S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
14. srp 2009

ano, chceme bambi, už aj sem , kde si, máš neospravedlnenú absenciu, svatka 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

tu soooooom,už som bola ja v Sexuálnom živote 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

ta tu som a tu zrazu nikto 😀 😀
martinka aj ja chcem IP ☹ a ja to poviem tu na plnú hubu-moju nevymáchanú,že moja rodina stojí za hov..,teda až na mamu,tá aspoň občas prejaví záujem 😒 😒
mužova rodina detto 😠
a to retro som ani ja nepozerala ☹
a som fakt rada,že našej frisbeenke pomohla moja virtuálna masáž 😀 😀 😀 inak môj furt syčí od bolesti,ale lekár nehrozí 😒 ježiš,ja som zabudla vybrané slová po s 😅 😅

martinano
14. srp 2009

bambi pojdem aj tebe poslat 😉

frisbee
autor
14. srp 2009

bambi,ja ťa nahlásim Snehuli 😀 😀 😀
ale masáž pomohla 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

a už som do sexu aj ja prispela 🙂

darina60
14. srp 2009

Ja som tu aj tam vedla, ale len trochen, som v práci a musím aj pracovať, dakedy kolegyna, že ja ti rozprávam, ty len píšeš /samozrejme sem/ a ani ma nepočúvaš 😉 Na budúci týžden, má šefka okrúhliny, ideme si sadnúť, pozvala nás na obedže nemám brať auto, aby sme čo to aj popili. No ja po deci vína prídem strieskaná domov, hovorím kolegovi, že budeš ma musieť niesť na rukách možno aj muž bude žiarliť. A on, že ja sa ho bojím, že ja ti radšej objednám taxik. 😀 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

dari,ty provokatér 😀 😀 😀

darina60
14. srp 2009

fris, videla som ťa v zas v téme sex. život, ta ja sa tám nezapájam, teraz ani neviem čo to je 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

to bolo iba doplnenie údajov,baba má 2 nicky a my sme v tej jednej téme o sexe písali vtipne a oni nás vymazali...a ona potom napísala v noci,že je sama,tikajú jej biol.hodiny a muž je dva roky nezvestný tak nikoho nemá...a tu píše o problémoch s partnerom 😉

bambi09
14. srp 2009

martinka,dík 🙂 😉
darinka,Ty sa nezdáš 😀 😀 😀 😀
fris,tak som rada a pre Snehuľou pssssst 😀 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

a poviem,a poviem....čo dáš,keď nepoviem 😀

bambi09
14. srp 2009

Nugetu-celú 😀 😀 😀 a bonboniéru 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

nugetu k telke céééém 😀

jalao
14. srp 2009

no uz som dosla.Co nove v sexualnom zivote? 😉 (lebo v mojom nic.)

bambi09
14. srp 2009

a zješ ju celú naraz???? 😀 😀 😀 😅
ja tam už len čítam a zííírááááám 😀

jalao
14. srp 2009

takze k hlienovej zatke som sa vyjadrila, co tu mame dalsie? 😀 😀

darina60
14. srp 2009

jalao, tebe som ešte ráno poslala ip, zabudla si na mna 😉

jalao
14. srp 2009

Darinka, to co??? ved som ti odpisala a pozeram ze to v odoslanej poste nemam!!!!!! do kelu, a bolo toho vela!!!

frisbee
autor
14. srp 2009

vy separatistky 😀 😀 😀 😀

bambi09
14. srp 2009

jalao 😀 😀 😀 Ty si tu sadla,jak riť na šerbel 😀 😀 snáď sa neurazíš za to prirovnanie,ale tak to cítim,že si "naša" 🙂 😉 aj keď nie si trpajzlík 😀

frisbee
autor
14. srp 2009

neviem,ako sa na konkurenciu bude tváriť Snehuľa,čo keď jalao ešte podrastie? 😀 baby,idem si sušiť hlavu,volal mi mm,že sa mám nachystať,ideme sa pozrieť do servisu,budem okolo šiestej 🙂

jalao
14. srp 2009

baby, organizujeme maturitne stretko...neviem, kde mi hlava stoji, esteze tu sefa nemam 🙂 . Rit na serbel sadla, ale co, ked somtu bola cele dopoludnie sama, Fris nahanala kolie, Bambina neviem koho, co si to o tom buse spominala?? Aj mne bratranec byval na DD, ale postavili si v Rovinke, aj sme tam dakedy boli...

bambi09
14. srp 2009

jalao,ja by som fičala z BA,len by sa za mnou prášilo,do domčeka,len ťažko byt predať 😝
tak ja som práve asi 3 knižky s malou prešla,ona veľmi rada pozerá,jedno reporelo už ledva drží pokope,to ho ešte Paťo okúpal,ja prácne polepila a Katka ho asi dorazí 😀 😀 😀
fris a nesuš hlavu,iba vlasy 😀 😉 no a Snehuľa bude rada,že sme ďalšiu do partie zverbovali 😀 😀 neboj 😀 😀 tak nech to auto je už pojazndé,už to fakt dlho trvá 😝
a ten autobus,jalao,no,menili sme auto,Feliciu kombi za Kia Carnival a to je oproti Felde autobus 😅

jalao
14. srp 2009

bambi, aj my mame tento problem, ktory neviem, kde ma riesenie...rozostavany domecek a byt sa neda predat, takze len cakame a cakame...este pred 2 rokmi sa predavali aj ciganske byty, aj na 13. poschodi a teraz je situacia celkom opacna, ved vies.

simona55
14. srp 2009

cawte, uz ste dost p opismenkovali,fris auticko je uz hotove?bambinuska ten bus musi bit suprovy ze? aj ja by som taky chcela 😉u nas je vojna ked chcem ist niekde z rodinou, ved do feldi sa zmestime iba ja, maly, manze,a dve baby ,alebo jedna baba a syn, tak potom kto nejde ten sa hneva lebo ze ja preco a on uz bol a tak .a potom to nieako vyriesim.sme 6 aj nam by sa zisiel taky bus.ale mozno orok.

jalao
14. srp 2009

pekny vikend prajem vsetky, ahojte. 🙂 🙂

bambi09
14. srp 2009

no,simonka,my máme 7miest,teda 6 pohodlných a jedno len také na pol riti 😀 to by sa vám šiklo 😉

bambi09
14. srp 2009

jalao,ahooooj,uži si to s rodinkou,budeš nám tu chýbať 🙂 😉

bambi09
14. srp 2009

no,kočule,idem s deťmi na ihrisko,tak nech je tu večer hojná účasť,jasnééé??? 😀 😀 😀