S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. srp 2009

darinka...aj na moju si mohla prísť robiť pápá,keď som ju mala 16 rokov doma ☹ ☹ ☹

ty si úplne fantastická..... 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
10. srp 2009

píšem darinka,že na ňu furt myslím a myslím simonku 😀 😀 😀 😀

jalao
10. srp 2009

moja svokra je tiez daleko dost, pride tak raz za rok max. takze toto mam ja v suchu...ziadne detaily, ziadne hlboke debatky, tym padom vsetko "v poriadku". Zatial som ziadne extempore s nou nezazila...ale ved clovek nevie, co ho este postretne 🙂 My sme si byvanie obstarali uz pred 15 rokmi, ale je nam tam tesno.....tiez sa hrabeme prec, ale kedy to uz bude?????nevieme sa dockat.
Bambi - dakujem za opytanie, dobehol, chudak, dobehol...on je rekreacny bezec, takze taky bol aj vysledok, keby to behavam na cas, kaslal by na to...ale on sa chce vzdy raz za rok takto prekonat, tak ja mu to doprajem 😀 Ked sa mi to nejako podari, pridam aj fotky z akcie. 😉

jalao
10. srp 2009

bambi, ak ti vyda chvilocka...mozes...http://www.rajeckymaraton.sk/

simona55
10. srp 2009

fríííííís 😀 😀 😀 aj ja stale myslim nadarinku ,uz sdom zvedava na jej pismenka.

frisbee
autor
10. srp 2009

simi..ja som z nej úplne nervózna,ako to teda dopadne 😉

simona55
10. srp 2009

no sak uvidime.ozaj babulky poznate niekto tento film ze vraj," nebo nikdy nespadne) hrato taky velmi krasny herec len neviem meno,to je francuzko taliansky film .ak ano tak mi prosim pomozte.teraz uz idem robit slivkove gomboce lebo uz maly byt vcera ale, to sa nedalo jednoducho stihat.papa pa

frisbee
autor
10. srp 2009
jalao
10. srp 2009

videli ste vcera tu Zilkovu v tych milencoch a vrahoch? Trosku priostre na osmu vecernu hodinu....nastastie deti pri nas neboli...ale aj tak, ci nie??

bambi09
10. srp 2009

jalao,my sme to pozerali tiež bez Paťa,ale dnes sú už deti tak poučené,že toto ich asi "nerozhádže" 😀 😀 😀
ale tiež mi vadia také veci,keď to dávajú skoro,teraz už menej,ale kým bol Paťo menší,tak vééééľmi ma to vedelo naserkať,ako tá reklama na liek na potenciu 😀 😀
a mám to otvorené,ten maratón,ktorý je ten Tvoj vytrvalec?? 🙂 😉 obdivujem ho 🙂
a fris,už si dávam pozor,koho si pustím do rodiny a do bytu,ale Ty a baby tu máte dvere otvorené,aj srdce...už som Ti písala,že s Tebou aj do blázinca 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. srp 2009

simonka,asi to bude tento herec,nie?? Kim Rossi Stuart,čo fris poslala,tak som klikla a tam to je,len či myslíme to istééé?? 😀 😅

jalao
10. srp 2009

bambi, este tam nedali tohorocne fotky, lebo tento rok prazilo slnko skoro celu trasu, minuly rok zase CELU trasu prsalo!!!!no tak si teraz vyber...ale vsetci, co potom sedeli sme v cieli to vraveli, ze v tom minulorocnom dazdi to bolo lepsie, ako toto... v poradi dobehol 162. miesto (hlavna vysledkova listina,JJ,PB), ale pisala som, ze to nehra rolu...

frisbee
autor
10. srp 2009

ja som videla včera akurát kúsok z toho filmu,takže neviem,čo tam bolo...ja som celkom voľnomyšlienkársky rodič,stačí,keď som videla minule doobeda vo filme nahatého chlapa...doobeda...mne osobne nahota nevadí,viacej škody napáchajú agresívne videohry,o kupujú rodičia deťom,to nepochopím a stačí sa pozrieť na správy...samá krv,nehody,extrémisti...to je horšie.
bambi,v blázinci možeme mať človeče,alebo nám ani to nedovolia? 😀

bambi09
10. srp 2009

fris,neviem,zistím 😀 😀 😀 😀
a máš pravdu,nahota je prirodzená,ja nie som puritánka,neskrývam sa pred deťmi a čo kojím,tak si to ani neviem predstaviť,aby som sa pred mladým schovávala,jasné,že sa naschvál neproducírujem pred deťmi nahá,ale tak keď ma vidia po kúpaní a pod.tak sa nezahaľujem okamžite ako divá 😀 😀 😀
a hry na PC ja sledujem,čo mladý hrá,muž mu občas doniesol niečo nevhodné a úplne sa to ustrážiť nedá,čo si so spolužiakmi navzájom podávajú,ale tak vcelku viem,čo hrá,väčšinou stavia a tak...takže žiadne krváky u nás nemajú miesto a ni bezhlavé zabíjačky...to neznášam,čo to môže tomu decku dať???
a človeče aj pexeso sme hávali ešte nedávno,teraz sa to dá,len keď malá spí,lebo hneď všetko likviduje 😀 😀 😀 to už nehovorím o puzzle,čo sme pravidelne s Paťom skladali,obrovskéééé,ja to milujem 😅

