S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
8. únor 2010

mala teraz spi v kociku som myslela ze vonku ani nezaspi ale nastastie zaspala tak uvidime do kedy 😀

nikinka008
8. únor 2010

tak tak baby,bambi ma pravdu nebrat si take hovada 😠 nech idu tam skade prisli 😝 😝 😠 😠
a zajtra budeme mudrejsi 😔

nikinka008
8. únor 2010

idem popratat snad to stihnem dnes som sa este nicoho ani nedotkla 😝

bambi09
8. únor 2010

tak,stolík predaný-moje pracovisko je fuč,bééééé ☹ 😀 😀 😀
musíme rýchlo niečo poriešiť,lebo moja malá pohroma mi tu bude asistovať 😝 😝
niki,ak budeš mať nejaké info-daj vedieť-držím tej sesternici palce ☹ ☹ 😔

frisbee
autor
8. únor 2010

tak už nebudeš trtošiť na stolíku 😀 😀 😀 😀 a ja už nemožem prispievať,lebo mi ss napísal,že zahlcujem diskusiu osobnými otázkami a to nie je k téme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
8. únor 2010

Ahojte bola som pre prach ,ariel som si dala kupit z rakuska 2X a 2 lenore ta cena bomba a jak pere na jednotku to sa neda s nasim arielom porovnat kocky ..
Boli sme na nakupe teraz minuli sme kopec penazi a ja neviem ani kde 😕
Idem este poplatit seky na zajtra cez IB a nehc mam klud ,zajtra mam jedno obocko .. tak ide prec nebudem doma tak aby ste sa o mna nebali 🙂

bambi09
8. únor 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je nekomentovateľné 😀 😀 😀
robot je robot 😝 😝 😝
Vladi,to vážne??dám si kúpiť do AT,zatiaľ nám nosia kávu a olivový olej,ale asi si dám aj prášok a aviváž kúpiť 😉

frisbee
autor
8. únor 2010

vladi,máš pravdu,mne mm tiež vozil z Rakúska prací gel Persil,my máme tvrdú vodu,že ten prášok ani nerozpustí...ale aj voní lepšie ten rakúsky.
vrtuľa,to je pitomec,čo? 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
8. únor 2010

no prach ariel 50 davok moje za 9,99eura a lenor 2L za 1.44eura 😀

bambi09
8. únor 2010

ale mi je podozrivé,že sa kamil odmlčal,asi zabudol druhé heslo 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. únor 2010

má robota,načo heslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladi,my máme práve do Rakúska blízko,takže tam sa dá raz za čas skočiť...a to je to hlavné,čo si vozím 😉

bambi09
8. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no, ja som práve to počula-že to inak vonia-lepšie,ako naše,tak skúsim 😉

frisbee
autor
8. únor 2010

sa nesmej,povedal,že sa mám venovať vnúčatám 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. únor 2010

teda-tak ťa urazil?? 😠 😠 😠 😠
asi na neho nabehne naša trpasličia banda 😀 😀 😀 dobijeme kolíkmi a hrabličkami 😀 😀 😀

nikinka008
8. únor 2010

bambi,neboj sa ak budem vediet viac dam vediet 😕
boli ma hlava jak kona 🙄 ☹ 😝

langkofel
8. únor 2010

Dobry vecer, zdravim vas, ja len ze zijem...

Niki velmi smutne so sesternicou 😔

nikinka008
8. únor 2010

langoska ☹ co ti na to poviem,sama si citala co sa to stalo ☹ ☹

vladkaz1
8. únor 2010

Robim este granatir ,neviem ake I Y tam ma byt to je jedno ,take rychle a dobre na zajtra s uhorkami 🙂

bambi09
8. únor 2010

langoška,no,že sa ozveš 😵 😵 a ty na naše stretko neprídeš?? 😉 teda ak nejaké bude 😒 😒 baby statočne ignorujú druhú tému,teda až na Vadku,občas tam niektorá zablúdi,ale málo 😠 😖 😀 vy,vy,vy-traslice jedny 😀 😀
Vladka,grenadír-myslím mäkké i 😅 😅 ale ono sa to píše nejako grenatiersky pochod či ako??grenadírmarš 😀 😀
ja som včera varila,ako pre regiment vojakov,tak dnes mám od varenia pokoj 😝 😝 😝 urobila som pečené stehná+zemiakové pyré a soté s ananásom +ryžu a samozrejme polievku,tak máme ešte čo papať 🙂 😉
grenadír som dlho nerobila,urobím niekedy 😉
langoška,som zabudla-fašiangy už máte za sebou??my sa tento rok nedostaneme na žiadny ples 😝 😝
až v apríli ideme do divadla a uvidím,čo bude na Valentína 😅 😅 takže kultúra momentálne mínus 😝 😝

bambi09
8. únor 2010

fris,venuješ sa vnukom?? 😕 😀 😀 😀 😀 😅

vladkaz1
8. únor 2010

no dobre vedet moja ,tu sa inak vyprava vis???? 😀 😀 😀 mnam stehna ... ja by som si dala zemiakovu kasu taku maslovu a k tomu opecenu spekacku a cibulku ... to su chute cooo????? 😀

frisbee
autor
8. únor 2010

langoška,no kde si ,ty jedna 😀 😀 😀 😀 😀
vrtuľa,to by som si ich musela vyrobiť sama 😀 😀 😀 😀
vladi,ja som včera robila zemiakovú kašu ako moja babička,mńam 🙂

frisbee
autor
8. únor 2010

trpaslice,keď poviem včul,tak sa vrhnete na robota 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. únor 2010

ozaj,však aj v našej starej téme som dnes písala 😉

vladkaz1
8. únor 2010

😀 😀 Fris ...
Take recepty su naj ze?????
TO nemate nik ten recept na jablkovy kolac pyte?????? myslim ze s palmarinu je to ceto nejako ...
Inak teraz vesiem to pradlo a zo svetrika mi zisiel stary flak 🙂 ,teskam sa a to som dobre ten prach osidila priznam sa do pracky ... 😝 😀

vladkaz1
8. únor 2010

Je a musim sa vam pochvalit ,ze som dostala pre maleho dnes od kamosky supravicku nadherrnu hnedu s mackom z HM ... a tehu CD pre tehotne na cvicenie 🙂 tesim sa

bambi09
8. únor 2010

fris,jasné,keď zavelíš-na nehoooooooooooooooooooo 😀 😀 😀
Vladka,dočkaj,hodím ti link na ten koláčik,ja som ho robila nedávno-no,nedávno-pred Vianocami 😀 😀 a bol taký mňamkovýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵
a ten prášok kúpim,kúpim 😉
fris,ja som ťa tam postrehla 🙂 😉 a teda hybaj robiť vnúčatáááá 😀 😀 😀

vladkaz1
8. únor 2010

No hod cicus micus 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. únor 2010

vladi...včera hodila link v desperátkach teoška na nejaký jablkový koláč s Palmarínom,kukni tam 🙂

jalao
8. únor 2010

no...tu som,
čo sa deje???