S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

bambi...vlasy vo vetre 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a malá na bruchu 😀 😀 😀 😀 😀 ,aká sloboda.... 😀 😀 😀 😀
ale ja to milujem,ako sa ku mne túli,tak papá,kočky moje,večer som tu 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
3. srp 2009

inak tu máme stranu 33 a "vedľa" 66,dobré,nie?? 😅 😅 😅

frisbee
autor
3. srp 2009

sme ako spolok bosoriek 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

zabudla som vám napísať,že helísek,čo sem tiež písala...moja kamoška z beremese je od minulého týždňa šťastne rozvedená...bez problémov,prvé jednanie a bez ich účasti...bez nervov a stresu,tak som za ňu šťastná...začali sme jej radiť na konci júna a ako to išlo rýchlo...a je z nej zase veselá osoba 🙂 🙂 🙂

bambi09
3. srp 2009

ale milých a dobrosrdečných,všááák 😀 😀 😀 😅 😕
a idéééééém,pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😵

frisbee
autor
3. srp 2009

pááááááááááááááááááááá 😀

simona55
3. srp 2009

ahojte damy. 😀 😀 😀 😀 ako sa mate? ja sa mam nahovno ale oto pisnejsia 😀 😀 😀 😀 😀 ani neviem co napisat, nic ma nenapada,len si tukam a tukam a tukam .len ma nieco napadne .ozaj vladi toto ti robia ze co ti tu pises oni otebe inde ,no hat take svine, 😠 😠 😠 🙂 strasne som ospala 😀 😀 ledva cakam kedy maly zaspi a idem aj ja hajat snim. 🙂 dari neboj ude to aj krajsie aj lepsie,len este to treba trosku kresat.idem paaaaaaaaaaaaa mozno vecer

bambi09
3. srp 2009

a tu nikde nikto???huuuuu 😅
simonka,Ty si nám nejaká nie vo svojej koži,že??? ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
3. srp 2009

simonka je nám smutná a ja som už tu 🙂

bambi09
3. srp 2009

a ja idem papať špagáty 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

a vanja,Ty sľubotechna,kde si??? 😀 😀 😀 😕

frisbee
autor
3. srp 2009

bambinuška má nové foto 🙂

bambi09
3. srp 2009

fris,ááááno 😀 😀 😀
joj,idem sa trochu vystrieť na letisko,táááák ma nohy bolia 🙄 🙄 🙄 potom umyť riad,sprcha a chrňáť,dnes nevláááádzem 😝 😝 😝

frisbee
autor
3. srp 2009

ja tiež pojdem skoro,ráno ideme reklamovať kosačku,to je 40 km,tak skoro vstávam 😉

bambi09
3. srp 2009

fris,ale toto Ti ešte musím napísať,keď mi tu muž nakukoval cez plece,tak si vždy myslel,že máš na hlave také veľké pštrosie pero 😀 😀 😀 až keď som mu zväčšila fotku,pochopil,že to je kvet 😀 😀 😀 vieš,ako mušketieri na klobúku 😅 😅 😅 som sa nasmiala na tom... 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

tak dobre vyreklamujte a ozaj,ako auto???ništ??? 😕 😕 😕 a aký máš typ autíčka??teda značku???
my máme ešte do zajtra Felíciu kombi a od zajtra Kia Carnival 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
3. srp 2009

to mohlo byť aj niečo horšie 😀 😀 😀 to je v medenom drote naaranžovaná krútená vŕba 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

som tu klikla na ToyFactory a majú taký kočík,ako chcem pre malú za 66 euro,táááák sa mi páči,jej ho kúpim a ja sa s ním budem hrať 😀 😀 😀
muž má vláčiky a autodráhu od Paťa a ja kočíky a báby u Katky,ja som veru také hračky nemala ako malá ☹ ☹ ☹

bambi09
3. srp 2009

fris,ja som si myslela,že to je papradie,také veľké 😅 😅 😅 a pekné 😉

frisbee
autor
3. srp 2009

v servise po búrke nemajú elektrinu,padali stromy aj vedenie,uvidíme zajtra...mám forda fiestu 3 roky starú...som maličká,mám malé autíčko 😀

bambi09
3. srp 2009

no,tak to poteší,tu žiadna búrka nebola,len šialený vietor,tááák som vetrala a aj tak je tu dusno,som nemohla spať,tak som o 2-hej v noci tlačila na balkóne melón a broskyne 😀 😀 😀
a ja chcem tiež také malé,stačí mi aj krátka Fabia,kým sa naučím dobre jazdiť,ja s tým hebedom nebudem vedieť veru cúvať,ale kufor budeme mať parááádny,7 miest,kožené sedadlá, 4-zónová klíma,jóój,keď si spomeniem na našu starú 30-ročnú Barborku,stovku,tak toto je luxus pre mňa,tam na nás aj pršalo 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

však my sme mali favorita a potom od mladej požičaného opela corsu,všetko malé autíčka,ale keď ja musím vidieť poriadne okolo seba 😀

bambi09
3. srp 2009

fris,veď aj ja,ja som krpec,asi budem šoférovať s vankúšom pod riťou,aby som dovidela 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

a čo si myslíš,ako som jazdila 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

a aj Favorita sme mali,to bol fakt šroooot 😠 😠 😠

bambi09
3. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

zase sa mi smeješ,budem uvažovať,či to je od srdca,alebo irónia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. srp 2009

fris ☹ ☹ ☹ od srdca,Tebe sa smiať ironicky???nikdy 😉 to by som si nedovolila 🙂 😉

frisbee
autor
3. srp 2009

však viem,máš šťastie,že ti rozumiem 😀 😀 😀