S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
25. únor 2010

ja neviem kde su vsetky...jaaaj kukali v noci hokej tak teraz drichmu 😀
no veru sucha vecera ale bol aspon hemendex

bambi09
25. únor 2010

hemendex je mňam-tak to zas tak zlé nebolo 🙂 😉
a hokej bol ráno-čo majú čo drichmať 😠 😀 😀 😀 😀

teodorka
25. únor 2010

pockaaj pockaj a mm co potom robil celu noc v obyvacke? 😀 😀

bambi09
25. únor 2010

teo,ja neviem,ja som tam nebola 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
25. únor 2010

kua asi zacnem spehovat nie ze dopadnem ako zhrozena 😕

frisbee
autor
25. únor 2010

ja som tu,akurát mám mladú na skype a hľadáme tých vrahov do diplomky.
hahahahahha,oko nespal celú noc a teraz drichme 😀

nikinka008
25. únor 2010

Ahojte,kde sme? 😕 😅
bambi,tehu?? 😕 😀 este nedosla ? 😕 juuuj ja by som mala tiez nervy ale neboj su to len dva dni alebo tak nejako si pisala a fris ma pravdu moze to byt aj tym ze si bola chora 🙂 😉
ja som teraz zacala brat antikonecepciu mala som mensiu pauzu 😀 tak za par dni dojde,bambulka poslem ti 😀 😕 ale tesim sa lebo sa aspon zbavim tych hnusnych bolesti brucha 😝
fris,komoda? 😠
Dnes sme mali riadnu prechadzku 2 hodiny sme sa prechadzali po meste mm bol v banke a potom sme boli sa pozerat po obchodoch ale nulova sanca kupit nejake normalne oblecenie 😖 😝 tie natiahnute veci nosit nebudem nechapem ako si to mozu dat na seba oni vobec nemaju ziaden vkus daju si na sebe hocico 😀 😀 😖 ...a ked najdem konecne nieco normalne tak je to v drahych obchodoch ☹ tak som si kupila len kozmetiku 😀 mala nam vobec nespala cely ten cas co sme boli vonku a potom bola strasne zla cely vecer len plakala a plakala takze rychle zaspala aj s ocinom 😀 😀
dnes mali susedia zase veselo ale riadne vobec som nepocula ani telku nech som ju dala akokolvek nahlas 😠 a akurat nam prisiel dnes list ze mame o5 zavolat ne to cislo kde sme sa stazovali ze sa mame do 14 dni ozvat inak nasa staznost bude zrusena,ale tak toto co dnes robili tak sm okamzite volali 😠 🙄 a oni ich by mali kontaktovat a upozornit ich an tu hudbu ze bola na nich staznost,teda daju im sancu aby sa umudrili a ked nie tak nam maju poslat este jeden papier potom kde sa bude zapisovat kedy aka hudba atd atd 😖 teraz bol nejaky cas klud myslim si ze neboli doma niekolko dni pretoze bol klud a ked su akonahle doma tak koniec kludu 😠 uvidime snad niesu taky debilny a sa umudria 😕

nikinka008
25. únor 2010

antikoncepciu 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. únor 2010

niki..tak snáď sa to nejako vyrieši,s tým hlukom sa nedá žiť 😝 .
komoda ešte nič 😠
to oblečenie,čo píšeš,no ja som bola v Londýne v šoku,ako oni chodia hrozne oblečení,hneď na letisku stál predo mnou Angličan,ktorý mal bledomodrý oblek,ktorý vyzeral ako z 18 teho storčia..a on sa tváril ako umelec 😀 😀 😀 😀 ..ale pritom som pochodila toľko obchodov..Zaru,Rivers Islland,Pull and Bear,Topshop...tam toho bolo,čo sa mi páčilo..a oni chodia tak divne.

darina60
26. únor 2010

Halo Halo, od šiestej v práci, 😀 😀 . Tak dobré ránko a šup idem Vás čítať 😀 😀 Poobede ideme do tých Tatier tak som tu len do pol 12.
Bambi, krámy prišli, či ich máme ešte vyvolávať? 🙂

veronkaj
26. únor 2010

ahojte,
darinka a ty tak skoro v práci? síce ja som tiež o tolkej prišla ale musela som ešte upratovať vo firme,
a ideš na výlet no super,

firs to ešte stále nemáte tú komodu??? to je ako rozprávkový príbeh

nikinka tak to je fakt, ja mám tiež problém si kúpiť niečo na seba akoby všetci predpokladali, že na zemi žijú len štíhlučký ľudia

a bambi že by tehulka, ? 😵 no pridáš sa k vladenke,

my ideme zajtra po dlhom čase k babke, takže sa vôbec netešíme, to zase bude ale dcéra sa vytešuje, že má od pondelka prázdniny.

simona55
26. únor 2010

dobre ranko bambi veru veru, aj ja som sa mrche tááááák strasne potesila juj ale podvoch dnoch uz mi liezla na nervy 😀 😀 😀 😀 ved to neni srada, bambi ja som si cely tyzden davala bnohy do vrelej vody, ledva som vydrzala ale myslela som na mrchu. a bol uspech.

