S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. pro 2009

veri,,ty sa opatruj,a príjemnú oslavu 🙂 🙂 🙂 🙂
vanji,veru sme sa rozčúlili 😀 😀 😀 😀 ..ďakujem..a po rílete podám hlásenie,akurát tam je časový posun,takže u vás bude o hodinu viacej 😉

vladkaz1
11. pro 2009

nepeciem to este prve sa zozralo a teraz spravim len cesta nemam na to inokedy cas .. a este idem grilazky rafaelo robit

veronkaj
11. pro 2009

vanja ja odpadnem, hurá konečne si tu aj ty
dcéra išla zo školy, niečo idú na vianočné trhy a idú do toho akvárka z delfínmi a ešte niekam, tak som jej dala aj dosť peňazí veď mi pomáha doma tak si zaslúži

vanja
11. pro 2009

vladka to som ešte neropbila, hoď mi recept, vyskúšam

vanja
11. pro 2009

veronkaj neodpadaj 😀 😀 😀 😀
jak jej dobre, aj ja by som išla
ale idem dnes do mesta, prejdem aj pomedzi stánky, tak sa teším na pečené gaštany 😀 😀
idem pokúpiť darčeky, nech mám pokoj

veronkaj
11. pro 2009

darinka
no ja mám tých ľudí viac a to prídu taký papkáči piati, že dva metre vyše 100 kíl no des to sú riadny chlapy a ostatný tiež ľúbia papkať

no rozmýšlam :
- studené misy to aspoň 3-4 také veľké
- jednohubky s klobásou a nátierkou
- obložené chlebíčky
- zelenina nakrájaná aj zvlášť lebo nie všetci si vezmú
- syrová misa s údeným mäsom 2x
- ryža na cibulke a pečené kuracie stehná - lahšie sa to servíruje ako celé kura rozkrajovať
- cesnakové kysnuté trojuholníčky
- lístkové slimáčiky so šunkou a syrom
- oriešky
- keďže sú to aj moje narodeniny a ja som si vždy želala tortu a nikto mi ju nikdy nedal tak som objednala krásnu veľkú tortu s ružičkami

tak asi tak
a ovocie len tak na tácke

fris a jasné podaj hlásenie, kvôli tebe si ten net otvorím večer aj zajtra kedy stihnem aby som vedela ako si prišla

jalao
11. pro 2009

Ja zacinam sviatkovat dnes podvecer, ked zmaknem poslednu skusku 😎 😎 😎 😎 , je mi z nej na odpadnutie...Sla som o 2 spat, o 6 ma zobudili vzorce v hlave 😝 😝 Od zajtra si vysukam rukavy (a prastim sebou do travy... 😀 😀 )

vanja
11. pro 2009

jalao tak držím palce 🙂

vanja
11. pro 2009

tak vy len oslavovať budete tento víkend, veri, dari

veronkaj
11. pro 2009

jalao no moja ty sa nenervuj, to zvládneš, keď si doteraz zvládneš tak o tomto nepochybuj, a vieš že máš šťastie,že nieje sneh, som zvedavá kde by si potom so sebou praštila 😀 ale neboj, budeme aj tebe držať palce.

frisbee
autor
11. pro 2009

šukuľky ste všetky...veri,všetko naj,hlavne to š´tastíčko a zdravie 🙂

simona55
11. pro 2009

ahoooooooooooooj frisulka 🙂 este ze som ta zastihla, davaj si veeeeeeelky pozor, a ciit sa co najlepsie, a stastnu cestu a aj naáávrat, a kedy bude navrat ozaj 😕 🙂 Vani tebe sa podarilo nelku odstavit od kojenia? ja som si myslela ze to bude ako facka 😀 😝 ale som sa zmylila trhama ako pes, a just,ajust chce. chyti si cecik a zdvoma rukami drzi ako pes kost, a len cmula a cmula, 😀 😀 😀 😀 ,teraz som ho uspala ,a rychlo idem na tretiu davku k dokimu, ale uz sa to utisilo mam len140/80 😝

frisbee
autor
11. pro 2009

ďakujem,simonka...ježiš,ty si to popísasla,som si to predstavila,ako ťa trhá.....ako bežíš dedinou a za tebou divoké decko 😀 ,chudiatka.No ale musíš odpočívať,to nie je sranda s tlakom.

