S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
28. únor 2010

fris v utorok idem aj ja ku kadernicke ale hned rano ...budeme krasavice obidve 🙂 🙂 inac su dni panny takze teraz je najlepsie aj vlasy podstrihovat ,rychlejsie dorastu a spevneju ale to len do utorka 🙂 to pre info ostatnych bab ktore chcu byt tiez pekne

frisbee
autor
28. únor 2010

však ja to nejako inštinktívne cítim,že návšteva nenávšteva,že musím ísť teraz..dokonca mi už dva dni stojí nejako podivne ofina..celá je zježená...no už sa neviem dočkať.

start1406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vladkaz1
1. bře 2010

dobre ranko ,dnes nas caka zapis v skolke 🙂

nikinka008
1. bře 2010

Ahoj,
vladka drzim palceky 🙂 😉

frisbee
autor
1. bře 2010

ahojte,vladi,držte sa a hneď napíš,ako to prebehlo 🙂 🙂 🙂

niki,čo Rusi,je pokoj?

baby,ja keď má nepríjemný pocit,tak sa to splní...oko volal tomu kolegovi,že kedy asi prídu,aby sme vedeli,ten sa tváril divne,že on nevie,že baba je nejaká chorá..kurnik,tak to potrebujem vedieť,aby som bola nachystaná.Nakoniec z neho vypadlo,že asi doobeda,to znamená,že ja budem dneska ešte upratovať a v noci variť,a v utorok budeme čakať,že kedy sa sem dostanú.Mne nevadia návštevy,ale zrovna v taký deň,keď ja idem preč,mm sa tu zblázni,venovať sa im a ešte odháňať psy,aby ich neotravovali....keby sa dalo sedieť vonku pri grile,je to iné.

bambi09
1. bře 2010

ahojte 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=4_KjDE_a_Xg


joj,krásne mi je,keď také počúvam 😵 😵 😵
fris,kľud,ty si šukuľka,všetko zvládneš,ale také fakt "poteší" 😝 😝
Vladi,tak dobré pořízení 🙂 😉
niki-meníš fotky,ako ponožky 😀 😀

frisbee
autor
1. bře 2010

ahoj bambuľa 🙂 🙂 🙂 🙂 pekné hneď ráno 🙂 🙂 🙂 🙂
no oko letel autom do mesta nakupovať,ja periem a upratujem,ešte furt neviem,čo im uvarím,kua.

bambi09
1. bře 2010

ahoj 😵 😵 naklep im řízky cez celý tanier a budú spokojní 😀 😀 😀 alebo šnicle 😉 alebo niečo na prírodno+prílohu,šalátik a vybavené
alebo im objednaj pizzu 😀 😀 😝 mňa tiež nejako nič nenapadá 😝 😝 😝

frisbee
autor
1. bře 2010

no radšej na prírodno,oko prišiel,doniesol mäso a šampiňóny..haha,aké zvláštne slovo,keď som zvyknutá na žampióny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..chlapec toho nakúpil hromadu na chlebíčky a sendvič zabudol 😀 ,tak sa utekal pozrieť do našej samošky,či majú...no neviem,neviem.

bambi09
1. bře 2010
https://www.youtube.com/watch?v=T0eqMIOBR-0


https://www.youtube.com/watch?v=47jAWZm9olM


z týchto mám zimomriavky...
no,vidíš,suroviny už máš,už len tú veku 😀 😀 😀 😀
kukni na MMB cz alebo sk,tam je receptóóóv...

frisbee
autor
1. bře 2010

bambuľa,na teba prišla jar 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale aj na mňa,vonku svieti oskar,som euforická 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
1. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 hej,hej,málo som spala,malá sa rozhodla,že dnes vstane skoro 😝 😝 😝

https://www.youtube.com/watch?v=WYFr7o_nuzY


😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
posielame si s mužom cez skype 😀 😀 😀 aby mu rýchlejšie robotný deň ubehol 😀 😀 😀
keď už nemôžem sexovať,tak si aspoň zaspieeevam 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. bře 2010

no Špinarka je úžasná 🙂 oko je tu,mali iba grahamovú veku,my ju kupujeme,neviem,čo návšteva.Vyniesli sme vtáka z verandy von,fakt je tam krásne,ale že sa má ochladiť.

Ty sexovať.No idem na to,idem si naložiť mäso a vyluxovať.Zatiaľ pááááááááááááááááááááá

bambi09
1. bře 2010

tu fúka vietor a malá ešte kašle,tak dnes ništ,ale včera bola s ockom na húpačkách,to bolo radosti 😅 😅 síce s dekou pod riťkou,ale čo na tom,my sme aj v zime tak chodili,to sa nedalo obísť s ňou 😅 😅

bambi09
1. bře 2010

páááááááá a vtáka schovaj,lebo ti ho prefúka 😀 😀 😀 😀 😝
no,na východ berieme čižmy a teplé bundy 😝 😝 😝
idem aj ja,dávam do poriadku kuchyňu,lietali mi tu mole 😠 😠 😖 ,tak som začala potravinovou skrinkou,prešla som na poličky,liekovú skrinku som vypratala,pol igelitky liekov po expirácii zanesiem do lekárne 😅 😝 😝 😝 začínam aj linku po troške vypratávať a žehliť musím,ble 😝 😝 😝
darinka,podaj hlásenie,čo nového v Tatrách,ako bolo??? 🙂 😉

frisbee
autor
1. bře 2010

no tak super,ja mám vždy dobré predtuchy,teraz volal ten chlap,že tá baba leží a že prídu až v stredu.Ja som v poslednej dobe tak náchylná,že od nej určite tú chorobu dostanem.

