S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
1. únor 2010

čaute baby, je tu niekto? 😀

vladkaz1
1. únor 2010

som tu 🙂

vanja
1. únor 2010

no malá je celá po tebe, takže macko bude po ocinovi?

vladkaz1
1. únor 2010

no kazdy hovori ze cely tato 🙂

vanja
1. únor 2010

no tak podľa fotiek sa i podobá na teba. som ti poslala do mailu nejaké.

vladkaz1
1. únor 2010

oki pozriem si rada idem kuk .. ved pis 🙂
ked bola susen mala tak si myslim ze len cely tato ,teraz sa troska meni do mna .. ale je hrozne ina ked ma vypate vlasky a rozpustene ma taku helmu hustu 😀

vladkaz1
1. únor 2010

ale mala je cela ty a ma nadherne vlasky 🙂

vanja
1. únor 2010

no vidíš a tiež každý hovorí že tato 😀 😀 😀

vladkaz1
1. únor 2010

😀 😀 😀 no vidis .... asi ma kazdy ine meritko ako oci .. neviem 😀
jaj idem hajat moja nemozem obsedet taha ma brusenko dobru prepac ze prcham

vanja
1. únor 2010

dobrú noc 🙂

veronkaj
2. únor 2010

dobré ráno babulky,

nestihla som všetko dočítať len niečo

fris tak to by aj mňa teda vytočilo a riadne s tou komodou, ani sa ti nečudujem tak nech to dobre dopadne
vladkaz ako je ??? dobre všetko v poriadku, ty výtvarníčka naša
nikinka u nás doma sú zvyknutý tak zatvrárať dvere a zapínať vypinače že narobia pritom hluk akoby trieskali vôbec žiadny ohľad že niekoho tým zobudia načo takže poznám
jalao všetko naj Táničke
a ostatné nestíham,

inak preletela som a čítala som ten recept na tortu aj ja zvyknem, že kolko vajec tolko cukru a múky ale aj tolko vody ty nedávaš????a samozrejme aj prášok do pečiva.

babulky ja som dnes totál mimo, migréna už od večera v noci som asi na 4 hodiny zaspala ale medzitým som sa budila a chodila si dávať tabletky,
no hrúza aj ten najsilnejší panadol si musím dávať po dva kusy a vydrží to tak na dve hodiny. som nadrogovaná a to som ráno musela ešte umyť dlážku u nás vo firme čo sú dve poschodia. no super. 😅

darina60
2. únor 2010

Ahojte, ja som dnes na šiestu. Len skok, čítala som, ale nie všetko. Fris-Ty a oko, vy ste dobrý exoti 😉 , som si Vás vedela predstaviť 😉
Aj ja sa pripájam a prajem všetko naj k Táničkynín včerajším meninkám 🙂
Ja som sa bola v nedelu korčulovať s dcérou, po 16 rokoch a nezabudla som. Myslela som, že sa bude mladá hambiť za mňa ale v pohode mi to šlo. Zajtra ideme zas 🙂
Ja mám oči zapálené od počítača, máme hrozne roboty, tak budem ho obmedzovať načas 🙂

jalao
2. únor 2010

ahoj Veronka, dakujem pekne za vins. 🙂
Ktovie, ci je to nahoda, ale ja som tiez o pol 4 v noci vstavala a hladala Ibalg. na hlavu, lebo ma bolest zobudila... 🙄 , ale ja mam nejaky blok v krcnej, tak to musi postupne povolit...Potom som tak tuho zaspala, ze som rano budik ledva pocula, mali sme poplach s mladou 😉 😉 , ale nakoniec som s odretymi ocami stihala...Trosku nam nasnezilo a ja mam sluzbu cely tyzden, vyyyborne to vyslo, kedze je MM prec na 2 tyzdne 😠 , budeme lopatovat...
Vanju tu ja nie a nie stretunut...ona asi pocka, kym ja idem do hajan a vtedy prides, ze moja? 😀 😀 😀
Stale neviem, ci dostavas odo mna maily...lebo vzdy mi vyskoci hlaska, ze to nepreslo a casto mi to hlasi aj tvoja adresa Veronka.. 😅
Idem makat, pockali ma tu otrasne kopy 🙄 🙄

veronkaj
2. únor 2010

jalao no ja trpím migrénami a ked nezaberie jedna tabletka to poznám potom už je zle, to už potom je nadlho a potom si zas týždeň liečim žalúdok od liekov, no moja pečeň raz bude vyzerať 😝

a čo ste mali poplach, je už v poriadku??

kuťo na mňa pozerá v noci že čo ja chodím do kuchyne si dávať vodu a čo jem,??? o takom čase 😅 sa tešil a ja nič pošlem ho ešte spať, no kukol na mňa a chodí za mnou všade ako pes 😀

ja som tiež včera chcela robiť svoje veci ale robila som drahému doklady a potom už ma bolela hlava takže nič som neurobila, dnes som konečne po roku a pol objednaná na pedikúru a potom uvarím len neviem, že čo a tak môžem rozmýšlať a potom budem robiť.

idem sa aspoň tváriť že robím, zle mi je riadne.

