S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
3. únor 2010

Bambi ja dost citam na nete ,takze casak nekupujem ... velmi zriedka
A este pol kila jabk som kupila ,teraz som pozerala na blok a to je nejaka vecerna akcia v kauflande ze po 7 mej hod . na polovicu nejake potraviny to osm ani nevedela ,proto som tak malo platila 😀 ,ale ajstak dobre ,uz robim poliveku ...
Zajtra len osuch este mame slepaciu rizoto sa doslova zozralo ,nie ja ale mala a muz 😀 a to ze moj MM nelubi rizoto ??? 😝 😀 😀

vladkaz1
3. únor 2010

Cafte tak polievka navarena aj sme papakli ,mala haja a ja neviem co dnes som sa uz 2X kupala zas pojdem? 😀
Vanji si tu?
Bambi je dnes unavena ,asi nebude nocna smena ..
Fris??? 😕

nikinka008
3. únor 2010

vladka ta co to stym kupanim ty mas 😀 😀

nikinka008
3. únor 2010

vladka,vcera som si pozerala na FB tie dva videa co tam mas,mala je aka chutnucka juj 😀 😉

vladkaz1
3. únor 2010

Nika ja som vodnik .. stale vo vani a mam pocit ze sa musim stale kupat to dojde nedoplatok za vodu aj mala je taka ...
NO a dakujem za pochvalu aj tvoja mala je uplne chutna taka buchticka aspon an foto taka je ale ruzova jej pristane 🙂

nikinka008
3. únor 2010

vladka,a ja som ryba 😀 😀 voda je moj zivel a zboznujem ju,ale nie takto v sprche,tam len sup sup a rychle von 😀 😀 ...ja by som v nejakom fajnovom bazene alebo mori stravila aj cely den 😀 😀 ...nam teraz naposledy prisiel dost velky ucet za vodu to bude tym sprchovanim lebo mne to dlho trva vzdy 😀 😅 a voda tecie a tecie 😅 😅
no a neni zaco jalen pravdu na malu fesandu 😉 aj ja dakujeem a mas pravdu v ruzovom je nakrajsia 😀 ale aj cervena jej ide 😀

nikinka008
3. únor 2010

a kde ste vsetky? 😕 bambi asi nepride lebo je unavena z celeho dna a zvysok? 😕 😕

jalao
3. únor 2010

no...baby...kontrola nočnej smeny! 😀 😀 😀 😀 😀 čo nové?

nikinka008
3. únor 2010

juli,vsetci sa flakaju 😀 a ani v telke nic nejde 😝

jalao
3. únor 2010

no teda....ja som odoslala príspevok a on nikde!!! to je už vrchol...
Niki, ja mám pustenú TV Prima, je tam nejaký bulvár, tak nech som kapánek v obraze, ale doslova v obraze, nakolko mi tu dievčatá spinkajú, tak to mám - zatiaľ - bez zvuku... 😀 😀 😀
No Bambi, ja sa pochválim, že som tvojmu vysvetleniu porozumela asi tak na 90%, toto sú hokusy-pokusy tieto PC, ale bez nich sa nehneme v dnešnej dobe...Ja ked som po MD nastúpila do roboty a učila sa pochopiť moju prácu, mala som čo robiť...ale postupne sa človek všetko naučí, ked musí. Ale dnes sa mi pokazil scanner a som bola dosť na.ratá, lebo teraz neviem, čo s tým....asi sa obrátim na pána Bambula. 😉 😉

