S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
12. bře 2010

no, ved to mi hovor!! my sme boli z toho uplne vykoľajení 😎 😎 😎
Ale informacia s hviezdičkou....kto vie, čo to vlastne znamená... 😀 😀 😀 Nebolo nič... Hoci vravím MM, že pamataj, že správny šofér jazdí aj na červenú 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. bře 2010

langoška-že 240 😀 😀 😀 😀 ale vyzerá to byť taká chutná klasika 😵 ale šikovný je ten ujo,má tam aj iné nádhery 🙂 😉 ja len ústa otváram 😕 😕 😕

bambi09
12. bře 2010

aha,tak mrche poďakuj 😀 😀 😀
a toto je teda veľmi inšpiratívne-mňa by to teda nenapadlo,už som takých pár videla,ale aj tak 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23706

jalao
12. bře 2010

ja som este nikdy hentaku "ozajstnú" tortu nepiekla....iba takú šup-šup, na jedenie, nie na fotenie.. 😉 😉 😉 Ale ked budem veľká, aj ja sa to už naučím. 🙂

bambi09
12. bře 2010

no,to ani ja 😅 😅 😅 ja len klasiku 😀 😀 ale deti sa nesťažovali 😅minulý rok sme malej dali upiecť,to fakt nebol čas piecť 😝 😝
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23677
kde tie baby chodia pre nápady??zlaté ručičky 😵 😵

jalao
12. bře 2010

Bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak toto už nedám!!! 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. bře 2010

ha,to ani ja,až taký macher nie som 😀 😀 😀 ale paráda,že? 😵 😵
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23641
aj toto 😅 😅

jalao
12. bře 2010

baby, nepozerali ste niektorá na ČT uvolnete se prosím? My sme sa tu so synátorom skoro ušúlali od smiechu 😀

bambi09
12. bře 2010

nie,ale pozriem si v archíve 😉
a kde sú všetky,čo už sexujú?? 😅 😅

jalao
12. bře 2010

no, bambi, ja neviem...pozri, mňa sa to dnes netýka 😀 😀 😀
Inak...včera som bola s MM aj dcérou v telocvični večer, mladú som zaradila aj do ostrej hry, lebo ona je vo volejbalovej triede, vzali sme aj segrinu dcéru, tak si zahrali a maminka si asi po polhodine hry tak fajnovo vyčavila palec na pravej ruke, že ho ledva ohnem...aj v sprche som mala večer problém si orgány umyť 😀 😀 😀 Palec zdvojnásobil objem a dobré 2 týždne si isto nezahrám... 😎 😎 😎 Nuž, asponže si tie dievčatá a MM zašportovali...

jalao
12. bře 2010

nuž...ja nemôžem byť sama družina, už tu nikoho niet...idem ja do perín, ráno vstávam. Brú noc všetkým!!! 😝

teodorka
13. bře 2010

babenky no mna vcera utalo uz po 8-ej tak vravim Teovi ze podme spinkat a on ze dobre 🙂 takto skoro som nesla spat uz zopar rokov 😀 ale zato rano o 5.15 som uz ranajkovala 😀 😀
no my mame dve susedky take jeb...ze beru vsetko co vidia a najlepsie na tom je ze jedna na druhu nadavaju ze ,,taaa zlodejka" 😀 😀
no bezim ja do roboty ...poobede Vas kuknem 🙂
a ta torta motorova pila nema chybu 🙂

nikinka008
13. bře 2010

Dobre ranko 🙂
Hlasim ze uz mi je trosku lepsie ale nechcem to zakriknut 😕 ale von este pre istotu nepojdem a mm mi slubil ze vezme malo von on tak super 😅 ale neviem preco nedokazem si vobec oddychnut ani ked su vonku stale daco robim 🙄
A kto sa to tu uz chysta do porodnice 😀 😀 No ja nic ine nepocuvam od mm len ze kedy budeme mat druhe babo 😕 😕 😔 no chapete?? 😖 mam dost co robit s tym malym teroristom nie to este z dvoma 😀 😀 mozno tak o 5 rokov skor urcite nie 😨 dufam ze mi nezameni tabletky 😀 😀 😀
Noc bola otrasna,vecer ked som ulozila malu do postielky tak sa mi rozplakala a nie a nie prestat 😠 ale som si ista ze ju nic nebolelo lebo akonahle som ju vzala na ruky tak bola ok,potom som sa len naklonila nad postielku ze ju ulozim uz sa zase rozplakala,tak som ju dala k sebe do postele a bola kludna 😠 myslim ze ze jej slo len o to,je tvrdohlava 😔 kludne si lezala ale nespala ja som asi zaspala skor ako ona,ked zaspala tak som ju dala do postielky aj tak tam v kuse mrncala aj spala a to robila celu noc 😠 som za zobudila o 11 v noci som myslela ze ma porazi lebo este som v kuchyni a obyvacke nemala nic upratane 😠 tak som rychle spratala vsetky hracky ale my tak prislo zle od zaludka ze riad som uz nemala silu umvat tak som sla spat 😀 😀
Dnes mi prisla mikina co som si objednala cez inernet je super 🙂 uz som vam pisala ze tu v meste nekupim nic normalne a ked tak len v drahych obchodch a to ja si nemozem dovolit 😖 tak sme nasli jednu stranku kde mozes kupit cokolvek a za pekne ceny 🙂 aj oblecenie tam maju krasne
Este som sa chcela spytat,baby myslite ze sa oplati kupovat cez inernet nohavice?lebo sa bojim ze vyhodim peniaze a netrafim sa do spravnej velkosti a uz to poom nebudem moct vratit 😖 lebo mam dvoje rifle ktore su 10 ale su mi na pase velke ale zase kto vie ci 8 mi nebudu male a tak no 😖 lebo kazde su ine no nie?tak neviem objednala som si jedny tak uvidime ale neboli nastasti drahe tak snad som sa trafila 😀
U nas krasne slnecno ale co z toho ked zima 😝
Idem urobit dnes pizzu drzte palce 😀 😀

