S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

a toto drahému 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.webko.sk/270-antistresove-prso-mega....

vladkaz1
31. led 2010

bambi tak ten hajzlak je jak vysity pre mojeho ,aj to prso by bodlo 😀 , ale ci by som ho potom s toho hajzlika dostala ? 😀

bambi09
31. led 2010

Vladi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

http://www.webko.sk/136-sexy-bonboniera.html
dala by si si?? 😀 😀 😀 😀 ja hej-s radosťou 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. led 2010

tú bombošku chcem 3x 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bambuľa,no dostala som nejaké fotky trpaslíka v čiapke a trpaslíka v plienkach 😀 😀 😀 😀

vladi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

fris,tak to je ono-prešlo 😀 😀 😀
a ok-tvoje želanie je mi rozkazom,je tam toho viac,ale ešte nebolo 22 h.,tak nech nepohoršujem 😀 😀 😀

vladkaz1
31. led 2010

Jasne ze by som si dala 😀 ,uz som take dlho nemala co to je??? ma to aj nejaku napln??? 😀

bambi09
31. led 2010

prídeš a zavolám mojemu-že ležíme si tu a mám v ústach penis 😀 😀 😀 😀 nepoviem,že čokoládový 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

Vladka,sú tam aj gumové-ako medvedíky-čo máš radšej?? 😀 😀 😀 má to nejakú krémovú fondánovú náplň 😅

vladkaz1
31. led 2010

fondánovú nemusim zrovna ... ale keby bola nejaka nugatova berem .. aj gumove mozu byt 🙂

frisbee
autor
31. led 2010

nehovorte o čokoláde,ja teraz v kalamite nechodím nakupovať a čokoládu som jedla naposledy na Vianoce a už mám svinský absťák 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
31. led 2010

ja som mala dnes bola tak hnusna orieskovu nemam rada teda mam ale nie so sekanymi orechmi ale mala som taky abstak ze som ju zozrala 😀

bambi09
31. led 2010

ja mám najradšej Milku s celými orechami 😉
a Vladi-ten fondán to je ako figúrky vianočné plnené,nie tie hnusné salónky fondánové-pamätáte?? 😀 😀 😀
fris,pošlem poštou?? 😀 😀 😀 ja mám ešte v mrazáku vianočné koláče 😀 😀 😀 ku káve občas dobre padne 😝
a nechápem,že niekedy sladké nemusím aj týždeň a niekedy mám takú chuť,že kutrám,čo kde deti majú 😅 😅
ale mala som aj horšie obdobia,to som zožrala celú veľkú Nugetu sama 🤐 🤐 🤐 už som ju nemala,ani nepamätám 😅 😅

frisbee
autor
31. led 2010

no ja som si dala pred týdňom v tom Rakúsku pri bazéne čokoládovú tortu,aj keď sladké nejem,to sa nedalo vydržať 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja akurát čokinu,gaštanové pyré a tiramisu 🙂

bambi09
31. led 2010

tiramisu som už dlho nerobila,ale teraz mám chuť na krtkovu tortu,zajtra urobím,to Tesco sme presunuli na zajtra,lebo ideme mladému stolík do izby kúpiť,tak to spojíme-kúpim banány,tvaroh a bude sa mlsaaať 😀 😀
zbierala som prádlo a dobre som vymrzla 😝 😝 😝 že vraj je len -1,no nezdá sa mi 😝 😝

bambi09
31. led 2010

a dala si si Sacherku?? 😅 😅 som včera čítala o tej predrahej cukrárni vo Viedni-všetko podľa starých receptov a ručne-dala by som si povedať,len ešte nájsť sponzora 😀 😀 😀

vladkaz1
31. led 2010

no veru tie cokolady tam nemaju chybu baby ,ale tie ceny dakujem 😔
Firgurky ani nelubim veru ,len ozaj volaktore ani figaro uz nema dobre ..

frisbee
autor
31. led 2010

sacherku nie,to bola taká ľahka jogurtovo čokoládová 😀 ....kurnik,ako dlho je po revolúcii a ja som od tej doby Viedňou iba prechádzala cestou do Talianska.Pritom je to od nás necelé dve hodiny 😒

bambi09
31. led 2010

haha,fris,ja som bola vo Viedni jediný raz-vlakom,keď sme vstúpili do EU,mala som pocit chudobnej príbuznej 😝 😝 😝
a tú tortu by som si teda dala aj ja 🙂 😉 Vladi,v Lidli mávajú belgické pralinky,aj v Tescu-to je veru iná káva 😉
a v tých veľkých OC sú aj čokoládovne,tie bonbóny jem očami,ale za kus dať cca 99 centov-eee 😅 😅 😅

bambi09
31. led 2010

muž číta správy z netu že-v Číne zemetrasenie,rozhodcu zabil puk,snehová kalamita všade,trnavských školákov ohrozovali neznámi šialenci zbraňou,v Brne zabil snehový previs chlapca,druhý je zranený 🤐 🤐 🤐 aby človek nevychádzal z domu 😔 a že na Haiti chceli Amíci uniesť nejaké deti 🤐 🤐 načo asi?? 😢 😢 😢

bambi09
31. led 2010

zas varí ten taliansky frajer 😀 😀 😀 mňam,som hladná 😀 😀

bambi09
31. led 2010

...taký byt scéééém 😅 😅 😅

frisbee
autor
31. led 2010

ja na neho furt kukám a na nete sú tie všetky recepty,ja varím podľa neho 😉

frisbee
autor
31. led 2010

ja som našla na modrej streche fotku obývačky,ak ju nájdem,hodím sem link

bambi09
31. led 2010

no,skúsim aj ja,len také drahé rizoto by u nás neprešlo 😀 😀 😀
a tú tortu,čo robil som nevideláááááá ☹ ☹ ☹ dobrá bola?? 😀 😀

bambi09
31. led 2010

a na streche slintám aj ja občas 😅 😅
ozaj,že v novej verzii MK budú súkromné skupiny-konečne 😉 nemusím na FB 😀 😀 😀

vladkaz1
31. led 2010

mala som navstevu ,ja som dostala s Amsterdamu cokoladky ,v takej nadhernej zlatej doze .... a boli neskutocne dobre mnam taku dobru cokoladu som veru este nejedla... to bol moj ako sa tomu povie ?? 😀 😀 😀 😀 nechcem to tu pisat no a bol namornik ...ale to je jedno ..nedopadlo to dobre 😅

simona55
31. led 2010

ahojte no bambinuska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja ceéééééééééém taku bombonieru. astym uchom , no ono sa ta da operovat, viac plastikovat a uz sme to mohli mat zasebou, ale rocna bola vtedy ze este je mala ved ked bude vetsia, no aked mala10 takze az kedona bude chciet, aj som sa obavala aby sa jej este horsie nestalo, a teraz ked ma uz13tak nech sa rozhodne ona co chce. to ma stastie ze pocuje stym uskom 80% inak ak ju ak nema odhrnute vlasy tak to ani nezbada nik, a to je zaujimave ze usnicu ma pekne vyvynutu,a nosi aj nausnice. do vnutra ucha by som aj tak nepustila babrat,ale zvonka mozno aj hej,aj jej vravievam ze uz by bolo nacase, ale ona ze eeee 😒 Vladi a ta tvoja kamoska dala operovat to svoje?

nikinka008
31. led 2010

bambi,mne nedosiel ziaden mail 😕