pro 2009

idem aj ja,nejako ma ten dnešný pohyb položil 😀 😀 😀
ozaj,denná smena,čítam vás,ale nestíham..nebojte,všetko bude 😀

bambi09
3. pro 2009

hééééj a ja som konečne tu a vanja ide spať ☹ ☹ ☹
naspääääääääť 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. pro 2009

no,mám dosť-okno som umyla,záclony a závesy oprala,4 pizze upiekla,v Lidli sme boli peši s malou-trvalo nám to dve hodiny-tam a späť,išli sme pozrieť čižmičky a vrátili sme sa s dvomi taškami a kýblom pukancov-ťuk,ťuk na čelíčko 😀 😀 😀

bambi09
3. pro 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ všetky ste fuč,tak dobrú noc-popíšem si sama so sebou 😅 😅 😅

bambi09
4. pro 2009

tak ešte som hore a aby ranná smena nereptala,že na nich kašleme,tak popíšem,aby ste mali čo čítať 😀 😅
všetko čítam večer,len nestíham reagovať,keď ste také akčné(čo je dobre) 😉 ja by som aj nakukla a poťukala,ale poznám tie svoje dvojhodinové nakuknutia 😀 😀 😀 tak si odriekam,že až večer cica,keď bude denný plán splnený a aj tak som v sklze 😀 😀 😀 😝
som sa na vás rehlila,čo ste rozoberali a tipujem u veronky,že to budú žalúzie-vonkajšie aj vnútorné 😀 😀 😀
ale to ju asi veľmi nepoteší,tak druhý typ je malé okrúhle v zamatovej krabičke,v lepšom prípade 2ks a ja idem za družičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tešííím,ale nezakríknuť-klop,klop,klop... 😵
posielam všetkým,čo som dostala-super receptíky na české medovníky,ja som pri tom slintala-Marlenka,medové rezy(to je u nás favorit medzi koláčmi),plnené medovníky,medová roláda-všehochuť,tak slintajte aj vy 😀 😀 😀
prípadne upečte na skúšku 🙂 😉
my tento rok darčekov kupujeme pomenej a skôr také praktické budú-oblečko,telka,pekárnička,blbiniek aj tak máme,ale ako sa poznám-neodolám a deťom pokúpim aj prkotinky 😅 😅 😅 keby bola materská vyššia,tiež y som vedela minúť aj na nás 😀 😀 😝 tak nič,inokedy,keď budú zas dva platy-plnohodnotné 😝 😝 😝
Simonka,tak tam bol pes zakopaný-sladkosti 😅 😅 😅 naša občas dostane,ale skôr také cereálne blbinky-peniažteky s jablkovou vlákninou a amarantom,chrmky pohánkové,kukuričné,ale nebudem trepať a poviem,že už ochutnala aj čokoládu,lentilky,keksíky-ale s mierou 🙂 😉 začína vymýšľať s ovocím,jablko nezje surové 😠 😠 😠
banán si dá,hrušky eee,pomaranče som zatiaľ nedávala,ani žiadne citrusy,to má čas
darinka,ak sa pripojíš,tak ešte raz-tfuj,tfuj,tfuj-príjemnýýýý pobyt,veľa krásnych chvíľ,na ktoré budete spomínať a nezabudni fotiť 😵 😵 😵 😉 užite si to 🙂 🙂 😉
veronka,ja som mala pár receptov,že mali byť mäkké medovníčky hneď,ale ako som už písala,asi každé to medové cesto potrebuje aspoň pár dní uležať 😝 vanjuš,hoď recept na tie tvoje-vyskúšame 😉
fris,my besnieme a za pár dní ani nebude vidno,že sme tak makali 😝 😝 😝 😒
ja sa ešte len chystám vytepovať koberce,ale len ručne,taký stroj by som brala,ale to sa neoplatí kupovať-tepovač 😒 nemáte nejakú dobrú fintu alebo prípravok??dajte tip 😕 aj na rúru,aby bola čistučká a nepoškriabala sa 😝 😝
Julka,tak si ofarbená,Mikuláš môže doraziť?? 😀 😀 😀 dúfam,že si darinke dobre mávala 😀 😀 😀
Vladenka-odpočívať-papať-robiť len najnutnejšie veci 😵 😵 😉
no,ukončím tie moje litánie na pol strany,prajem všetkým pekný deň a píšte,keby som bola v robote,určite sa k
našej téme dostanem skôr 😅 😝
a žiadne reptanie,že na vás kašleme,lebo to nie je pravda 😠 😠 😠 😀 😀 😀ale Vianoce sú Vianoce 😅 😅 😅

