S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
23. únor 2010

Fris neee, my sme sa ani nehadali... kedy?
😕 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

Ale keď si bola naposledy na neho naštvaná,že ti nepomohol 🙂

bambi09
23. únor 2010

baby,toto je fakt sila 😠 😠 😠 😠
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
na takých by mali dávať povolenie na odstrel,tak tú babu ľutujem-som tiež zhrozenááááá 😢 😠 😠 😠 😠 Bože,kde to žijeme??? 😠 😠 😠

darina60
23. únor 2010

Ahojte kočky, všetky Vás zdravím, dlho som tu nebola, ale čítala som poctivo, aspoň.
Dnes som bola s malým u dr. potrebovala som doklad na odklad školskej dochádzky. No vyznamenal sa, robil testy, teda flákal až som sa hambila. Keby to mala vyhodnotiť..... Vôbec ho to nebavilo, triafal odpovede z brucha a nakoniec si sadol na zem a rozopínal mi v kuse čižmy.......... Takže máme odklad 😉
Bambi, ako som prišla do práce a sadla k pc tak ma táto tema tiež udivila, tak som to aj kolegyni čítala, fakt nechápem, nemám slov..............
Vladi, aj ja pamätám , že si musela ísť sama k dr. a on bol doma 😉
Fris, čítala som Ťa aj v inej téme, je mi ľúto, že si stále smutná kvôli havinkovi.... 😒
Mi idme v piatok do tatier na predlžený víkend, neviem či tam bude sneh 😒 Muž je tiež chorý a hrozne, je alergik , astmatik a k tomu viróza, som myslela minulú noc , že sa zadusí taký kašel. Prvý krát je na PN ke, od piatku berie atb. no dúfam, že do piatku bude fit a deti sa nenakazia od neho...
A Ty bambi ako sa cítiš, úž lepšie, či stále sa to vlečie?

bambi09
23. únor 2010

dari,no huráááá,že sa ukážeš 🙂 😉
je mi ľúto,že ti ochorelo najstaršie decko 😅 😒 ,tak tfuj,tfuj,nech ATB zaberú a užijete si tatranský vzduch 😵 😵
ja musím ešte 4 mesiace vydržať 😀 😀 a malý je teda fakt číslo-z neho budú mať učiteľky radosť 😅 😅
ďakujem,ja už lepšie,len malú to chytilo-je ďalšia v poradí,už len čakám,kedy aj muž začne kokrhať 😒 😒
fris,tak aj mne je ľúto,že ešte smútiš,ale to sa nedá-len tak zabudnúť,ja keď vidím prázdnu Emilkovu klietku,tiež mi idú slzy do očí a to bol "len"škrečok ☹ ☹
a k tej téme-nemám slov-je to bezcharakterné hovado,odrezať vtáka a pribaliť mu ku kufrom pred dverami je málo 😠 😠 😠 😠 horší,ako zviera-a že hommo sapiens 😠 😠 😠 chýba mi tu grcajúci smajlík-dala by som ho na pol strany 😠 😠 😠 😖

frisbee
autor
23. únor 2010

no darinka,hurá,slniečko moje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ďakujem za podporu,ešte furt revem.Som tam nemala liezť do tej témy.
Dúfam,že sa máš fajn.....okamžite píš,keby niečo,veď vieš.Ceckaté trpaslice a first aid 😉

bambuľa,však preto som tam napísala,také hovado sa musí dlho hľadať....ráno by sa zobudil vykastrovaný,somár jeden 😠

bambi09
23. únor 2010

fris,videla som,ale furt sa mi z toho chce grcať 😠 😠 😠 sme nenormálne my alebo tí,čo toto praktikujú??? 😢 😢

frisbee
autor
23. únor 2010

že nemá ani trochu hanby..ja nemá slov

vladkaz1
23. únor 2010

jaj kocky jasne uz viem vtedy co som isla k DR . jaj od vtedy som mu asi 3X vynadala ,ale nehnevame sa 😀
Jaka tema idem kuknut

bambi09
23. únor 2010

Vladka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a kukni,ten tvoj je proti tomuto pokladík zlatý milený 😉
idem niečo robiť,lebo ma z tej témy hlava rozbolela 😠 😠 😠

vladkaz1
23. únor 2010

To je hrozne chuda zena 😠

nikinka008
23. únor 2010

Ahojkyyy babulky,,,ako sa mate? 😀 konecne pisem nebolo kedy 😅 😕 a este mam strasne pomaly internet tak kym mi nacita stranku tak ma to aj prejde a radsej to vypnem 😖 akurat mm sa bol pytat o tu pevnu linku tak dost treba platit tak neviem uvidime ale toto je kazdym dnom pomalsie a pomalsie 😔
Vcera som bola v skole a bolo super,maly sme aj nejaky mensi testik tak uvidim 😀 a inac bola sranda 😀 😀 😀
a dnes sa chysta mm 😅
Mala mi uz 1.5 hodiny spinka v kociku tak vecer budeme asi zase strasit 😖 🙄
Snad sa uz dnes dockam a mm mi zafarbi vlasy lebo uz mi to slubuje asi tyzdne ale zakazdym zaspi pri malej a potom uz ho nevidim 😀 😀
Dnes som varila zemiakovu polievku a madarske langose lebo ma mi vcera dala recept tak som chcela skusit,ale namna je to prilis mastne zjedla som len polovicu z jedneho a este teraz ten olej citim v krku 😝 tak skoro to uz asi robit nebudem a to mam este polovicu cesta v chladnicke,no fasa 🙄
bambulka,som rada ze sa tu uz lepsi a malinka nech sa z toho tiez rychle dostane 🙂 😉
fris,nebud smutna 😕 co je z tou komodou?
vladka,ten kocik je krasnucky sikovny vyber 😉 aj mala je zlatucka 😀
No a ktomu prispevku nemam slov 😝 😠 obycajne hovado tak ju ponizit,to si ty chlapy uz nicoho nevazia 😕 ja by som nechcela toto zazit,tfuj tfuj tfuj 😔
Fuuuuuuu no co este?uz ma nic nenapada 😀 😀 😀 😀

