S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. led 2010

veď krotím 😀 😀 😀 ,pá vanji,a zase príď 🙂

langkofel
28. led 2010

Ahojte a vanja sa kde uz pobrala?

bambi09
28. led 2010

vanjuuuš,ahoooj,skoré uzdravenie a prepáč,že som prešvihla ten správny termín-oslávili ste?? 🙂 😉
fris,ty Pilátová 😀 😀 😀 daj pohár,ulejem ti,chladí sa mi Nachtgold 😀 😀 a idem pozerať Primu,ide moja Luckaaaaa 😵 😵 😵

bambi09
28. led 2010

langoškaaaa,ahoooj,ako??tirolské knedle sa podarili??? 🙂 😉

veronkaj
28. led 2010

tak slušne som povedala, že to čo povedal včera sa ma dotklo, že po tom všetkom to nieje fér, že som len chcela aby jazdil pomalšie, samozrejme, že zase to zobral tak,že mu zakazujem jazdiť, a pýtam s že ked sa niečo stane tak ja minim. rok budem všetko platiť a na to plat nemám. a nakoniec jeho štve iba to,že vraj mu stále nečo zakazujem a prikazujem, hoci vôbec nič vysvetlila som mu, že mu nezakazujem nič, nerobím nič z toho čo mu vadilo na bývalej naopak doma má to čo dlho nemal, navyše aj ženu, ktorá ho ľúbi a urobila preň všetko a on si je asi tak vedomý alebo mu to tak vadí. vraj si môže ísť aj 200 a nikto mu nič zakazovať nebude ani ja, ja mu nezakazujem len hovorím pozri sa na to aj z mojej strany čo by čakalo potom nás maj trochu ohľad aj naná.
hovorím že všetko sme s dcérou k tomu prispôsobili aby to mohlo byť tak ako to je a všetko pre to robíme a on nakoniec vyhlási že to už lutuje ???
hovorím tak mi potom povedz na čom vlastne u teba som ked všetko lutuješ ked už ti nič nemôže človek povedať a čo vlastne odo mňa chceš, lebo ja už fakt neviem čo si mám o tom myslieť.
a išla som radšej sem sa ukludniť, a on si kludne papá oriešky a pozerá telku.
Mám chuť mu aj ten prsteň vrátiť že aj tak aj to ľutuje a nemyslel to vážne.
mám urobiť aj to? ked tak riešiť už všetko, on je urazený a nepríde max. ma zase za niečo sfúknuť.

frisbee
autor
28. led 2010

čau langoška 🙂 🙂 🙂 🙂
bambuľa,tiež kukám Lucku 🙂 🙂 🙂 🙂

veri,jemu to poroste nedochádza..tak potom inak,spočítaj na papieri,čo by ťa čakalo,čo by si musela platiť a ako by to bolo s majetkom a pleskni mu to,nech to vidí čierne na bielo...on je jak decko 😠

veronkaj
28. led 2010

fris dlabe na mňa jak na .. on vidí len seba, ani za mnou nepríde

to nieje len o platení bud o mňa ako o priaeľku stojí a tak by sa mohol zdvihnúť a prísť a niečo povedať teda čo uňho som nie,? alebo čo dalej alebo aspon trochu uznať že mám pravdu,
mám mu ten prsten vrátiť podla mňa čaká nato

langkofel
28. led 2010

Bambi ahoj, juj podarili a ake fajne su, som ich nasulala len s polovice asi 30 🙄 , druhu polku budem syrovu zajtra.

Veronka 😔

Jaj a ostatne ahooooooooooooooojte 😀

vladkaz1
28. led 2010

bola som malej pre sanky tak zamnou plakala baby ze sa muzovi pogrcala .. mna porazi ..
veri ja len cumim s tvojeho .. uzraza ta tym ☹ ,podla mna to nemyslel vazne to je len to ego ...

veronkaj
28. led 2010

ani neprišiel, jeho to vôbec nemrzí, jemu vadí, že chcem aby mladý aspon po sebe umyl riad, a že sa nechcem aby jazdil rýchlo a pretáča si to podla seba

tak čo vrátiť či nie, podľa mňa si to už aj tak dávno rozmyslel ked takto reaguje,
inak mu bolo predsa jasné že o mňa prichádza a niečo by aspon povedal.

frisbee
autor
28. led 2010

veri,chlapi takto neuvažujú...chvíľu si ho nevšímaj 😉

veronkaj
28. led 2010

to sa povie, a ja mám teraz pocit, že mu nestojím absolutne za nič a je mu uplne jedno čo si myslím, dáva si mňam čokoládku

frisbee
autor
28. led 2010

veď si daj tiež,urob si čajík,pusti si hudbu a pohodička..neboj,on dolezie 😉

veronkaj
28. led 2010

ano aby ma sfukol alebo aby povedal že je koniec. ale či vrátiť alebo nie si mi neporadila mami

