S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
29. pro 2009

fris, keby si videla tú akitu, čo bola s nami na tej chate...dačo nádherné....taký Goro 😉 😉 s makučkým kožúškom. Deti ho išli umačkať 😀 😀

frisbee
autor
29. pro 2009

jalao...by so mačkala s deťmi,ja som blázon 😀 😀 😀 😀

dobré ránko,ta de ste,ja si idem umyť staré vlásky a potom nakupovať,okolo obeda som tu 🙂 🙂 🙂

jalao
29. pro 2009

ahojte, no ja neviem...vsetky este sviatkuju 😉 😉

darina60
29. pro 2009

Dobrý deň dievčence, ako si som sa sem nedostala doteraz. Lebo len čo zapnem pc už malý je nachystaný a vyháňa ma a nechcem aby bol dlho pri obrazovke.
Vidím, že sa to tu po sviatkoch rozbieha. Mi sme sviatkovali celkom dobre, deti boli radi , najma malý sa vytešoval. Zajtra má meniny, tak musím zas dačo vymyslieť keď to má na kope a obchody sú vyrabované. A zajtra má dcéra vrchol sezony-silvestrovský beh u nás. Tak držte palce, lebo už je nervozna z toho, nechce tam ísť. Dnes sa mám stretnúť s kamoškou čo jej muž má tu rakovinu, aj sa hrozne teším na ňu, aj to bude asi pre obe dosť smutné . Píšem bez smailíkov, nejdú mi dať.
Pozdravujem Vás všetky, som rada že to tu žije a píšte, píšte....

frisbee
autor
29. pro 2009

dari...to je smutné....človek nenájde v takejto situácii slová.Mladej držím palce 😉

jalao
29. pro 2009

no nazdar baby, pridavajte sa postupne 😉 Dari, to maju priamo v meste taketo preteky, ci niekde mimo? Lebo to vobec nepoznam. My sa chystame ku svokrovcom asi az na Novy rok, inak nam to nevychadza. A Davidkovi vela zdravia, stastia 😅 A ty takto dlhodobo dovolenkujes? clovece, dobre si oddychnes od roboty. Ja idem zajtra na pohreb kolegovi...mal 51 rokov, 3 skolopovinne deti, to zase bude... 🙄 🙄 🙄

vladkaz1
29. pro 2009

Ahojte ,aj Langosku zdarvim 😀
Dari drzim palce nech dobre zabehnete a nech ta ta tolko mlady nevyhana od PC .. aj my ta tu chceme.. 🙂
U nas nic nove vytesujeme sa s telky .. hlavne moj a mala ..
No a ideme po obede segre ,gratulovat Adama konecne a Emka mala 5 rokov 17 teho .. a tato ma dnes 53 tak mu aspon sampano pojdem kupit alebo co ..
Jalo to ma fakt mrzi s tym kamosom .. a v akom veku hrozne ..
fris moj ma haro teda pozehnane .. aj ked ho striha kadernicka,tak ho prehovara nech si necha dlhe vlasy ,ze taku kvalitu este nezazila .. nech da mne 😅 😀 ja mam jemne a vela .. radsej huste by som prijala .. ale kto nie ze?
Bambi moja pekna a vy zas na novo upratujete ? ci som prehliadla? Idem si ta znova precitat a tusim MM ide do prace ze ? aspon budu Eurace...

frisbee
autor
29. pro 2009

ahoj,vladi 🙂 🙂 🙂 pekne oslavujte,nezabudni si kúpiť detský šampus 🙂

vladkaz1
29. pro 2009

No ja nic nebudem ,ale vcera som si cucla domaci liker co moj robil hmm a bol fajtastikus .. 😀 len sa mi po pol staprdlicku tocila hlava
Moj bol akurat v zbernych surovinach vyhodit staru telku .

simona55
29. pro 2009

ahojte a vas iba pozdravim, teraz narichlo nieco navarim ,alebo cely den som chodila po doktoroch s dcerou aj so sebou, neskorr sa zastavim. 🙂

vladkaz1
29. pro 2009

A co Simi uz mate aj knizku tehotensku????

