S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
25. únor 2010

co zééééééééééééééééé bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ha ha ha mozem bit kmotra?ale inak ja som bola podobne na tom od decembra som nemala mrchu, az koncom januara,ale aj to bola len ukazka,ved som vam uz otom pisala ze netestzesa sa nebude to maco pu 😀 😀 a teraz vo february mi nieco prislo trvalo 4dni a dost, ja si ti pripisujem k odstavocaniu maleho,ved uz len za tyzden raz ked si ochutna, to nic.

bambi09
25. únor 2010

vydrž Prťka,vydrž... 😀 😀 😀 😀

simona55
25. únor 2010

odstavovaniu maleho to ma bit. 😀

jalao
25. únor 2010

ahoj Simonka, no to su patalie, ti poviem...ja si tiez myslim, ze to moze byt aj to odstavovanie...ved hormony su hormony, tie nas vsetky ovladaju, ani o tom niekedy asi nevieme... 😎 😎
Aj ty Prtka vydrz, posielam energiu. 😝 😝

bambi09
25. únor 2010

simi,no,za kmotru ťa beriem,ale dúfam,že je to tiež len nejaká porucha,alebo kvôli chorobe posunuté 😕 😕 😕 ale nie je mi do smiechu,je mi fakt zle od žalúdka 😒 😒 budem tancovať indiánsky tanec,aby to čo má dorazilo 😅
ja kojím tak,ako doteraz a chodilo mi to presne,ako hodinky 😕 😕 😕
si asi hodím mašľu ☹

bambi09
25. únor 2010

julka,pošli radšej krámy 😀 😀 😀 😀

jalao
25. únor 2010

no bambi, ako je to = ako doteraz? Len v noci? Ja myslim, ze to ako ATC uz asi nestaci, ak takto...ale ja myslim, ze si sa na to nespoliehala. A preco siel vas student dnes so stuplami v usiach? 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

my sme sa na to ako antikoncepciu ani nespoliehali-si nemysli 😀 😀 😀 už ani na tú gumu sa človek nemôže spoľahnúť-kurnik,to je svet 😝 😝 😝 😀
by som neverila,že sa aj mrche raz v živote poteším a vidíš 😅 😅 😅 tak ženy-kolektívne privolávajte mrchu-pome,indiánsky tanec-či ste doma,či v práci-ide o veľa 😀 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

a ako doteraz znamená v noci+občas cez deň 😉
a to som sa minule nevedela vynačudovať v nejakej téme,že babám praskla guma-mne to príde nemožné,to by musela byť iná divočina,alebo zlý spôsob použitia 😕 😕 😕 či sa mýlim?? 😕 😕 😅

jalao
25. únor 2010

bambi, podla mna jedine zla manipulacia...inak sotva...mozno jedna ku ja neviem sto tisicom...
Tancovat zatial nejdem, ale doma to skusim teda, ked vravis, ze ti to moze pomoct... 😉 😉

frisbee
autor
25. únor 2010

baby,nejde sa mi dostať na koňa,že server je nedostupný 😕 😕 😕 😕

jalao
25. únor 2010

fris, aj mna to blokovalo...co sa tolki hrnu na kona, ci co?? 🙂

frisbee
autor
25. únor 2010

ale už ráno to bolo,ja som sa sem nemohla dostať 😕 😕 😕 😕

jalao
25. únor 2010

viem, pisala som to vyssie, ze som napisala asi 20 riadkovy elaborat a zrazu baaac a bolo vsetko nedostupne... 🙄

martinano
25. únor 2010

bambi tancujem tancujem 😉
od rana to je tu nejake na nic
isla som vas pozriet kym maly spal, no neislo to a teraz je uz hore,tak sa idem venovat jemu

darina60
25. únor 2010

bambi Ty sa nezdáš 😀 😀
Mne raz meškali 2 týždne a to mi musel muž každý druhý deň chodiť pre tehotenské testy, ja som sa hanbila ísť do lekárne. Ešte jeden mám doma už som ho Vladke ponúkala, ked nevedela či to bude macko pu 😉
Ja som pri malom hneď vedela ako som chcela po mužovi dojesť tresku a hodila som šabľu 😲 😲
A tie kyslé uhorky vidíš - najprv uhorka a teraz kyslé uhorky 😉 Ale nie, uvidíš, že všetko bude tak ako má byť 😉
Mati a Ty čo tancuješ?