bambi09
4. pro 2009

hahaha,pekne som sa rozpísala... 😀 😀 😀
a teraz to najdôležitejšie: tinika,krásna správa,tak si sa potrápila,ale stálo to za to,však??nejako sa malinký poponáhľal na svet,keď mal byť až mikulášový 🙂 😉
takže maminke aj drobčekovi veľa,veľa pohody,radosti,lásky,trpezlivosti a krásnych chvíľ,veľa mliečka a prespatých nocí,nech vám robí radosť každučký deň 😵 😵 😵 😵 😵
a ak by si mala nejaké otázky na nás-ostrieľané matky 😀 😀 😀 😀 kľudne sa pýtaj 😀 😀 😀 keď budeme vedieť,radi poradímehlavne mať doma kvapky na dobré prdíky-to je základ spokojnosti novorodeniatka 😀 😀 😀
Sab Simplex,Espumisan L alebo čisto prírodné -Baby Calm 🙂 😉
držte sa a ak budeš mať zas chvíľku,napíš a urob hihi 😀 😀 😀 😉

vďaka všetkým za mailíky-fris,ten posledný mi nešiel otvoriť 😕 😕 😕

bambi09
4. pro 2009

a ešte som zabudla-Cerezit majú teraz v akcii v Carefoure 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
4. pro 2009

dobré ráno

bambi pekné od teba aj od frisbee že nás čítate,

a bambi že žalúzie vnútorné aj vonkajšie - to nebude, lebo okná ideme vymieňať až v lete a to druhé by bolo síce krásne a ak to bude tak fakt ťa berem za družičku ale to tiež nebude, pretože moja polovička je v tomto skeptik po rozvode a tvrdí že je to nepodstatný papier a že on sa ženiť nechce. takže to tiež nebude.

inak bambi tie medovníčky čo som robila,večer som ich do tej plastovej dozy medzi ne som dala tenšie plátky jablčka trošku a na druhý deň boli veľmi mäkkučké až mi ostali na ochutnanie dva. malá (no ako asi ja) my vraví že aj cez víkend by rada upiekla.

a Ďakujeme za prehľad

jalao
4. pro 2009

dobre ranko, tak Bambi cez den upratuje, pece, vari, robi mamu aj kucharku, aj manzelku a kedy nasa Bambi spi???? Si si zohnala tie tabletky z Basnikov, co potreboval Stepan, aby sa vladal ucit?? 😀 😀 😀 😀
Ja som vcera po robote vyzdvihla tanecnicu a sli sme po nakupoch, normalne ma z toho pomaleho chodenia-nechodenia a postavania pomedzi pulty rozboleli krize. MM vramci oteplovania vztahov aktivne zacal podla pokynov varit spagaty 😝 😝 😝 😝 , tak sme prisli domov uchodene, s odlahcenou penazenkou a dokonca k teplej veceri... 😉 😉 😉 Oprala som si saty, dnes mame vecer akciu, decka su stastne, ze maju vecer bez rodicov.. 😎 😎 , ja som to milovala, ked nas nechavali same doma, pustali sme si muziky na plne gule a jedli maskrty 😀 😀 😀 Tanu budem mat u babicky, takze vsetko v pohodke... 😉 😉
No ja som si tiez mrkla hrozny problem vedla v teme, no, ma to dievca tazke v 18tke, to je fakt 😖 😖 😖 ....
Ale pamatate, kedysi v lete sme sa smiali, ze ked som zbadala novu temu s nazvom Nadmerna vlhkost, tak som to otvorila s tym, ze niekto ma problemy pri hrubej stavbe, alebo daco v tom zmysle 😝 😝 😝