nikinka008
3. únor 2010

juli a preco nespinkaju vo svojej izbe 😀 😕

bambi09
3. únor 2010

kontrola!!! 😀 😀 😀
fris,čo si omdlela??či ťa Oko prekotil?? 😀 😀 😀
vanja,učím sa za pochodu,čo sa PC týka,pýtam sa a pýtam,tak to som napísala tak,ako som pochopila 😀 😀 😀
ale robiť fris na diaľku to,čo robil môj muž včera to nehrozí-ja ani neviem,že mám nejaké registre a na čo všetko je dobrý Total Commander 😀 😀 😀 on sa fris normálne hrabal v počítači-na diaľku 😀 😀 každú džúrku prezrel,vyupratoval 😀 😀 😀 my dve sme len kukali jak puky 😀 😀 😀
takže tak 😝 😝 teraz ľutujem,že som nestihla všetky moduly na PC kurze,ale mám doma tiež dvoch priateľov na telefóne,tak sa nestresujem,ale veľa sa pýtam,hlavne mladého,muž nie je trpezlivý učiteľ 😝 😝 😀 🙄
Vladka,no vidíš,ani nevieš,že si mala zľavu 😅 😅 u nás v Samoške je po 18-tej zlacnený super chlebík z Lipotu,tak občas kúpim,to vám je taký chlebisko,že celý by sme mali problém zjesť aj my-Darinkina banda 😀 😀 😀
ozaj,darinkaaa,hlásenie je kde??dlho si tu nebola... ☹ 😨
niki,náš maldý sa sprchuje,ako keby išiel na rande 😅 😅 😅 dám mu zaplatiť nedoplatok za vodu 😀 😀 😀
julka,ty čo máš nové??chlapi kedy prídu domov?? 😉
moji za zberajú vo februári na víkendovú lyžovačku na Oravu,ale ešte neviem,či ich pustím 😀 😀 😀
došiel mi mail z penziónu,kde sme boli na letnej dovolenke,že majú super akcie,5 dní-4 noci za všetkých 5.000 Sk aj so stravou,ale sme si povedali,že si radšej našetríme na letnú dovolenku a pôjdeme na cca 9 dní 😝

bambi09
3. únor 2010

julka,scanner máme doma v multifunkčnom z.,ale ja som s tým ešte nerobila 😀 😀 😀
ale máš pravdu,pokrok nezastavíš,musíme sa stále učiť za pochodu 😝 😝 😝 ja som pred 5-mi rokmi nevedela PC ani zapnúť 😀 😀 😀 tak už som o hodne pokročila dopredu 😀 😀 😀 😝
nerobím sa múdra,len ako som písala,pýtam sa a ak mi to niekto vysvetlí polopatisticky-pochopím 😀 😀 😀
ale som mužovi povedala,nech napíše Ježiškovi,že chcem na Vianoce-ak Boh dá a dožijeme sa ich nový NB aj s OS,ale nechcem tú 7 Profesional,ale Ultimate-nech tomu rozumiem 😀 😀 Profesional je všetko v angličtine 😝 😝 😝

nikinka008
3. únor 2010

bambi no ahoj,ja ze uz davno leharujes 😀 😀 zajtra ides do skoly?

bambi09
3. únor 2010

niki,chystám sa do vane,len som relaxovala na sedačke 😝 😝
a nejdem do školy,ja budem chodiť na súkromné hodiny do bytu-ide aj muž-má tam prácu-opraviť niečo na PC a berieme aj naše malé tornádo,tak neviem,či sa dostaneme aj k učeniu 😀 😀 😅

jalao
3. únor 2010

no teda....kým som dožehlila, aj kôn ma odhlásil... 😠 😠 😠 😠
Bambi, ak budeš dačo s AJ potrebovať, rada pomôžem, ak budem môcť... 😉 😉 😉 a kludne sa môžeš robiť aj múdra, ved ja to napr. veľmi ocenujem, nemysli si... Ja si koľkokrát myslím, že aká som s PC už v obraze a zrazu nejaká nová situácia a som zase malilililinká žiačka...musím volať o pomoc. Teraz ten scanner, dokelu...to budú zase problémy...mne tu nikto s tým neporadí, šéf absolutne nie a servis je na HP len v Ziline a ten je drahý predrahý...takže budem odkázaná na nejakú dalšiu múdru inštruktáž z domovskej firmy (DK) a z toho nič dobré nebude...
Ospravedlnujem sa za moje bláboly, ale chodí mi to stále po rozume... ☹

nikinka008
3. únor 2010

bambi,aha asi som zle pochopila 😀 tak to bude skor asi zabava ked beries aj drobca 😀 😀
juli neospravedlnuj sa 😀 😉 piiiiiiiiiis vsetko co mas na rozume a na srdci 😀 😉