martinano
25. únor 2010

darinka indiansky tanec ako bambi hovorila 😉 😀
bambi vsetko bude ako ma byt 😉

bambi09
25. únor 2010

tak ten konisko je dnes úplne šibnutýýý 😠 😠 😠
a baby,ďakujem,Elmo teraz v telke tancuje konský tanec-žeby som skúsila?? 😀 😀 😀 alebo sa naložím do suda s vínom ako v Pásla kone na betóne?? 😀 😀 ale ja som so studňarom nespala,len so svojim mužom,tak prespanka nebudzem 😀 😀 😀 šak už mu čistím žalúdok,že čo to toto má akože byť 😅 😅 😅 hmmm,uvidíme,či o týždeň nebudem kupovať tie testy dari 😀 😀 😀 a na stretku budeme dve pupkaté 😀 😀 😀
na predaji bytu a kúpe väčšieho sa intenzívne pracuje,ale už nebudem nič písať,až keď budeme na novej adrese 😀 😀 😀 držte palce 🙂 😉 ja by som akože kľudne ešte jedno prijala,len nie sem,veď už teraz o seba zakopávame 😅 😅 😅 ale aspoň sa nemusíme hľadať,vždy sme si blízko 😀 😀 😀
fris,neboj,kôň dnes blbne každému,mne vypisovalo,že stránku nenašlo 😀 😀 buzerant jeden 😀 😀
som vám chcela napísať,že som si s malou ľahla-sme si schrupli a moje cesto kyslo a kyslo a kyslo... 😅 😅 😅

frisbee
autor
25. únor 2010

bambuľa,no mne to hovor..som ti chcela napísať pár povzbudivých slov o Nataši a kečupe 😉 a nedostala som sa nikam 😠

haha,to cesto,bola si ako Werich s Burianom ako im kyslo cesto na lievance 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ďakujem miláčik,ale bolo by to aj tak prd platné 😀 😀 😀 😀 ste zlaté 😵 😵
no čo už,dajako bouo-dajako budze 😅 😅 😅
no a to cesto 😀 😀 😀 ešte,že to malo víko-myska rýchlokyska 😅 😅 😅 inak je už u spodnej susedy 😀 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

a Bob písal,že bude dnes výpadok stránok 😅 😅 😅 tak sme my blbé,že si to nepozrieme 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. únor 2010

ale to može byť aj po tej chorobe,mne to v decembi meškalo týždeň,neboj 🙂

bambi09
25. únor 2010

heh,šak tiež si to nahováram,bodaj by si pravdu mala,aj keď už si začínam zvykať 😀 😀 😀 no,nechajme tomu čas,uvidíme 😅 😅 😝 lepšie sa báť,ako sa zľaknúť 😀 😀 muž sa len usmieva popod fúz-lišiak jeden,mu uzol urobím,čo raz veronka poslala 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. únor 2010

kurnik,ma to odhlásilo 😕 ...no ešte by si mu mohla oharek zaliať voskom 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 au to by bolelo,ty si krutááá 😀 😀 😀 😀
poviem mu-Irénko,nic nebude 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 som,však mňa to bolieť nebude 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

ty,ty,to mu radšej nepoviem 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
25. únor 2010

ked sme uz pri ceste tak ja som prisla o piatej z roboty hodila som ingrediencie na pizzu do pekarnicky a vravim mojmu ze podme k Vasim kym sa to spravi ....svokrovci am nukali vsetko mozne na jedenie a ja hrda ze nie vsak bude pizza a prideme po 1 a pol hodine domov a skoro ma slahlo ,cesto nikde lebo metlicky neboli riadne zastrknute takze sme jedli uz len co chladnicka narychlo dala 😝 a prave mi pipla pekarnicka ze uz je cesto hotove ...po skooro 4 hdinach 🙄 🙄 🙄

teodorka
25. únor 2010

kde ste vsetky za chvilu idem odpadnut a tu nikto 😕

bambi09
25. únor 2010

teo 😕 😕 😕 😕 😕 takže suchá večera?? 😅 😅 😅 sviňa pekáreň 😀 😀 😅
ženy,čo ste všetky odpadli?? 😕 😕 😕