S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. únor 2010

ha a je tam 😀

jalao
10. únor 2010

fris, ja som sa to už 2x pýtala, ty si už tú recepciu zabalila?

jalao
10. únor 2010

akí sú tam známi herci, samé hviezdy... 😉
Počkám ešte minútku, či sa ukážeš...ak nie, rozlúčim sa...

frisbee
autor
10. únor 2010

no veď som išla do Londýna,a potom sa vrátila tá operovaná,že majú málo peňazí,tak normálne maródila a chodila tam načierno 😝

ja som muslea reštartova´t,seká sa mi,idem aj ja,dobrú,oli 🙂

teodorka
11. únor 2010

dobre ranko herecky 🙂 🙂 🙂
ja som zase na salate,perem dnes ako o dusu hadam aj 6 praciek 😝
fris u nas zase kus snezilo a este aj ma ...to len aby si vedela ze citim s Tebou co prezivas pri pohlade na sneh 😀
a k tomu pc vcera som zasekla jeden pc tak ze uz sa nechce vobec nastartovat ,mm je len dva dni prec a odide mi hadam pol technickych veci doma 😝 tak som isla na druhy pc tam sa mi ani za nic nechcela zapnut obrazovka lebo klavesnica nemala kontakt tak som sa s tym serinkala dobru hodinu kym som ich skontaktovala 😀medzitym som chytrolinka vybrala so vsetkeho baterky este aj s mysi a samozrejme som ich nevedela dat dnu lebo mame dake zvlastne kde nie je + - vyznacene ...ja som hresila jak pohan a samozrejme som nezabudla pri tom sprdsnut mojho skoro 11 rocneho syna ze mi nevie spojazdnit jeden pc ale hry by dokazal hrat aj cely den ...kukal na mna jak na puka ze asi fakt nie som normalna 😎no mozem ja zato ze som zavisla od tejto bedne? 😀

jalao
11. únor 2010

Dobre ranko vsetkym...tu je opat a znovu bielo... 😒 😒 😒 Snezi, jak keby sme vianoce cakali... 🙄
No ja som sa uz vecer Frisule nedockala...mala som mokre vlasy, tak som este nechcela ist do postele, ale aj tak som rano vstala jak strasidlo do maku 😉 😉
Teo, moj mlady vecer tolko sachoval s NB, az vyhodil poistky...tie su na vonkajsej chodbe...hladali sme srobovak...aby sme to PREPANAJANA co najskor spojazdnili... 😲 😲 😲 , takze sme na tom podobne...on musel surne ist na svoj FB a ja som ani dozehlit nemohla, lebo presne ten okruh nam vypadol 😝 😝 😝

vladkaz1
11. únor 2010

Dobre ranko sukulky 🙂
U nas chvlabohu nesnezi .... malu som nakrmila ..
Idem hodit pracku s ciernym ,ja neviem kde sa u nas tie veci honia kazdy den plny kos pradla 😝
A uz len to kura ,nejako spravim veru nechce sa mi dnes ani dychat ,nie este kura robit no co uz ..
idem aspon ciste plachty na postel navliect 😝

teodorka
11. únor 2010

jalao ...tak sme na tom podobne ... 😎 😀 inac ked sme doma vsetci nic sa nedeje ..ale len co mm odide na chvilu prec uz je zle ,zapalila som malu lampicku pri posteli buchla ako delo a vybila mi tiez poistky ze som musela ist vonka hladat istice takze mm na telefone a vysvetloval mi este aj ako mam skrinku na isticoch otvorit 😕 😝 😀
inac upratujem v plnom prude a prave som prisla do kancla utierat prach no nedalo mi sem kuk...takze padam 😎

vladkaz1
11. únor 2010

Teo pocuj a aj som vcera dohukala tu diodu na digestore ,takze mi nesvieti 😀 ,musim nahnat mojeho nech take nieco kupi to je uv lampa neviem ci to popisujem dobre ,neonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. únor 2010

dobré ránko.....no čo no čo 😠 ...sneží v kuse.
teoška,no to je klasika,keď som bola skoro tri roky sama doma,potentovalo sa všetko,čo sa dalo,včetne auta,chudáci moji susedia,keď je oko doma,tak nyšt 😝

jalao
11. únor 2010

Teo, vidis, ja uz som taka nacvicena, ja verim jednoznacne tymto Murphyho zakonom, lebo akonahle odisiel MM naposledy, prisli vodari ohladom ventilov, vypadla kablovka a vcera toto s tymi poistkami...presne, ako vravis, musim konkretny srobovak najst, lebo len tym otvorim tu skrinku...a kym sme ho v tom chlapovom systeme nasli, skoro ma miglo... 😠 😠
Takze, Fris, emancipacii sa skratka nevyhneme, ani keby sme co robili!!

