S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
28. led 2010

na co su mi okuliare?

nikinka008
28. led 2010

mala v noci nemala uz teplotu ale zase rano mala 38.5 ale zatial teraz uz nema 🙂
mame dalsiu dilemu 😀 mala nechce ani za svet na nozky ziadne topanky uz celkom pekne chodi,obula som jej topanky ale ani za svet sa nechcela v nich postavit a chodit len rychle sadnut si a dole s nimi a zacala plakat strasne 😖 a teraz sa snimi hraje 😖 neviem ako ju naucit aby si ich nedavala dole a nerobila preto taky cirkus 🙄 😀 😀
hmm na bryndzove halusky mozem zabudnut nezohnali sme 😖 tak neviem co teraz mam jednu bryndzu v mraznicke co mi mama priniesla ked bola na navsteve ale uz tam je strasne dlho to neviem ci bude dobra 😕

vladkaz1
28. led 2010

veronka ved ja som do pk cetsovala ved som kusok pracovala vo vinicnom u lexu v hoteli 😉 urcite poznas prevadzkuje to Rodina Sabolova mam pocit ze tak sa to pise 🙂 ,idem na sono pa kocky

frisbee
autor
28. led 2010

tu som,som mokrá až po kolená,snažila som sa striasať sneh vonku,no chodiť sa tam nedá 😝 .
niki....bryndzu buď v poľskom alebo ruskom obchode,vyskúšaj. 😉

jalao
28. led 2010

niki a nieco ako kefir, zakysanku tam tiez nezozenies? To dost dobre nahradi tu chut bryndze...A my velmi lubime aj kapustove halusky + oskvarky 😉 😉 😉 Ale to je zase sudova kysla kapusticka... 🙂
A na topanocky si Sarka postupne asi privykne, ukazuj jej knizky, ze aj ine deti su obute a musia byt atd... 😀 😀 , jej je to asi najlepsie takto naboso...

frisbee
autor
28. led 2010

niki,dá sa aj z takého syra typu gervais...u nás je taký syr napr.lučina

frisbee
autor
28. led 2010
simona55
28. led 2010

fris jezisi ,ved ta to tam zakruje. 😀 😀 😀 😀 aj unas napadal pekny sneh, ledva som vedela otvorit zadne vrata aby som urobila cestu do mastale 😝 😝 🙂 fris mas ip.

nikinka008
28. led 2010

fris mm bol v polskom tam maju aj slovenske ceske ruske atd vyrobky nie moc velky vyber ale niekedy zvykli mat bryndzu tak som myslela ze aj teraz budu,som poslala mm vedla je este jeden rusky ale pochybujem ze tam budu mat nieco take 😀 😀
fris tak teraz nechod radsej nikam je to nebezpecne asi aj na cestach,kolko mate stupnov 😕 a simonka uz je o5 v londyne?ako letela v poriadku? 😕
jalao...juuuuj to neviem co by som to zohnala 😕 skoda no 😢 a neviem ci si zvykne na topanky zase som jej ich dala ale uz su znovu dole 😀 😀 vonku bude behat slecna asi bosa 😀 😀 😀
a vy ste co dnes kuchtili poradteee 😀 😀 😀 🙄 ja mam este zo vcera paradajkovu polievku a langose s tvarohom ale zabudla som dat cukor donho tak su take nijake 😖 som myslela ze lekvar to spravi ale ee 😝

frisbee
autor
28. led 2010

niki,teraz sa nám oteplilo na nulu,začína sa to rozpúš´tať,ale v noci to zmrzne,dnes som musela mať na perine aj deku.
Simonka doletela dobre,ďakujem,ani meškanie nemali,to som rada 😉 .

haha,simi,však už sa pomaly v tom snehu stratím,som chodila s metlou v ruke a vždy som sa niekam prepadla 😀

bambi09
28. led 2010

ahojte 🙂
frisuľa,zas si sa počúrala,že si mokrá po kolená??no tedaaaaa 😀 😀 😀 😀
u nás tiež snežilo,ale nie veľa,pod tým snehom je ľad,to zas bude úrazov,ojojoj 😒 😒 😒 ale u vás by už nemuselo,moje nervy,veď vy tam máte meter snehu na výšku,keď už aj kuka nádoba ledva kuká zo snehu 😅 😅
my sme už skoro celkom ok,som sa bála,že malej ten včerajší mráz uškodí,ale klop,klop neuškodil 😀 😀
simonka,aj ja vešiam prádlo v zime, v lete na balkón a vyschne pekne aj v mraze,síce to trvá trochu dlhšie,ale vyschne 😅 😅 a inak je už dlhšie vidno,čo je super,mne už tá skorá tma lezie na mozog,ja chcem letoooo 😅 😅
zdravím všetky bojovníčky so snehom a s chorobami,držte sa 🙂 🙂

frisbee
autor
28. led 2010

bambuľa,ty si ako kométa,preletíš a zhasneš 😀 😀 😀 😀 ...šak neutekaj...

