S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. črc 2009

tu som 😀 😀 ...ja som zase vyplávaná...ako si si nechala ostrihať 🙂 🙂 🙂

adulikka
14. črc 2009

no čítala som vás...aj som sa 😀

mňa tiež minule polícia zastavila ...a ja sa ho pýtam ,,čo vám mám ukázať...ja som to ešte nerobila"

frisbee
autor
14. črc 2009

adulikka 😀 😀 😀

adulikka
14. črc 2009

išla som autobusom...bola 5 minútová búrka...strešné okno otvorené a ako prestalo pršať ...autobus prudko zastavil ,tak všetka voda sa vyliala na pána stojaceho pod tým okienkom...to sme sa šli skoro....ako sme sa 😀

frisbee
autor
14. črc 2009

adulikka 😀 😀 😀 😀 by som tam pišťala od smiechu 😀

babýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý,darinka sa ozvala!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
14. črc 2009

už som tu z cvičáku,smrdím...... 😝 😝 😝

bambi09
14. črc 2009

ja zatiaľ len na skok,som doma z aerobiku a tiež smrdím,ale ešte dorazím robotu a potom sa vyrochnííím 😀 😀 😝
dnes z nás teda tieklo...fuj a som taká rada,že darinka sa nám ozvala,juchúúúúúú 🙂 🙂 🙂 😉
ak tu ešte niekto bude po 23-tej,tak popíšeme,ak nie,tak zajtra si už nájdem čas aj na vás,babulky moje,mám absťáááák,že nemôžem čmárať ☹ ☹ ☹ 😝

frisbee
autor
14. črc 2009

bambi,u nás sa chytá búrka,keď mi vypnú prúd,tak sa sem nedostanem,keď nie,tak nakuknem 🙂

frisbee
autor
14. črc 2009

chytá je chystá 😀

martinano
14. črc 2009

ahojte no ja nestiham,ale konecne som vas docitala a idem vyplnit dotaznik
deprimuje ma skarede pocasie, hlupost ludi
zalezi mi na rodine, priatelstve
partner ma byt presne taky aky je aj s chybickami
herec a herecka to by bolo na dlho,ale aby sme sa dostali trosku do obrazu, frisbee tu spomenula dva uzasne filmy, na ktorych som vyrastala su genialne na zlatom jazere, hlaska kam mate vy dva mladistvi delikventi na mireno, no uzasne nema chybu, samozrejme prazdiny a som staromodna v tomto aj moj syn na tom vyrasta o to vlasta burian vo vsetkych filmoch a zhrniem stare ceske filmy 😵
konflikty niekedy buchnem, niekedy sa stahujem,niekedy vytvaram (doma)
pravda
rozplace ma ked niekto niekomu ublizuje
rozosmeje ma?moje dve najvacsie lasky kazdy den a pravidelne

martinano
14. črc 2009

ako citam vsetky ste vysportova, vldakaz ma novy uces, my sme sa dnes boli s malym tulat mam kilometre v nohach a idem dobiehat domace prace zhltla som dva nanuky-vecera 😀 , nezabralo idem lasovat do chladnicky

frisbee
autor
14. črc 2009

,arti...dotazník geniálny,ja staré filmy milujem..burian,gollová,mandlová...no a na Zlatém jezeře nemá chybu..videla som aj tv film z roku 2001 s Christopherom Plummerom,ktorého milujem,ale už to nebolo ono. 😉

zatiaľ ma vaše dotazníky nesmierne potešili,pretože som zistila,že sme sa tu našli všetky podobné a to je božskééé
poznanie 🙂 🙂 🙂

martinano
14. črc 2009

frisbee ani mi nehovor natasa golova eva tropi hlouposti no na oscara, nas drobec ma kazdu nedelu tieto filmy,kedze sme v zahranici moj otec mi ich porobil na dvd a poctivo pustame, zboznujeme aj taku normalnu rodinku, no a na zlatom jezere no to je na dusu uplny balzam aspon na moju 😵
dotazniky od kociek sa velmi dobre citali 😵

martinano
14. črc 2009

vcera vecer som sa tu uz nezastavila bolo mi nejako smutno isla som do hajan vyspat sa z toho 😉

frisbee
autor
14. črc 2009

dúfam,že nie kvoli nám...vladka bola tiež smutná...my musíme byť optimistky 🙂 🙂 🙂 ja mám dneska dojem po tom všetkom pohybe,že dlho nevydržím,keby som sa dlho neozývala...tak som tuhá.zajtra spracujem zoznam super filmov a potom ti ho napíšem,možno tam nájdeš nejaké,čo si nevidela...tu vychádzali na dvd v časopisoch za pár korún,tak som kupovala ako divá,ale dobré filmy majú aj na inte 😉 rnetovom obchode dvd best.

