S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
3. únor 2010

no ahoj fris, ty uz aj spavat budes v takom vzacnom kuse nabytku... 😀 😀 , hotovy poklad! 🙂
Adobe zlikvidovany? 😝

frisbee
autor
3. únor 2010

no hurá,aj sa mi zrýchlil net,bambulák mi všetko vyčistil,všetky ďúry 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. únor 2010

Fris ja chcem vidiet komodu
moj akurat isiel kupit ieco na ranajky som hladna 😒

simona55
3. únor 2010

fris a zcoho je ten adobe? alebo to je nejaky virus? ako si to opravila? ja mam win 7 ale banujem xp bolo lepsie.Vladi bojis sa sama vnoci? aj mna to caka od konca februara ,budu zmeni .

vladkaz1
3. únor 2010

Simi nebojim ,som si zvykla a este si zober ze okna mame uplne dole jak na dome 😀

frisbee
autor
3. únor 2010

vladi,oni ju odviezli na reklamáciu,až ju vrátia,vyfotím,pošlem...

simi,adobe je niečo,čo ti pomáha otvárať dokumety vpdf..prd tomu rozumiem,bambi vie všetko 😉

simona55
3. únor 2010

aha, ja ze sa bojis ,lebo si pisala ze si sama doma. dnes som volala chalanovy, aby mi prisiel odstranit tiez to adobe, mne uz skoro1mesiac nejde nic na pc ani skyp,ale dufam ze uz dnes pojde. 😝

frisbee
autor
3. únor 2010

ozaj,baby,nové hláseniena celom území okrem nás nasnežilo asi 30 cm,stoja vlaky,padajú lavíny,dúfam,že sa nám to vyhne 😒

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku...

vladkaz1
3. únor 2010

no u nas za rano riadne nasnezilo kocky

veronkaj
3. únor 2010

a u nás stále sneží

jalao
3. únor 2010

Simonka, ahoj...prosim ta, Adobe reader si odstranovat nedavaj...len ak mas virusy, tie nech ti vylieci. 🙂 Bez Adobe neotvoris kopu dokumentov, co ti chodia, alebo si ich chces niekde na internete prezriet, ok?
Fris, to mas stastie tentokrat, ja dnes lopatujem pred domom...sak aj svalovku chytim! 😎 😎 Veru nie som na taketo roboty zvyknuta..
Bozinku, vladi, ja som citala, ze chces leco na ranajky... 😀 😀 😀 Reku, hm, ake chutky, sak hodim papriku a rajcinu na platnu a mam... 😀 😀 😀 MM kedysi brigadoval v konzervarni a odvtedy je na ne alergicky, lebo videl, co tam davaju.. 🙄 🙄 🙄

frisbee
autor
3. únor 2010

Práve čítam,že Belohorcová porodila dcéru...Salmu...jej partner sa volá Hájek.....bude to nová Salma Hájek 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
3. únor 2010

tak kocky poslala som muza pre ranajky jogurty,rozky a mlieko , viete co mi priniesol?
Chleba ,2X smotanu kyslu a cigarety nejeblo by vas?

simona55
3. únor 2010

jalo nie adobe nie,len som tomu nerozumela co toje,ale minule ked tu ol umna taky mladuch opravit pc, tak mi vravel ze bud mam cely pc naplneni virusmy, alebo mi uz zomiera windovs,lebo ze tam vela veci nenajde co tu treba. a dufam ze mi to dnes zmeni. 😒 no a tu unas taáááák snezi, ze uz ma ide porazit, uz chcéééééééééééém jááááááár 🙂 🙂 🙂 🙂 😒

frisbee
autor
3. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 vladi,a čo čakáš od chlapa 😀 😀 😀 😀

jalao
3. únor 2010

fris, ale? este som necitala...minuly tyzden som ju kdesi holu s bruchom vyfotenu, som myslela, ze az neskor to ma mat. ~ A ano...Vlasta Hajek. Mohla dat po tatovi Vlastu 😉 , ale to by isto neprezila 😀 😀 Slovo Salma mi pripomina trochu salamu...ale preco? 😀 😀

simona55
3. únor 2010

baby meno salma to neni salome?