vladkaz1
28. led 2010

Ahojte tak kocky mame pipika jak svet ,takze na 100 percent je Oliverko !!!!!!!
Ma 582G je dost velky na 24 tyzden datum porodu je na 1 JUN predpoklad teda a je vsprieceny vo mne hrozne zle sa mu vysetrovalo ,bola som tam hrozne dlho !!!
Ale sme zdavy a je krasny fotku mam odfotim zajtra ,nemam silu

bambi09
28. led 2010

Vladkaaa,supeeer,Oliverko,nezlosť maminku!! 😀 😀 😀 😀 tak vidíš,pipík je tam,to je dobre 😵 😵 😵
fris,ja musím robiť malej animátorku a ostatným slúžku,viééééš?? 😀 😀 😝 😠
som mala polhodinový telefonát s kamoškou a teda ma nakopla,ona je na malú sama a začala študovať na VŠ,to,čo by som aj ja chcela,len ma uzemnila,že na externé štúdium brali iba záujemcov,ktorí majú prax vo verejnej správe,tak to ja teda nie som 😅 😅 ale veď to je ešte ďaleko,ja pôjdem najprv na gympel spolu s mladým 😀 😀
že majú nateraz akreditáciu len na Bc.,ale to by mne boooohate stačilo 😀 😀 😀 Prof.Krčméry odišiel,čo je škoda a čo bude o rok nevedoia,možno splnia podmienky a budú mať aj Mgr.,tá kamoška by teda rada,len tiež musí popracovať na angličtine,ale ovláda aspoň perfektne nemčinu
ja leda tak ruštinu aj to už nie perfektne 😀 😀 😀 ale doladíme,ak Boh dá,tak budem z ruštiny maturovať 😀 😀

nikinka008
28. led 2010

vladka to je dobre ze ste obaja v poriadku,takze bude chlapcek na isto uz 🙂 😉 len si oddychni 🙂

vladkaz1
28. led 2010

dakujem kocky ste zlate ....
Bambi si sikovna verim ze sa ti zadari a zvladnes to .. teraz ide moj muz studovat a potom pojdem ja 😀

bambi09
28. led 2010

Vladka-hahaha,keď Boh dá,aj motyka vystrelí 😀 😀 😀 len by som potrebovala nejakú opatrovateľku pre malú 😝 😝 😝 a babky sú jedna ďaleko a druhá ešte "ďalej" 😔 😔 no,veď uvidíme,ak mi neschvália tú dlhšiu materskú,tak nevie-neviem,či sa na to dám teraz v septembri,alebo až o rok 😝 😝 😝
budeme sa povzbudzovať navzájom 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
28. led 2010

čaute,som žehlila a pridávala fotky na fb
vladi,super,som ti odpísala neskoro,mala som na fb Taloša,bojovala som s prekladačom 😀 😀 😀
bambuľa,stačí malú priviazať do ohrdy 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. led 2010

jasne moja neboj vsetko bude tak jak ma byt .. idem sa venovat doma

bambi09
28. led 2010

fris,no,moc nevyskakuj,lebo ťa zamestnám ako au-pair 😀 😀 😀 a čo za Taloša si tam mala??? 😕 😕 😕 😉
žehlenie mám aj ja,len sa mi strááášne nechce 😝 😝 😝 a dnes nevarím-štrajk 😀 😀 😀 zajtra urobím rizoto,v chladničke sú ešte jahodové guľky,obrovský hrniec zemiačkov nakyslo-poloprívarok-polopolievka 😅 😅 tak nech mám aspoň jeden deň bez varenia 😒 😝 😝

frisbee
autor
28. led 2010

bambuľa,no ten chudák,čo ho opustila tá moja neter,on mi furt píše,lebo trpí a tvrdí,že som jeho teta navždycky a jeho dom mi je stále otvorený ☹

jahodové guľky,hm,to my by sme doma mali iba horčicové,keby som oku strčila do fľaše 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. led 2010

ach tak,no vidíš,chudák môj 😕 😕 takže iniciátorkou rozchodu bola teda neter?? 😕 😕 dostane na holú 😅 😅
vidíš,vyskúšaj horčicovo-kečupové guľky posypané syrom 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. led 2010

bambuľa,no oni dvaja si nemajú čo vyčítať,ale ja ich mám rada oboch,je mi z toho smutno,že to tak skončilo,taká veľká láska.Bohužiaľ aj keď sme Európania,tie kultúrne rozdiely boli veľké. 😝

ty prasa 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. led 2010

hmmm,tak to je asi pravda,Taloši sú ešte divokejší ako my 😀 😀 😀
a prečo prasa??? 😕 😕 😕 ha,zas si myslela na prasačinky,ale ja nieeeee 😀 😀 😀 😀 ja som myslela guľky z cesta plnené horčicou a kečupom a posypané syroooom 😀 😀 😀

bambi09
28. led 2010

Vladi,jéééé,to si bola na 3-D UZV??? 😕 😕 😵 😉

vladkaz1
28. led 2010

to urcene pohlavia mi robi cez 4D 😎 🙂 ,ale zas jake prasule som tam nechala ... jebne ma s toho uz

bambi09
28. led 2010

😅 😅 😅 😅 ale budeš mať pamiatku,aj my sme si 3-D platili a neľutujem 😉

vladkaz1
28. led 2010

😅 😅 le ja viem budem ... nemam ale na cd .. to som si neplatila uz kaslem na to nepotrebujem cd

vanja
28. led 2010

ahojte baby, jéj vladka krásne bábo 😉
bambi a fris vy zase o sexe čo?