vladkaz1
4. pro 2009

Pozeram ze tu sa pece ,vari, upratuje ,nakupuje a este aj zuruje 😀 😀 😀 😀 😀 no teda ... komu je lepsie ..
Vanjuska dakujem za oypatanie.. je to v poho keyb som tolko neschudla .. ale inak maly je zdravy chvalabohu 🙂

jalao
4. pro 2009

Vladi, nechces, poslem ti takych 5 kilov...? 😠 😠

vladkaz1
4. pro 2009

😀 nie nehccem ja sa v podstate nestazujem ze som 8 sem schudla ,ale bojimsa aby bolo vsetko oki .. skor 🙂
A vy kam idete na zur????
tusim pojdem pokukat nejaky recept a upeciem nejake suche kolace .. 🙂

vladkaz1
4. pro 2009

inak mala sa mi dnes pocurala v noci no otrasne ... 😠

jalao
4. pro 2009

vladi, ved to ja len tak, ze keby si naaahodou chcela...
S pecenim si zatial hlavu nelamem, to ma este chvilu cas a hlavne by toho polovicu aj tak pojedli a mne je to blbe to pred deckami schovavat... 😉 😉 Ale uz mam namletu plnu misu orechov, tak uz len cesta miesit..tesim sa. 😉

vladkaz1
4. pro 2009

jalo tak si to uzite 😀 super .. a s tym autom nic moc veru
no ja si tak isto hlavu nerobim s pecenim ale uz by som mala rada aj nieco spravene ...

frisbee
autor
4. pro 2009

dobré ránko...baby,ja po tých nečných vstávam celý týždeň takto neskoro,nejde mi dospať 😕
bambuľa...ty cerezit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vladi...nestresuj sa,červík z teba iba čerpá živiny,neboj,nakoniec stejne budeš guľatučká ako buchtička,zlatko naše 🙂 🙂 🙂
ostatné moje,aby som na vás nezabudla,vy stze šukuľky...ja nemám ani jeden darček,dokonca ani nápad...dnes dokončím ten barák,zajtra ešte verandu,a snáď už to bude všetko...na dvor sa nedá ísť,je mokro,psi v šoku,čakám ešte jeden záves,čo som si objednala,dúfam,že to do budúceho piatku stihnú.Teraz pijem kávičku ,budem lietať,ale nakuknem. 🙂

veronkaj
4. pro 2009

fris no toto ty stíhaš, inak náš punťo keď vidí že prší tak len tak pozre či to myslím vážne že má ísť von ale potom pochopí keď mu treba čurkať a rýchlo to urobí a beží dnu a ked je počasie v pohode to by bol vonku stále.

inak aj ja už skúsim pomali piecť len neviem či to nieje na lepené linecké trochu skoro???

vladkaz staraj sa nám pekne o seba, ved si naša radosť ty tehulka a buclatá budeš neboj a nezabudni fotiť

jalao tak super, vzťahy sa oteplujú, večera na stole, dnes žúr no ty sa máš , 😉

veronkaj
4. pro 2009

ozaj frisbee a mne nepošleš meilik či neposlúcham na to???