jalao
3. únor 2010

niki, teba som vynechala s odpovedou...roztiahli sme si gauč a spia mi tu obidve v obyvke, ani jedna odvtedy nechce ísť spať do detskej... 😀 😀 😀 😀 Je to proste taký vegáč, vyvalia sa mi tu pod periny, chvilku im ešte telku dovolím, dožehlím a pomaličky zaspia. Včera som spomínala večer, že si aj posilu staršia zavolala, kamošku dávnu, čo sa aj s jej rodičmi roky poznáme. Ráno spolu vstávali, jedli a vystrojili sa do školy, ked som už s Táničkou odfrčala do škôlky..
Dnes som vyše hodiny odhadzovala sneh....spomenula som si na Fris...veru nie som zvyknutá na takéto roboty 🙄 , normálne cítim chrbát, zajtra mám svalovku istú...ale aspon som si dala nejak do tela... 😝

bambi09
3. únor 2010

julka,tak ty si tam veľmi užitočná-si myslím,dosť veľa vecí ovládaš 🙂 😉 a vďaka za ponuku s pomocou-muž mi našiel knihu,čo budem potrebovať,len mi ju vytlačí a zviaže-dokonca vo farbe 😅 😅 a ešte pracák budem potrebovať-zajtra si beriem len pero a obyčajný zošit-vlastne sa len zoznámime a pani učiteľka zistí,že nič neviem 😀 😀 😀
poviem jej-aj em bambi,aj dont spik ingliš 😀 😀 😀 toľka nemnožka pa rusky gavarju 😀 😀 😀
baby,idem do tej vane a spať,dúfam,že aspoň v piatok budem mať už kľud a pohodu 😝 😝 😝

jalao
3. únor 2010

diky za trpezlivosť Niki 🙂 .
Ja chodím teda doučovat AJ aj deti, ale Tánu by som tam rozhodne nerada videla... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Možnosť je, posadiť ju pred nejaké DVDčko... To vydrží tak 30 minút ticho. Ale ona je staršia ako Bambulina malinká..
chlapi mi prídu v piatok, skypovali sme, majú tam stále fujavicu, už im to aj vadí, sneží a víchrica k tomu, tak prídu ako horali 😀 😀 😀 😀

jalao
3. únor 2010

bambi, no a? ved ty sa tam ideš učiť a ona tam bude na to, aby ťa to učila... 😉 😉 😉 😉 Z vlastnej skúsenosti viem, že na začiatočníkoch vidieť najvačšie pokroky!!

nikinka008
3. únor 2010

ja mam tiez pocit ze sa stou anglictinou v skole moc neposuvam 😠 babule idem ja uz off tak dobru nocku vam prajem tak zajra papa 🙂

bambi09
3. únor 2010

zabudla som vám zaželať dobrú a plodnú noc 😀 😀 😀 a predošlý príspevok som kdesi odoslala na inú galaxiu asi-vidno,že už mám dnes fakt dosť 😝 😝 😝
julka,tak vy máte doma super babské lážo -plážo,hej?? 😀 😀 a kedy sa vám tí chlapi vrátia?? 😉
inak aj u nás dnes sypalo,ale už ma to nenadchýna,ja už chcem jar,leto 😅 😅
v piatok pôjdeme na sane,sneh by mal vydržať-dúfam
čo som videla správy,tak všade katastrofa-nehody,úrazy,vlaky nechodia 😕 😕 😕
fris nám asi zasnežilo 😕 😕 😕
niki,malá ide s nami len zajtra,lebo muž tam má nejakú robotu na PC,to by som sa veľa nenaučila,keby chodila so mnou 😅 😅 a ty vydrž,neboj,posunieš sa-bol by hriech to nevyužiť 😉
julka,Top Star pozerám občas aj ja a nestačím sa diviť,aké majú české " celebrity" "problémy" 😀 😀 😀 😅 😀 🙄
ale už fakt dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂

jalao
3. únor 2010

aj by som ešte dačo dodala, ale už asi nieto komu.. 😀 , takže dobrúúú nocku a nech už nesnaží tolko... 🙄

