S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
25. led 2010

ahoj jalao,

no kutil nám to teda zmeral, no čo už šikovný hlavne že je animátorový grafik a tam musí presne robiť rozmery nuž linku si od neho narvrhnúť nedám. 😝 😀
ale vyriešila som to ja mám k dispozícii aj šuplíky a MP len vrch stolíka otočený podzdlž hovorím aspon si máš kde ovládač na telku položiť. 😀

a práveže krasotinka k nám teraz bude chodiť búdú š... stať ved majú konečne normálnu manž. postel takže tak. mladému hovorím cez víkend že daj si toto do detskej - podelila som sladkosti a on že ja nemám detskú to už je dospelácka ved mám na to vek a ja na to , že uhm vek áno ale ked sa budeš správať ako dospelý potom to nebude detská nuž preglgol ale nepáčilo sa mu to.

a ten sneh sme si užili aj my na opekačke v snehu no rehotali sme sa na kuťovi to stálo za to ale vymrznutý sme došli.

a spí sa dobre aspo ň mne normálne sa mi nechcelo vstávať.

jalao
25. led 2010

Veron, no a ten vas "dospely" 😀 uz chodi pracovat, alebo studovat, alebo co teda?

veronkaj
25. led 2010

jalao ten náš "dospelý " je dospelý načo potrebuje a ked potrebuje tak je zase dieťa.
vravím to aj polovičke ale on tiež ho berie tak raz ako dospelého a raz ako dieťa a tak robí viac zle ako dobre.

doteraz si našiel od prázdnin len jednu brigádu na 3 týždne a dnes ide na školenie do pevného zamestnania,
bude v hypernove piecť rožky tak ho idú dnes na to zaškoliť. MP ide šlak trafiť, že mu 5 rokov platil súkromnú strednú školu aby bol pc animátor a grafik a teraz toto no ale hádam si nájde časom niečo bližšie k svojej profesii pretože stále je pred pc tak piecť rožky ho dlho baviť nebude.

- dospelý v tom, že môžem si robiť čo chcem, ísť kam chcem, vodiť si domov koho chcem a kedy chcem, nemôžete mi nič povedať ani kritizovať lebo som dospelý a urazím as
- dieťa - ked potrebuje peniaze, najesť, komfort bývania, dovolenka, darčeky, oblečenie, vybaviť veci - vtedy zahlási že ved som tvoje dieťa

frisbee
autor
25. led 2010

čaute,kmitám,idem variť,ale nakukujem. 🙂 🙂 🙂 🙂
no veri.teraz si to napísala presne,že je dieťaťom,keď sa mu to hodí...ale že u nie je hanba,že je závislý na otcovi,nepochopím 😒

oli...naša mladá má dnes nejakú skúšku,už viem,aká si bola chudák nervózna,ja som dnes tiež za ňu 😉

simona55
25. led 2010

baby a co je z vanjou? co uz k nam dostala zakaz? ale ja by som snou nutne potrebovala hovorit 😒 😒 Veron ten vas dospelak kolko ma rokov? 😉

veronkaj
25. led 2010

simonka ani ja neviem čo je s vanjou už som tu minulý týždeň písala že nám chýba

ten náš dospelák čo trvrdí že je dospelý má 20 rokov

babulky som sa nasmiala včera - MP ked sme vyberali postel a čítali sme rozmery že 160x200 že to je úzke že doma je široká postel a tak že takú úzku nie, a tak sme pozerali už len rozmery 180x200 a včera ked ju dal synovi tak v koberci zostal odstlačok postele ale tam boli aj za postelou také odkladacie priestory asi 30 cm takže bola celkovo dlhšia a ked sme tam položili novú že nejaká je väčšia a pozerám a podlľa odtlačku tak o dosť. hovorím chod si premerať akú si mal vlastne širokú postel a že 153 taký jednomadrac a naša 180 hovorím hlavne že 160 bolo málo ked sme pozerali.

