S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

tak tu zas fučí,jak na Sibíri-hrôza,som vešala prádlo a tááák ma vydulo 😅 😅 😅
a som pozerala v správach,že na Kolibe je sneh,tak ak nebude zajtra fučať,balíme sane a boby a hor sa pod Kamzík 😀 😀 😀 😀
a malá opica je už vyspatá,som zvedavá,dokedy bude strašiť-vymenovala všetky ozdoby na stromčeku a už fičííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
2. led 2010

jé,moje detstvo na Kamzíku..zvláštne,že keď sme tam dva roky bývali v podnájme,nebolo po snehu ani pamiatky,takže si malá neužila...

bambi09
2. led 2010

fris,v meste nie je ani vločka,keby to nebolo v správach,tak o tom ani neviem 😅 😅 😅
a Simonka nech už je doma,už sa o ňu aj ja bojím ☹ ☹
s tou očistou máš pravdu,mne sa žiada jablko 😅 😅 dnes sme sa dorazili ešte zmrzlinou po polievke,šaláte,rezni a pohári kofoly 😅 😅 😅 😝 😝

frisbee
autor
2. led 2010

bambuľa,to mi nehovor,že to do teba všetko vliezlo 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja som mala zeleninovú polievku a večer plnenú paradajku 😀

vanja
2. led 2010

fris tak ty už tak zdravo si začala nový rok?

bambi09
2. led 2010

hmmm,tak vliezlo 😅 😅 😅 😅 skoro mi bok vyvalilo 😀 😀 😀 😀
a opravujem meteo info-chumelí tak jemne už aj tu a primŕza 😝 😝 😝

vanja
2. led 2010

baby a novoročné predsavzatia boli nejaké? 😅

frisbee
autor
2. led 2010

no musíme,Bohoušku 😀 😀 😀 ...ja som vždy jedla zdravo,akurát tie Vianoce hreším a to skoro 8 mesačné sedenie na koňovi mi deformuje telíčko 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

Fris Venuša je bohyňa krásy 😀

frisbee
autor
2. led 2010

myslíš Věstonická??? 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

plnenú paradajku som mala rada takú pečenú,to nám v Carltone v kantíne dávali-mňam 😅 😅 😅
vanji,ja si už nedávam,nikdy som to nedodržala a štvalo ma to-takto sa príjemne prekvapím,ak niečo vyjde a je to lepšie 😀 😀 😀
ale dáme si asi spoločné,menej koňovať... 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

aha..predsavzatia si nedávam...ja som realistka 😀 😀 😀 😀 ...no bambuľa,na to ani nepomysli...že bez koňa...to tu v tej dedine už naozaj zdochnem 😎

vanja
2. led 2010

fris založíš nejaké združenie so susedou a budete organizovať spoločenské podujatia 😀 😀 😀
bambi na mondrom alebo na mm 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

fris,nebooooj,však píšem,že nikdy nedodržím,takže-dávam si novoročné predsavzatie vôôôôbec nechodiť na koníka-teda modrého 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

vanji-modrého,ružový môže byť 😀 😀 😀 😀 😀
no,frisuľa,začni podnikať v kultúre 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

združenie nazízačov založíme...ja kukám k nim,oni ku mne 😀 😀 😀
bambuľa,v poslednom momente si to upresnila 😀 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

ma teraz napadlo fris, som tu mala návštevu a moje a ich deti boli hore v detskej a chodili nás špehovať a zapisovali si čo robíme, o čom sa rozprávame. Dnes som upratovala a našla ten papierik. som sa narehotala.

bambi09
2. led 2010

vanji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

fris zistím u dcéry ak oto funguje a predám ti jej know how 😀

bambi09
2. led 2010

vanja,som počula ,že CIA má nedostatok agentov,možno ti ich zamestnajú 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

vanji,nech dcéra určí cenu,odkúpim patent 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

zajtra sňou hodím reč, vieš tajní agenti chodia skoro spávať 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

no aby si ešte nezohnala tú kameru v pere,čo tu furt inzerujú,to by ste sa mohli dočkať nemilého prekvapenia pri hrátkach 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

daj pokoj ešte som o takom nepočula 🙂

bambi09
2. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅
a naša agentka nechodí skoro spať,vyspí sa a potom strašíííí 😠 😠 😠 😠 toto je malý zázrak,fakt 😝 😝 😝

bambi09
2. led 2010

vanja,bojíš,bojíš??? 😀 😀 😀 😀
a teda baby,došli vám vianočné a novoročné maily??lebo kočka z inej témy reklamovala,že jej to neprešlo,tak len tak sa pýtam 😕 😕 😕

frisbee
autor
2. led 2010

vanji...no aj tu na koňovi som to myslím videla,vpravo,ako sú reklamy 😀
bambuľa,mne čosi došlo,tak dúfam,že to je ono.
Baby,normálne zaspávam,asi vám zmiznem.

vanja
2. led 2010

mne došli ďakujem ty si taká šukuľka 😀

vanja
2. led 2010

baby idem spať, oči mi kipkajú, prajem peknú erotickú noc 🙂 😉

bambi09
2. led 2010

ale veď ja nie preto,len či vám to došlo 😕 😕 nemáte za čo 😉
ty si väčšia šukuľka,takú čižmu ja nevyšijem 😀 😀 😀 😀 😉
a ja sa tiež rozlúčim na dnes,muž nám spravil Vianoce-pustil mi Popolušku,tak idem do páááá 😀 😀
ale som véééľmi rada,že vanjuš chodí častejšie 😉 a že aj adka a langoška chodia 😵 😵 😵
tak bábušky dobrúúú noc a páááá zajtra 😵 😵 😵