S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
6. srp 2009

coje ja si pisem sama zo sebou? alebo co? kde ste vsetci?ved ten to cas sme este nespavali 🙂 fris a ostatni co oje? 😅 😅 😅

vanja
6. srp 2009

ahoj simi, ja som tu a ostatné kde?
🙂

simona55
6. srp 2009

ja neviem,mne je to trocha cudne. 🙂 ved este je malo hodin.

vanja
6. srp 2009

ktovie čo robia a potom prídu celé rozžiarené, že jááááááááááááááááj.
no a potom ideme my . 😀 😀 😀

vanja
6. srp 2009

a mňa bolí zub, už vyše pol roka a lekárka mi ho nevie vyliečiť. Už mi povedala, že asi dáme vonku nerv. Už mám strach.

vanja
6. srp 2009

simi, už aj ty si odišla?
čo ja teraz tak sama? 😅

vladkaz1
6. srp 2009

cafte som tuuuu... kto je tu? 😀 boli sme na pivku mala bola urevana a pocurala sa 😀

simona55
6. srp 2009

no zub mi tahall lekar vlani po porode 3 kazdy tyzden1 najprv ma bol lel deravy zub teraz by som mala ist zase lebo co mi dala do zubu taku blombu ako vapno ale ono to vypadalo a teraz je tam diera ako v plote 😀 😀 😀 😀 ale sa bojim ☹ bambinusa uz urcite je po milovke aj malovke 😀 😀 😀 😀 a fris ta asi sedi na koniku a krici ze vraj jééééééééééémíííííí doooobre 😀 😀 😀 😀 vladi ta neviem ale asi aj ona uhorkuje. 😀 😀 😀 😀 mm zachvilku pride z roboty a mozno ze aj ja si zajazdim 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
6. srp 2009

simi, ja mám ešte všetky zuby, tak mám strach, ale že keď mi dáv vonku nerv, tak zub mi ostane, ale už mŕtvy, že skôr sa mlže zlomiť, lebo nebude vyživovaný.
vladkaz čau, ja mám teraz v pohári nealko pivo 😀 😀 😀
mô manžel teraz prišiel z práce, tak som mu bula dať večeru, asi sa nezdržím dlho 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
6. srp 2009

vladka a tebe je už asi dobre, keď si bola na pivku? 😉

vladkaz1
6. srp 2009

ja nepijem kockky ja kofolu test som si nekupila ale kupim zajtra idem do mesta vyberat pre mamu dar na 50 tku aj s segru no tento mes . mame strasne narocny krsnitako 2 roky mal , mama 50 tku a ideme na viikend prec takze benzin furu penazi .. no a darceky ani neviem a uz je v prdeli vyplata takze tak 😝
Simi ja neuhorkujem sme povadeny s MM a riadne boli sme s kamosku a jej drahym na pivku prehodil somnou asi 2 vety .. kaslem ho tak uhorka nebude dlhoooo 😝

vladkaz1
6. srp 2009

zas som tu sama za chvilu ma MM vyzenie spat 😀

vanja
6. srp 2009

baby ja idem dobrú noc 😎

vladkaz1
6. srp 2009

bruuuu uhorkacky 😀

frisbee
autor
6. srp 2009

no teda baby,chodíte spať stále skor...my sme makali vonku,potom sme cvičili psy,potom sme si posedeli vonku.a už bolo toľko hodín 😉 .Padá mi hlava,tak sa chovajte mravne,čo furt tie uhorky spomínate 😀 😀 😀

bambi09
6. srp 2009

dobrúúúú noc kočice moje 😅 😅 😉 😉

jalao
7. srp 2009

No dobre ranko! Tak vidim, ze ste boli vecer vytrvale do neskorych, ci skorych nocno-rannych hodin baby! Ja uz vecer nemam sancu pri PC..Ako pise aj Fris, do tmy sme dreli na zahradke a potom zase spat domov a doma klasicky kolotoc, decka, vecera, vana....a aspon jediny blok sprav na TA3, nech idem spat informuvana, ze ano... 😅

frisbee
autor
7. srp 2009

ahojte....kde ste???????? 🙂 🙂 🙂 🙂
ahoj,jalao...ja mám tento rok pocit,ža tú záhradu nezvládam,príroda je mocná....v živote som tu nezažila toľko trávy a tak hustú burinu....každé ráno viac a viac 😀

vladkaz1
7. srp 2009

ved ich lubime Fris? no co uz spravime nie?

jalao
7. srp 2009

no, o burine by som mohla tuto sezonu pisat roman...ale nekonecny. Ako vravim, aj vcera som s nou zapasila a vynosila 3 plne kyble a to som len okolo skalky robila! Dalsi problem, ked uz sme pri tej prirodnej teme...osy. Spravili si hniezdo normalne v zemi a akosi ich nevieme vykynozit...asi bude musiet nastupit nejaka chemia.

frisbee
autor
7. srp 2009

baby,my máme útočné muchy a komáre...pripadám si ako blázon,ako ich od seba odháňam.teraz ma napadlo,že sa darinka včera neozvala.... ☹

frisbee
autor
7. srp 2009

ozaj,vladka,ako sa cítiš?

jalao
7. srp 2009

Ano, utocny hmyz je toto leto hitom!!!!! 🙄 a to sme od rieky hadam 4km a okolo len priroda!! Ved som to minule spominala, ale uz neviem kde, ako nam komare zneprijemnili dovolenku v Sturove, fujho.

simona55
7. srp 2009

ahojte moje kamky. tááááááááááák ste mi chybali ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ vcera ale potom prisla vani a popisovali sme si 🙂 bambi mas pravdu ,aj mne stacia tu baby v tejto teme.viete nieco o darinke? teraz idem prec musim si ist nabankomat lebo nemam doma lowe ale pridem. 🙂

frisbee
autor
7. srp 2009

simonka naša,ahoj...ja varím a behám z domu na dvor....už sa teším na pondelok,keď si sem sadnem v kľude k noťasu...nie,že by som ho chcela chudáka vystrnadiť,ale on má pocit,že musí dohnať všetko za tie 2 roky,čo tu nebol 😀 😀 😀 😀

jalao
7. srp 2009

fris, ja by som tiez radsej behala z domu na dvor, ale parim sa tu v kancli, ver mi.

frisbee
autor
7. srp 2009

jalao....verím, 😀 😀 😀 ,však mňa to opo prázdninách tiež čaká,chlap sa mi vracia domov,tak začnem makať 🙂

jalao
7. srp 2009

a co potom po tych prazdninach ides robit - ak mozes trochu prezradit.

frisbee
autor
7. srp 2009

to sama ešte neviem....bývam v kraji,kde sa musí do práce cestovať tak 40 km....a ja tu v mojom obore nemám prácu,takže je to zložitejšie.

vladkaz1
7. srp 2009

citim sa fajn idem do mesta asi to bola nejaka choroba alebo co ... podla mna som neni tehu nic mi neni ... ideme kupovat mame dar na 50 tku so segru tak som zvedava ci nieco co bude stat za o zo zlata kupime inak to tu mame strasne predrazene ak nie dame jej prachy do obalky kvetinu a je bez starosti
🙂