teodorka
11. únor 2010

kua skoro som sa pokakala 🙄 isla som v kupelni cez okno prasit kobercek a kuknem dole a tam 4 chlapy kukaju na mna ...chtro som zavrela(vsak ja som hanblivka) 😀 a za minutu mi niekto zvoni pri dverach no ja som lepkacik tak som im neotvorila 😕 😀 ale asi hladali susedu lebo odvtedy sa vedla vrta vo velkom ...a mozno ju vykradaju haha 😀 😀 kurnik to je tak zle ze nemam kukatko

frisbee
autor
11. únor 2010

teoška....mi nehovor,že si taká plachá 😀 😀 😀 😀

teodorka
11. únor 2010

joj fris ja som inac vysrata... 😀 😀 😀 ja sa bojim vsetkeho a kazdeho 😀 😀

frisbee
autor
11. únor 2010

ale prdky,každá baba je frajerka,iba o tom nevie..keď som naháňala vtedy pred rokmi o pol jednej v noci v pyžame s baterkou tmavú postavu,čo nám chodila na kopci po snehu v záhrade,psi boli od strachu zalezení v dome a ja som jačala na tú opitú babu,že počkajte,až na vás pustím tie psy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
11. únor 2010

fris, ja som myslela, ze to chovas obranarov.. 😀 😀 😀

frisbee
autor
11. únor 2010

hahaha..to bol Miki ešte mladý,síce mal 40 kíl,ale od strachu skoro preskočil oknom do domu,nežná dušička 😀

teodorka
11. únor 2010

fris 😀 😀 ja som tiez frajerka ale iba ked mam muza pri sebe 😀 minule sme boli v PDa jemu prslo nejako zle nevedel dychat a na odpadnutie ...tak viete co mna vtedy trapilo ? ako sa ja z tej Pd dostanem domov bez neho 😀 normalne som v hlave premyslala trasu ako sa dostanem z mesta a na ktoru cestu sa napojim aby som nezabludila 😀 vsak reku pre neho pride zachranka ale co bude so mnou 😀 😀
uz mam len kuchynu a som hotova 🙂

nikinka008
11. únor 2010

Dobre ranko,vidim ze ste vcera lamali rekordy 😀 Ja som sa nemohla pridat lebo ma mm nepustil na pc 😠 🙄 tak som sla spat 😔
Mala vcera zaspala o 10 🙄 aj to na rukach lebo najprv kludne lezala v postielke ale bavila sa s cumlom,tak ked sa dobavis ja pridem 😀 😖 ale ked som odisla zacala plakat a ani za svet nechcela ist uz do postielky som si myslela ze ju brusko boli lebo prdkala ale mozno sa len vyhovarala aby mohla byt na rukach 😀 😀 😀 😠
Vcera sme s mm zitili ze je velmi rozcicana 😅 a aj vieme kto ju tak rozcical 😖 😀 😀
A vieme povedat ahoj a trosku uz aj diky 😀 😀
Dnes uz na isto musim ist do mesta lebo uz sa vyberam 2 dni a stale nic,musim si ist konecne kupit farbu na vlasy lebo uz to vyzera zle 😝 😀 mozno pojdeme vsetci alebo len ja s malo neviem uvidim este lebo mm este chrape 😔
Friis,to tvoje tož 😀 😀 😀 zboznujem 😀 😀 😉
Mala je uz napapana ale este stale mi tu beha v pyzame idem ju dat do parady 😀 😀

nikinka008
11. únor 2010

som si ju odfotila potom hodim foto ked bude trosku klud 😀 😀

nikinka008
11. únor 2010

este meterologicke okienko...krasne svieti slniecko aj ked mame len 3 stupne 😔 uz chcem jaaaaaaaaaar 😵

teodorka
11. únor 2010

nika jar tu nedockavo cakame vsetci 🙂 🙂 🙂 jaaaaj a sladke leto ,dlhe vecery ... 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
11. únor 2010

teoška,sa nedivím,klasická praktická Panna 😀 😀 😀 😀

niki...idem k vám...dnes nám chlap rezal tú bránu zospodu,už sa nedala otvoriť ani na šírku človeka....TOŽ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
11. únor 2010

Zdravim vas kocky, tak my tu mame strasnu zimu a este aj severak fuka, blazni chodia po meste v maskach... 🙄 , ja tu mam len jednu princeznu 😀

chcem robit müsli tycinky, raz som to videla na mmb a nemozem to najst 😝

frisbee
autor
11. únor 2010

Ahoj,langoška...no u nás sa tiež chystajú masky a ešte aj nejaká zábava...ale vyzerá to vždy ako potácajúca sa banda opilcov 😀 😀 😀

nikinka008
11. únor 2010

friiiiiis.....neprovokuj 😀 😀 😀 😀 ......tož 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. únor 2010

ahojte 🙂
...nesnežíííííííííííí... 🙄 🙄 🙄

bambi09
11. únor 2010

langoška,skús mrk tento recept:
http://varecha.pravda.sk/recepty/sos-müsli-tyci...
a Vladi,keby to langoške vadilo,že ju voláme langoška,tak by sme ju langoška nevolali 🙂 😉 😀 však langoška?? 😉