ale pochvaloval si že dobre sa spalo a mohol sa naťahovať kade tade.
ja som sa tešila ako šťeňa

a tie stolíky ma naštvali chcela som to mať také súmerné. no čo už

dnes sa cchem dať ešte podstrihnúť a to čo som nestihla chcem aspoň časť urobiť doma z papierov. tak hádam stihnem, idem skúsiť kaderníctvo čo som našla v pezinku tak hádam to dopadne dobre.

darina60
25. led 2010

Ahojte baby, hlásim najmä fris , že som o.k. Malý je ešte chorý, je u babky ja prvý deň v práci, tak roboty až až. Cez víkend sme nikde neboli, kedže malý hrozne kašlal, tak som poupratovala šatníky, vyradila malé veci a pod.
Bambii díky, odpíše 🙂
Veri ip.

vladkaz1
25. led 2010

Ahojte kocky nemam ca svas docitat teraz som prisla idem rychlo tu chrenovku spravit a varim zemiaky na tie gule slivkove dufam ze sa podaria este som to nerobila..
Som rada ze pizza stangle chutili suuuper ...
Dnes prisla postel ,mteda volali tak navarim dojde muz dam mu malu a letim s otcom pre postel kocny no co vam poviem som na roztrhanie a este len je pondelok 😝 😀

veronkaj
25. led 2010

darinka ip pozriem, poobede, teraz nestíham,

a utekám sa strihať dúfam že úspešne.

pa babulky poobede.

simona55
25. led 2010

ahoj Darinka, zelam cim skor sa uzdravte, a viac sa tu ukazuj 🙂 🙂 inak aj ja kaslem ako deravi sud, uz sa chistam k doktorke ale nejak sa mi nechce.

frisbee
autor
25. led 2010

dari...no veď preto 😀 😀 😀 😀 ,hlásenie musí byť...malému rýchle uzdravenie prajem 🙂

simi,ty buď na seba tiež opatrná 😕

vladi,potom hoď foto..a teplo sa obleč,je tam hrozne 😒

a toto nás čaká:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek...

simona55
25. led 2010

Vladi Veri nehodite foto? fu baby ja som vam dnes cely den chcwla pisat ze aj unas okolo8rano bolo tááááák strasne zima , a mrzne este stale a pritom slnko svieti. isla som na dvor ze sa pokukam co noveho,a vyndem normalne ma taky kasel chytil skoro som sa pocikala,mozno ze aj trosku kaplo no 😀 😀 😀 😀 😀 😀 normalne ako v tom mraziku take pocasie.

bambi09
25. led 2010

ahojte 🙂
ja aspoň rýchly pozdrav 😵
dari,teším a malému prajem,nech je skoro zdravý 🙂 😉
simonka-šup-šup k lekárovi,to nem dopadne dobre 😕 😕
Vladenka,držíme palce a tešíme sa na novú fotku Macka Pú 😵 😵 😵
fris,moje nervy,šak ti cikuľa zamrzne a nebudete môcť ani čúrať 😨 😨 😀 😀 fakt hrozná zima 😝 😝 😝
u nás je pekne,už sa zaťahuje na sneženie,ale my vonku aj tak ešte nemôžeme,možno zajtra na pol hodku-malej to už chýba 😝 😝 zas išla dole zo sedačky s plyšákmi v oboch rukách a pristála ústami na hrane stolíka-krvi a krvi-moje nervy,som sa bála,že si zúbky vybila ☹ ☹ ☹ ja by som v živote nechcela strážiť cudzie deti 😝 😝 😝
veronka,super,že už máte nové letisko,my máme rovnaký rozmer a ja mám málo miesta 😀 😀 😀 z jednej strany ma stíska malá,z druhej muž,tak občas mám problém sa otočiť 😀 😀 😀
vanjuš,pocti nás svojou návštevou 🙂 😉 aj niki dlho nebola,asi je chorá 😕 😕 😕
julka,ty už máš skúšky a zápočty v suchu?? 😉
fris,dúfam,že mladá dobre urobí,neboj,veď je šikovná-po mame 🙂 😉
dúfam,že som na nikoho nezabudla 😕

