S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
16. únor 2010

dobre ranko utekam ochvilku na autobus, dostala som vcera rozhodnutie od upsvar, ohladom zvys.rod. ze mi ju zvysili ,to je v poriadku,no ale zase som dostala obalku ze sa mam dostavit takysto na rodicak, do p...........e mala som tusak ze tam nieco nije v poriadku, no nevadi aspon si prinesiem aj potvrdenie z socky na danove.bambi , niekedy v lani som sa zacitala a prispea do temy vestice, ale myslim ze iba raz som tam pisala, a odvtedy ma ta baba spehuje, po pol roku mi napisala ze aky ma osud , a co ja viem co. ja soom jej odpisala doip ze mi jej jej luto, a ze ja niesom vestkina, a ja jej niesom povina zhanat nieaku vestkinu,potom mi este cely tyzden vypisovala, a prestala po mojom ip. a vcera otvorim pc vidim ip od vanuski, este som jej neopisala 😝 😉 ale odpisem dnes,no a potom vidim tuto k..... a uz som mala cukor na plafone, ze jej sa preco nechcem ozvat, ved ma vidi v inych temach pisat a jjej niesom schopna odpisat. este som nereagovala na jej ip,ale ani nebudem.

vladkaz1
16. únor 2010

Simi to je nehorazne ,nechapem takych otravnych ludi ,co od teba caka? 🙄

veronkaj
16. únor 2010

Dobré ráno
letmo som Vás pozrela, no veselo bolo včera 😀
zatial som si prezerala poštu tak som vám na ráno poslala nejaké emailiky na povzbudenie.

vladkaz ak môžeš hoď mi prosím do IP recept na to jablkové pité aj doma pýta polovička niečo jablkové a asi ho už máš odskúšaný tak hoď, vopred ďakujem

niki a to ty tak neskoro šišky robíš??? šak by som z nich musela ochutnať a to by ma zas žlčník bolel ale sú aj také čo sa nevyprážajú ale pečú v rúre skúšala si???

Friss a ty čo si mala včera veselší deň???

nikinka008
16. únor 2010

Dobre ranko 🙂
bambi,sisky sav celku podarili ale mama mi rano napisala sms ze mi zabudla povedat ze tam treba dat aj vajce lebo ja som ich este nerobila tak som nevedela 😕 😕 😅 mozno preto tu vo vnutry dute 😅 ale mm vravel ze chutovo su vyborne 😀 😀
veri,tak mi vyslo ze az o 10 som ich piekla aj ked sa mi nechcelo uz 😖 ale ani som ich neochutnala este 😀 😀

veronkaj
16. únor 2010

nikinka ja mám veľmi rada šišky ale aj citlivý žlčník a tak rozmýšlam že skúsim tie čo sa pečú v rúre.

nikinka008
16. únor 2010

veri,videla som to na internete ze sa daju aj piect ale to som nerobila este ty ano? 😕

veronkaj
16. únor 2010

nikinka
ja veľmi rada skúšam recepty či už na varenie alebo pečenie, a teraz od kedy mám na starosti 4 krky tak o to viac, lenže naši chlapi doma veľmi na sladké nie sú, oni najradšej mäso, ale zaviedla som dni kedy mäso nieje a už sa naučili jesť aj granatier a pod.

ja s dcérou máme radi sladké aj ma to baví ale musím mať na to čas a toho mám málo a potom pekne priberáme a chlapi si dajú jeden kúsok, takže väčšinou robím všetko z pol dávky,
nerobila som ich ale čítala som na minibazáriku v receptoch referencie, že sú dobré tak som ich vytlačila a skúsim cez víkend alebo v piatok.
dám potom vedieť.
dnes som pohľadala recept a asi urobím to pité jablkové polovička má rada jablkový koláč - ten zje tak do takého menšieho plechu urobím. a čo k tomu??? netuším asi nejaké špízy kuracie s cibulkou a k tomu pyré.
už ma niekedy fakt nenapadá čo variť.

vladkaz1
16. únor 2010

veronkaj rada hodim jasne 🙂

teodorka
16. únor 2010

dobre ranko 🙂 u nas zase SNEZIIIII 🙄 🙄 🙄 je toto normalne? cim viac sa modlim za jar tym je to horsie ,boze co ma nemas rad???????/ 😕 😕 😢

vladkaz1
16. únor 2010

no u nas nie ale asi to pride aj k nam ja od rana mi je zle grcala som len ale sople a boli ma brucho serem na rafi hrozne .... Moj isiel do tej skoly uz mi 2X volal co ma kontroluje ,aby som neodkvacla

veronkaj
16. únor 2010

vladka čo sa deje, zjedla si niečo alebo ťa obchádza chripka,??

vladkaz1
16. únor 2010

No ved nejaky virus alebo co,najprv moja mama soplava a zle sa jej dychalo ,potom muz ale ten nejako len 2 dni sople a mala a ja teraz a ja uz aj kadim ☹

veronkaj
16. únor 2010

tak to keď si v prostredí vírusov, je len otázka času kedy by to na teba prešlo tak šup dávať vitamíny a snažiť sa liečiť, zo mňa si príklad určite neber.