frisbee
autor
26. únor 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 no dari,na šiestu do práce by som umrela s mojim nízkym tlakom,ja začínam myslieť až tak okolo desiatej hodiny.Tak vieš čo,v Tatrách pevné nervy a ostrý jazyk,dúfam,,že to prebehne pekne a v kľude 😉

veri...ja už na komodu ani nemyslím,lebo by ma roztrhlo 😒

simonka,ty tiež podaj hlásenie,ako je 😉

nikinka008
26. únor 2010

Dobre ranko 🙂
Fris,ved to ani nieje moda 😝 a bola som aj v Zare a River Island ale nic ☹

frisbee
autor
26. únor 2010

ha,niki,už som bola včera slepá,som zle napísala River Island 😀 ...no vieš čo,pretože sa vrátila móda z 80tych rokov,haha,aj s vypchávkami,lesklá,alebo pankáčske kovanie 😀 .Neviem,čo sú u vás za obchody,máte tam Bershku alebo French Connection?Ja som sa tešila na Dorothy Perkins,lebo na webe to vyzeralo super a keď som videla tie materiály naživo,bola so sklamaná.

nikinka008
26. únor 2010

moje nervy baby 😠 celu noc prsalo a este stale leje 😖 dnes asi nepojdeme s malou do toho centra sa hrat ☹

nikinka008
26. únor 2010

fris,ja si tiez zvyknem pozerat najprv na nete a ked sa mi nieco paci tak idem pozriet do obchodu a tiez som bola sklamana,aj dorothy perkins 😝 ma stve to ze aj doma mam plnu skrinu oblecenia a nic z toho si nemozem doniest dam si do tasky 2 rifle a mam 15kg 😀 😀 😀 😠

frisbee
autor
26. únor 2010

no práve....ja som sa bála,keď som videla,ako museli ľudia vyhadzovať veci z kufrov,našťastie som mala váhu 10 kg,horšie to bude,keď sa mladá bude chcieť sťahovať,má plný byt vecí 😒

nikinka008
26. únor 2010

fris tak to bude pruser 😕 😅

vladkaz1
26. únor 2010

Ahojte dnes som mala ocistu ,upratala som vsetko a este varim tak len vas pozdravim ,neskor docitam

darina60
26. únor 2010

Vladi, zase upratuješ? 😀
O chvíľu odchádzam 😀
Fris neboj už viem čo mám robiť, včera som mala podrezaný jazyk mm len čumel 😀 😀
Lang sa tu neukázala odvtedy čo sme chceli IP o hov..
Bambi tak čo už vieš či si tehulka 😉

veronkaj
26. únor 2010

no tak ja tiež len tak letmo lebo už mi z toho vypisovania šibe, tolko vecí zrazu treba no byrokracia ako vyšitá,

fris - a nedalo by sa potom keby si mala v kufri nadváhu priplatiť ??? tuším sa to tak dalo,

vladkaz - no šikulka a čo robí maličký v brušku ?? a mangel už poslúcha??

niki - ani mi nehovor, stačí aby trochu vonku napršalo a hneď mi to všetci nanosia do vnútra načo by si utierali boty, a tak skoro každé ráno musím umývať chodby.

a kde máte ostatné???

frisbee
autor
26. únor 2010

kočky,ešte polhodinu mi nepojde sa pripojiť,máme tu chlapa,robí nám zástrčku,tak vypínajú elektrinu.Ozaj,dobrý fór...ten inštalatér,čo mal prísť minulý piatok prišiel včera 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka_079
26. únor 2010

Ahojte baby 🙂 kamaratka mi volala ze ma velka GOT2B vyrobkov , co vyhrala v nejakej sutazi a preda ich lacno .. tak ak by mal niekto zaujem piste IP

PS : Krásny deň prajem 🙂

nikinka008
26. únor 2010

mam nervy 😠 od rana len vrieskam na malu 😖 je strasne rozmaznana a za kazdu malickost sa rozplace uz len ked jej poviem ze toto tamto nesmies hned je plac 🙄 a nechcem len po nej vrieskat,stve ma to ☹ 😔

frisbee
autor
26. únor 2010

kočky,držte palce..priviezli komodu,idem rozbaľovať krabicu,tí idioti mi ani nezavolali,že kedy to príde a nedali ani dopravcovi moj telefón a on mi nemal ako dať vedieť

nikinka008
26. únor 2010

friiiis to je super konecne a nech je v poriadku 😠

simona55
26. únor 2010

hurááááááááááááááá frisulka ma komoduuuuuuu 😀 😀 😀 konecne doma, unas je mrholenie a nepekne pocasie, trosku prsi. trosku som zmokla, bola som supermakete,su tam teraz dost dobre akcie , trosku maska som kupila ved chlapi iba masko jedia, 🙂 🙂 a mne sa hahsie vari, bambi co je to co predava kamoska? 😵 😝

veronkaj
26. únor 2010

bambulka a to sú čo za výrobky,??

veronkaj
26. únor 2010

fris super, na konci rozprávky zazvonil zvonec a teraz budete s komodou žiť šťastne až do konca života 😀