S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
25. bře 2010

martinka,aha 😅 😅 😅 ja že som nejaká opoždená 😀 😀 😀
tak a stíhaš to?? ty budeš dipl.PA?? držím palce 🙂 😉 a aj my tu máme dnes pekne,ale veterno,ale včera bol krásny teplý slnečný deň 🙂 už aby takto bolo stále 😅

martinano
25. bře 2010

bambi ja uz som PA s vysokou skolou toto som si dorabala zdravotny manazment, zacala som este za slobodna,keby som vedela,ze sa medzi casom vydam a budem mat maleho, tak by som s tym nikdy nezacala,ale uz sme na konci uz dobojujem.no nemala som v plane ist na slovensko,tak do 30teho odovzdam co mam, potrebuju to prehnat nejakym system, kde zistuju ci to nie je opisane od niekeho a na vekonocny pondelok letim na sk,aby som to uz doklepla aj s posudkom, lebo ten zatial nemam a som dohodnuta s konzultantkou po velkej noci.uffff,ale som sa rozpisala

bambi09
25. bře 2010

no martinka,máš toho teda dosť-klobúk dole 🙂 😉 a teda plagiátorstvo je tu teraz v kurze,tak sa ani nedivím 😅 😅 všelijaké kauzy na VŠ tu už boli 😕 😕 ja vždy syna vyspovedám,keď robí projekty a referáty do školy,odkiaľ má info a či to len neopísal 😝 😝

martinano
25. bře 2010

nooo ved to, teraz to vraj skusobne robia prvy rok, aspon u nas na fakulte,tak som zvedava,ale urobili mi skrt cez rozpocet, s tym terminom, no co uz , idem urobit veceru malemu a sup ho do hajan a ja pracovat

teodorka
25. bře 2010

ahojte babiky...bambi super ta anglina Ti fakt ide 😀 necses ma doucovat? 😀
nie chlapci uz nedostanu nic len tortu a zavolaju si kamaratov tot vsjo ...ja som toho nazoru ze co mozes urobit dnes neodkladaj na zajtra ...lebo zajtra nemusi byt 😒 takze ak mam uz darceky tak ich davam hned 🙂
inac dnes som robila moju najoblubenejsiu ...vlastne druhu najoblubenejsiu pracu po cisteni rury...spustala som mrazak a cistila komplet chladnicku 😝 ja toto faaakt nemusim 😝 😝 😝
frisula zijeees?

teodorka
25. bře 2010

marti tak sa uc nech tu mame v debate aj fundovane osoby 🙂 🙂 🙂

bambi09
25. bře 2010

teo,si prihrievaš polievočku?? 😀 😀 😀 ale naša martinka nie je na SK,aby si bola v obraze 😀 😀 😀 čiže ako PA ťa neodrodí 😀 😀 😀 ale je to fajn,mať info z prvej ruky aj tak 🙂 😉 a nielen preto budem rada,keď k nám nakukne,lebo ona často nechodí 😵

bambi09
25. bře 2010

a tá ľadnička 😝 😝 😝 ja som to robila cca 2 týždne dozadu,no ble a rúra ma len čaká-mám samočistiacu,ale som si ju doserkala,že som ju čistila práškom 😅 😅 😅 a to ani nie som blondína 😀 😀 😀

martinano
25. bře 2010

babulky ucim ucim, len mam pocit,ze som na tej materskej uplne osprostela 😅
nevadi,ze nie som na slovensku,keby ste cokolvek potrebovali pytajte sa nie je problem 😉
tak chladnicku mam hotovu,aj ruru no vsetko len ta obyvacka, sa mi nechce,ale zajtra uz musim 😝
maly bol taky zly,ked vstal,ani von nechcel ist no hroza a tata sa stazuje,ze ho hlava boli, asi je nejaky divny tlak

frisbee
autor
26. bře 2010

ahojte,podavam hasenie,vcera bola mlada cely den v skole,tak som sa potulovala sama,isla som cez cely Londyn do obchodaku,nakupovala,papala,potom som letela domov a vecer sme isli do divadla na tanecne vystupenie,to je nieco pre teosku,mladi ludia,moderny tanec,od breakdance po housedance,uzasna show,najlepsi choreografi zo sveta sa na tom podielali,kukala som ako puk,pretoze to je fyzicky nemozne dokazat,oni porusovali aj gravitaciu,uzasne.Zajtra asi pojdeme vlakom do Hastingsu,to je stare mesto alezi na brehu mora,tak strcim ruku do kanliku.Ozaj,z Oxfordu som si doviezla kamen a nasla som zlatu nausnicu 😀
Zdravim Martinku a vsetky vas bozkavam.

langkofel
26. bře 2010

Ahojte, juj som tu dlho nebola, neviem ci vsetko docitam...som polomrtva, mam dake zdravotne problemy...

