S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

fris....pretoze bud to nie je podporovana zlozka alebo bola zlozka napriklad poskodena, bolo to poslane v prilohe emailu a nebolo to korektne desifrovane.... 🙄

simona55
2. únor 2010

fris aj mne prisiel od teba emil, a nej demi ho otvorit, aked kliknem na nejaky link v tom tvojhom tak sa mi otvori nejaky antivirus co to jeeeeeeeeeeeee 😕 😕 😒 😕 😕 aj veronkato co si mi poslala ? 😕 🙂

frisbee
autor
2. únor 2010

oli..no veď,ale to ja napríklad kliknem na ikonu skype..a napíše mi to toto....a čo včul

jalao
2. únor 2010

chod cez moj pocitac, programy, take daco a odinstaluj si tento najnovsi Adobe, tvoj PC ho podla mna nevie citat...

frisbee
autor
2. únor 2010

oli,tak asi sa mi ani nenainštaloval,je tam ten starý,ale proste sa mi neotvoria ikony a ozaj,aj internet explorer zmizol...ja používam mozillu

frisbee
autor
2. únor 2010

hm,tak supernovinka....volal mi chlap z dopravnej služby,že či budeme zajtra doma,ja na neho,že mi baba tvrdila,že to objednala na dnes a on vie,kto som a hovorí",no,paní hezky lže,objednala auto až včera odpoledne...."
takže krava mne tvrdila,že v nedeľu večer..ja už som unavená....

nikinka008
2. únor 2010

fris daj si start potom by si tam na boku mala mat programy ja to mam v anglictine cely pc tak neviem ti to presne povedat...vyskoci ti tabulka a tam by malo byt nieco ako programy a funkcie a ti naskoci vsetko co mas nainstalovane najdi si tam adobe klikni na neho a hore ti vypise ci chces odinstalovat alebo len upravit program... 😉 dufam ze som to nenapisalo nejako hlupo 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

niki,no a to je práve ten problém,všetky tie programy ..tie ikonky zčervenali a nedajú sa rozkliknúť.

nikinka008
2. únor 2010

juuj fris 😖 ani ked si restartovala sa nic nezmenilo? 😕

nikinka008
2. únor 2010

bambi aka pekna fotka,fesanda 🙂 😉

nikinka008
2. únor 2010

bambi,mala je uz nastastie zdrava,iba pred vcerom som jej preventivne odmerala teplotu a mala 37.7 ale myslim ze to bolo z tych zubkov asi 😕 zatial je ok 🙂 ale strasne malo je ved ona skoro nic nezje za cely den a vecer nechce poriade pit mliecko no neverim ze nieje hladna z celeho dna,nerozumiem 😔
vladka mala je velmi peknucka a zlata a podoba sa na teba 😉
vanji ta komoda je krasna aj ten satnik 😉
simi a ako sa ma dcera uziva si tehotenstvo? 😀 este stale sa chce stahovat 😀 😕
fris to sa ta zenska nehanbi tak klamat,to by trebalo asi ist do tej firmy,aj ked si vravela ze to je daleko,ale tak toto co uz je za pristup ku zakaznikom? 😠 nech vidia koho tam zamestnavaju 🙄
u nas od rana prsi 😖 a je 6 stupnov...meterologicke okienko 😀
vanji...este stale je tolko vela snehu u vas?ja ked som naposledy volala s mamou tak vravela ze stale snezi a snezi a ze neprestava ale vtedy bolo cca asi 20 cm snehu no odvtedy muselo riadne nasnezit,som videla aj spravy z ke 😖
ja som nedavno dostala tiez chut na korculovanie ale na kolieskovych korculach keby uz bola aspon jar 😖 mala do kocika a ja na korcule 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
2. únor 2010

trosku oneskorene reagujem 😀 ale az teraz som mala cas napisat mala spi 😵

simona55
2. únor 2010

cavte, niki dcera si uziva tehulkovanie, no a stym stahovanim,ach joj 🙂 uz nie uz sa tam nechce stahovat to mala iba nostek trosku natiahnuty 😀 lebo v ten den som snou kricala, aby vedela ze sme tu aj mi , musi sa naucit, ze zivot uz nieje prenu len to ze rano vstanem ,umyjem sa ,vymalujem a dost. no nie,ona ma uz povinosti musi sa starat o priatela a oklo co treba,no a to ju nasralo ze ja som si otvorila usta a ona neni naviknuta na krik odomna,ale vtedy ma nasrala.