frisbee
autor
28. led 2010

ale prečo by ťa sfúkaval,budeš robiť iba to,čo on.Nič nevracaj,nechaj to ak 😉

veronkaj
28. led 2010

ok, tak zatial pa do rána

bambi09
28. led 2010

veronka 😠 😠 😠 😠 😠 ja mám chuť toho tvojho nakopať niekam 😖 😖 😖 nič mu nevracaj,ešte mu to uľahčiť,no určite 😖 😖 tvár sa,že si v pohode,ja by som si najust bonboniéru otvorila,vínko-sama 😉 pustila príjemnú muzičku alebo dobrý film a tvárila sa,že je mi to tiež šuma-fuk 😎 😎
nenechaj ho s tebou cvičiť 😉 čo ťa má čo sfúknuť??čo si jeho podriadená?? 😕 😕

nikinka008
28. led 2010

juuj vladi chudatko male az tak jej bolo smutno 😢

nikinka008
28. led 2010

juuuj baby dnes bol strasny vecer mala nechcela vobec spat asi hodinu bola v postielke a valala sa hlava nehlava 😀 😀 este o pol 11 tu pobehovala akoby nic 😖 a ja som uz chcela mat klud no co uz 😖 zajtra ju uz druhy krat asi nedam spat a ked tak len max pol hodinku a dnes spala vyse hodiny a potom toto vystraja vecer 😖 uz som rezignovala som poslala mm nech ide teraz on knnej si lahnut aj tak uz spal na gauci 😀 😀 ostala som sama 😝 vcera som sla spat az o 3 rano ja neviem co je to somnou v poslednom case strasne dlho som hore a potom rano nemozem vstat k malej tak musi mm 😀
simi vladka bambi vy rano vstavate ok k malym? 😅 este som sa chcela spytat,vecer vam uz zaspavaju same? 😕 😕
fris nejde mi ta pridat k priatelom som ti poslala spravu 😕 😕
a kde ste vsetky zmyzli? 😒

veronkaj
29. led 2010

dobré ráno babulky,

konečne piatok
nikinka to sa zlepší neboj, navykne si na rytmus kedy spinkať chce to len vydržať
bambi áno áno nakop, podržím ti ho,
vladi krásny drobček pozerala som ešte večer, babatko naše

vladkaz1
29. led 2010

veronkaj no co doma?
som tak nad tebou uvazovala ty mas tak dobre srdiecko 😵 nic mu nevracaj a hraj hrdinku .. ak je chlap a chce sa so vsetkeho vyzut nechaj ho pekne dusit ,nie ze mu to este ulahcis ,ale nemyslim si ze to tak bude ....
On proste vie ze si moze na teba dovolit ako myslim ustne ☹

vladkaz1
29. led 2010

verbalne som myslela 🙂

veronkaj
29. led 2010

vladkaz dobré ráno moja,

no u nás tak že nemám chuť ísť domov a ani sa tam tak necítim, načo, polovička si myslí, že mu ubližujem, a trepe si len jedno že mu zakazujem jazdiť a že on vie čo robí a pod. je mu jedno čo si myslím, pekne krásne som mu povedala nech si to porovná čo mal a čo má a nech si vyberie čo vlastne chce, že ja aj dcére sme sa dosť prispôsobili na to aby sme mohli byť všetci spolu a že mu vytvárame zázemie aby bol spokojný a tak nech nerobí a nehovorí to čo ho napadne lebo slovo sa už späť nedá a ak to tak nemyslí, nech je radšej ticho, pretože ma takto od seba odháňa.
je to kus natvrdlého ješitného chlapa, ktorý si myslí, že bude všetko iba po jeho, a že sa budem asi od šťastia že ho mám rozplývať, len zabudol na to že najprv by som musela byť šťastná.
viem že ho trápi že mu neplatia faktúry, a že som ja teraz bez problému zatiahla účty aj som mu povedala, že sme rovnocenný a vždy som stála pri ňom keď mal problémy tak nech ma berie ako rovnocenného partnera.
ale Vladi, nemám už pri ňom teraz chuť na nič, a neviem vôbec ako sa tváriť ked prídem domov.

jalao
29. led 2010

ahojte, tak tu sa uz foti aj polkilovy drobcek, vladi. 🙂 Je to doslova zazrak najskor prirody a takato fotka podla mna zazrak techniky....Moj gynekolog mal take sono, ze som tam videla cierno-bielu omacku, musel mi ukazovat - aha, noha,aha srdiecko...aha plny mocovy mechur 😀 😀 😀 , ale aj to mi bolo veeelice vzacne. Ked som bola v 30.tt, tak som vzala aj starsie deti a mali z toho zazitok 😉 😉 😉 😉
Veri, vidis, ja som ti svoj nazor este vcera pisala a citam, ze baby v podstate odporucaju to iste!!! Tebe by som odporucila viacej guraze....vy ste v rovnocennom vztahu, nezabudaj na to, ty nie si s nim, aby si mu len posluhovala a znasala zlate vajicka... 😉 😉
niki, no, mozno ju davaj len raz za den spat a vecer rychlejsie vytuhne...ja som to mala tiez rada, ked mi chodili 2x, ale postupne sme presli okolo roka na 1 spanok cez obed a dlhsi... 🙂

veronkaj
29. led 2010

včera som mu povedala, že to že mám vlastný byt, nie som závislá finančne neznamená že ho nepotrebujem, práve naopak potrebujem ho po úplne inej stránke a to veľmi a kľudne môže za mnou prísť, lebo to beriem tak, že sme si oporou ked žijeme spolu aspoň by sme si mali byť.

