S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

boze baby aj my si ho tusim ideme pustit, na dvd 😀
sa apson trochu zasmejem,aj ked dnes som sa aj tu, ste super

frisbee
autor
7. srp 2009

pane Košťál,budete moja sexuální gorila...vy jste musel byť dvakrát,co jsem za vás zaplatil...3x,Bohoušku,a ještě dýmka míru 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. srp 2009

a to krčisko,a nožiska...neni toto pštros...a co to žere?nebojte teta,vás ne 😀 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

bohušu nech mňá nic nebude, co sú nejaká fluchta nebo co? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. srp 2009

Kdo je u tebe hňup,ty hňupe,první světová skupino 😀 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tusim ho faktp ojdem pustit este teraz nam bezi film dopozerame a vymiename 😀 😉

bambi09
7. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pštróóós,naco pštróóós??? 😀 😀 😀 my Novu nemáme,ale máme to nahraté,len dnes nestíham TV,ukladám CD,DVD a knihy mladému,len si občas odskočím 😀 😀
martinka,príjemnú zábavu 😀 😀 😀

vanja
7. srp 2009

baby dobrú noc, idem sa dať do poriadku a spať. 😎 😎 😎 😎
prídem zajtra, ale asi až večer, ráno vyrážame sa niekde kúpať 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

bambi dakujem, my este zmakneme urcite minimalne jeden film, my sme take sovule s manzelikom 😀

frisbee
autor
7. srp 2009

baby,ja miznem tiež,tak zajtra...auto ešte nemám,krucinál,asi budeme aj bez jedla 😠 😠 😠

martinano
7. srp 2009

vanja prijemnu kupacku 🙂
dobru noc zelam aj tebe friss

frisbee
autor
7. srp 2009

papa moje

bambi09
7. srp 2009

tak dobrú kočky,vanji príjemné kúpanie,fris deň bez hladu a martinke príjemné pozeranie 🙂 🙂 😉
a ja som tiež sova,len pri malej sa nedá v malom byte 😀 😀 😀

vladkaz1
7. srp 2009

aj ja prajem super den zajtra vsetkyyyym, nemozem spat som si dala vanu 🙂 MM sa somnou este nebavi tak som mu povedala nech si ide pekne vlakom 😅 🤐 🤐 som svinusa?

martinano
7. srp 2009

bambi dakujem 😵
vladka no super, daj vediet ako to dopadlo 😉

vladkaz1
7. srp 2009

no co pri najhorsom budem doma aj s malou ... aspon budeme mat nejaky vilet my dve .. no ale pozor moj je moc hnily aby isiel vlakom tak to neeee toho sa nebojimmm 😀 😀 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

ale co bojis pojdete pekne spolu 😉

vladkaz1
7. srp 2009

ja sa nebojimmmm 😀 😀 😀 😀 😀

martinano
7. srp 2009

super 😉

frisbee
autor
8. srp 2009

no baby,kde ste,?? 🙂 🙂 🙂 mňa bolí po tom včerajšom pracovnom nasadení celý človek...a to som akurát lozila po rebríku a vyhadzovala staré veci 😝 😝 😝 😝

bambi09
8. srp 2009

hoh,hoj,no,drahá,ktovie,z čoho Teba telo bolí... 😀 😀 😀 😀
a už viem,kto bude hrať kýchacieho trpaslíka,náš debilný sused 😀 😀 😀
syn za chvíľu príde z tábora,tak občas mrknem aj sem a budem počúvať zážitky 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
8. srp 2009

no ahoj,ale keď tu ešte nik nebol ☹ ☹ ☹

bambi09
8. srp 2009

a ja som nik??? ☹ ☹ ☹
ja viem,že som trpaslík,ale živý a aj ten sa ráta,nesmúúúť 😀 😀 😀 😉

frisbee
autor
8. srp 2009

bambi,ty,darinka a doga sa spolu možeme dívať z oka do oka 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak veru...už som myslela,že ma ignoruješ 😀 😀 😀
ale úprimne,180 cm by som mať nechcela 😝 😝 😝 😕

frisbee
autor
8. srp 2009

alepíšeme si s mladou,tak nestíham behať sem,ja by som tiež nemusela 180,ale tak aspoň 170,ťahať gate a rukávy za sebou ma fakt nebaví 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
8. srp 2009

cawes.co ho sa tu clovek nenacita, uz tu je vsetko to to je ale tema nazavidenie 😀 😀 😀 😀 teraz som si sadla odrana, zavarila som 26kg sliviek aleaste lekvar ma caka asi niekedy vecer to urobim,aeste leco ale to uz zajtra, 🙂 😝 😝 mne sa nechce 😝 😝 je mi teplooooooooo. 😀 vitaj martinka, ako sa citis unas?

frisbee
autor
8. srp 2009

simonka,ty makáš ako otrok,ja sa snažím upratať,ale som celá rozlámaná,tak sa pohybujem iba tak nenápadne 😀

simona55
8. srp 2009

a ako ze si cela rozlamana, 🙂 naco sexu z celej sily. 😀 😀 😀 😀 😀 pana beka este ta ten tvoj uhorkac znici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to preto lebo stale umyvas dlazky a si v predklone, a tym ho provokujes. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