frisbee
autor
4. pro 2009

veri,som vám poslala všetkým,ale ako vidím,bambuľa písala,že to neprešlo 😕

jalao
4. pro 2009

veronka... 😀 😀 😀 😀 no idylka, fakt... 🙄 len keby mu to aj vydrzalo... Ale dakujem, ze si to postrehla..
s lineckymi ma casu a casu, jedine, ak ich chces na tu vasu rodinnu oslavu, tak potom kludne zacni. Vcera som nebola vecer na NB, ale myslim na to, ze ti preposlem take moje uplne starosvetske recepty, este po mojej nebohej babicke.
Fris, my sme oproti tvojmu tempu v upratovani jak slimacice, co sa ty stazujes...ja cez tyzden stihnem len minimum, ved od 4tej je tma a akurat ze tie darceky som rozbehla, lebo to neznasam potom tie tlacenice a prd v obchodoch. Mam uz aspon kostru darcekov a predstavu, co zhruba komu este zhanat. Velke upratovanie robime tiez na poslednu chvilu, lebo aj tak sa to hned rozhadze.. 🙄 🙄 🙄

veronkaj
4. pro 2009

frisbee veď nič, ja dnes nejako koníka flákam

jalao niekto už piekol a tak som nevedela, ja mám v pláne tak budúci týždeň niekedy v stredu začať piecť a na oslavu budem robiť nejaké iné ešte netuším čo budem chystať, nejaké chlebíčky a misy a nejaký koláčik.

inak tie najstaršie recepty sú asi najlepšie, overené rokmi tradícii

a upratovanie? ešte som nezačala ale v sobotu chcem začať aspoň niektoré okná a tak ale MP si sťahuje dielňu tak som mu slľúbila že mu asoň radiátory a lampy poumývam, na trh chcem ísť kúpiť orechy a zeleninu a potom variť.
tak koľko stihnem a zvyšok priebežne, nerobím z toho tragédiu, pretože stále sa upratuje priebežne

frisbee
autor
4. pro 2009

no hej,keď ja musím kmitať,kým som tu sama,s chlapom v baráku to nejde,ten je chudák v šoku,že sú vyťahané veci 😀 a potom o týždeň odchádzam,čo nestihnem teraz,potom nedoženiem,chlap tu bude sám so psami,už vidím,čo ma čaká po návrate.U nás je blbé to,že kvoli každému nákupu musím kamsi cestovať s autom,to je minimálne na pol dňa.Furt nie som zdravá,to ma tiež štve,motá sa mi hlava,slabá som,trol bolí,by som do toho kopla.Všetci traja psi chorí,čakám,čo sa ešte pohnojí 😝

simona55
4. pro 2009

ahojte, prave uspavam maleho, tak som sa sem kuk. 😀 😀 vladus aj ja ti poslem aspon 15kg chces 😀 😀 😀 ? mne stacia tych 75kg 😀 😀 😀 😀 😀 dneska sa maly najedol aj slaninky 😀 😀 nerada mu take davam ,ale ved je chlap a 😀 😀 😀 😀 😝 chutila mu a jedol aj cibulu a poom bol plac 😀 😀 😀 😀 dneska mi prvy krat ukazal ako ma lubi 😀 😀 😀 chytil ma okolo krku a cmuk mcmuk cmuk cmuuuuuuuuuk 😀 😀 😀 😀 😀 ako maly bbernardin taky bol slintavy 😀 😀 😀 😀 😀 moje zlato 😀 😀 moj chrustil 😀

veronkaj
4. pro 2009

frisbee tak to som netušila že to máš doma také boľavé, a tebe kedy to všetko prestane inak viem to pochopiť, ja mám pocit, že mám únavový syndrom, stále som roky robila viac ako 12-15 hodín denne, málo spala a stále som bola v zhone a strese a možno sa mi to len zdá, ale ja som poslednú dobu veľmi unavená, doobeda šlapem v práci aj poobede doma pokial sa nezastavím, ako náhle sa zastavím a navečeriam alebo len tak sadnem k čaju okamžite sa mi chce tak hrozne spať že až a taká celková únava je stále, v noci sa zobúdzam

a aj preto som nechala už tú poobednú prácu, pretože to už bolo fakt veľa.
tak sa nám zlatičko daj do poriadku a nepreháňaj to s upratovaním