jalao
2. únor 2010

chudiatko Veronka...mna ked boli hlava, nedokazem robit NIC, ani pred seba hladiet...vzdy dakujem vynalezcom analgetik... 😝 . No a ten poplach bol sposobeny tym, ze ani dcera ani ja sme nepoculi rano budik 😉 😉
ja chcem dnes len zemiaky na plechu pokminovane upiect a mam aj kefir... 😉

simona55
2. únor 2010

dobre ranko, Vsetko naj naj Tanicke 🙂vcera som skoro isla spat, uz o20,00 som lezala v posteli, a kukala tv. ako pekne sa odzdravila Vanja 🙂 🙂 🙂 🙂 a Veronka pozdravila. 🙂 🙂 🙂 🙂 u nas je stráááásne zima, a ja sa chistam do obchodu. FRIS uz ti napisem tvoje meno z hrubim pismenom len aby si si vsimla co ti pisem 🙂 🙂 🙂 a uz po3krat myslim, prisiel ti emil co som poslala omylom k tebe? m,al ist k vanuske 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
2. únor 2010

ahojte, veri nedávam vodu do piškótového cesta, ale môžem vyskúšať, aký je v tom rozdiel.
jalao - tak si ma vystihla 😀 😀 😀 a táničke všetko naj.
simi no ja som nič nedostala, teda mail 😀
dari aj ja som bola tiež asi po toľkých rokoch ako ty, tiež som nezabudla, ale som to prehnala a na druhý deň bola svalovica jak sviňa 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

ahojte baby,potrebujem pomoc,asi bambulin chlap to vie...ako som sa včera pokúšala otvoriť tie vladkine fotky,tak mi to písalo,že nemám nový adobe rider,tak som klikla,že stiahnuť,a mne nefungujú ikony,píše mi to,že je niečo so starým adobom,všetky ikony majú značku toho adobu aj napríklad fotogaléria,nespustí sa mi ani skype,ani neviem,ako som sa dostala sem. 😕

veronkaj
2. únor 2010

vanji ahoj no s tebou som už dlho nebola,

neviem aké to je ked tam vodu nedáš takže neviem posúdiť,
ja to robím tak aj rolády aj proste čokolvek aké cesto potrebuješ je to také univerzálne, môže byť aj mlieko namiesto vody

ked spomínate korčulovanie, ja som bola pred rokom po xxxx rokoch a ťapla som na koleno a dodnes ma v kuse bolí asi som ho vtedy praskla a teraz stačí aj menší tlak alebo buch naň a idem sa počúrať od bolesti. mám ho v pr...li. odvtedy som povedala, no už nie hat niesom športovec

vanja
2. únor 2010

veri aj ja robím tak rolády, ale ozaj mlieko ani vodu nedávam, ale vyskúšam.
fris v tomto smere som ja antitalent, takže ti nepomôžem ☹

frisbee
autor
2. únor 2010

pomóoóc...potrebujem bambulinho chlapa,ani skype neotvorím 😕 😕 😕 😕

veronkaj
2. únor 2010

vanji ja som sa tak volľakedy naučila ked som pomáhala curkárke brigádne, ale ked tam vodu nedáš tak je potom asi také tuhšie ???
no skúsim a uvidím, dcéra má vo štvrtok meniny tak jej upečiem v piatok nejakú tortičku alebo naplním medové rezy také bez salka aby neboli až tak sladké.

fris - ja tiež len pc že užívateľ

jalao
2. únor 2010

fris, do kelu...rozmyslam...a neskusala si ist cez moj pocitac a tam pozriet navolene programy a skratka ten novy adobe zrusit? chod cez start, moj pocitac a cely adobe novy by som zdeletovala a potom stiahla starsiu verziu...to by som skusila ja...ale odbornik nie som..len uzivatel. 😒
Vanja, no ahoj, no neny mozne.. 😀 😀 Este raz sa ta spytam, ci dostavas odo mna maily, lebo mi to vzdy vyhlasi, ze ti to nepreslo..
DAkujem za Tanicku, kedze bude mat o 2 tyzdne narodky, oslavime to spolu... 🙂

vladkaz1
2. únor 2010

Sakra fris este som tinarobila problem s pc??? 😖

vanja
2. únor 2010

veri no asi áno, neviem, lebo s vodou som ešte nerobila, ale vyskúšam a zistím
jalao no v poslednej dobe som od teban ič nedostala, tak neviem, ale chodia mi maily normálne 🙂

veronkaj
2. únor 2010

babulky mňa tak bolí hlava a je mi zle že najradšej by som si na zajtra zobrala dovolenku a dospala a potom robila si doma čo potrebujem z papierov ako takto. no ešte že nie som moderátorka alebo tak to by bola iná šou

jalao
2. únor 2010

vanja, vidis, vcera som ti poslala 3 maily!! ☹

nikinka008
2. únor 2010

fris ved iba staci ked to odinstalujes chces navod ?som to vcera pisala ti 🙂

frisbee
autor
2. únor 2010

vladi,to je moja vina,ja som klikla,kam som neala,lebo som nerozumela,čo to po mne chce.

niki,zlato,vždy,keď kliknem na tie nefungujúce ikony,mi to napíše ,že bla bla...because is it either not a supported file or because the file has been dmaged for example,it was sentan email attachment and wasnt correctly decoded