nikinka008
23. únor 2010

tož vsetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
23. únor 2010

a este.....
bambula,robila som grilazovy kolac ale poviem vam ze domna tie kolace nejdu neviem preco 😀 😕 a chystam sa puncove rezy 😀 😀

frisbee
autor
23. únor 2010

tož niki,ahoj 😀 😀 😀 😀 😀 s komodou ešte nič,počítam,že zajtra,nik ešte nevolal,ale nech si ma neprajú,lebo keď zavolám ja,tak budú lietať všetky vulgárne slová,ktoré poznám 😎 😀

no super,som rada,že sa ti v škole páči...som zvedavá na ten testík 🙂

vladkaz1
23. únor 2010

Fris no dufam ze bude coskoro ta komoda ,lebo im zavolam ja 😠
bambi no som rada ze ste lepsie teda 😵 😵 😵 😵 😵
Niki ved ,treba skusat a potom sa zadari ,ved uceny z neba nespadol veru. 😉
A dakujem za pochvalu .

frisbee
autor
23. únor 2010

vladi..ty by si ich postavila do pozoru raz dva..ja som bola na nich moc slušná 😒

teodorka
23. únor 2010

no peeekny problemik ma ,,zhrozena" 😝 to jej teda nezavidim

teodorka
23. únor 2010

sa rehocem lebo mm vravi ze to jej muz urcite chytil od nej nie ona od neho 😅 😀 chlapi fakt nemaju chybu 😝 😀

vladkaz1
23. únor 2010

Fris ja neviem ci do pozoru ,niekedy si nepomozes .
teo no problemik by som narobila jemu hajzel jeden 😝 a este aky postoj ,tak by videl jak by som ju ho odrezala 🤐

langkofel
23. únor 2010

Ahojte,

aj ja som citala " zhrozenej " temu, no chuda zena, fakt strasne....

Jaj Dari, ahoj a som sa riadne zasmiala, priznaj kolko si to doma s malym trenovala 😀 , lebo ja som tiez tak rozmyslala, ze by som to skusila malej odlozit, kedze ona bude mat 6 rokov v auguste, ale ze vraj tu sa to velmi nerobi, tu jednoducho posielaju aj 5 rocne deti do skoly (ze vraj cim skor tym lepsie) a ked potom nie su v skole v obraze, jednoducho ich nechavaju prepadnut (tu to volaju sediet) a nikto s toho nerobi vedu. Tolko poprepadanych deti ako je tu, som este v zivote nezazila...Uz sa hrozim toho, zeby moja dcera raz prepadla, ufffffff.

frisbee
autor
23. únor 2010

no a ešte ,ako jej povedal,aby nerobila drámu a vyžehlila mu na ráno košele 😕 ...to by neprežil 😠

langkofel
23. únor 2010

Vladi nerozculuj s av tvojom stave!!! A hej ty by si mu ho odrezala a za kusok mlandraveho masa by si nebodaj este musela ist sediet.
Srala by som na neho, uz by som ten kus masa nahnivajuceho ani do ruky nevzala, fuj este si ruky spinit a noz...beeeeeeee

frisbee
autor
23. únor 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. únor 2010

Langoska ja odpadnem ,nerozculujem sa ,ale pride mi to ako totalne ponizenie a on je este hrdina ?
ja neviem co by som spravila hucala by som po nom jebla by som mu ,plakala by som a nakoniec by som ho hrda vyhodila ,poznam sa , ale chuda dieta .
S tou skolou ,neviem sa vyjadrit kedze nemam skusenost .
Kosele by som mu zapalila alebo roztrhala ,v zapale emociii ,ked mne sa raz stane ze ma muz podvedie boze chran ,on vie ze ja som koza v tomto ,siblo by mi asi 😖

langkofel
23. únor 2010

No nic babulky idem pozriet co ten moj navaril, som myslela ze s vami pokecam ale musim ist (vlastne nemusim chcem 😀 😀 😀 )

Tak sa majte dobre papa.

vladkaz1
23. únor 2010

papapa a krasny vecer 😉 😵

frisbee
autor
23. únor 2010

pá,langoška,dobrú chuť a kopu erotických zážitkov 😀 😀 😀

vladi..ale vezmi si,že ohrozil celú rodinu,prezervatív nestačí,toho je viace...sadal si doma na záchod,používal uteráky....to je nehorázne hovado a ako tam ona píše,za 20 minút rozhovoru sa jej zrútil 6 ročný život....on nemá kúska hanby ani výčitiek.Hlavne,aby s ním neostala,on by si trúfal stále viac....predsa už by s ním ani nemohla spať,po tom všetkom 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
23. únor 2010

Fris ja neviem ,proste aspon keby ho to mrzelo .. som s toho znechutena ,ja dufam ze mne sa to nestane a ak stane tak potom budem riesit take veci 😝 😔

frisbee
autor
23. únor 2010

vladenka,jasne,ty sa nerozrušuj s takýmito témami...ja sa akurát nestačím diviť.