veronkaj
4. únor 2010

dobré ráno babulky

no včera som vás už absolutne nestíhala akurát čo som si dnes letmo pozrela čo sa deje,
vladkaz - super nákup len tak poslať manžela častejšie a máš doma aj to čo neccheš
fris no nech dobre komoda dopadne
bambi veru drahý život, ked vidím tie šeky, a fakt človek ide do obchodu dokopy nič nekúpiš a zrazu tolko peňazí rýchlo sa tie eurá rozutekajú
jalao môžeš dodávať sme tu

inak ja som chorá statočne, hrdlo, nos, no super, v noci poriadne nespím a ledva prehltam a dnes ráno vstanem že sa idem obliecť chodím do kúpelky nech polovičku nebudím, a dcéra príde za mnou že mami dostala som to.
postledné 3 dni bola citlivá až až fňukala aj ked nemala dôvod, čokolvek som jej povedala bola podráždená - teraz už vieme prečo a tak odo dnes mám doma malú žienku. tak som jej vysvetlila síce už dávno ale zopakovala čo treba, a tak uvidíme ako to zvládne už teraz frfle že to je otrasné a prečo to nemôže byť 1deň.

jalao
4. únor 2010

dobre ranko Veron...tak riadna premena... 😉 😉 😉 Moja ma 11 a pol roka a ktovie, kedy to pride...Tvoja ma kolko presne rokov, je cosi starsia od mojej myslim. Dnes tie dievcata zacinaju vseobecne skor, tie hormony sa im nahlia...neviem kam... 😒 VEronka a co si myslela, ze mozem dodavat? Mna riadne chrbat boli zo vcera, nie som na lopatu veru trenuvana... ☹ ledva sa ohnem k materialom.... 🙄

veronkaj
4. únor 2010

jalao nuž moja dcéra sa narodila v prvý letný deň teda v júni a tak má 13 aj 7 mesiacov, ale prsia má potvorka väčšie ako ja, aj pevnejšie, no čo už . a tak dostala dnes od života k meninám "pekný" darček.

lopata u nás mne nehrozí, hovorím ja sa starám doma a ty sa staraj vonku.
ale jasné ked treba pomôžem aj ja a tiež ma to potom bolí.

jalao
4. únor 2010

ano, pravdaze, vsetko najlepsie k jej meninam a nech to prezije bez ujmy... 🙂 No, ved 13 rokov, to je primerane...to budem rada, ak nasa dovtedy vydrzi, lebo tiez uz ma tie vonkajsie znaky kadejake, ako ja v 14 rokoch... ☹ ☹
Lopata ma neminie, to som uz pisala, ze mame tento tyzden sluzbu a chalanov mam fuc. 😝 , ale na dnes snezenie nehlasia a zajtra tiez myslim, ze nie..hura - na chvilu. Vcera mi to trvalo vyse hodiny 🙄 🙄

darina60
4. únor 2010

Ahojte, hlásim sa, aj kvôli fris, bambi. Zdravím dennú šichtu. 😉
V práci toho mam hrozne veľa, tak nestíham. A doma každý deň s mužom sneh odhrname, tak o zábavu postarané. Včera ked som išla z práce domov tak som desať minút vyhrabavala auto zo snehu. Dnes máme v škôlke karneval, malý sa nevedel dočkať 😉
A s tým menzesom, moja dcéra má 12 a 2 mesiace a ja už od leta som nachystaná kedy to príde, všade kam ideme mimo domov beriem príslušné veci, keby nás to prepadlo. Lebo dcéra je dosť vyspelá tiež, a ja v jej rokoch som to už dávno mala.

jalao
4. únor 2010

ahoj Dari, no ze sa ozves... 🙂 Tak ty mas tiez s lopatou skusenosti... 😀 😀 Ja idem dnes tiez na karneval...vecer som este dozehlila princeznovske saty, mala tiez vytesena. Ja som spominala, ze to posledne roky robia v skolke tak, ze pridite si o 3 vyzdvihnut svoje deti, preneste si ich do skoly nedaleko, pretoze to maju v skolskej jedalni, prezlecte si dieta a karnevalujte... 🙄 🙄 🙄 Skonci to cca o 5, no nekonecne skratka...Kedysi nase starsie deti zacali s karnevalom v skolke napr. o druhej po spanku, zabavili sa, zatancovali a my sme prisli ku koncu si ich vyzdvihnut a teraz uz nevedia, ako by to vymysleli 😒 😒