martinano
14. črc 2009

frisbee budem sa tesit
jasne,ze nie kvoli vam, neviem nejako na mna vsetko mozne vcera dolahlo,ale dnes je supiiiiiiiiiiiiiiiis 😀

frisbee
autor
14. črc 2009

tak to je fajn 🙂 ...ja som si jeden čas všetky super filmy zapisovala,ale o zošit som prišla,prejdem e-shopy a spomeniem si.ježíš,už mi padá hlava,asi zmiznem....ideš aj ty spinkať?

martinano
14. črc 2009

na chvilku som odskocila super napad 😉
idem aj ja do hajan dobru noc 🙂

frisbee
autor
14. črc 2009

dobrú noc,a zajtra veselo ,žiadne smútky,pá 🙂 🙂 🙂 🙂

martinano
14. črc 2009

dakujem, jasne, dobru nocku 🙂
zajtra sa vidime, citame 😉

bambi09
14. črc 2009

no,tak takto neskoro som tu už dlho nebola,ale som zachrňala skôr,jak mladá,takí sme zničení z toho presúvania nábytku a každej blbiny,že ty koksoooo,to by som neverila 😝 😝 😝
od rána som sa nezastavila,včera som vyumývala asi 5 tanierových súprav,všetko x 18 tanierov,k tomu misy na polievku,na šaláty,kompóty,všetko porcelán,tak mám dosť,ešte všetky poháre a dnes mi syn nosil zas kávové súpravy,mám ich asi 8 😀 😀 😀 tak ten porcelán nevytiahnem z vitrín,kým sa nebudeme sťahovať 😝 😝 😝
nechápem,že je to za sklom a bol tam prach 😠 😠 😠
zajtra už len zmontovať posteľ,dnes ju chudáci moji prácne vyťahovali spoza skríň,kým som ja rozpúšťala sadlo ☹ ☹
ešte kúpiť matrace a rošty a konečne sa luxusne vyspíme 😀 😀 😀 len ešte presvedčiť mladú,že má spať v postieľke,od troch mesiacov tam nespí,koťuha...to bude boj 😒 😒
no a potom ma čakajú uhorky a marhuľový lekvár,ale už len z 5 kg 😀 😀 😀 takže leháááro 😅 😅
a vo štvrtok má syn narodky,tak ešte okolo toho...torta je síce objednaná,ale darček zatiaľ nemáme,aj keď dostane novú posteľ,ešte niečo musíme také do ruky 😀 😀 😀
tak tento týždeň fakt stojí za to...
dnes som dve hodiny v tom úpeku čakala,kedy sa malá vyspí,boli sme v lese hore nad Dlháčmi a tak nás doštípali komáre,svine jedny nenacicané,boli sme natretí repelentom aj nastriekaní a houby nám to bolo platné,malú poštípali cez sieťku do nožičky,bola naboso,už je to fakt epidémia tu v BA 😠 😠 😠
tak už dobrú noc neprajem,skôr dobré ráno a dopísania babule 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. črc 2009

bambi...ty v noci nespíš? 😀 ale dobre,že si napísala,aspoň vieme,že si bohatá nevesta...5 tanierových súprav!!!
čítam,a nestačím sa diviť,aká si ty pracovitá 😉 ...fuj ale,budeš zavárať v tom horku,chudiatko 😒 Však len pracuj,keď tak aspoň nakukni,ja pojdem poobede do Brna zohnať nejaký darček mojemu,má narodeniny v utorok,a to nebude doma,tak mu to musím dať cez víkend...už neviem,čo kupovať.Tak zatiaľ 🙂 🙂 🙂

vejinka
15. črc 2009

fri

vejinka
15. črc 2009
vejinka
15. črc 2009

a toto pre tych ktory xcu trosku adrenalinuhttp://www.uzisito.sk/ELEKTROGUĽA_g861.html 😀

bambi09
15. črc 2009

ahojte 🙂
tak zas sme mali zbíjačkové ráno 😠 😠 😠
veji,to prvé je supiš 😀 😀 😀 😀 a ten druhý odkaz mi neide načítať,neviem prečo 😅 😅
babule,čo máte dnes v pláne???
fris,dotazník bude poobede,teraz nie som ešte v stave rozmýšľať 😀 😀 😝
a dobre vyber darček,ja ešte netuším,čo také pre syna,ale asi tú inteligentnú plastelínu a korčule dostal v predstihu,tak zas sa nepretrhnem,jemu by bola najlepšia aspoň 2000 stránková encyklopédia,normálnu knihu mi prečíta za deň 😀 😀 😠

frisbee
autor
15. črc 2009

som sa rozčúlila v kamilovej téme 😠

frisbee
autor
15. črc 2009

borat je geniálny...ke´d dával tomu guvernérovi ochutnať syr...že to je z mojej ženy cecku mléka

bambi09
15. črc 2009

fris,aj ja,ale keďže netrpím hormonálnymi výkyvmi,nechám tú babu na pokoji,nech si popíše,aspoň sa jej uľavíííí 😀 😀 a už tam nechodím,nemám čo dodať,kamil to zabalil 😀 😀 😀 😔

frisbee
autor
15. črc 2009

niekedy mi pripadá,že ľudia nečítajú,čo tam je napísané 😠 .kamil už nemá články 😀