bambi09
10. srp 2009

hávali=hrávali 😅 😅

jalao
10. srp 2009

baby, ved ja isto nie som puritanka, ale moje 10 alebo 14 rocne decko nemusi vecer o pol 9 vidiet, ako tam - s prepacenim - dava niekto babu od zadu....Kebyze nie sme doma a oni to vidia, jasne, ze to neustrazim, ale aby sedeli pri mne a spolu by sme ako taka "moderna" rodina toto pozerali, tak to teda isto neee 😉 😖 A moj syn sedava pred PC, to je jasne, ale on zije nejakymi strategiami...a najcastejsie s kamosmi jazdi akesi preteky, ked pridu ku nam....Ja ho v PC dost obmedzujem (som vtedy ZLA mama) 😖

jalao
10. srp 2009

este k tomu PC....mam kamosky, ktorym sedia synovia cele leto pred PC od blba do blba, tak to u nas neprichadza do uvahy...Zatial to syn chape, ze pravidla musi dodrziavat...isto, ked bude starsi, uz to tak nebude respektovat a hodin pred PC bude viac a viac. S tym pocitame.

frisbee
autor
10. srp 2009

baby,mne padli ideály o deťoch,keď chodila mladá na základku do prvej triedy v Brne a ja som sa išla s ňou sánkovať na sídlisku...nikdy som sa tak nečervenala,a to tam boli iba samí malí sopli. 😀 😀 😀

jalao
10. srp 2009

ty brdo, my sme vcera na kupku lezali pri mladych dievcatach - peknych kockach a ked spustili debatu, skoro som padla! To musia doma predsa uplne otocit ten svoj slovnik o 180 stupnov, ci takto ficia aj s rodicmi??? 😨

bambi09
10. srp 2009

jalao,tak aj ja som zlá mama 😀 😀 😀 podľa ich kritérií a tiež teda nepozerám erotické scény vo filme so synom,to je mi trápne 😅 😅 😅
fris,mňa jeden taký sopliak kedysi dávno poslal do pí..,keď som mu povedala,by mi nehrešil vedľa kočíka,keď som mala posadeného Paťa na prechádzke pri Hornáde a on mi hrešil,ako prechádzal okolo 😠 😠 😒 tak mi sánka padla a odvtedy cudzie deti nevychovávam,ale keď ubližujú mojim,dám im to vyžrať 😠 😀 😀
a tu na sídlisku tiež pod oknami počujeme kadečo,mladá krehká kvetinka ale vypráva,jak drevorubač 😕
ja som už písala,že keď som nasraná,tiež mi občas vyletí niečo nie pekné z úst,ale mladý ma hneď umravňuje,jemu to strašne vadí,tak pestujem sebadisciplínu 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
10. srp 2009

no myslím,že to akurát my sme boli zvyknutí,že sa pred dospelými musíme chovať inak,ja vždy na ulici vydávam zvuky a vety akože...ježiš,ja sa tu bojím...keď to okolo seba počujem 😀 😀 😀 😀

jalao
10. srp 2009

no, je to tak, mne tiez, ked som vo vychovnom svungu a robim s deckami "poriadky", tiez si sem tam neustriehnem slovicka, potom, ked sa ukludnim, idem aj za nimi a poviem im, ze to bolo preto, ze ma vytocili 🙂 . A nevravim dakedy, ked som v aute, soferujem, nahlim sa do skolky, do skoly, do roboty...jooooj, tam sa ani moc nekontrolujem 😀

bambi09
10. srp 2009

jalao 😀 😀 😀 😀
taká som rada,že si sa pridala,taký dobrý vietor si tu priviala,však baby??? 🙂 😉

jalao
10. srp 2009

bambi...ba sa mi zda, ze ked si niekto pozrie moje prispevky, pomysli si, ze som semetrika na entu 😀 Ale toto su take temy, s ktorymi zijem, preto sa to tak lahko pise 😉 . Ved som ti pred chvilkou prispela aj o tom muzeu o hrackach, pozri si. 🙂

bambi09
10. srp 2009

😕 😕 😕 aj taká téma je??som nevedela 😅 😅 😅
ja z Teba cítim energiu,nie semetriku 😀 😀 😀 dobrú energiu 😉
a Snehulienka sa kde fláka???a že trpaslíci nemajú pracovnú morálku 😀 😀 😀 tak keď nás tak šéfka učííííí.... 😀

frisbee
autor
10. srp 2009

kľud,jalao,už si naša 😀 😀 😀 😀 😀
baby,ráno som čítala v téme pod darinkou,že 150 eur,tak si to prečítajte,aby ste vedeli,že máte doma dobrých chlapov..už to zamkli 😀

jalao
10. srp 2009

ako to myslis Fris, ze uz to zamkli...kto? to aj nas tu dakto za chvilu zamkne?? A co 150 Eur?

jalao
10. srp 2009

Bambi, ale tes sa, od septembra budete mat baby na MD o 5 euro viac!!ti vladni predstavitelia sa teda cinia...

bambi09
10. srp 2009

jalao,neboj,fris dala taký názov,že tu sa veľa zmestí 😀 😀 😀
a hej,všimla som si,mám z toho zimomriavky,z tej témy 😖
a idem si kávu spraviť,včera tu pršalo,dnes nie je extra pekne,ale vybehneme s deckami von,na vzduch,keď sa muž vráti
fris,mailík došiel?? 😕

bambi09
10. srp 2009

jalao 😀 😀 😀 tešííííím,ako divá,bude na dovolenku 😀 😀 😀
aja nie som na materskej dovolenke,ale na materskej nedovolenke,už by to mohli zmeniť,ma to vytáča,ten názov 😠 😠
a vládni oní by sa mohli hanbiť,fuj 😠 😠 😝