S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. led 2010

niki,tam bolo strašne moc fotiek,možno preto

frisbee
autor
31. led 2010

no kde ste,o chvíľu budeme zaokrúhľovať 🙂

simona55
31. led 2010

fris mne prisiel mail, ale mi nejde otvorit, nevie te preco neviem primat maili na orange, ved tam vobec nemam naplnene, a predsa. bambi ani mne neprislo nic. babenky ja sa poberiem sDavidkom do hajan.dobru noc vam mile damy, dobru zabavu nadalej 🙂 🙂 🙂 🙂

langkofel
31. led 2010

co okruhlica? tu som

vanja
31. led 2010

čaute baby, u nás kalamita jak fras. 😝
už tri dni len kydá a kydá a to som vám závidela koľko snehu máte.
Neviem ako mm zajtra pôjde autom, snáď ho vyhrabe spod snehu a o cestách ani nehovorím.... 😅

langkofel
31. led 2010

ahojte,
juj ani nehovorte, vsetky pisete aka zima, sneh, aj nasi nam volali, ze su zapadany, a my sme boli v sobotu lyzovat a uz sa sneh spustal, potociky vody...aj vtaciky som uz pocula cvirikat, ja uz chcem jar......

frisbee
autor
31. led 2010

čaute..simi,keď ti posielam mail,pride mi hlásenie,že nejde doručiť 😕
langoška,budeme mať 11tisíc príspevkov 🙂 🙂 🙂
vanjuša...vidí to,už to hupslo k vám,nám zase hlásili návrat krutých mrazov,to snáď neskončí,asi budeme prvý rok doplácať za plyn 😝

vanja
31. led 2010

no tak to ja aspoň môžem ušetriť, lebo celú zimu kúrim v kozube, takže plyn ide iba doplnkovo k večeru, v noci a ráno.
Ale ta galda snehu to je zúfalstvo, a ešte furt kydá.....

langkofel
31. led 2010

a neprovokujete s cokoladou, teraz by som si dala aj penisy 😀 😀 😀 , dnes som zistila, ze my s malou uz nic nemame doma, sme zozrali dnes posledneho mikulasa coko, normalne nic nemam. Ked som tu mala mamu cez leto, tak cez volny den som ju povinne musela vziat na nakupy a ona sa vyzivala v akciach (akoze sa hrala na domovinu, ze je v tecsu 😀 😀 😀 ) a tak aby som jej urobila radost, kupovala som na co pozrela, sme mali zasoby akoby 3. svetova mala prist....A teraz uz ani na nakupy nechodim, kupim chleba mlieko...ved co 1,5 cloveku treba a dnes sme snorili a noc sladke nenasli 😀

vanja
31. led 2010

langoška poď k nám ,mám napečené aj torta ešte je...... 😀

langkofel
31. led 2010

Vanja, ani nehovor, ja kurim jak blbec celu zimu v kozube a aj tak sa mi zda vyuctovanie za kurenie strasna suma. A mame v baraku ludi, ktori vobec kurenie nezapinaju, nechapem. No ale my byvame v spodnom roznom byte, hrozna kosa tu je.

langkofel
31. led 2010

jaj vanja veru by som hned zbehla, aj ja som rozmyslala, ze daco upeciem, ale potom si to sama do piatku jem...tak som sa na to...

bambi09
31. led 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vanja,hoď kúsok,mňa dnes honí mlsna 😀 😀 😀 a teda už viete,o čom píšeme už 3 týždne-hej?? 😅 😅 😅
a mrk na ten darček na predošlej strane,čo dostaneš 😀 😀 alebo chceš radšej ten hajzlák s Kámásútrou?? 😀 😀 😀 😀
simonka,dnes je medicína už na dobrej úrovni čo sa toho týka-neboj 🙂 😉

vanja
31. led 2010

jednoznačne hajzlák 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

ale máš tam dva druhy-aj Sudoku hajzlák 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. led 2010

kua,mne sa zase seká 😠 ...prepla som na stv 2 a tam je Jožko Púčik a jeho kariéra,ja ho milujééééééééém...tak čo Púčik,bili vás,obuškom,alebo iba tak rukou 😀 😀 😀 😀

vanja
31. led 2010

bambi tak dlho neseriem 😀 😀

frisbee
autor
31. led 2010

seknutá som

bambi09
31. led 2010

fris,my sme chvíľu pozerali,ale muž prepol na Primu,na Marke ide Radiátor a na také veľkofilmy dnes nemáme náladu 😅 😅
langoška,upeč si bublaninu alebo bábovku,to budeš mať aj na raňajky-s mliečkom-mňam-musím aj ja upiecť 😅

bambi09
31. led 2010

vanjaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris-Oko bere?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
31. led 2010

alles gute 🙂

bambi09
31. led 2010

jéééééééééééééééj,ja som dnes dala 11.000-ci príspevok 😅 😅 😵 😵

bambi09
31. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
31. led 2010

a ja krava som pozerala, reku sak este skoro 100 prispevkov, reku to potrva....
Pozdravujem p. matematikarku 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. led 2010

bambuľa,oko bere 😀 😀 😀 😀 práve som reštartovala,tak snáď už OK 😉

bambi09
31. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
také chute mi robíte,že idam uvariť 2 litre pudingu,ale najprv vymácham malú vo vani 😀 😀 😀 aj šľahačku spravím 😅 😅 😅
vanji,malé sú chutnučké a tá mega tortaaaa,aaach,to si sama piekla?? 🙂 😉 a teda obe mali narodky?? 😕 😕 😕 ja že len menšia 🤐 🤐

frisbee
autor
31. led 2010

vanji,že gratulujeme a pusinku každej...ježiš,vy ste krásni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
31. led 2010

...pán správca,a čo vy na to poviete?Ja len toľko poviem na tento prípad,že fúj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
niki,mail som len frisuli posielala,preto nemáš 😉
vanjuš,ste veľmi pekná rodinka 🙂 😉 a ty si fakt tyčka-ako ťa fris nazvala 😅 😅 ja už som zhodila vianočné prežieranie,ale furt ma honí mlsnaaaaa,musím sa krotiť 😅 😅

nikinka008
31. led 2010

bambi,aha jasne tak potom je to ok 😅