vladi ved je také ťažké aby pochopil, že ked budem cítiť že ma má naozaj rád, ked sa bude so mnou vedieť ísť prejsť, porozprávať, ked mu zažiaria oči ked ma vidí že jednoducho budem cítiť že som preň všetko,

nech robím, čo robím aj tak to nezmením jemu je to dobre tak ako to je, doma má postarané, večera vždy na stole, sex kedy chce, nemíňam nič z jeho peňazí okrem vecí na varenie, má volnosti kolko potrebuje, a ked sa má chuť pohladkať poškabkať tak vie, kde tá packa na to je. a čo ja cítim je mu jedno ved čo by som mala byť nespokojná, ved teraz bývam vo velkom dome, dcéra má vlastnú detskú a máme psa. a on sa chová ku mne slušne
teda pes aj priateľ 😀 akurát ten pes mi viac dáva najavo city

jalao
29. led 2010

no vidis, sama si spomenula tu rovnocennost...to je vzdy nejaka ta alfa-omega vztahu... 🙂 🙂
No tak uvediem ti jeden priklad zo vcera, isli sme vecer na volejbal a vonku nasnezene samozrejme a stale snezilo jak besne. Spravila som veceru, vystrojili sme sa a zrazu pozeram na MM, on na nohach obute tenisky...vravim - Co blaznis? to co si si obul?!..vonku snehu a ty ides cupkat v clenkovych teniskach??? 🙄 On, ze hej, ze v nich bude rovno aj v telocvicni hrat.. 😠 ze sa nemusi aspon prezuvat tam na lavicke (ako to robia vsetci), tak ja na to, ze preboha, prezuj sa, co ti sije?? A uz to zacalo - nepoucuj ma! Ja viem, co robim! atd atd. A odisiel ometat auto....Pridem po chvili ku autu, MM vyse clenkov snehu!!! Vravim, ze Dobre? Je ti sviezo? (plne tenisky snehu, az do pol lytok zasnezene teplaky!! Oduty mi ani neodpovedal. V aute asi po 2 minutach vravi, ze joj, zabudol som si penazenku s dokladmi... 🙄 🙄 🙄 A ja na to - Hm, asi preto, lebo si sa sustredil na to, ze si do zavejov obujes palubkove tenisky!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Toto by som ani detom nedovolila, tak nechapem, ze sa takto vystroji dospely chlap!!! proste ja mu poviem, ked sa mi zda, ze robi sprostosti, nemam s tym problem!!! 😉
Koniec dramatickeho pribehu bez pointy... 😝 😝 😝 😝

darina60
29. led 2010

Ahojte všetky pozdravím Vás a potom dočítam. Ja som dnes s malým doma, už dva týždne sa mu vlečie kašeľ, berie atb a stále kašle. Včera muž volal s dr, ona je ale na lyžovačke , v nedelu sa vráti, máme zbehnúť k nej domov-býva blízko nás. No ale ja musím ísť už do práce v pondelok, tak dúfam, že bude fit. Lebo aj babka čo ho varovala ochorela 😒 😒
Veri, ked bude malý spať odpíšem, ale čo som čítala teraz narýchlo posledné príspevky - vladi, fris, bambi-lepšie by som to nenapísala. 😉
Už som odhrnala ráno sneh, jediná na ulici, hrozne vela ho napadali , lenže mi sme tu na konci sveta, tu ani odhrnak nechodí, že ho ani nemám kde dať.
Ale krásne je tu ako v rozprávke, dobieham fris............ 😉

jalao
29. led 2010

ahoj DAri, no teda...ja tu pisem ako cesky zandar (sorry Fris 😀 ) a mna akoze preskocis??? 😠
Ja som rano musela vytiahnut fotak a spravila som par zaberov z okna, cez noc poriadne nasnezilo...ohrnaky sice chodia, ale ohrnu to tak, ze nam spravia barikadu poza auta a my si to musime odlopatovat 🙄
Maleho uz vykuriruj, tomu sa to fakt vlecie. Ja tiez kaslem, kaslem, Tana to iste...a dnes mame ist na ples!! 😅

darina60
29. led 2010

Juli, sorry, ale píšem, varím polievku, malý výsáva tak som jednoducho zabudla, prepáčte veličenstvo, šéfka rannej šichty 😉 😉 Volal mi muž a hovorím, ked pôjdeš domov dávaj pozor,a on že dávam, a ja že nemyslela som na teba ale na auto 😉 😉
Vladi, krásny oliverko..............Ja ked som chodila na sono u nás nemali ani 2D, ani nič, tak nemám. A mimo PN sa mi nechcelo chodiť.

jalao
29. led 2010

Dari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ok, odpustene . 😎 No tak vy uz robite poriadky na vikend...Zajtra sa mozete pri krbe vyvalovat...to vam v dobrom zavidim... Skoda, ze teraz nemaju decka tie vianocne prazdniny..uzili by si snehu, ze?