S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. bře 2010

baby,fuj,do večera sme makali celá rodina..búrala som tú ľavú stranu,skladala tehly,vyvážala kamene,som grogy.Ešte tak 3 dni,kurnik..ani upratovať dom nemám čas 😝 😝 😝

jalao
31. bře 2010

Dobre ranko, tak tu uz to akosi nefunguje a ja neviem, preco 😢 .. Fris, oddychuj, ked to dokoncite, pojdes na zasluzenu masaz 🙂 🙂
Ostatne holky? 😨

darina60
31. bře 2010

Dobré ráno Juli, tu je fakt prázdno, síce ani ja som v poslednom období neprispievala. Včera som myslela na Fris , prišiel záhradník, že odfotím ho. Len bola tma a ešte aj muž doma 😀 😀
Juli aj u Vás prší? U nás hrozné počasie, prší od rána. A dnes je jediný deň kedy nema dcéra krúžky, tak sme chceli vybehnúť na korčule, bicykel a podobne ale nič z toho nebude 😖 😖
A Veronka sa tu už dávno neukázala, ak číta pozdravujem ju 😉

jalao
31. bře 2010

Ahooooj Dari, no mohla si nam toho zahradnika cvaknut veru, ak to za to stalo. 😀 ved nejako potajomky 😉 😉 😉 A co vam taky zahradnik robil??? Tu dnes leje od rana, takze aj som chcela zajtra daco v zahradke porobit, ale bude tam len blato, takze sa to odklada predbezne po sviatkoch... 😖 Ideme ku vam v piatok, zostaneme az do soboty trosku posviatkujeme u svokrovcov. 🙂

darina60
31. bře 2010

Ani neviem čo mal robiť, asi dačo s trávnikom a závlahou. To je mužova pareketa záhrada, ja len kvetinky. 😉

frisbee
autor
31. bře 2010

dari..my chceme fotku záhradníka! z každej strany 😀 😀 😀 😀
U nás lialo doobeda,tak sme kontrolovali,či tá klenba nepracuje¨,nachystali sme materiál,zajtra dovezú piesok a frčíme ďalej.idem,oko nebezpečne kuká 😀

teodorka
31. bře 2010

ahojte kocandy...dva dni som tu nebola a docitala som Vas za 3 minuty 😕
dari aj ja chcem zahradnika 😀
jezis mm od vcera vecer beha s hllaskou ,,vodicak na vevericku mas?" 😎 😀 prisiel s tym vecer z ping pongu ze stari chlapy sa dievcat pytali 😀
ja som si poupratovala doma takmer vsetko jedine v kupelni bielu dlazbu na zemi mi treba vydrhnut a v kuchyni to iste a inac mam tip top 🙂
a dnes prsalo aj u nas ale potom prestalo a vyslo slnko a vzduch bol potom tak perfektny ze sme sa 3 hodiny s mojim len prechadzali

teodorka
31. bře 2010

a rehlim sa nad tymto http://www.ceknito.sk/video/11223

jalao
1. dub 2010

Ahojte, dobre ranko, no baby, tak dufam, ze dnes tu uz aktivnejsie nastupite!!! Teo, to ti v dobrom zavidim ten tvoj tip-top v chalupe...nasa Tanicka si vcera zavolala dalsiu 5-rocnu kamosku a hrali sa velmi pekne, ale pravdaze v kazdej izbicke, aj v kupelni cosi s tetovackami skusali 😀 ...takze polly pockets dielce som nasla potom po celom byte..Ale som rada, ze sa nenudila, lebo starsi boli na kruzkoch a vonku bolo hnusne, zima, tak sa super zabavili (na pol izby Barbie dom, na posteliach bunker 🙄 🙄 🙄 , no ved to poznas)...
Fris, tebe uz murarsky certifikat pomaly.... 🙂 Som si myslela, zo oko je fuc a ze je to na vas, slabych zenach 😀 😀 Tak mi odlahlo.

frisbee
autor
1. dub 2010

dobré ránko,no teda teoška,skoro som chytila infarkt 😀 😀 😀 😀
oli...ja ešte nemám ani okná umyté,keď trávim dni pri pivnici,kurnik....akurát vás pozdravím a letím otročiť,vonku svieti slnko,ale mrzlo.....všetko bude mokré.Dnes sa musí postaviť väčšia časť tej ľavej strany 😝 .
Letím,oko išiel pre murára,pá,ozvem sa poobede 🙂

frisbee
autor
1. dub 2010

ešte vám hodím novinky z cestovky 😀 😀 😀 😀

http://www.novinky.cz/ekonomika/196123-ceska-ce...

