S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
11. bře 2010

hmmm,tak to je smutné ☹ ☹ ☹ aby šéfovi oči nevypadli 😖
nevieme,čo nás čaká,ale hlavne,že sa s tým človek vysporiada a sú aj náhrady 🙂 takí ľudia sú obdivuhodní 😉
a idem ja už konečne,budem tu až večer,tak zatiaľ ahojte 🙂 😉

darina60
11. bře 2010

Ahojte, po dlhšej dobe sa aj ta tu hlásim, práce ako na kostole 😉 Ale čítam Vás poctivo 😉 Aj u mna bol dnes UPS ale súkromne v práci. Objednala som si pre malého topánky od Baťu mali v akcii. Tak mi ich doniesol , objednala som včera a dnes mi doniesli. Ja som si vôbec nevšimla či mal či nemal ruku.
Mojej kolegyni bol minule inštalovať internet jeden bez ruky. A ona si to nevšimla a išla po dačo na chodbu a tam mal na stoličke odloženú tu ruku ☹ No a nedávno bol aj v reflexe, sympaťák, taký fajn chalan 😉

jalao
11. bře 2010

no nic...Ibalgin ma zachrani. 😒
utekam pre jednu do skolky a pre druhu na trening. Pa zatim!!! 🙂

jalao
11. bře 2010

Dari 🙂 . viem, ze hrozne, ale aj smiesne. 😎
caute.

simona55
11. bře 2010

baby moje asi zachvilku pojdem z malim na pohotovost, ☹ mne sa nepaci, on stale len spi a spi, je ako sopel, boze co mam robit bojim sa ze mu budu davat infuzku. ☹ a scoho ho moze bolet hlava? stej virozy?

bambi09
11. bře 2010

simonka,ešte som kukla,okamžite choďte,on bude dehydratovaný ☹ ☹ ☹ ☹ to musí na infúzku,je to vážne,nečakajte a leťte ☹ ☹ ☹ držím palce,daj potom vedieť ☹ ☹

simona55
11. bře 2010

bambi zle si si precitala prispevok, nie mm mal pripomienku ale ten jeho kamos,mm sa iba smial, vravelmu no a co 😕 ved chuda zena je doma z dietatom cely den aspon sa ma skym z hovarat,aj ked pisomne.on si stoho nerobil vedu.som velmi nervozna neviem co mam robit z malym

darina60
11. bře 2010

Simi, bambi má pravdu 😉 A neboj sa infuzka mu veľmi pomôže, viem to ako malému pomohla a doslova ho postavila na nohy ☹ Ale trvaj na tom ak si ho tam budú chcieť nechať na noc aby si bola pri ňom.

frisbee
autor
11. bře 2010

simí,utekaj radšej,aby sa niečo nestalo 😕 😕 😕 a ozvi sa potom.

dari,teraz som sa nevhodne smiala ....ty si to napísala,že chudák bez ruky,ale ja čítam,že na stoličke odloženú ruku a soplík mi vybehol 😎 ..ja viem,že to je nevhodné...ale smiala som sa....

simona55
11. bře 2010

pojdem len pockam na segru ona nas vezme,lebo mm je na popoludnajsej sluzbe.ak sa nezvem okolo 20,00 tak som vnemocke.cavte

frisbee
autor
11. bře 2010

pá simi,nech vám to dobre dopadne.

darina60
11. bře 2010

Fris aj mi sme sa smiali, ale ona mi hovorí, že ked som ju tam zbadala odloženú nebolo mi všetko jedno 😒 Ale normálne jej o tom sám porozprával ako sa mu to stalo. A ešte ma napadlo, že ked som chodila na manikúru k jednej čo robila aj pedikúru, tak tá mi rozprávala, že prišla tam ruska na pedikúru. Sadla si zložila nohu a vystrčila tú druhú, tá pedikérka skoro odpadla 😉 No a potom celý čas dumala ako jej zarátať tú jednu nohu, lebo cenu a pokladňu mala nastavenú na dve nohy 😉 No rôzne situácie sa stávajú.

frisbee
autor
11. bře 2010

😀 ...no ja si to živo predstavujem 😀 ...ale to sú situácie....