bambi09
1. bře 2010

no,tak to je blbé,ale aspoň nemusíš mať stres,že čo zajtra 🙂 😉 daj si preventívne céčko 😉 a irona ešte máš dosť???pozitívne myslenie-lebo si tú chorobu privoláš 😝 😝

frisbee
autor
1. bře 2010

irona mám 😀 😀 😀 ..tak jasne,že je to lepšie,nebudem uštvaná a nervná u holiča,že čo sa deje doma,pretože návštevy čo nemajú psy si pravidelne idú pre niečo do auta a nechajú otvorené vchodové dvere,raz nám takto skoro zabil traktor toho veľkého a raz toho prvého,čo sme mali,ostatných som odchytila zavčasu.Fuj.
Ja viem,že som dnes ako čierna kronika,ale ja radšej predvídam,než si potom trhať vlasy.

bambi09
1. bře 2010

dnes si baba Pilátová 😀 😀 😀
alebo Kelišová???Ceculka ťa zdravíííí a fičíííííí 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. bře 2010

pá Ceci 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
1. bře 2010

Ahojte,dnes som bola v skole,hlasim ze bolo dobre 😀 😀
kocik nam este neprisiel som si myslela ze uz dnes dojde ale nie ☹ dufam ze uz zajtra sa povezieme na prechadzku na novom,sa tesim jak decko 😀 😀 😀 😕
Od rana nam krasne svietilo slniecko ani oblacika nebolo,ked som sla do skoly tak som sa spotila som ala este ciernu vetrovku teplu 😝 som mala chut ju zhodit zo seba 😀 😀
Dnes mi mala potahala ciste vyprate pradlo po celom dome 😀 😖 ...taku radost z toho mala 😅
Fris,chvilku je klud chvilku zas nie 😖 vcera bol cely den klud a vecer o 7 spustili hudbu telku nebolo absolutne pocut 😠 mali by sa im ozvat tak neviem 😒 ...uz si vymyslela co uvaris navsteve na obed?ale kedze nepridu dnes tak este mozes porozmyslat ci to zajtra mali prist 😅 😕
vladka,ako bolo na zapise?
bambulka,kam presne na vychod idete?a nehnevaj sa za tie fotky 😔 ked ja som taka sialena 😀 😀

nikinka008
1. bře 2010

baby,v stvrtok sa nam konci internet,asi tu nebudem nejaky cas ☹ 😔

bambi09
1. bře 2010

niki 😕 😕 😕 ja sa nemám prečo hnevať 😅 😅 😅 to ja len tak,ale to je v pohode-môžeš si meniť aj každý deň fotku 😀 😀 😀 máš na to právo 🙂 😉 a nie si šialená 😀 😀
teda tí Rusi-to je fakt na nerv 😠 😠 😠 držím palce,aby sa s tým niečo robilo 😝 😝 😝
kočíka sa dočkáš,neboj a tu bolo dnes 12 stupňov,len fúkalo,tak sme nešli von,ale sme si poobede schrupli 😅 😅
a ďaleko ideme moja,ďaleko 😀 😀
ten internet vám potom kedy zapoja?? 😕 😕 😕
a ostatné majú čo??sexuálne voľno??flák sem-flák tam,nám už je to všetko jedno?? 😀 😀

frisbee
autor
1. bře 2010

niki...no veru,už aby s tými Rusmi niečo robili.Že je hneď veselšie,keď vonku svieti,ja som celé poobedie hrabala v záhrade,tam,kde sa rozpustil sneh,zbierala som hovienka..jé,ako mi bolo dobre. 😀

bambuľa,ja ti dám sexuálne voľno,haha,to v domčeku nehrozí..zajtra ráno príde hovnocuc,potom požehlím,uvarím,pojdem na tie vlasy a zase budem niečo chystať,no nezastavím sa. 😀

bambi09
1. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 hovnocuc 😀 😀 😀 😀 vták ti neprechladol??a mi hovor,ja sa už neviem tepla dočkať,to človek úplne ožíva 😵 😵 😵

frisbee
autor
1. bře 2010

no práve,že oko sa bojí o vtáka 😀 😀 😀 ,že ani nebude spať a bude ho chodiť v noci kontrolovať,ale on by mal vydržať až do -25

bambi09
1. bře 2010

ty kokso,odolný vtáák 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. bře 2010

no,taký červený 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
1. bře 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 fúha 😀 😀 😀 😀 😀 tak len nech neprechladne,lebo kýchajúci vtáák,ojojooooj 😀 😀