simona55
29. pro 2009

ahojte ,Vladus,este ju nemame, 🙂 ale isla som snu kvoli tomu ze vraj je prechladnuta, podla dcery,ale ze vraj tam nema ziadny zapal ani kvaasinky. ze vraj sa jej roztahuju zilky,a maternica za den 30krat chodi na hajzel tolko cika, ale jajej vravim to je normane nie? co povies? ze vraj sa ma umyvat prevarenej vode,a za lyzicku soda bikarbony,a dobre sa umyt od spodu.inac je 6tt a ide posviatkoch na krv,ale je stráááááááááásne maznava, stale ju nieco boli picha ,hat poviem ti obavam sa do porodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to ju vypise doktorka na ryzikove tehu, lebo ma take zamestnanie,ze ho nemoze vykonavat, vies farby kyseliny,atak,len este musi vydrzat lebo jej nieco chyba do 270dni vies kvoli dobrej materskej. 🙂 🙂 🙂 😉 táááááák sa strasne bala ze ci ju to bude bolet, sa pitala dokiny, 😀 😀 😀 doky ze vraj nie slubila jej ze bude jemna, chuda tak sa zlakla ze si ani nohavicky nevizliekla 😀 😀 😀 😀 a tak viliezla na kozu 😀 😀 😀 😀 .a doktorka ten smiech 😀 😀 a ze teraz ako ?co dalej?ona ze mami si tu, pockaj ma dobre,!!!!ja ze vtedy si to nekricala ked si sa chlapovy od dala ze, no ten velky smiech co tam bol 😀 😀 😀 😀 vies my sa z dokinou pozname prve tehu som unej bola a to z dcerou.

bambi09
29. pro 2009

ahojte 🙂
simonka,tak to bude ťažké,keď bude dcéra rodiť 😅 😅 😅 a teda v takom nezdravom prostredí pracuje??tak nech ide čím skôr na PN,lebo tie chemikálie by bábätku mohli poškodiť ☹ 😒 držíme palce,nech je všetko ok 🙂 😉
a mladí budú bývať u vás??
darinka,dcérke držíme palce na preteky 😉 nech má dobré miesto a som rada,že Vianoce ste prežili v pohode,napíšem mailík 😉
fris,tak zvieratká vo vlasoch chováš?? 😀 😀 😀 😀 😀 si ťa živo predstavujem a smejem sa tu 😀 😀 😀 😀
Vladi,u nás sa tiež chlapi vytešujú z telky a malá tiež,lebo má veľkého krtka 😀 😀 😀 😀 mne je to skoro jedno,ale dobre sa na to pozerá 😅 😅 😅 pre mňa nie sú také veci podstatné 😉
julka,tak ste mali veselo-super-brala by som také akcie 😉 my sa chystáme s krstnými na ples,keď malá podrastie,ale to ešte potrváááá 😀 😀 😀 inak nemáme partiu na také akcie,kamoši nechodievajú takto nikam na sviatky 😝
veronka sa akosi dlho neozvala,veri,si ok?? 😕 😕 😕 alebo vymetáš výpredaje?? 😀 😀 mňa to nejako neláka,možno v sobotu pôjdeme nejaké boty omrknúť,ešte uvidíme 😝
a julka,je mi to ľúto s tým kolegom ☹ ☹ ☹ my sme také prežívali v roku 2008-2009 ☹ ☹ ☹ veľa pohrebov bolo a veľa mladých ľudí odchádza ☹ ☹ ☹
čo sme boli teraz u krstných malej,tak kamoškin muž hovoril,že mu zomrel pred sviatkami strýko,niečo málo cez 50 mal-srdiečko ☹ ☹ v Topoľčanoch ho prijali do nemocnice so slabým infarktom,tak dostal masívny infarkt a nikto si to nevšimol 😢 😢 😢 bol bez kyslíka a nezachránili ho už ani v BA v tom špičkovom srdcovom ústave ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zostali 3 deti,už síce veľké,ale mama ich opustila pred pár rokmi a staral sa o nich sám 😒 😒 síce bol silný fajčiar,čiže si to aj sám spôsobil,ale povedz to fajčiarovi,že si škodí-vysmeje ťa 😒 😒 😒
a bratranec mu zomrel na leukémiu-3 roky sa trápil,ešte nemal 40 ☹ ☹ ☹ takže veľmi smutné Vianoce mali ☹ ☹ ☹
veru,nevážime si,čo máme a že sme zdraví,pritom každý jeden deň je dar 😔 😔 😔
mám vás rada,žienky moje 🙂
a vladenka,upratujem len trochu-malá tu robí čurbes 😝 a včera som si vyumývala chladničku dočista dočista 😅 😅
tak sa dobre teraz otvára 😀 😀 😀 vyhodila som kopec starých jogurtov 😠 už kúpime,až keď budú v chladničke posledné dva 😝 😝
no a žehlenie ma čaká,ale tááák sa mi nechceeeeee 😅 😅 😅