teodorka
11. bře 2010

dari tak teraz som sa teda dobre narehotala 😀 😀 😀 nuz tak len bez dokladu... 😀 aa za polovicu 😀 😀
nika hej to je paprikas ale pridava sa tam pochutkova smotana a potom je z toho kura na smotane 🙂
simi tak ako ste dopadli?
bambi kurnik skoda ze si nemala na mna kontakt 😒 aspon by som videla trpaslicku 😀 poslem Ti do IP tel.c.pre pripad nudze 😀 ale zrejme do Ke tak skoro zase nepojdete 😕 😀

frisbee
autor
11. bře 2010

teoška,no aspoň v tom rehote nie som sama 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. bře 2010

tak baby,dnes som na angličtine potila krv 😝 😝 😝 😀
a teoška,kontakt ti dám,ale neboj,nebudeme otravovať 😉
a s tým,že tak skoro do KE nepôjdeme si nie som taká istá,svokor mal ďalšiu porážku,je v nemocke a má ešte aj vodu v pľúcach ☹ ☹ ☹ 😔 zostáva sa len modliť,aby ešte zabojoval,je to hrozne blbý pocit... ☹ 😔

langkofel
11. bře 2010

juj ahojte dobry vecer, no vy mate temu, samy bezruky, beznohy... 😒

A chuda simi sa neozyva, mozno su v nemocnici, ale aj ked , tak to je lepsie, malemu isto lepsie pomozu, ako keby bola doma a nevedela co robit...

Bambi smutne so svokrom ☹

frisbee
autor
11. bře 2010

bambuľa......

langoška,no ja myslím na simonku...dúfam,že je to OK,kurnik 😕

teodorka
11. bře 2010

fris ...vsak nas len cierny humor vie pobavit ...fuj ale sme nechutne 😝 😀 😎
bambi 😒 ale aspon vies ze na pol ceste sa mozete zastavit ,nieco pojeme ,popijeme ,posmpime a mozete ist dalej 😀

teodorka
11. bře 2010

inac baby mne inac sibe ,este nie som ani tehotna a uz vyberam kociky na nete a vcera sme boli v NR a len po obchodoch s detskymi vecami som chcela behat 😎 😀

frisbee
autor
11. bře 2010

teo 😀 😀 😀 😀 pravda 😀
no počuj,už je to tak vážne?Príroda volá?Sa ti určite narodí malá teoška....divoká 😀

teodorka
11. bře 2010

joj moja zacina to byt cim dalej vaznejsie a vaznejsie ,nebyt toho ze v lete nechcem fucat s bruchom tak som uz urcite tehotna 😀

bambi09
11. bře 2010

teo,nedráždi,lebo... 😅 😅
mne sa nezdá,že blbneš,aspoň budeš nachystaná,čo chceš 🙂 😉 a kedy chcete začať pokúšať osud?? 😉
ja som bez nálady,ale s vami som vždy rada
a pozerám Mladší o pár let,nechápem,ako tí ľudia blbnú,všetci chcú byť mladí 😕 😕 😕
môj chlap sa bojí ísť aj na operáciu kŕčových žíl,nieto ešte nechať sa dobrovoľne rezať len tak,z rozmaru 😔 😔

frisbee
autor
11. bře 2010

😀 😀 😀 😀 mám vám ísť svietiť,aby to šlo lepšie? 😀

teodorka
11. bře 2010

no obidvoch chalanov mame splodenych v juli tak sa snazim vydrzat dovtedy ...aj ked ma vsetci strasia ze po 30-ke to nemusi byt na prvy sup 😎
kde ide to Mladsi o par let?
ja som zase taka opica ze sa nebojim nicoho 😝 mna nahovoria na vsetko ..

frisbee
autor
11. bře 2010

bambuľa..do mňa by nezarezali,ani keby mi za to platili 😀

teodorka
11. bře 2010

fris nemusis svietit 😀 ale teraz ideme s muzom experimentovat ...minule sa dozvedel ako sa robia dievcatka tak budem hlasit 😀

frisbee
autor
11. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dievčatká sa robia tesne po skončení mezesu 🙂

teodorka
11. bře 2010

Pokud má být vaše miminko holčička, měli byste se milovat před ovulací, aby „samičí“ spermie měly dostatek času získat početní převahu.
myslela som na toto + ze predtym by sme nemali sexovat aspon 3 dni aby prezili len dievcatka ...tj .kto sexuje casto ma len chlapcov 😀 bo dievcatko nema kedy dozriet 😀