frisbee
autor
11. pro 2009

popísala...ja už som mimo.....aj kakať chodím furt 😀

vanja
11. pro 2009

simi ahoj, tak ty čo sranduješ s tým tlakom či čo? daj si cesnak
a neodstavila som nelku, nedá sa. Stále sa kojíme, aj cez deň a v noci ani nerátam, to spí pri mne naposteli ja k nej otočená na boku cicka vonku a ona sa sama napojí, dakedy ani o tom neviem 😀 😀 😀 😀
simi a ty už robíš? Dačo si dávnejšie spomínala
veri ozaj som zabudla všetko najlepšie akoľko to máš?

vanja
11. pro 2009

fris ja keď som si na 3
0-tku urobila vodičák a mala som ísť ráno autom, tak už som od večera chodila na záchod kakať 😀 😀 😀 😀 😀 a ráno ani nehovorím

jalao
11. pro 2009

Vanja, dakujem moc moc moc. 😉 😉 celkovo narocny tyzden, ale toto uz bude dufam zaverecna... 😔
Veronka, no nervy moje...dufam, ze sa ti dostane aj dostatocny revans za tuto drinu... a teda pri tej prilezitosti vsetko najlepsie, nech si zdrava a spokojna a nech dalej robis ludi stastnymi, ako to ty vies 🙂 🙂
Fris, tebe som uz packou mavala, takto na 100 krat sa lucit, jak na rok keby si do Australie letela 😀 😀 😀 Pozdravujeme kralovnu Elisabeth the Second.... 😉 aj Mr. Beana 😝

simona55
11. pro 2009

fris maleho si netaham zasebou, preto som ho uspala aby chlapcom tu nebol zly kym ja tu nebudem, 😀 inak nechcu byt snim lebo ze je ako100certov,ale aj je 😀 😀 😀 😀 😀 .a to od nervozity kakas? 😀 😀 😀 😀 😀 Vani unas to je tak isto lenze ja ho cez den nekojim ,iba ked spadne a ked place,tak ho utisim, 😀 😀 😀 😀 ale v noci on tiez sam cecikuje, ale nie k voli robote ho odstavujem ale kvoli tabletkam co mi lekar chce nastavit ☹ na tlak, stou robotou,to bude tazko , vies kvoli tejto zvysenej RP.pocula si onej?

frisbee
autor
11. pro 2009

vanji... 😀 😀 😀 😀 ja som na tú cestu celú dobu nemyslela,tak dnes si to odkakám,to máme spoločné 😀 😀
😀
jalao...už som si zistila,kde má Elisabeth okná z pracovne a Mr.Beana vezmem so sebou,keď sa budem fotiť so strážou,aby mi ho naaranžoval 😀

vanja
11. pro 2009

simi nepočula, o čo ide?
fris nezabudni beanovi zobrať macíka 😀

simona55
11. pro 2009

veronka posli my prosim ta na tie kysnute trojholnicky recept. a uz letim k dokimu.

frisbee
autor
11. pro 2009

macka beriem 😀 😀 😀 😀

vanja
11. pro 2009

len jedno očko musíš vydlubnúť 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. pro 2009

už som 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
11. pro 2009

nech brouka žít 😀 😀 😀 😀

veronkaj
11. pro 2009

frisbee ďakujem ale ja som až pred vianocami len to už nikto by nemal čas tak preto to robíme naraz ale ďakujem milé od teba 🙂

simonka aj vy sa odučíte neboj a som rada, že ten tlak sa ti upravuje, len to nezanedbaj a dorieš až do konca, injekcie aj všetko a v budúcnosti rátaj s tým, že máš problémy s tlakom tak nenervovať 😉 😉

vanja a ja som myslela, že u vás došlo k odstaveniu prívodu Rajo v čerstvej podobe a vy pokračujete,??
a ´dakujem aj tebe veľmi pekne, a koľko mám ?? nuž ako sa vraví od istého času stále už len 35 ale naozaj už 37

jalao aj tebe ďakujem za blahoželanie ale ja fakt budem mať až pred vianocami a to teraz sa len robíme oslavu lebo potom už nebude kedy MP je na začiatku mesiaca tak sme to dali takto ako sa dá.
a odplaty sa mi dostane ako bonus budem môcť umyť všetok riad 😀

simonka dobre dám ti ho do IP.

frisbee
autor
11. pro 2009

vanja...jó sek sem sexem 😀 😀 😀 😀

veronkaj
11. pro 2009

fris a máš niečo pripravené aj na náladičku a dezinfekciu zvnútra niečo na hodenie do seba,? 😉

vanja
11. pro 2009

veri všetko na č má pripravené
či rum, či borovička..... 😀 😀 😀
to je jedno, nech len nevníma 😀 😀

frisbee
autor
11. pro 2009

vanja má vždy pravdu 😀 😀 😀 😀 😀