S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
17. pro 2009

simonka,tak dúfajme,že to tak nebude,že keď pribudne nový člen... 😔 😔 nech je tej radosti čo najviac,kedy bude mať dcéra 18? nie,žeby to bolo dôležité,len sa pýtam 😉 ja by som z toho tragédiu nerobila,aj mladšie rodia a keď majú pomoc v rodine-všetko sa zvládne-myslím,že s druhým potom počká hoooodne dlho 😀 😉
a teda veronka-žeby??? 😉 ja ti to prajem zo srdca(veď si to odrodíš sama 😀 ) ale veštice akosi nikdy neboli moja šálka kávy,na také veci ja neverím ani nevyhľadávam 😒 😉 no,ale kiežby mala pravdu s tým bábätkom 😵 😵
julka,no pekne,aj náš ma prerástol,ale keďže som trpaslík,veľmi si prajem,aby prerástol aj muža 😀 teším sa z každého cm naviac aj za neho,on je z toho nešťastný,že bol stále najnižší,ale vidím,že spolužiaci začali rásť a dozrievať skôr a čítala som,že je lepšie,keď je ten nástup puberty neskôr,lebo potom prestávajú skôr rásť,tak uvidíme,ako to bude 😝 😝 😝 on je ešte len tak na začiatku 😅 😅
ale čítala som aj o dievčinke,čo má 14-180 cm,stále rastie a je z toho nešťastná,tak jej podávajú hormóny,aby už nerástla 😒 😒 tak fakt neviem,čo je lepšie-asi taký priemer,aj keď ja by som aspoň 10cm ešte prijala,ale nohy si kvôli tomu naťahovať nedám 😀 😀 😀

veronkaj
17. pro 2009

vladkaz ty si naša jediná tehulka a na macka sa všetky tešíme tak sa nečuduj že sa bojíme či je všetko ok,

no ja som sa dobre zarehotala hovorím ved ten môj odmieta dieťa ako keby to bola katastrofa.

no kočky idem ´dalej večer pozrem, tak pa

bambi09
17. pro 2009

Vladenka,teda ďakujem,ale malá je krajšia,ako ja-chválabohu 😅 😅 😅 ale nohy má po ockovi,dlhéééé,už v pôrodnici som hovorila-nohy čistý otec 😀 on má 44-ky 😅 mne prídu obrovské,ja mám 36-37-popoluškovskú,ale širokú nohu 😝
a teda malá je podarená s tým spievaním,naša zatiaľ len prší,prší a medveďku,daj labku,ale učí sa...
najnovšie ju fascinujú pesničky z rozprávok-českých,to CD už poznám naspamäť a vlasy mi dupkom vstávajú,keď povie ubu-hudbu 😀 😀 😝
a mrzne aj tu riadne,máme len pocukrované,na sánkovačku to nestačí 😒 😒 muž bol s malou chvíľu včera von a prišla taká vymrazená,líčka jak namaľované 😵
som rada,že má od pondelka dovolenku-aspoň môžem v kľude robiť svoje,keby tak bolo viac snehu 😒 ide medzi sviatkami do práce 3 dni a od Silvestra je doma až do Troch kráľov-hehe-od Silvestra do Troch kráľov-slovenská klasika 😅 😅
kočky,idem robiť,občas mrknem,píšte 😉
fris,poď k nám,trošku ťa rozptýlime ☹

nikinka008
17. pro 2009

Ahojkyyyyy vsetky 🙂 ani vas nestiham citat tolko ste toho popisali ale vsetko dozeniem,,,potom napisem vsetko ako bolo a co...dnes letime s5 domov o 5 nam to leti z popradu o pol 4 ideme z domu...tak namna myslite lebo cely den ma prehana na wc 😝 🙄 ....mala je nachladena kasle sopliky nam tecu ☹ chudatko male a este ju dnes caka dlha cesta,,,hlavne jej mi je luto ze tak musi chodit hore dole dufam ze to zvladne...domov dojdeme dufam ze aspon do tej 10 vecer som zvedava kedy mala pojde spat.... 😖 ..tak sa zatial vsetky drzte zajtra sa ozvem..papa 🙂