Tak vas len zdravim, podavam hlasenie ze zijem a snad prezijem 😀 😀 😀 , prajem vam vsetkym vsetko dobre

Citam posledny prispevok, kde sa fris zase flaka? Ty si v Anglicku? No sa ti zije, tak si to tam uz aj za nas vsetkych 😉

teodorka
26. bře 2010

fris 🙂 neprovokuj 😝 😀 jezis na take vystupenie by som aj ja isla 🙂 🙂 🙂 Ty vies ze hudba tanec a ja sme svata trojica 😀
my sme dnes boli v madarsku na nakupoch ..ale uz je to na prd ...kurz na hovno a vsetko tym padom take iste cenovo ako u nas alebo este drahsie 😝 a inac nove nic ...idem si asi urobit doma discoteku 😀 susedovci budu zase radi 😝 😀

bambi09
26. bře 2010

teo,na tri hovná nám bolo to posrané euro,že?? 😠 😠 😠
fris,no teda,ty fičíš a očuj,nieže zas budeš niekde lýtka na stole vyhadzovať 😀 😀 😀 😀 sa neviem dočkať,kedy prídeš domov 😵 😵 😵 ale uži si to aj za nás 🙂 😉

vladkaz1
27. bře 2010

ahojte kocky aj ja som stratena asi ,jak mate?
hodila som novy fotoblog od zaciatku tehu Olivera tak ak chcete kuk ,v podstate ste to uz videli ,
Idem sa najest

martinano
28. bře 2010

ahojte
tak tu sa asi fakt vsetci stratili
fris dakujem za pozdravy aj ja ta zdravim prajem prijemnu cestu naspat domov
langkofel, vela vela zdravicka, dufam,ze vsetko bude v poriadku
teo aka bola disco doma?
vladka krasne rastiete uz idete do finale to nie je ani pravda ako to leti
bambi zlatko, kde si?
prajem krasnu nedelu, dufam,ze aspon na sk je krasne slnieckovo tu je otras fuuuuj hmla, zima,ale konecne vcera uz bolo trosku citim vo vzduchu jar.boli sme na nakupoch a na vylete vo svedsku, tak sme mali peknu sobotu, konecne sme boli vsetci traja spolu

simona55
28. bře 2010

ahojte baby ja som tu nebola uz sa nepametam nejak som pozabudla na tu to stranku, ale ani nema casu brame stavame mame vsade bordel 😝 😝 😝 😝 🙂 martinka taky vylet by sa zisieel aj mne inak ako sa mate ste tu zdravi vsetci? fris aspon to bolo velke zlato? aj cenovo? 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. bře 2010

Martinka dakujem ano rastieme a uz len okolo 50 dni tusim neviem ani ...
Akurat som dorobila masko na stave zemiaky a palacinky ... 🙂

teodorka
28. bře 2010

ahojte ,co sa vsetky opalujete? 😀 vcera som tu nebola a o nic som ani neprisla 😕 😝 vsak tu nik nie je ...frisula tak pod uz domov 🙂 🙂
my sme boli vcera v Cadci deti mali turnaje tak som o 4 vstavala ale bola som ako vygrcany rezaec 😝 😀 zato dneska som to teda dospala 🙂 vonku mame nadherne slnecno pojdem asi na korcule tak na mna myslite nech sa nezabijem 😎
vladi za chvilu si budes spievat od Zbirku ...uz len 22 dniiii 🙂 🙂
martinka ja mam skoro kazdy den doma disco ked sa potrebujem prebrat k zivotu zapnem si hudbu na plne pecky ze mi este aj deti ukazuju ci mi sisi 😀 😀 vsak ale co maju roobit ked rodinu si nevyberas 😀 😀
bambi kde si zamrzla?

vladkaz1
28. bře 2010

ale ved ja stale nakukam len nikto nikde 😝
Niki a uz je lepsie ozaj pojdes domov s malou na svk?????mozno to nejko vyriesite 😔

nikinka008
28. bře 2010

vladi,mozno ano,ale kiezby to bolo za inych okolnosti ☹ 😔

vladkaz1
28. bře 2010

no veru to je mi luto teda . 😕

nikinka008
28. bře 2010

Ahojte babulky,ako sa mate? 🙂
Vidim ze je tu nejako mrtvo,sem tam sem niekto nakukne 😀
Frisuuuuuuuuuuuuulka uz sa nam vrat vidis co to tu je bez teba? 😖
Nas v nedelu cakaju 1 narodeninky 🙂 tak sa tesiiiiiiiiiime na to,my traja si spravime tak malu oslavicku 😀 aj nafotim tak uvidite,a hlavne dufam ze sa mi podari torta este som nerobila tak hadam to dobre dopadne 😕 cez tyzden pojdeme kupit darceky malej,uz aj v predstihu dostala hrackarsky mobil tak donho tuka stale 😀 a taku malu ruzovu motorku,este to moc nevie na nej ale tak nauci sa casom 😀 akurat ze ked na nej sedi tak sa neposuva nozkami dopredu ale do zadu ako racik 😀 😀 ...
Auto este stale nemame 😠 a naposledy ked sme boli v obchode tak ma asi muselo prefuknut lebo dost silno fukal vietor,a to som mala aj ciapku ale asi cez oci lebo ma strasne bolia ☹ 😔 dnes ked som bola na prechadzke s malou tak som si musela dat okuliare lebo som do svetla nemohla pozerat ani 🙄 ...
Dnes bol ten posun casu vyyyyborny 😀 neviem ako sa to podarilo ale mala sa zobudila o pol10 inak spava do tej 7 pol 8 max do 8 ale toto? 😀 😀 som si stihla aj vlasy umyt lebo uz sa mi ano lezat nechcelo lebo som cakala kedy sa zobudi uz 😀
Cely tyzden ze vraj ma byt uprsany,takze huraa 🙄
vladka, ☹ 😖 ...oliverko poslucha?vsetko v poriadku?ako sa ty citis? 🙂
vsetky vsetky vas pozdravujem,radsej nemenujem aby som nahodou nezabudla na niekoho 😀 😉

