S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
4. únor 2010

ahoj Darinka

to poznám aj u mňa kopec práce, a tak ako aj vy aj my sme vždy brali so sebou veci aj do školy keby dačo a tak nuž došlo, ja som dostala neskôr ale jej spolužiačky niektoré už v 11 no nevyberieš si

ten karneval jej to už je tak dávno čo ja som chodila pozerať mojej malej a tiež sa tešila a skúšala kostýmček aj doma.

jalao teraz je to tak, že najlepšie aby si im deti doniesla len na chvílu najlepšie o 9 ráno a zobrala hneď ako sa najedia.

vladkaz1
4. únor 2010

cafte vcera mala segrina mala karneval ,ze od radosti uz o 4 tej rano nespala .. tak mali radost 😀

nikinka008
4. únor 2010

vladka,a kolko ma sestrina dcerka? 🙂

vladkaz1
4. únor 2010

5 rokov 😀 😎 je uplne ina nez nasa Lucka blondatko kucerave strasne pekna ....
Jaj som doupratovala umyla co som mala etse mam zehlit ale to nejdem zakial nemam kopu ...
Pojdem radsej po obede s malu von ,kupim kvasnice a spravim ten osuch smotanovy mnam

frisbee
autor
4. únor 2010

čaute moje,včera som vám zaspala,dnes sme boli v meste,skoro sme sa nedostali z domu,strašne mrzne a nám sa zdvihol betón pod bránou,no horor.
dari,ďakujem za hlásenie,už som sa na teba chystala 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
4. únor 2010

Fris no vcera ja som sa nikam nedostala u nas snezi ..a s kocikom nemam sancu moja ,tak na bobach ,len mala vrestala jak besna ze sa boji a ze ide sama ,ja po nej vrestala lebo isli auta samozrejme a smerila sa mi na zem a hotovo .. no hruza a komedia do kopy 😖

frisbee
autor
4. únor 2010

vladi..my se zaparkovali na parkovisku pri supermarkete,tam normálne zľadovatelé kopy snehu,skoro som zahučala na zem.Tak si dávaj pozor,keď máš malú a ešte červíčka,človek tú chodzu zvláda ťažko.Asi si nervná,že,je to také obmedzenie furt sedieť doma,keď ty si taká hyperaktívna. 😉

vladkaz1
4. únor 2010

ja som nervna a hlavne na muza

frisbee
autor
4. únor 2010

ale no tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....

vladkaz1
4. únor 2010

ano vynadam mu kazdy den je zomna na pezinok ,ale je sobecky jak fras 😝

frisbee
autor
4. únor 2010

vladi,u nás je zase ponorka,príde jar a bude hneď lepšie 🙂 ...keď oni sú horší ako deti 😀 😀 😀 😀 .

Práve som si spomenula,čo vám chcem povedať už od toho Londýna,ale ako som bola smutná po návrate,vypadlo mi to z hlavy...mňa normálne šokovalo to,že i v super značkových obchodoch bol strašný bordel,normálne rozhádzané oblečenie,popadané z vešiakov,z regálov,ľudia po tom chodili...ja chápem,že v Londýne žijú milióny obyvateľov,ale to bolo čosi...tie predavačky to v pracovnej dobe nemali šancu ukladať späť,to boli zmotané hromady tričiek...ani popísať sa to nedá a fotiť v obchodných domoch sa nesmie,takže som si netrúfla. 😕

darina60
4. únor 2010

Fris, ja som vedela, neozvem sa a mama fris už bude ip posielať 🙂 Ale nie, môžeš kludne 😉
Vladi, včera ma napadlo, že Ty mi pripomínaš moju svokru. 😀 😀 Aj ta furt upratuje, žije sama a v sobotu mi hovorí, že od rána som upratovala a o štvrtej som skončila 😉 😉

vladkaz1
4. únor 2010

dari ale sak u nas mozem furt furt do oklola mam s toho uz nervy , 😝
Fris tak ja mam z neho ponorku furt ,je mi az do placu ale sak prejde ma to 😝

jalao
4. únor 2010

ahojte, tak tie, co citali vcerajsiu vecernu debatu su v obraze, ked poviem, ze scanner je uz zabaleny v krabici jak svet a pripraveny na odoslanie kamionom 😖 Dopoludnia som o tom jednala s nasim partnerom a teda sme sa nakoniec dohodli, ze nech to poslem ku nim, ze nech sa do ich kapusty nikto cudzi nemiesa 😝 😝 (oni su majitelia, ja ho len pouzivam).
No a aby ten den bol este pestrejsi, tak som rano tak fajne zaparkovala do akehosi zaveja na parkovisku, ze som chcela cuvnut a nic! rolovala som na mieste kolesami...Tak som zhanala 3 chlapov, co by mi pomohli auto rozkyvat a vytlacit a pri tomto procese sa mi urval predny naraznik z plastu... 🙄 🙄 🙄 Tak som obidva kusy vlozila do kufra a tesim sa, ako to oznamim drahemu vecer, pochvaaaaali ma 😔 😔 😔 😔

frisbee
autor
4. únor 2010

ahoj,Oli....no panečku...ale čo sa dá robiť,za počasie nemožeš,nám dnes niečo vletelo zospodu pod auto,dúfam,že nemáme dieru...musíš mu to povedať nejako diplomaticky 😀

idem naštudovať,čo si písala o tom scanneri.