jalao
1. dub 2010

Fris! Ja som naposledy pozerala na CT1 tu relaciu s investormi a toto tam bolo vyhodnotene ako jedna z najlepsich investicii pana Okamura, 🙂 , pozerala som to tiez kedysi u Krausa na Uvolnete se prosim, no skratka neuveritelny podnikatelsky napad... 😉 😉 😉

veronkaj
1. dub 2010

ahojte babulky,

po dlhom čase som sem skočila, občas na vás kuknem, prečítam pár riadkov, no nestíham,

navyše som ešte riadne nachladnutá a tak kašlem aj všetko a chodím do práce,
popritom mi praskla v byte odpadová rura dvojmo takže sme búrali časť steny, kachličky a tak no radosť, zajtra to ideme dokončovať a potom malovať, a tak,
snáď sa už teraz po daňových trochu ulaví aj ked prídu také papierovačky dorábky také piplačky,

Chcela som Vám popriať krásne sviatky.

ahojte.

frisbee
autor
2. dub 2010

Ahoj,veri,no už ti aspoň končí ten frmol v práci,ale tá katastrofa s odpadom,to poteší,to je ako tá naša pivnica,čo nám spadla..naprosto nevhodne a nečakane,ešte dnes príde murár a stejne to nestihneme dokončiť.Včera večer strašne pršalo a bol uragán,v Čechách je snehová kalamita,nejdú vlaky z Prahy do Ostravy.
Dopijem kávičku a idem otročiť,tiež ti prajem krásne sviatky a dúfam,že je doma lepšie 🙂

kristina25
2. dub 2010

ahojte baby
prijemne velkonocne sviatky, vela vodicky.... 🙂

frisbee
autor
2. dub 2010

ahoj,kristi 🙂 ,kam si sa nám stratila,tiež ti prajem príjemné sviatky 🙂 ,ako sa máš?

simona55
2. dub 2010

caw fris 😀 😀 aj ostatne, Veronka aj tebe krasne sviatky 🙂 vela vodicky,co nove doma ?vsetko v poriatku?

jalao
3. dub 2010

Ahojte partia, no tu je nejaky predlzený zimný spánok asi, alebo len kopec povinností? Prajem všetkým pekné a pokojné rodinné sviatky, poslala som aj mailiky, mne už nejak nechodia od vás, tak šupšup ked sa dá k PC a dajte o sebe vedieť, čo máte nové 🙂 . My sme dnes u svokrovcov, je nááááádherné počasie, boli sme na 3hodinovej prechádzke a ideme si chystať sviatočnú večeru. Tak pozdravujem všetky.
fris, čítaš, čo som spomínala o tom Toy podnikateľovi 😀

martinano
3. dub 2010

ahojte
krasne prezitie velkonocnych sviatkov zelame

frisbee
autor
3. dub 2010

čaute..som grogy,dnes tu bol naposledy murár,potom jseho syn a ílil nám orech,boli sme nakupovať v Znojme a ešte som pálila ten binec z orecha.
Veselú Veľkú noc prajem všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂

teodorka
4. dub 2010

halo halo 😎 😕 kde ste vsetky? vsak tu cely den nikto ani len nekukol 😝
ja som dnes len lenosila az mi je to divne 😎 🙂 no na mna nezvyk ale aj to treba ,nie?a zajtra sa asi pojdeme kupat do Turcianskych ,ha ze ked vodu tak poriadnu,nieeee? 😀 nebudee trocharcit 🙂
tak Vam prajem zajtra pekny velkonocny pondelok 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
4. dub 2010

halo halo teoška,ja toho mám moc,zajtra doobeda odchádzame do Rakúska do termálov,poobede mi príde vzácna návšteva,v utorok si ide mm pre služobné auto a balíme,v stredu odchádza....takže od stredy som tu ako na koni 🙂 🙂 🙂

Tebe tiež pekne sviatky,uži si vodičku 🙂 🙂 🙂

jalao
4. dub 2010

ahooooj, ste tu dakto ešte??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sviatkujete? Tu mi už všetci spia, tak som sa trošku zmocnila noteeeebuuuku.
Fris, tak ty zajtra utekáš pred kúpačmi? 😉 😉 Užite si vodičku v teplejšom vydaní, nám sa ujde klasická, ale len mierna oblievačka a popoludní ideme ku známym na terásku, tak tam sa trošku ukryjeme 😝 😝 😝
TEo, len leňoš a zajtra mi kývaj z TEplíc 😀
Včera som všetkým popriala pekné sviatky, tak si ich ešte užite.