jalao
17. pro 2009

aj jedna holka zo studentiek nam pred chvilou oznamila, ze caka druhe, tak uz na dnes tych radostnych sprav je vcelku dost.. 😀 😀 😀 Ale ved ja som prikladom v pocte deti, tak sa dievcata vsetky poriadne posnazte. 😉 😉 😉

bambi09
17. pro 2009

niki,myslíme a držíme palce,nech to dobre zvládnete 🙂 😉
julka,daj väčší byt a rodím o 9 mesiacov... 😀 😀 😀 😅 😝 a teda pekný baby boom je na koňovi 😅 😅 😅
ale to je dobre-milujte a množte sa... 😉

vladkaz1
17. pro 2009

bambi ma novu foto 😉
no inak Niki davajte si pozor a drzkam palce ... 😵
Jalo ze gratulujeme ja 2 a dost 😀

bambi09
17. pro 2009

ejha,sme sa nejako zasekli,babule 😉
vypekáte či čo?? 😕 😕

vladkaz1
17. pro 2009

ja som nakukala cely den a nik 😝

veronkaj
17. pro 2009

babulky problééééémmm

bambi09
17. pro 2009

veronka,čo sa deje??? 😕 😕 😕 😕
Vladi,aj ja som kuk a nikde nikto 😒 😒

veronkaj
18. pro 2009

babulky dobré ráno hneď napíšem :

veronkaj
18. pro 2009

tak včera večer nedalo mi a len tak počas paneláku ked bola prestávka teda večer som si išla urobiť tehot. test a výsledok??? jedna silná čiarka a vedla jedna slabá čiarka , je slabá ale viditeľná bežne okom.

a tak som začala počítať a rozmýšlať:
tak mi povedzte čo si myslíte:

užívam tabletky poctivo a ked´sa mi 6.12.- nedela stalo že som krátko po tabletke zvracala čo mi bolo zle od klobásy to bola tabletka č. 17 ( užívam 21 dní potom 7 dní pauza)
potom o dva dni t.tj 8.12-utorok pri ťuťu muťu vravím MP že tým, že som zvracala si treba dávať 7 dní pozor a on že uhm, a zabudol nato
😀

vo štvrtok 10.12.bola posledná tabletka z balenia = po vynechaní tej jednej v nedeľu som ich dobrala teda 4 ks a prišla 7 dňová pauza,
MS mi zvyčajne chodí v nedelu ale teraz som dostala v pondelok nie silný ale mala som 2,5 dňa tak že viac menej 5 tamp. mi stačilo na deň a 1 na noc

takže včera už len tak trošku bolo a túto stredu počas ms ma zaboleli prsia čo nebýva a tak. a tak som si urobila test večer len tak že čo ked a pozerám a tam slabá čiarka.

koľkokrát som si volľakedy robila test ked som sa s bývalím snažila a nič a nikdy tam druhá nebola ani náznakom a idem z tej kupelky večer a rozmýšlam,že ja som si to tolko priala tolký nám to prajú aj pri oslave len o tom hovorili ked nám gratulovali a teraz toto a začala som sa len tak pod nos usmievať a MP že čo sa smeješ jak pagáč čo je???

no nepovedala som nič

čo si myslíte???

veronkaj
18. pro 2009

teda včera večer bol 11 ty deň toho čo bolo ťuťu muťu a zabudool

vladkaz1
18. pro 2009

No veronkaj co sa da mysliet o tom ???? ze gratulujem dalsi macko puuuuuu 😀 super to si vzdy chcela .. spravi si este jeden test predavaju tie mama testy su tam 2 a maju tu hladinu citlivosti najlepsiu a stoji malicko nejake 2-3 eura ....
Drzkam palce aj ja som mala teraz pri Oliverkovi slabu ciarocku ale stupnovala sa ale MS som nemala ...
Dufam ,ze to nebude len nejaka hormonalna porucha 😕 🙄

simona55
18. pro 2009

dobre ranko, mysme si trosku dalej pospali 🙂 no vydim ze aj veronka, bude tehulka. 😀 😀 😀 😀 😀 no a co aj ja som mala 34ked sa my davidko narodil,Vladi co hovori hlava rodiny? no nehovori nic 😕 😕 😕 😕 sa aj ja cudujem ze je o tom ticho,mozno ze ho sprava zaskocila, lebo on dcer vravieval, ze mohla by z tehotenstvom pockat, nech si zarobia ,nech cestuju ziju si.no on to nemyslel v zlom proste su mladi nech si uzju. apotom nech maju dieta.no ale ako sa povie sexu,a laske nezabranis.a friiiiiiiiiiiiiiiiiis sa ma dobre?