nikinka008
28. bře 2010

a v skole mame 2 tyzdne prazdnin 😀 a potom to zacne 😖

jalao
29. bře 2010

Ahojte holky, dobre rano...Ja nestiham s konikom posledne dni...Cely vikend som bola vo svungu, nastastie (alebo na smolu? 🙂 ) upratovaci zachvat som dostala, takze som absolvovala maraton na okruhu kuchyna, spajza, pradlo, okna a vsetko s tym suvisiace. Popoludni som zdriemla s Tanou, lebo ta zavcasu vstavala. A vcera som si poriadne schrupla, a pokracovala v skraslovani bytu, triedila velke veci, male veci, nepotrebne veci...dostala som asi 10 krabic s topankami pre malinku, ale bude ju to cakat este nejake 2 roky, kym do vsetkeho podorasta, potesilo ma to, ale ja to uz nemam kam davat, musim este spravit raziu na nepotrebne oblecenie, lebo sa tam uz ledva hybeme. A kedze starsie decka sa od jesene pekne vytiahli, musela som im dokupovat jarne bundy a synovi su dobre jedny jedine tenisky, lebo v lete sme mu kupovali tenisky pekne Adidy no. 40, dnes nosi cislo 44 😠 😠 😠
Dnes rano to bolo so vstavanim uplne blbe, do polnoci som zehlila, zbita padla do prezlecenej postele a rano som horko-tazko budila seba a deti este horsie 😖 😖 . Par dni nam to potrva, kym nabehneme na tento novy cas...
fiha, akosi som sa rozpisala, prebehla som spravy od vas, srdecne vas pozdravujem a informujte nas o vasich zivotoch a keby sa nejaka ina schranka otvarala, tak ma tam nahlaste do zoznamu, diky moc 😉 😉 😉

frisbee
autor
29. bře 2010

ahojte,tu som,žijem,snažím sa aklimatizovať,akurát dnes toho moc nestihnem popísať,máme murára,než som odletel,voda podmyla pivnicu,čo je vykopaná v záhrade a zrútila sa stena,tak zachraňujeme.
aj lav júúúúúúúúúúúúúú 😀

darina60
29. bře 2010

Ahojte, po dlhej dobe sa ozvývam,nepísala ale čítala som Vás. Fri vitaj na doma, som rada, že si sa nestratila, vrátila o.k. 😉
Ja som mala lietačky kvôli papierom ohľadom malého odkladu školskej dochádzky. To by ste neverili, čo všetko k tomu treba.
Ja mám okná umyté väčšiu polovičku, ešte mi 7 chýba. To do konca týždńa zmáknem. 😉

jalao
29. bře 2010

ahojte, no Friska, welcome!! 🙂 🙂 Plna zazitkov? Dufam, ze ano. Ani sa nedivim, ze mate v pivnici podmyte...ved si predstav tu masu snehu, co ste mali a roztopil sa...
Dari, tak ty davas odklad? a co, zo zdravotnych dovodov? Tak to budeme mat na rok obidve prvacikov 😉 😉 . Tana bude mat vtedy 6 a pol, takze akurat by to malo byt... Okna som nastastie zmakla,ale este by to chcelo aspon 2 dni mojej prace, aby bolo vsetko tak, ako by som si predstavila 😎 😎 😎

jalao
30. bře 2010

No baby...to stranou 450 koncime??? tu uz sa pisat nebude? ☹ ☹

frisbee
autor
30. bře 2010

ahojte..no ja som včera vyviezla na kopec asi 50 fúrikov zeminy a kameňov,mám boľavé päty,kurnik,a zase je tu murár tak na dve hodinky a potom budem vyvážať zase...no horor,nič nestíham,ešte nemám ani tie okná umyté.Ja som vyvážala,mladá natierala lavičku a garážovú bránu a pálila vinič,čo sa musel odstrániť z tej spadnutej steny,sme dobité ako psi. 😝 😝

jalao
30. bře 2010

fris - chvaaalabohu 😝 😝 😝 , ja som si uz myslela, ze ste sa kdesi zamkli v tajnej teme a mna ste uz skrtli ☹ ☹ chudiatka, tak ste sa namakali...tu bola vcera riadna kosa, dnes uz je pekne, slniecko svieti a ma byt 15 stupnov, takze jarne pocasie konecne. A vy takto s furikmi...ja by som tiez svalovku mala, to sa poznam 😉 Tak drzim palce, nech vam roboty ubuda a mur nech rastie a ozvi sa! 🙂