simona55
29. pro 2009

cawte, prave sme sa teraz vratili z pohotovosti, ☹ ledva ze si dcera sadla a uz ju bolelo vsetko, ☹ okolo 17 tej mi vravy mami pod somnou na pohotovost, lebo mi je zle, ja som sa zlakla ☹ a sadli do auta a sli, no a diagnoza bola nieaky zapal ale nevieme aky.to treba presetrit zajtra, u gyndosa, teraz ma prave krv v moci ☹ .ale tehu je v poriadku lenze,podla utz to su dvojicky, ale jedno v zaniku akoby,jeto s otaznikom.

nikinka008
29. pro 2009

simi dufam ze bude dcera v poriadku aj tie babatka ak maju byt dve 🙂

bambi09
29. pro 2009

niki,ahoj-ty si si dúfam už vydýchla-viem o čom píšeš 😒 😒 niekedy je to náročné,keď sú opičky umrnčané 😝 😝
simonka 😕 😕 😕 😕 čo to toto??to býva v tehu,občas také problémy a dvojičky???ty kokso 😕 😕 😕
ja som mala tiež ten syndróm pri synovi-jedno neskôr zaniklo a zostalo len jedno,možno to má aj dcéra 😕 😕
tak len na ňu dajte pozor,je ešte mladučká a tehu je predsa len záťaž pre telo,ešte musí dlho chodiť do práce??

simona55
29. pro 2009

hat neviem bambi ako to zariadit, stou pracou, este nema ani 3mesiace,odrobene. mozu ju vyhodit, lebo tato firma je taka.stimi dvojickami to aj ja som mala s Davidkom, a zostal nam tento nas pokladik. 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. pro 2009

simonka,tak snáď to ešte chvíľu mladá vydrží,aby ju neprepustili,keď oznámi tehotenstvo-kurnik,keby tam bola dlhšie,mohla to mať dobre,museli by ju preradiť na miesto,ktoré neohrozuje tehotenstvo-to je v Zákonníku práce,škoda,že nepočkali ešte trochu,ale čo už 😅 😅
ja mám napatlanú farbu a pozeráme Vesničku,za chvíľu letím do vane,aj malú okúpať potom,nevarila som dnes-dojedli sme,čo bolo,koláče som včera 3 naplnila,tak aj sladkého ešte je,zajtra urobím rizoto aj polievočku pre malú a upečiem slané syrové na Silvestra,som zlenivela,ale som sa vážila a nepribrala som veľa,ani nie pol kila,tak sa vytešujem 😅 😅 😅
my na Silvestra robíme len šalát a chlebíčky,kapustnicu už nie 😀 😀 😀 a na Nový rok rezne a deťom zemiaky-šalát mladý nechce a malá ešte nemôže 😝 😝
ovocia ešte máme dosť,treba aj to papať,na odľahčenie 😅 😅 ešte tam mám jeden orechový závin,len musím opatrne mlsať,lebo malej sa vyhodila na tváričke vyrážka,tak hútam,či z maku,orechov alebo kapusty 😕 😕 😕
dostala zabrať,ako si mama užívala 😅 😅 😅 všetko ide do mlieka,tak musím opatrnejšie 😝 😝 😝
simonka,malý sa už odstavuje v pohode??ja si to u nás ani predstaviť neviem,naša by s prsníkom najradšej aj spala namiesto cumlíka 😅 😅 😅
ale chystám sa ju konečne presviedčať na nočník,to bude boj 😝 😝 😝 😝