inak vladka aj ja ti pošlem kg ked ich budeš mať ešte kde dať 😀

simonka no to je milé také prejavy lásky sú najkrajšie nech vám to vydrží čo najdlhšie,
a včera si aj naši zmysleli večer k telke opečenú slaninku a cibulku na chlebík takže aj u nás bola slaninka. 😉

nikinka008
4. pro 2009

Ahojky vsetky,tak som sa konecne dostala nachvilku k pc...ocko spinka tu zamnou mala tiez spi dole v obyvacke aj s prababkou,su strasne zlate spolu 🙂 🙂 taaak k tej nasej ceste...v stredu sme museli vyrazit z domu uz o 10 rano,cesta nam trvala asi 1.5-2 hodiny teraz neviem presne ale mala skoro celu cestu autom prespala takze to bolo ok...odniesli sme auto na jedno strazene parkovisko nedaleko letiska a odtial sme sli asi 5-10min autobusom na letisko...ale poviem vam poloprazdne letisko bolo v manchestri co inokedy kopa ludi a teraz nic...a nastastasie som cez tu kontrolu kde sa davaju veci sperky vetrovka kabelka alebo co mate zo sebou,tak som cakala ze budem musiet ochutnat jedlo co som mala premalu mliecko ale vobec nic lebo predtym sa to robilo ze matka musela ochutnat a teraz vobec nic 😀 😀 ....tak som s malou presla cez ten scaner alebo co je to a som pipala,ale vobec som take na sebe nic nemala ani mala a ma prehladavali aj tak 😀 😀 som sa aj vyzut musela ach jaj hanbaaaa 😀 😀 😀 😀 ....potom sme zistili ze nam 1 hodinu bude meskat lietadlo tak nas to potesilo 🙄 ....tak sme si sli sadnut s malou do jednej restauracie sme sa napapali trosku pohrali a rychlo nam aj zbehol cas tak sme sa uz pomali zberali k pasovej kontrole....bolo tam aj viac malych deticiek este take male babatko asi 3 a taky maly chlapcek asi rocny tak bolo veselo 😀 😀 ...mala akurat trosku zacala plakat ked sme uz vzlietali ale bolo to aj tym ze bola uz aj ospala a chcela spinkat..poslpala si asi 20min aspon nieco a potom sme sa snazili ju nejako zabavit aj ked bola sem tam aj mrzuta ale tak neni sa comu cudovat cely den sa nemohla ani vybehat chudatko ☹ ale inak to zvladla....na svk sme prisli vecer o 8 let trval 2hodiny 20min....cestou v aute uz mala zaspavala mi na rukach uz bola hotova z celeho dna...ale ked sme prisli uz k manzelovej mame tak tam spustila taky plac,nikoho nechcela vidiet len som ju cely cas mala na rukach nedala sa vobec utisit normalne akoby nejaky sok dostala lebo sa az zajakavala ked plakala no nolo to hrozne,videla ze to nieje doma ale niekde inde tak sa zlakla alebo co..spravili sme jej papat ale ani jest nechcela iba plakala...tak sme ju z mm vzali hore do izby a snazili sa ju upokojit ale ani zaspinkat tu nechcela trosku sme sa snou pohrali potom sme ju zase skusili uspat tak nakoniec pomalicky zaspinkala asi okolo 11 mozno aj neskor ☹ ...ale na druhy den uz bolo trosku lepsie ako s prvou sa skamaratila s prababkou...no ale keby ste ju boli videli co najprv robila...sadla si za gauc a hlavicku dala dole ako keby sa hanbila a vykukla na babku a zase sa skrila...ale toto som ju este nevidela robit bolo to smiesne...a potom sa uz rozbehla k nim uz sa aj usmiala na nich hrala sa prababka si ju vzali aj na ruky pofotili sme ich strasne zlate boli spolu...takisto aj s babkou sa skamaratila ale este stale sa boji deda lebo ho este poriadne nevidela vcera bol cely den v robote no a dnes zase takze ked ho vidi tak place 😀 tak uvidime...v sobotu sa chzstame do kosic k nasim uvidime ako to tam dopadne dufam ze aj na nich si zvykne....
Ale dnes bolo strasne rabo baby este teraz mam trosku sok...mm ma doma psa ale takeho velkeho neviem aka to je rasa ale viem ze je to bojove plemeno este tazsi je ako ja...on byva vacsinou dnu v dome lenze ja sa ho bojim a aj kvoli malej bol zatvoreny dole v pivnici...ja som prisla s malou rano dole polozila som ju v obyvacke na zem a zrazu uz som len pocula jak sa ten pes dostal neviem ako z pivnice a rozutekal sa na malu,len som ju rychle schmatla zdvyhla co najvysie lebo to vie poriadne vyskocit aby ju neschmatol a tymi obrovskymi pazurmi jje neublizil tak som sa mu otocila chrbtoma on namna vyskocil doskriabal mi celz chrbat aj na bruchu a vyadu na nohe bolo to strasne,svokra len rychlo dobehla a vyhodila ju von na dvor mm ked dobehol dole tak zacala vrieskat na mamu ze preco nezamkla tu pivnicu ci je normalna no strasne ja som bola v tako soku,,mne je ako jedno ze mna doskrabala celu ja som sa bala o malu sak keby jej toto spravila a si nechcem pomylsiet ☹ ☹ ☹ ..to neprajem nikomu ☹ ☹ ☹ este teraz ma trasie..... 😔 😔