nikinka008
13. bře 2010

tož asi vše 😀 😀

frisbee
autor
13. bře 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 varím lietam,tak iba kuknem 😉

niki,tak sa ešte šetri,aby sa ti choroba nevrátila.No veru máš pravdu s druhý dieťatkom,to by si bola v jednom kolotoči a ani by si si to materstvo neužila.Až bude Sarinka väčšia,tak ti bude aj pomáhať,a hlavne aj na tom budete finančne lepšie,nebudete v takom strese.
niki,z internetového obchodu gate sú vždy lotéria,to je jediná vec,čo si neobjednám,ale zase tam je povinnosť,že to musia vymeniť,alebo vrátiť prachy.No ale ty si štíhlučká,ja mám ženské tvary,takže naozaj musm všetko skúšať,myslím,že nebudeš mať s nimi problém,ak si sa odmerala podľa ich tabuliek.
tož letím,lebo spálim obed 😀

nikinka008
13. bře 2010

pridala som nove fotky malej tak si pozrite ak chcete 😅

frisbee
autor
13. bře 2010

krásna je,tie ručičky,telíčko,mäsíčko,by som ju mačkala furt 😀

nikinka008
13. bře 2010

fris 😕 😕 ... 😀 😀 😀 ....tak ti ju nachvilu dam a mozes mačkat 😀 😀 len aby si nedostala stipanec do tvare 😕 😅

nikinka008
13. bře 2010

inac,myslim si ze co sa tyka lezenia na schody tak to pochopila uz a nelezie tam len ked necham otvorene dvere tak na ne nelezie 🙂 aj dnes ked som vybehla na poschodie a ona uz rychle zamnou a sa zastavila pri schodoch tak jej vravim ze nesmies na schodiky dole ma pockaj a cely cas tam stala a cakala 😀 ale zatial ine sa nezmenilo 😖 skusame dalej nevsimat si ked chyta nervy a nedovolit jej vsetko na co si zmysli 😠

frisbee
autor
13. bře 2010

😀 😀 😀 ja milujem tie malé deti,oni do určitého veku aj tak krásne voňajú,aj oblečenie tým načuchne,mačkám všetky,haha a nie som pedouš 😀 😀 😀

no vidíš to,ale aj tak treba dávať furt pozor,nikdy nevieš,čo ich napadne..naša mladá si minule spomenula,že asi tak v 11.tich išla so spolužiačkou k rieke,aj keď to mala zakázané,už bol asi november-december,ona liezla po kameňoch,samozrejme,že sa prepadla do vody,potom sa celá vystrašená u tej kamošky doma sušila,lebo vedela,že má průser a že keď prišla taká vlhká domov,že som na ňu revala a kopla ju do zadku...no bodaj by som nerevala,ako som sa bála..taká veľká koza a vedela,že tam nesmie 😎

teodorka
13. bře 2010

no ja uz z5 doma z roboty 🙂 idem si nieco zajest lebo som vyhladla a caka ma zehlenie...joj ci sa mi nechce
fris ved to je najuzasnejsie ked tie babatka tak vonajuuuu 🙂 🙂 joj uz sa tesim ked si budem uzlicek drzat ja v naruci 🙂

nikinka008
13. bře 2010

Mame vonku 10 stupnov 🙂 a krasne svieti slniecko 🙂 a ja nemozem ist von ☹

nikinka008
13. bře 2010

fris,vieeeeeeem ze niesi 😀 😀 😀 a jasne ze aj tak davam na nu pozor lebo nevies kedy si zmysli zase nieco 😠 😖
Ja som doumyvala riad,aj som konecne pozehlila asi po 3 tyzdnoch 😀 😀 mala uz nebude mat co rozhadzovat 😀 a dalsiu varku som uz natlacila to pracky len pockam kym mala vstane nech to teraz nehuci 🙂 idem sa naranajkovat este som nejedla dnes 😝

frisbee
autor
13. bře 2010

teoška,zvláštne,že tak voňajú,keď si predstavíš,odkiaľ vyliezli 😎

niki 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale očuchávačka som.Tu je pod mrakom,6 stupňov,vlhko a chladno,na dvore blato,tak si dám aspoň do poriadku barák a asi sa budem trochu učiť jazyky.

nikinka008
13. bře 2010

fris,ake jazyky? 😕

teodorka
13. bře 2010

fris tie jazyky su teraz nejako nakazlive aj mne tu huci anglictina 😀

teodorka
13. bře 2010

holky, holky flakate to tu ...normalne suseda Vas tu musi oprasovat 😀

frisbee
autor
13. bře 2010

teoška...a kde všade si ma oprášilla??? 😀 😀 😀 😀

teodorka
13. bře 2010

jezis fris ja len vo vsetkej pocestnosti 😀

frisbee
autor
13. bře 2010

veď preto,moje obliny oprašovať.ja tu celý večer bojujem s práčkou,sviňa nevypúšťa vodu,prádlo je v nej,zajtra budeme čistiť hadičky,no snáď nebudem musieť volať opravára 😝