nikinka008
5. dub 2010

Ahoooooooooojte babulky 🙂
My sme vcera oslavili 1 rocik 🙂
A tu sa co deje?Uz tu nik nechodi?Kde ste vsetky? 😕 😔

jalao
5. dub 2010

ahoj Niki, no dievčatá sú všetky akésik rozlietané, nikde nikoho, ja občas nakuknem, ako ste oslávili včerajšok - krásny den 🙂 🙂 🙂 🙂 Malinkej prajem veľa zdravia a lásky, nech sa vám s rodinkou darí... 🙂 🙂 , tu dnes totálne prší a vraj tak má byť aj dalšie dni... ☹ Od rána nám tu chodili kúpači a šibači, dievčatá celé šťastné, dokola sa prezliekali 😀 😀 😀 😀 , teraz išli ešte babku vyšibať, ja chystám obed. Poobede máme ísť s kámošmi na terasu, ale asi budeme musieť nechať terasu na inokedy ☹ , kvôli počasiu. Máte aj vy tieto sviatky, je tam voľno a tak?
Ostatné holky sviatkujete? 🙂 🙂 🙂 Tak dajte vedieť, ako.

vladkaz1
5. dub 2010

Niki vsetko naj drobcekovi k rocku s celeho srdiecka prajeme . 😵 😵
ja nestiham nic ,rano som vracala ,netece nam voda, prasklo potrubie ,mu vari ,nemam chut pisat takze ,len pisem, ze som v poriadku pozdravujem vas a uzite si velku noc 😉

langkofel
5. dub 2010

Ahojtre,
vsetkym krasne sviatky, vysibane, popolievane asi uz ste 😅 , mna dnes nikto nepolial, tu sa nepolieva. U nas chodil vcera velkonocny zajac a doniesol dobroty.

Niki malej vsetko najlepsie k 1.rocku 😉

Ja sa ukazujem teraz malicko, este stale som chora, bola som aj v nemocke, mam problemy s krizami, s platnickou 😔 . Ale uz to trosku ustupuje, klop, klop, tak snad uz bude lepsie. Majte sa zatial dobre.

frisbee
autor
6. dub 2010

ahojte...no my sme si včera užili,aj keď doobeda pršalo,plávala som,masírovali sme si chrbátiky...jediné,čo nám skazilo radosť bol neskutočný dav Čechov,čo čakali na vstupné...to tam nikdy nebolo až v takej miere,bol to pre nás azyl,kam sme vždy na Veľkú noc prchali a už na to prišli aj iní 😀 😀 😀 😀
Mladá dnes išla do Brna na odber krvi,bojíme sa,či nemá problém so štítnou žľazou a oko si išiel pre služobné auto,zajtra odchádza.neviem,či ho nebudú chcieť vyslať už dnes,ešte nemáme nič pobalené a on nechce ísť na noc takú štreku 😕

bambi09
6. dub 2010

ahojte 🙂
som tu dlllho nebola,nestíham 😒 😒 😒
Veľká noc za nami,ani som nestihla mailíky poposielať 😒 😒 keď je pekne,sme vonku,včera tu lialo,tak sme leňošili doma,pri telke 😝 😝
fris,tak to vás asi špehovali,kam chodíte a teraz hurá všetci do Rakúska 😀 😀 😀 a nestraš s tou štítnou žľazou 😕 😕 😕 držíme palce,nech je všetko ok a Oko nech až zajtra ide,nie na noc 😕 😕 😕
langoška,drž sa ☹ ☹ ☹
Vladi,čo si popapala?? 😕 😕 😕 Oliverko nechcel?? 😅 😅 😅 a teda tá voda-to poteší 😖 😖 😖
niki,malej dodatočne všetko naj,naj,naj,nech je zdravučká a nech vám rastie do krásy 😵 😵 😵
Julka,tak teráska asi nebola,čo??v tom super počasí 😝 😝 ale tak aj doma je fajn,keď je vonku hnusne 😅 😅
my máme žranice pre regiment,mne je dnes ble,behám a mám kŕče,asi som to prehnala s jedením 😅 😅 😅 aj keď sa nedá povedať,že by som veľa jedla,predsa len je to ťažšie jedlo,šunka,vajíčka,rezne,šalát,sladké,no ble,dáme diétu asi 😅 😅 😅 ale najprv dojeme 😀 😀 😀 šak nedáme bezdomovcom,nie??keď som sa s tým toľko narobila 😀 😀 😀
tak dnes ingliš nebude,jedine samoštúdium,mladý ma pomučí namiesto učiteľnice 😀 😀 😀
pááá babule,fičím,mám črevné pohybyyyyy 😀 😀 😀

frisbee
autor
6. dub 2010

bambuľa,haha,ja som behala včera ráno 😀 😀 😀 ..
tak našťastie oko odchádza až zajtra,teraz ideme do Baumaxu pre tú drevenú zástenu,aby k nám jaruna nečumela...no tá bude vyvádzať,až to zistí...ja som tak rada,dali mu služobné auto so záhradkou,tak to máme ako odviezť 😀