nikinka008
2. únor 2010

simi,ale tak mala si pravo jej to povedat,mas pravdu uz zacinaju vacsie starosti ako mala doteraz 😀

nikinka008
2. únor 2010

a davidko je zdravucky? 😕

jalao
2. únor 2010

frisula, no vymotala si sa s tym Adobe? no nastve, to verim... 😒
Niki a policemen si teda nevolala vecer? 😀 😀 My sme kedysi tiez mali taketo starosti, ale nastastie pubertaci od susedov vyrastli a vyleteli z domu... 🙂
Simonka, vidis, vidis, rychlo si ona rozmyslela, kde jej bude lepsie, ktovie, kolko povinnosti by od nej chceli u svokry..a mlady u vas byva tiez? a ten vodicak uz zmakla, ci este chodi?
BAmbi tu nevidiet, ale novu fotku som zazrela teraz, ked som si dala pauzu, ale v inej teme..lepsie takto, lebo to ste tam boli len dve bambibodky 😀 😀 , velka bambibodka a mala...
a je tu cosi pod nulou a snezi taky drobunky sniezik 😉 😉

nikinka008
2. únor 2010

jalao...no jaa by som volala ale mm povedal ze policia nema pravo do toho zasahovat 😠 ze oni stym nemozu nic urobit lebo uz tam raz volal ked si robili nejaky meidam o 2 rano,mala sa z toho prebudzala a ja som nic nespala,nakoniec tam isiel a tak skrotli ale boli popity tak som mala strach o mm to su sialeny rusi 😠 oni ten dom maju od mesta takze staci ich par krat nahlasit a budu musiet odist 😠

jalao
2. únor 2010

hej, niki, chapem...tak zostava len dufat, ze dostanu rozum...alebo s nimi hodit rec, ked budu triezvi 🙄 🙄

simona55
2. únor 2010

ano Davidko uz je zdravucky, chystam sa snim trosicku na prechadzku pred chvilkou vstal. dneska sa plazil k pc a spadol teraz neviem ci zo stolicky alebo neviem,uz som ho iba na zemi videla, a strááásne plackal chytal si hlavicku ze ho si ju buchol 😒 moje zlato, a on na to nezabudne este chvilku mi to opakuje ze on mal bum,bum. len to bude najhorsie ked prite tatko domou z prace,a bude zalovat, bude ako taliani 😀 Jalo este chodi na vodicak, ved len mozno ze niekedy koncom marca alebo aprily bude mat skusku,ale zvlada to vyborne.

bambi09
2. únor 2010

friiiis,tu sooom,po včerajšku som grogy,ale píš,v čom je problém?? 😕 😕 😕

frisbee
autor
2. únor 2010

bambuľa,všetky ikony na ploche a aj v štarte sčervenali a je na nich znak toho adobu a nejde to spustiť....ani skype

nikinka008
2. únor 2010

jaaaj ten moj certik zase nechce nic jest zobrala 3 lyzicky do ust a to bolo vse 😖 potom zacala prskat a somarinky robit 🙄 teraz sedi v stolicke a bojuje s chlebikom 😀

nikinka008
2. únor 2010

simi,juuj chudatko male 😢 uz tak zaluje ockovy 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

fris,aký máš OS??? XP??Vista??

simona55
2. únor 2010

no ano niki, uz tak ale tak ukazuje a robi sa ze ho to boli. 🙂 ozaj niki ty nevie po anglicky? potom ako sa tam vyznas? napriklad u doktora,no ochody nepoviem lebo vecsinou su samoobsluhy . 😉 fris to iste sa stalo aj nam, a zavolali sme jednemu chalanovi ten nam stym nieco urobil,ale iba nieco,a dodnes nam nefunguje skype a stahovky uz vobec a ked idem ze otvorim net tak pc hned mi nabehne na plochu taka tabulka a su tam ze co co chcem urobit stymto programom aj tebe?

simona55
2. únor 2010

babulka aj ja ta budem sledovat , som zvedava co a ako pomozes fris, potom to budem aj ja robit dobre?lebo uba teraz vidim ze fris pisala ze co sa jej robi a to iste sa aj nam urobilo.,rano som si ani moc nevsila co pise fris.

frisbee
autor
2. únor 2010

ja mám windows vista...ono mi to tam hodí nejakú pomoc na ten adobe,ale je anglicky takže prd

simona55
2. únor 2010

fris taku tabulku ti hodi ze? a spitasa ta ze kam to chces uloziz ze?

bambi09
2. únor 2010

simonka,ja mám poradcu na skype-ja som na tieto veci tiež ľavá 😀 😀 😀 bežný užívateľ 😀 😀 😝
ale mám nový OS-W7 všetko v angličtine a zatiaľ v pohode,občas mu nadávam,čo po mne chce,ale zoznamujeme sa 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

nie,napíše to ten anglický tex,čo som písala ráno a hodí to nejakú veľkú opravnú tabuľku adobe,ktorej nerozumiem