vanja
29. pro 2009

sojte baby
simi tak dúfam, že dcéra bude v poriadku a to s tou robotou to je fakt hrozné. Ale v takom prostredí by nemala pracovať.
Dari malej držím palce
vladka telka funguje?
fris vlásky umyté
nikinka čo urobili s týmp psom?
bambi s tým nočníkom to teda bude boj, ja stále po pár po´kusoch rezignujem a dám naspäť plienku. Asi ešte nie je jej čas.
Aj ostatné zdravím, ktoré som nespomenula.

My sme dnes chodili po výpredajoch, tak som si kúpila taký zelený rolák, manželovi tričko a vetrovku z 4500,- na 2800,- Takže sa oplatilo.
A potom už len také somariny. Kúpila som aj vonné sviečky brise, zo 120 korún na 56,-.

A kde ste všetky ? Už sexujete či čo? Nestačí raz za rok? a Tento rok už bolo nie?

jalao
29. pro 2009

ahoj Vanja, práve som sem doklusala...ano, mna si teda vôbec nespomenula... 😉 😉
Zajtra mám dovču, ale ideme hromadne kolegovi na pohreb...mal 51 rokov...brut skrátka... 😔

vanja
29. pro 2009

ahoj jalao, čítala som, no taký je život.
My sme mali v dedine v novembri 4 pohreby, dvaja straší ľudia, jedna 53 ročná a 7 týždňové bábätko.
Nastupuješ až po novom roku?

jalao
29. pro 2009

ano, až 4/1 idem...to je hrozné, čo píšeš...že bábatko... ☹

jalao
29. pro 2009

pozeráme Foresta, ale idem ešte za dievčatami....Vladuška ma stále volá, tak idem na chvílu.. FG je krásny film, to sa musí uznať. 🙂

vanja
29. pro 2009

ja som predvčerom pozerala krásny film až do jednej v noci Návrat to Mount cobain, taký nejaký názvo to malo, hrala tam Nicole Kidman a René zellveger. Bola to vojnová dráma, ale už som dávno nevidela taký dobrý film. ☹

vladkaz1
29. pro 2009

ahojte ja zijem len sme boli na oslave a mam sracku jak hovado pardon ale nikomu neprajem nemam ani silu zit v takych krcoch som sa krutila ☹ ,uz je dobre

vanja
29. pro 2009

ahoj vladka, no povedz je toto normálne? Začneme so sexom jak stále a skončíme pri sračke 😀 😀 😀

vanja
29. pro 2009

sa smejem, ale nezávidím ☹

vladkaz1
29. pro 2009

No Vanji sak to ja furt tu sracku .. hahahaha 😀 😀 😀 😀
Ale aj Uhorka dnes bola ranko po dlhej dobe veru .... mame post .... aby sme nic nespravili babatku ,to si mysli moj MM 😀 😀 😀

langkofel
29. pro 2009

ahojte, vanja ja som dosexovala a idem spat 😀 😀 😀 Ze raz za rok, vtipalek, ja chytam depky, ked mam len raz za tyzden 😀 😀 😀

vladkaz1
29. pro 2009

langoska ze raz za tyzden ja mam teraz raz za mesiac a uz mam taku depku az az ... no vysvetli chlapovi ...n neda si povedat proste sa boji ...i ☹
Tak aspon tebe prajem raz za tyzden co by som za to dala ,my ked som nebola tehu kazdy druhy den .. a teraz chodim nadrzana jak duracelka .... 🙂