vladkaz1
25. led 2010

Jaj kocky dnes uz foto nestiham ,vam poviem tie gule slivkove to ze jednoduchy recept, ale ja som sa s tym do teraz srala ,podarili sa mi je ich vela , ale dakujem toho bordelu okolo a riadov a este roboty ,uz ich nerobim ,radsej kupim polotovar 😔 😢 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
vetko ma boli som hrozne unavena .
Postel je velmi pekna ,nema do neho madrac, az na vyplatu kupime a rozhodli sme sa, ze my si manzelsku kupovat nebudeme, to co mame vyhodime na miesto nasej postele ,pojde pekna malej nova postel, je obrovska letisko a my budeme spavat v obyvacke tak ako sme mali naplanovane ked sme kupovali roztahovaci gauc .
Deti budu mat pekne svoju izbicku my usetrime, ze nemusime kupovat manzelsku ,lebo to zabera deckam v izbe miesto len a vklude mozeme spat v obyvke ,ved na to mame ten gauc a kupi sa len velmi pekny satnik do toho sa investuje police a spravi sa pekna malovaka a do obyvacky ta tapeta ,v podstate co usetrim na manzelskej posteli dam za malovku a tapety tie su ozaj drahe .
PO pripade ak sa narodi male ,pritiahnem si postielku do obyvacky a mala sa musi ucit samostatnosti 🙂
Dobre som si to naplanovala ze? 😅

veronkaj
25. led 2010

vladkaz no super, hlavne že sa podarili, neboj ono to časom pôjde lepšie, trošku praxe,

a kedy budú fotočky Oliverka,???
babulky no ja som ostrihaná a ako inak pofrflali doma ale čo už.

veronkaj
25. led 2010

bambi až teraz som si uvedomila,
a ako zúbky aj ďasienka v poriadku, ja viem, nedá sa okolo detí chodiť s vankúšikom a čakať kedy a kam budú padať a zachytiť a potom ked sa im niečo stane tak nás to bolí viac ako ich

ked už bude lepšie, príď budeme ťa čakať, zatial sme aspoň takto s tebou.

vladkaz1
25. led 2010

veronkaj posli foto na moj mail prosim nech ta uz konecne spoznam aj podla tvare 😉
A fotky budu v stredu po obede o 3 tej idem na sono

frisbee
autor
25. led 2010

bambuľa...au,to muselo bolieť 😕 😕 😕 😕 🙂

no už som vaša 🙂 🙂 🙂

simona55
25. led 2010

vladi a kedy si zacala narabat stymi gombocmi? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dost dlho ti trvali 😀 mozno ze zajtra aj mi ich budeme mat,ale ja ich iba slivkovim lekvarom naplnim. a bude.Bambi co mala je v poriadku? joj buchla sa co? chuda malinke,minule aj moj maly tak spadol ,ale jemu napuchla gamba na cely den,joj mm táák krical somar 🙂 ako by som ho vedela ustrazit ked len sa otocim uz je inde. 🙂 🙂 🙂 🙂

langkofel
25. led 2010

caute, fuuuuuuu vy pisete jak cesky zandari 😨 ,

fris recepty? nechci vediet, ja varim co najdem, a vacsinou v jednom hrnci 😀 😀 😀 , komentar mojho otca k mojmu vareniu: Vizera (ake i?) to akoby to uz niekto predomnou jedol 😖 😀 😀 😀 Alebo raz ked boli na navsteve u nas, pred obedom, ked kukol do hrnca zahlasil, Pocuj sa hovori, ze zenam nepatri auto do ruky ale varecha, no ale vies co, ty radsej len pekne soferuj 😀 😀 😀 . Tak ja som asi taky kuchar 😝 .
Ale nie, teraz idem robit knedle tirolske, spekove a syrove, mnam to mame radi.
Ale inac robime rad cestoviny so vselijakymi omackam, spenatove halusky, zeleninu varenu, pecenu, zapekanu..., polentu (kukuricnu kasu),kremove polievky a do toho cestovinu krpatej, rizota a take blbosti.i