nikinka008
3. únor 2010

no uz len podla toho mena to dievcatko bude raz slavne 😀 dufam ze nie po mame 😕

nikinka008
3. únor 2010

vladka tak to by aj mna nasralo stym nakupom 😠 tak co si nakoniec papala 😅 😕

nikinka008
3. únor 2010

babule kde ste? 😕 😕 sme az na druhej strane 😀

vladkaz1
3. únor 2010

😀 ja som zaspala ,papala som cerstvy chleba s maslom a mliekom malej so smotany spravil akoze jogurt s grankom a cukorom 😕 😅

vladkaz1
3. únor 2010

U nbas tak husto snezi ,ze ja sa nikam nedostanem ,idem do obchodu a spravim asi spagety alebo co ...inak sa mi nic nechce 😅

nikinka008
3. únor 2010

vidis vladka nakoniec si sa aj fajne napapala 😀 tak si daj pozor ked pojdes von 😉

frisbee
autor
3. únor 2010

tu som,skákali sme so psami vonku 🙂

vladkaz1
3. únor 2010

no dosla som s kauflandu ,nechapem ,ale spravila som nakup za 5 eur a bude jedlo na 2 dni .. je to normalne? ked je priskrteny rozpocet pred vyplatu tak sa aj usetrit tusim da 😅 😔

nikinka008
3. únor 2010

vladka a to sa ti ako podarili? 😕 hod navod 😀 😀

vladkaz1
3. únor 2010

vies co ja neviem brala som 4 ry huste zvolenske jogurty je na ne akcia po 8 sem korun tie 9 vet percentne ,potom som brala sosovicu ,zeleninu ,cesnak , cestovinu ,smotanku kyslu ,rozky,ja neviem este co ale zabudla som kvasnice ...
Spravim hustu sosovicnu polievocku a spravim bud posuch so smotankou, alebo langose ,este sa rozhodnem a na druhy den spravim cestovinu so zeleninkou a smotanou take na cibulke .. no a bude na 3 dni co jest dobre nie? 😀
mam v mrazaku este maura filety rybu tak to so zemiakom na nedelu a je vyplata ,prezijeme sikovna som ...nejako som zle odhadla finacie tento mesiac tak musim skrtit rozpocet ... 😝 😔

bambi09
3. únor 2010

čauteee ženy moje 🙂
ja som dnes bola za povinnosťami,tak vás nestíham-som uťahaná,ako kôň 😝 😝
muž bol s malou doma,skladal mladému stolík a čo si naplánoval-nestihol,ani len cestoviny uvariť 😅 😅 že pri malej sa nedá-hahaha,ako keby mi niečo nové hovoril 😀 😀 😀
bola som ešte v obchode a na pošte-došlo mi rozhodnutie z UPSVR
fris,včerajšia roboty splatená v naturáliách 😀 😀 😀 a že je to v poriadku,akurát ti draží ten W7 Ultimate-ak sa podarí,budeš to mať za super cenu 🙂 😉 bližšie info ti napíšem do mailu
simonka,Adobe je program na otváranie a čítanie PDF súborov,napr.letáky obchodov a pod., fris to robilo bordel,lebo tam mala 3 antiviráky a ten Adobe s nejakou príponou jej poprepisoval súbory na Adobe 😠 😠 tak jej to muž vyhodil a nahodil iný free program na čítanie PDF súborov-ten Adobe tam robil paseku,jediná možnosť,ak chce mať Adobe program v PC je nainštalovať nový OS,aj tak je Vista-hlista 😀 😀 😀 no,uvidíme,čo si fris objedná 🙂 🙂 😉
idem dorobiť tie cestoviny a trochu si ľahnem 😝 😝 😝 mám dnes dosť

bambi09
3. únor 2010

Vladka,ty si riadna šukuľka 🙂 🙂 🙂
ja som dnes dala v potravinách 9 eur a skoro nič som nekúpila 😒 😢 a v stánku za časáky 4 eurá 🤐 🤐 🤐 😅
drahý život veru máme-ale tie časáky to sú aj 2mesačníky -Dieťa a Mama a ja 😝 😝

vanja
3. únor 2010

čaute baby, bambi a toto čo si vyššie písala máš z vlastnej hlavy, alebo ti manžel diktoval?
😀 😀 😀
teda toľko výrazov k pc som už dávno nepočula 😀 😀
mám sa čo učiť, teda načo, veď mám na toto manžela 😀 😀 😀