frisbee
autor
4. únor 2010

dari,a inak ako? 😉
vladi,prď na neho,teraz sa nenechaj ničím znervózniť 🙂

jalao
4. únor 2010

Vladi, ja som rozmyslala, co ti poradit, aby si depky zahnala...no ja som taketo nic neprezila, vzdy sa je kde vybrat, segra, rodicia, kamosky, alebo kamosky k tebe...s bruchom som vzdy chodila do roboty, so starsimi vzdy na nejake kruzky a tam som vzdy spoznala novych ludi s ich detmi...takze neviem. A chodili sme aj na lyzovacky, aj tyzden pred porodom som bola, ale pravdaze len caj s rumom podavat 😀 😀 a s bruchom sme boli aj na plese...takze som sa skratka nicomu nebranila... S Vladkou som bola v 9. mesiaci, ked ku nam dosli znami z Ceska na par dni a vyslapali sme na hrad Strecno a boli sme aj na DOD Markiza 😀 😀 😀 😀 bolo asi 35 stupnov, kokso.... 🙄
A my mame zajtra aj vyrocie svadby, tak dufam, ze ma drahy moc nevyhresi za ten urvaty spojler... ☹ ☹ ☹

jalao
4. únor 2010

A este som zabudla 😀 😀 😀 , cez poslednu matersku som si spravila jazykovku 😀 😀 😀 😀 , musela som sice opakovat jeden rocnik, ale aj tak.. 😝 😝 A veru...nebyt toho, dnes nie som v tejto praci... 😉 😉

jalao
4. únor 2010

dievcata, ahojte, bezim na ten karneval, pekne odpoludnie prajem vsetkym. 😉 😉 😉

vanja
4. únor 2010

čautéééééééééééééé baby,
dneska pijemeeeeeeeeeee
mám dneska nesmelých 36 rokov, ale liečim sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 / ale asi sa z toho nevyliečim/ 😀 😀 😀 😀

nikinka008
4. únor 2010

jeeej vanji,tak ti prajem vsetko najlepsie k narodeninam,vela zdravia,stastia,lasky,penazi a rodinnej pohody 😀 😉 a vsetkeho co si prajes 🙂

nikinka008
4. únor 2010

😀 😀 😀 a vela pohlavnej sviezostii 😀 😀 😀

darina60
4. únor 2010

Joj Vanja, tak Ty si mladica-aspoň oproti mne 😀 😀 😀 Všetko najlepšie Ti želám, hlavne veľa zdravíčka, splnenie všetkých snov. A už piješ, či ešte len budeš 😀

frisbee
autor
4. únor 2010

vanjuša,to som nevedela,že už si taká starenka 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,alles gutééééééééééééé,pusu z každej strany 🙂 🙂 🙂 🙂

P.S. a čo pijeme,keď ja nič nemám? 😀

darina60
4. únor 2010

Ani ja nemám nič, som autom ešte k tomu. A naposledy ked som pila to nedopadlo dobre, teda pre môjho muža 😉 😉
Juli mi už máme po karnevale. A čo bola malá ?

nikinka008
4. únor 2010

vanji prosim ta ty mas doma pekarnicku na chlieb? 🙂 😕 nedala by si mi recept na neho,zajtra nam pride 😅

vanja
4. únor 2010

ďakujem, ďakujem, ďakujem....... 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som si dala vaječný likér poobede, sama, no a čo, a ženy tak aspoň rum do čaju si dajte, keď nič iné nemáte.
nikinka pošlem ti do mailu, ale až večer, idem lebo malá vstala, mladá prišla zo školy a ide sa sánkovať.

frisbee
autor
4. únor 2010

vanja,si nemohla povedať už včera,aby som si na dnes niečo kúpila,takto budem musieť ísť s okom do hospůdky 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
4. únor 2010

och fris prepáč, už si viem predstaviť, ako trpíš že musíš ísť do hospudky 😀 😀

frisbee
autor
4. únor 2010

😀 😀 😀 😀 ja nemám rada smrad...síce je tam teplúčko a útulne,je to dedinská chalúpka s izbičkami a starodávnym nábytkom,ale kvoli tebe to statočne vydržím 😀 😀 😀 😀