a ďakujem

bambi09
16. únor 2010

Vladka,och,jej,tak len ležať a šetriť sa,muž bol so synom u lekárky a že hrôza,koľko je zas chorých,zas je taká vlna 😒 😒 😒 náš mladý sa má stále horšie-nechápem-od štvrtka berie lieky,kašle otrasne,dnes mu už aj teplota vyskočila ☹ ☹ ☹ malá tiež dobre sopľavá,zle spala,ale ešte sa dá-už bolo aj horšie 😝 😝
teodorka,neboj moja,ty za to nemôžeš,že sneží 😀 😀 😀 ten hore ťa má určite rád 😵 😵
simonka,ja len zíram 😕 😕 😕 ale tak ber to s rezervou-žiadna zmena nicku,kašli na to,ak chceš,albumy si zmaž,ale nedaj sa znechutiť 🙂 😉 sú tu veru všelijakí ľudia 😖 😖 😖
veronka,no vidíš,že si už chlapov naučila aj bez mäsa 😀 😀 😀 😉
frisuľa sa nám máča 😀 😀 😀
vanja by mohla dať vedieť,či sú ok,julka sa neozvala,ako dopadli s malou na kontrole 😕 😕 😕
dari,aj ty píš viac,chýbaš nám tu 🙂 😉
langoška asi maká,tak nemá čas a napadlo ma,že tinika-hihi-sa dlho neozvala,ako zvláda mamičkovanie 🙂 😉

frisbee
autor
16. únor 2010

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂 ,teraz sme sa vrátili,hlásim,že vás dočítam,veri,potom ti napíšem,teoška....no má ťa rád,ale musíš na tú plastiku 😀

takže,u nás snehu ako na horách,pred Znojmom skoro dvojmetrové záveje pri ceste,v Rakúsku mierna vrstva...no neporazilo by vás?

v Znojme sme pokukali obchody s krbovými pecami,vybrali sme kuchyňu...ešte sme ju neobjednali,v Rakúsku sme boli v obchode a šup plávať...no nebolo to ono vonku,je iba 0 stupňov,neprimrzli sme k betónu 😀 😀 😀

takže vyplávaní,vymasírovaní,kafíčko sme si dali....teraz varím..šak aj bývať by som mohla v tých termáloch,požiadam o azyl 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. únor 2010

fris,tak som rada,že ste si to užili-dúfam,že depku si poslala k ledu-teraz ju mám ja,ach jo... ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
16. únor 2010

depka sa utopila 😀 😀 😀 😀 😀

čo sa deje,vrtuľa,kvoli tým chorobám,alebo je ešte niečo? 😕

martinano
16. únor 2010

ahojte
ja som len na rychlo precitala par prispevkov
fris super dnik si popisala
vladkaz marodko liec sa lezkaj aj mala drzte sa, rychlo nech ste fit
bambi aj tvojim marodom rychle uzdravenie
simonka nevsimaj si to,aj ked to lezie na nervy viem,zmaz albumy aj ja som to pred casom urobila pre nieco podobne
darinka napisem
ja som bola min. tyzden na dovolenke sama, tak mi to ubehlo,bola sice pracovna,ale potrebovala som zmenu, tak to dobre padlo
vsetky sa drzte papa

bambi09
16. únor 2010

no,veď kvôli chorým deťom,hlavne mladý sa zhoršuje a to má ATB ☹ ☹ ☹ a ešte aj s tým ramenom budeme behať po ortopédii... 😒 😒 😒
už som mu zakázala sa tak prudko hlásiť,že si až rameno vyhodí 😀 😀

frisbee
autor
16. únor 2010

napíš mu omluvenku,že sa v žiadnom prípade nesmie hlásiť 😀 😀 😀 😀

neboj,trpaslíci sa uzdravujú rýchlo 😉

bambi09
16. únor 2010

no,už som ho spucovala,či sa musí hlásiť ako divý,že si až rameno vyhodí 😅 😅 😅
ale trdlo nepovedal,že mu to tam skáče 😠 😠 ani neviem,ako dlho to má a kľudne s tým cvičil,liezol po stene 😖 😖
ďuro je to 😒
ale ma trápi,že sa mu choroba zhoršuje-nechápem 😕 😕
kiež by si mala pravdu-len aby sme neleteli v týždni ešte k lekárke 😒 😒
a niki,zabudla som-ja do šišiek dávam len žĺtky 😉 ani som ich cez fašiangy nestihla upiecť a od zajtra je pôst 😒 😒

bambi09
16. únor 2010

muž ma práve vydesil,či nemá prasaciu chrípku 😢 😢 to dúfam,že nie,len nejaký odolný vírus,ale budem v strehu ☹

frisbee
autor
16. únor 2010

bože 😕 😕 😕 😕 😕

no s tou prasacou chrípkou to nie je sranda,ale tam by mal strašné bolesti hlavy a suchý silný kašeľ 😒

bambi09
16. únor 2010

no,ten kašeľ má otrasný ☹ ☹ a teraz že ho aj hlava bolí-moje nervy 😢 😢 😢
a zas blbne kôň-vyhadzuje mi Error 500 😠 😠

frisbee
autor
16. únor 2010

tak nech ide rýchlo k doktorovi 😕

mne to tiež furt vyhadzuje error,už si kopírujem odpovede,aby som to nemusila písať viackrát 😕

bambi09
16. únor 2010

no,zajtra robí naša poobede,tak muž s ním zbehne,ak sa to nezlepší ☹ ☹

teodorka
16. únor 2010

caute caute,bambi nestras 😕 😒
fris takze bolo super? aspon niekto sa tu ma dobre 🙂

bambi09
16. únor 2010

a mrkla som do ss a filipal to trafila-posledný príspevok-ten ss je nejaký opoždený 😀 😀
ale tá Richardova pesnička je pekná,smutná a pravdivá 😔

bambi09
16. únor 2010

teo,nestraším,ale sa bojím ☹ ☹

frisbee
autor
16. únor 2010

no hej,bambuľa,ale to poslal mne,že som mu poslala pesničku dvoch telefónnych automatov 😀 😀 😀 😀 😀