vladkaz1
18. pro 2009

Simonka chapem ,ja ked som zostala tehu s malu nasi to nemohli predychat a to mi islo na 24 takze ... chapem chapem ...nechcela som sa ta nejako dotknut prepac ,prajem hlavne vela zdravicka a stasticka 😵 lasky a koruniek mladym aj celokovo tu vam 😵 😵 😵 😵 😵

veronkaj
18. pro 2009

babulky no ja neviem čo si myslieť,
tem MS to ?? ale včera bol koniec 7 dňovej pauzy a tak dnes by som večer - vždy brávam večer mala zobrať dalšiu tabletku z balenia??
keby ma občas nezaboleli prsia tak ma to napadlo len raz , že ked drahý zabudol vtedy že pre istotu a teraz tam toto je síce slabá ale je tam a fakt voľakedy som robila neviem kolko aj ráno a nikdy tam nič nebolo ani čmuha.
asi ked prídem domov spravím ďalší mám ešte doma mamatest čo sú tie dva a uvidím.
čo bude???

simonka no a ako je maličkej ???? myslela som na Vás večer, lenže simi ja mám zajtra 37 a drahý mal pred dvoma týždnami 43 a úver na krku a tak ak sa mi to potvrdí ako mu to povedať.

frisbee
autor
18. pro 2009

Dobré ránko všetky....Ahojte,no čo to čítam...veri,ja síce HA neužívam,ale viem,že zvracanie a alkohol znižujú účinky,ty brďo,je to možné 😉 ...a nech ten tvoj nehovorí tie nezmysly o tom,že je starý,je mladý chlap,je iná doba,ked može mať starý Belmondo a Gott malé bábo ,a nik sa tomu nediví,tak nech sa spamätá.Hlavne buď ty v pohode,uvidíš,čo ti povie doktor. 😉
simi,čo malá?myslím na teba.Si veľmi milá,že sa o mňa zaujímaš,máš svojeho až nad hlavu,no plačem a plačem...

vladkaz1
18. pro 2009

veronkaj kazda mame uver na krku moja ,veci sa daju kupit pre babko aj bazare lacnejsie a ked bdues kojit nevidim problem ,ak nebudete narocny tak sa to da v poho zvladnut ..
Drzkam palce 😵

veronkaj
18. pro 2009

frisbee plač musíš to čo bolí dostať von, aj ked by som bola radšej keby si už neplakala a to bude znamenať, že si sa s tým ako tak vyrovnala, a tak ako máš v hesle život je boj a bohužial toto patrí medzi tie ťažšie stránky života.
myslíme všetky na teba neboj, veď ťa máme radi a tvoje trápenia a starosti prežívame s tebou tak ako každej prežívame spoločne.

frisbee
autor
18. pro 2009

veri,ďakujem,no teraz som sa pozrela našej mladej na facebook a revem zase,má ho tam na fotke a že ju to hrozne bolí a nemože sa s tým vyrovnať,že stratila brata a svoju lásku...
ďakujem...

veronkaj
18. pro 2009

frisbee všetky sme už o niekoho blízkeho prišli aj z ríše miláčikov domácich a vieme ako ťa to veľmi bolí, nevedia sa s nami rozprávať ale dávajú nám tolko lásky a opory.
fris držkaj sa a vyplač, ak to je spôsob ktorý pomôže, držať v sebe sa nedá skôr či neskôr by to potrebovalo ísť von a aj ked budú nasledujúce týždne ťažké skús nájsť a upriamiť svoju pozornosť na niečo krásne čo ťa robí tiež šťastnou napríklad, to že máš dieťa, manžela, ste zdraví a ľúbite as a na psíka aj tak vieme všetci že nezabudnete do konca života lebo to bol proste miláčik.