vladkaz1
25. led 2010

Simi ved som od toho odbehla pre tu postel takze som to robila dlho preto 😔 😝 😀
bambi pisala som ti na skype

frisbee
autor
25. led 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 😀 ..no ja som robila dnes pravé risotto con funghi,strala som sa s tým ako blbec a mm mi povedal,že to nemá žiadnu výraznú chuť,drahé to bolo ako sviňa,ale keď tam nie je k tomu kečup a uhorka,tak to nemá chuť 😀 😀 😀 😀

veronkaj
26. led 2010

Dobré ráno babulky

simonka - IP
langkofel - aké sú to tirolské knedle,
ja som raz niekde jedla knedličky že z rožkov, slaninky, kápie trošku na ozdobu, zelenej vňatky a šamioniky a to bolo tak pekné aj dobré a neviem ako sa to volalo a neviem nájsť recept.

no tak dnes budem musieť makať,
babulky aj by som hodila fotku ale za prvé ja sa strašne nerada fotím a za druhé nemám to tam ako dať, foťák mám len taký klasika na vyvolanie a skener nemám k dispozícii , nuž bude stretko dúfam, ozaj čo je s ním, akosi sme nedohodli termín či dohodli???

simona55
26. led 2010

dobre ranko ako vidim nebola nocna? kazdy dostal cervenu? 😀 😀 😀 😀 alebo kazdy sexoval ako jaaaaaaaaaa. 😀 baby moje varili ste uz nakladane kura s kyslou kapustou?

veronkaj
26. led 2010

simonka - ip
nevarili ale ak dáš dobrý recept vyskúšame a čuduj sa aj my sme včera znovu testovali postielku.takže si nebola sama. 😀 a teda preto nebola asi iná účasť. 😀

vladkaz1
26. led 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... kuk na rychlo odfotene
aj my sme vcera testovali staru postel 😀 ,dnesuz nemozeme sak idme na sono 😀

frisbee
autor
26. led 2010

ahojte moje,poslala som vám mail,u nás od polnoci v kuse sneží,napadlo asi 20 cm a furt sa sype,oko od rána odhadzuje sneh a už ho nie je kam dávať,ja sa zbláznim.
ha.že sex,mne je taká zima,že si neviem predstaviť,že by som sa mala ešte vyzliecť 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
26. led 2010

Frisulka boze to je mi luto ,ze mate toko starosti s tym snehom nepodarenym ,oko nech odhadzuje aspon si prevetra hlavu 😀

veronkaj
26. led 2010

frisbee ahoj
aj u nás sneží ale zatial sa dá aj ked parkoviská no bieda, zladovatelé a samý hrb.

a zima??? včera si MP pozeral dolu v obyvačke film akčný a my s dcérou sme v spálni pozerali romantiku a potom som že idem spať došiel asi za 20 min ked sa to skončilo a nohy mal studené jak žaba že aby som ho zohriala až ma striasalo a tak nakoniec bolo z toho ťuťu muťu šak nech snaží ked už ma zobudil a ešte aj ostudenil 😀

vladkaz super postielka, už sa maličká teší že bude mať takú veľkú???

vladkaz1
26. led 2010

Veronkaj ja steba odpadnem is zlata ,ze nech sa snazi 😀 dobre
Postel malej sa mi velmi paci hlavne nech sa jej dobre spinka ,treba nam este vela ,ale postupne spravime pokupime