S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
16. bře 2010

bambi a v ktorom roku? 😕 😀 😀 😀
ale nie tak daj typ 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
16. bře 2010

😀 😀 😀 😀 bambuľa...a nebáli ste sa v lese pod takým malým stanom medvedíkov? 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
16. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa s vami nehrám 😝 😝 😝 😀 😠
boli sme v roku 2009 😀 😀 😀 vy... 🤐 🤐 🤐 🤐 😀

vladkaz1
16. bře 2010

Opice skorice 😀

bambi09
16. bře 2010

tak Vladka,to je presné 😀 😀 😀 😀 čo nespinkáš?? 😕

bambi09
16. bře 2010

a fris,ja nespím pod Stanom 😀 😀 😀 😉

bambi09
16. bře 2010

hodina duchúúúúúúúúúúúúúú...juchúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

teodorka
17. bře 2010

dobre ranko divozienky 🙂 🙂
ja neviem ale v poslednom case ma vecer chyta taka unava ze spim uz s detmi 😕 teda viete ako to myslim 😀 😀 😀
dnes ideme v robote robit preriadovanie tak sa tesim ako sa ponatahujem bo uz davno som nieco normalne nerobila ...takze precitam Vas az poobede

jalao
17. bře 2010

ahojte bambule, dobre ranko prajem, tu ste vcera valasili az do samej polnoci 😎 Ja som ani Ordinaciu nevladala dopozerat a to som mala v plane este na CT1 pozerat tych investorov, to byva zaumyvane, ale vecer som bola plavat, tak som nevladala ani riady vecer pospratavat...ale ved oni ma tam zodpovedne pockaju, na to sa mozem isto spolahnut 🙄 🙄 🙄
Bambi, aka si cyklamenova 😉 😉 😉

simona55
17. bře 2010

ahojte joj bambi aka sexica ? no to to. 🙂 mas rada ciklamenovu? no ja nie ale tebe to svedci, moja farba je cokoladova, hneda . niekedy biela 🙂 mame sa dobre, davidko mal vtej infuzii asi nejaky cudny roztok lebo je ako sto certov, no to sa nieze stazujem 🙂 boze chran, dneska som si kupila za tasku hygieny budem ako maikl jakson vsetko budem dezinfikovat 🙂 uz sa tak bojim o maleho.ale nie len sme maly preplatok s bonusmi v jednote tak som si zavsetok kupila hygienu,ved viete za 35e vela nekupis.

jalao
17. bře 2010

simi, ahoj, to je dobre, ze uz ste porazili rotavirus 😉 😉 Teraz asi maly potrebuje vybit vsetku nahromadenu energiu 😝 😝 A citam, ze u vas sa bude lesknut aj v Tom a Jerry take hviezdicky vsade...aj mne by sa taka akcia veru zisla 😉 😉 Dnes pridem domov skor, tak sa tiez do nejakych prac pustim 😝 😝

frisbee
autor
17. bře 2010

čaute,varím,periem,upratujem,ešte letím na kopec 🙂
bambuľa,haha,ty neležš a ja hej 😀 😀 😀 😀

teoška... 😀 😀 😀 😀 no ešte,že si opravila,niekto by to mohol pochopiť akože pedouš 😀 😀 😀 😀 😀

juli....niekedy sa tiež dívam na investorov,občas tam sú takí trápni ľudia,občas majú dobrý nápad,ale nevedia sa predať a občas mi vadí chovanie investorov,že sa im smejú..to človeka odradí.

simi...ty Michael Jackson 😀 😀 😀 😀 😀 😀..to som rada,že už je malý v poriadku.cmuk 🙂

simona55
17. bře 2010

no co je fris? co co ?smejes sa mi? 🙂 aj ja perem, dnes som nevarila iba som spravila vtacie mlieko, a teraz uz dokoncujem upratovanie.

frisbee
autor
17. bře 2010

simi,smejem,smejem,som rada,že sa ti vrátil humor 😀 😀 😀 😀

baby,zajtra nepojde celý deň koník 😕

teodorka
17. bře 2010

ha ,to tu budu viacere na inych drogach ficat 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
17. bře 2010

no to hej,skype pofičí 😀 😀 😀 😀 ..ja som doma iba doobeda,poobede idem do banky a na nákupy,no ale čo večer? 😕 😕 😕 si budeme nechty ohrýzať 😀 😀 😀 😀

teodorka
17. bře 2010

ja som doobedu v robote a poobede by som sa mohla chytit uz konecne doma okna umyvat 🙂

frisbee
autor
17. bře 2010

ja budem umývať až ten posledný týždeň pred Veľkou nocou,nám tu jazdia náklaďáky,práši sa,nechávam to vždy na koniec.

teodorka
17. bře 2010

koniec mam rada aj ja 😀 ale toto si nenechavam na koniec 😀

frisbee
autor
17. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...kam sa zase zvrhne táto nevinná debata? 😀 😀 😀 😀 😀

teodorka
17. bře 2010

vsak ja len tak nevinne 😕 😀 😀

frisbee
autor
17. bře 2010

😀 😀 😀 😀

baby,idem spinkať,lúčim sa so starým koníkom,pápá koník 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
19. bře 2010

halooo hahaha,haloo lololo,halooo ha halooo lo halooo haloooo 😀 😀 😀 😀
ženy,tak šup sem,už nám to idéééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😵 😵 😵

teodorka
19. bře 2010

ved huraaaaaaaaaaaaaa

bambi09
19. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
19. bře 2010

hojtéééééééééé..to sa nedalo vydržať 😀 😀 😀 ..prídem potom,oko robí dusno 😀

bambi09
19. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 fris,šak si tu dva dni nebola-čo mu je?? 😀 😀 😀
ja som slamená vdova,ale mi je heeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😉

vladkaz1
19. bře 2010

co to tu je???? je tu niekto ? to je akoze nova verzia MK?

nikinka008
19. bře 2010

Jeeeej ahojte,tak uz tu je novy konik 😕 😕

bambi09
19. bře 2010

http://www.moillusions.com/2006/03/transparent-...
toto je bombaaa,také chcem 🙂 🙂
tak čo baby??čo ste porábali,keď nešiel kôň?? 😅 😅 😀