nikinka008
4. pro 2009

dufam ze sa to da aspon trosku precitat ak nie tak sa ospravedlnujem ale ruky sa mi trasu ☹

nikinka008
4. pro 2009

musim sa uz postavit lebo ma boli ta noha 😝

frisbee
autor
4. pro 2009

veri,no to verím,že máš únavu,si makala ako otrok,to telo si to vždy niekde vyberie,tak opatrne.
simi,to už máš doma ďaľšieho celého chlapa,pekný zážitok máš 🙂
niki....no tej kontroly na letisku sa tiež bojím,nie bojím,ale je to nepríjemné,stačí,že máš na gatiach niečo kovové,pískaš a hneď s tebou jednajú ako s teroristom.K tomu psovi...tak to som v šoku,ja tvrdím,že tieto plemená musí chovať fakt odborník pevnou rukou a nikdy nemáš záruku,čo toho psa napadne.Fuj,až mi zle prišlo,už som zažila napadnutie mojeho psa,človek je úplne bezmocný ☹ .Prosím ťa,ak máš krvavú ranu,radšej bež k doktorovi,aby si nedostala tetanus,to nie je sranda...pes musí byť zavretý a malá niekde v bezpečí,v žiadnom prípade nie na tej zemi,furt kontrolovať,či je ten pes zavretý...no klepem sa aj ja.Týmto rasám sa nedá veriť,my sme si kupovali plemená,ktoré sa o malé deti starajú,ten starý dokonca pomáhal susedkinej malej,keď sa učila chodiť,viem,že sú láskyplní,ale tiež by som ich kontrolovala,predsa len je to zviera.Ukľudni sa,moja,psa zavrieť a fakt dávať bacha.

kristina25
4. pro 2009

ahojte baby
dlho som tu nebola. Vidim, ze uy sa vypeka. Keby som piekla tak skoro tak na Vianoce by nic neostalo 😀 . som velmi na sladke, po veceroch by som to pojedla.
Vladka neboj sa, ja som do prvych styroch mesiacov schudla 12 kil a dokonca som potom pribrala 20. To babo si berie ziviny. 🙂
Niki
mojej kamosky malu tak jedno bojove plemeno napadlo ale nastastie jej neublizil iba poriadne brechal, odvtedy sa boji vsetkych psov.
Mala dnes maju v skolke mikulasa, tak som zvedava com mi porozprava
Prijemne pecenie a nezabudnite si vylestit topanocky do okna 😀