S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

Fris ,ono sem tam srdco zaboli mam dnes proste blby den ,ale moj mi volal uz 2X teraz .. aspon ze tak potesi ,,
Mala si jak dudek a budem tu dokial mi neodpadne chrbat
a som rada ze ste to opravili ste sikulky

bambi09
2. únor 2010

julka,prepáč,som Táničke negratulovala,ale ja sa do kalendára vôbec nepozerám 😅 😅 😅 ale už budem musieť-pribudli pravidelné povinnosti-vo štvrtok mám tú angličtinu-učka bude zúfalá 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

Vladka,my sme šukuľky,to muž na diaľku 😀 😀 😀 on je šukuliak 😀 😀 😀
my sme v tomto s fris rovnaké 😀 😀 😀
a neboj,dobre bude,blbé myšlienky a blbých ľudí si nepustíme k sebe a bude nám krááásne 🙂 😉

frisbee
autor
2. únor 2010

vladi,ja som ani nedúfala,no ale keď to vzal do ruky odborník 😉 ...aj lásku si tam vyznávali s bambuĺou 😀

bambi09
2. únor 2010

no,to bolo dobré-ty v Čechách,ja v obývačke a muž v detskej-nechcel ma pustiť k slovu 😀 😀 😀 a ku klávesnici,tak som musela odtiaľto ťukať 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

a kukal mi na intímnosti 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

:- 😀 😀 😀 no teda ja som dnes bambi ani k slovu nepustila ,ma rozveselila ale a mala jej zaspievala kukulienku 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

Vladka,neboj,ja ti to vrátim 😀 😀 😀 😀
fris,no,veľa nechýbalo,máme web kameru,ale to by si akurát ty niečo videla 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

baby, čaute, dnes ste mali videokonferenciu? 🙂 🙂 🙂 to je milé...dočítam o chvíľu, mám mužíčka na skype...

frisbee
autor
2. únor 2010

bambuľa,niekto je kukláč,niekto slipáč 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

a vybavila som ti dovolenku so mnou 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 teším,nech si idú lyžovať,my si urobíme dámsku jazduuuuu-opijeme sa 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

julka,aj ty??brutus?? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

ja už nikdy nebudem nič sťahovať,ani gaťule 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

:- 😀 😀 tak dovolenka bezomna?
Ci dovolenka v TT???? ci co????

frisbee
autor
2. únor 2010

nie,raz už sme sa o tom bavili všetky,že Itááááááááália 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

😀 😀 😀 no tak teda ,, a ja kde dam deti ? 😀 italia isla by som zeny ani autobus by mi nevadil vo vasej spolocnosti 😀 ved by sme to prekecali

frisbee
autor
2. únor 2010

v autobuse grckám 😀 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

ale prečo že brutus???? To, že skypujem s drahým? 😎 😎 😎 😎 ja len píšem, dievčatá mi tu spia za chrbtom...a už sa aj syn pridal... 😎 ten tiež lyžuje, tak sondujem, ako sa má....s kým býva a či tam nerobia veľkú neplechu...

frisbee
autor
2. únor 2010

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si zaprskala opravený notebúúúúúúúúúúúúúk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

julka,ahááááá 😀 😀 😀 a aj ty Brutus??potom padni,Cézar 😀 😀 😀 to len tak,sme rozkokošené 😀 😀
fris,že máš sťahovať len tie gaťuše,nič iné 😀 😀 😀 ponožky si môžeš nechať 😀 😀 😀
dám ti Coculine a nebudeš grckať 😅 😅 😅

bambi09
2. únor 2010

kde je vanja?? 😕 😕 😕

frisbee
autor
2. únor 2010

kukni na mail 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

fris...ja tu vanju nikde nevidím...ty si jasnovidka?
Vladka, ved si dáš ten....Kinedryl....ani sa nenazdáš a si v cieli....na pláži!!!!to by stále za to trmácanie..
Bambina, čo to čítam....tak angliština? super, držím palčeky, nech ťa prvá lekcia hned neodradí, keby náááhodou.
božinku, žo je zlaté bejby na CT2! pozrite rýchlo...

frisbee
autor
2. únor 2010

gatuše nestiahnem,není toto ňáké žluté? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

aha, kuknem a pozrite na toho drobca, je rozkošný, čo vystrája...to je dokument, ale špica.

jalao
2. únor 2010

to je poriadny Barbie dom!!!! 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
fris,ty moc neprskaj 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

julka,ja pozerám povinne Krtečka 😅 😅 😅 šmolka 😝
no,uvidím,či si učka nebude zo mňa vlasy trhať 😅 😅 😅 ale je to mužova známa,tak ma hádam nevykoprcne 😀 😀

jalao
2. únor 2010

bambi, prepni chvílku na to ct2, neolutujes....