frisbee
autor
18. pro 2009

veri...pravda...

veronkaj
18. pro 2009

babulky kuknite o stránku dozadu čo som včera písala, že mi veštila pani, že v druhej polovici budúceho roku zostanem v tom, nedalo mi to a volala som jej že či to tak naozaj videla že či sa mám v duchu tešiť a ona že no videla to trochu inak ale povedala to tak ako povedala a ja že a čo ste videli lebo mám také tušenie:

vraj videla že bábo je o 9 mesiacov ale je to ešte veľmi čerstvé a že videla že v druhej polovici roka buda dieťa ale že chcela nech mám prekvapko ked budem robiť test pretože krajší vianočný darček asi ani nieje. a vraj dieťatko bude zdravé len si mám dávať pozor posledné mesiace lebo bude veľmi teplo a tak budú trochu problémy.

takže vyzerá to tak vladkaz že tvoj macko pu bude mať kamaráta. lebo to bude asi chlapec podľa čínskej tabulky aj ked radšej by som slečnu. 😵

vladkaz1
18. pro 2009

Veronkaj no my s mackom pu budeme len radi ze bude mat kamosa 😵

simona55
18. pro 2009

ale vladi ved si sa ma nijak nedotkla, ja sa tesim ze dcera je tehu 🙂 len este to nema od dokiny potvrdene, no uvidime.co je z malou, ? no volavam si zo svagrinou, a stale iba to hovori ze jej nasadili na 5dni tabletky cez sondu, zeuz ked ted ani to nepomoze, tak uz nevedia co dat 😢 ☹ ale fris neplac , prosim ta ☹ ☹ no tak viem , mne sa lahko hovori, aj mna boli srdiecko ,ale zivot ide dalej , vies ja mam aj tie ostatne problemy co som si nevedela potom vysporiadat, tak stojim vstrehu kto sa u nas este zastavy, uz neplac dost!!!! 😉 Veronka vtvoj priatel nechcel spolocne dieta? ak ano tak mu to pekne povec. a ked nie aj tak mu to povec.

veronkaj
18. pro 2009

simonka ked sme sa na túto tému bavili, tak vedel že ja by som chcela z rôznych dôvodov a on vždy že sa na to necíti, že je starý, lebo je aj šedivý že by mu bol jak dedo, malý by sa zaň hambil a pod. a potom ked sme si vzali ten úver a splácame 600 len úver + 400 účty za dom tak že to by sme nezvládli a pod. a teraz neviem ked to tak bude fakt ako mu to povedať a kedy,
ešte stále neprišiel s tým prekvapkom pre mňa na vianoce sa nejako neteší, jeho túžba je splatiť úver čo máme do dôchodku teda na 18 rokov, popritom dorobiť dom, treba ho omietnuť, okná vymeniť dvor dorobiť, teraz čo si dorobil dielňu aby mohol robiť doma.
argumenty, že nás to spojí, budme rodina,budeme nútený uvažovať a hýbať sa nehovoriac o tom , že by nám to prinieslo do domu slnko a radosť, okrem radosti a že aj moja dcéra by mala v živote súrodenca a pod. a že mi nie sme zvyknutý na luxus a značky takže dokážeme žiť v skromnosti ale hlavne v láske.

tak mám obavy a kedy mu to povedať viem, že nás nevyženie ale bude hoto štvať, a občas ked sme sa bavili,tak som mala pocit, že by sme mu boli skôr na obtiaž.

a jeho mladý sa asi zblázni.

simona55
18. pro 2009

nech sa zblazni, ja ked som davidka rodila, predstavsi boli tam same 38 a vysie,a ja som sa hambila co len vyslovit ze mam34 a malo bolo pod 20rokov, takze nvy zivot novy zaciatok, a nedaj sa nahovorit na odobratie plodu, aj ja mam strasne vela platit, aplatime to tazko a le dieta zato nemoze.

veronkaj
18. pro 2009

simonka ked prídem domov test zopakujem ale aj tak ešte nepoviem ale vám napíšem ako to dopadlo. nebojte.