S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
17. srp 2009

ahoj, hoj, darinkin chlap je vypocitavy typek....ale ved raz mu to mozno dopne, ako si zahrava s citmi... 😠

frisbee
autor
17. srp 2009

no kým to jemu dopne,tak bude darinka s nervami na dne,kretén.

jalao
17. srp 2009

fris a mas nejake cerstve info o nich? este som nestihla prelustrovat, co ste tu cez vikend preklebetili, musim sa tu vyhadzat z najsurnejsej roboty. 😒

frisbee
autor
17. srp 2009

darinka sa tešila na grilovanie a dopadlo to tak,že zistila,že on čaká,ako sa baba rozhodne....keď nebude baba,bude manželka 😠 😠 😠

jalao
17. srp 2009

no, opakujem...vypocitavy chruno. A byt s poradovym cislom 2.,resp. len akasi alternativa, to by mna teda nebavilo...tazko hodnotit, ale skor nie.

jalao
17. srp 2009

No dievcata...tu je dnes pracovne volno, ci co???

bambi09
17. srp 2009

tak trpaslím-vygrcaný rezanec sa hlási do služby 😝 😝 ahojte 🙂

bambi09
17. srp 2009

oprava-trpaslík-dnes ma ani prsty neposlúchajú 🙄 🙄

darina60
17. srp 2009

A bambi, ako vyzerá vygrcaný rezanec???

frisbee
autor
17. srp 2009

ja som tu iba zbežne,mala som byť sama doma,volal,že príde domov a letíme pre tú kosačku...hahahaha,že reklamačku uznali,dali nám nový stroj,ale že s tým máme kosiť opatrne.....no ja s tými 158 asi kosím nešetrne,blbci,oni nepočítajú s tým,že niekto kosí aj iný terén,než rovinu a dajú tam plastové časti do záťažových miest.takže sa letím ospršiť,potom tu chvíľu budem a potom sa budem chystať. 🙂

jalao
17. srp 2009

no, dievcatka! hura 😠 Bambi, si chora? A darinka, ako?

simona55
17. srp 2009

ahojte babule, ako sa mame? vééééééééééééélmi ma stipu rucicky od papricky 😀 😀 teraz som do zavarala leco 😝 😝 a teraz bude sprcha a trosku lesko na brusku citat a veget,potom sa ohlasim. véééélmi som zvedava co dari napise otom maile. 🙂

darina60
17. srp 2009

Simi, vitaj, ty si nám tu chýbala, za hodinku idem domov, tak uvidím, ale potrebujem také to tvoje povzbudenie. Celý den sa neozval, tak uvidím. 😒
No fris, už ťa vidím ako mastíš na tej kosačke, a ako sa kosí opatrne? Možno to budem potrebovať, mi máme síce len rovinu, ale mm ma pripravuje už na všetko 😒

jalao
17. srp 2009

Darinka, ako sa ti dari? aky bol vikend?povedz, aspon v kratkosti..

frisbee
autor
17. srp 2009

simonka,hlavne si tie ručičky nestrč do očičiek,to by lietali vzduchom nepekné výrazy 😀 😀 😀

dari...pevné nervy,v najhoršom niekam odíď,nenechaj na seba revať 😉

jalao
17. srp 2009

Dari, ty sa tiez potis v praci? ako ja? 😖 😖

darina60
17. srp 2009

Jasné, ešte sa potím, dobre je tu horko, už sa mi zdá, že ani velmi nevoniam, a to za chvílu sadnem do horúceho auta. A to sme len mi tu pracujúce?

frisbee
autor
17. srp 2009

kočky,u nás bolo 32 stupňov,teraz sa prihnala strašná búrka,možno ma zase vypnú....držte sa 😉

bambi09
17. srp 2009

nie,sú tu aj nedovolenkujúce matky 😀 😀
darinka,vygrcaný rezanec vyzerá ako ja dnes,to som si ukradla,ten výraz,nemám patent 😀 😀
simonka,ja som niekde čítala,že si treba predtým ruky natrieť olejom,že neštípu a si šikulka,Teba sa zima môže opýtať,čo si robila v lete 😀 mňa to ešte len čaká a je tej zime odpoviem-koníkovala som 😀 😀 😀 a ona mi povie,tak zjedz koňa 😅 😅 ale to sa nedá,nekoníkovať,chýbali by ste mi,veď prvé,čo urobím hneď po prebudení je,že zapnem nb a čumím na koňa,až potom dávam seba a deti do poriadku a chystám jesť 😀 😀
a zabudla som na kávu,ako sa tu motám 😅
a ja sa tiež potím,ani Rexona nepomáha a hádajte,kde najviac 😀 😀 mali by vymyslieť podprdu s klímou 😀 😝
a jalao,ako v práci po víkende??aj dari musí na nás makať 😅

darina60
17. srp 2009

Však to makáme s jalao na Vás dovolenkujúce mamičky. Ja som na dnes domakala, padám držte palce a ozvem sa ked budem žiť. Ale píste, aby som mala čo čítať. A v druhej téme môžte na neho nadávať, držať mi palce , čo len chcete.Pá všetky moje pomocníčky. A fris, u vás len samé búrky vyčíňajú, tak aby si nezostala bez elektriky.

jalao
17. srp 2009

neblaznite s burkou, tu pere slniecko este. Bambi, ako je v BA? Daj hlasenie 😀

bambi09
17. srp 2009

fuj,horúúúúco,ani vonku ešte neideme,počkáme 😝 😝 už som zapla ventilátor 😝

jalao
17. srp 2009

bambi, citala som,z e ste boli na farme 🙂 my sme sa vcera boli s dievcatami cely den kupat, bolo super

bambi09
17. srp 2009

darinka,držíme paľčoky 😉 nedaj sa a nadávať nebudeme,aj ke´d by si zaslúžil,na to máš nárok iba Ty,Ty si mu prisahala 🙂 😉 občas sa neudržíme,ale čo je veľa,to je moc,aj na koňa 😠

bambi09
17. srp 2009

no,boli sme v stupave,je tam krásne,nadlabli sme sa-bryndzáky,šúľance,pirohy,mňááám a zvieratká všade okolo a ten konský oný 😀 😀 😀 😝
aj my asi pôjdeme budúci víkend na kupko,ak vydrží počasie 😝
a vy ste kde boli??u vás v meste na kúpalisku??

bambi09
17. srp 2009

Stupava s malým s 😝 😝 nefungujú mi dnes prsty 😝 😀

jalao
17. srp 2009

u nas v meste mame, ale bola som s kamosmi a ich detmi v Rajeckych Tepliciach. Tanicka uz zacala byt odvazna, chodi do velkeho bazena, deky mame hned pri nom, takze na nu dohliadam a starsia dcerka sa tam s kamoskami vyblazni do umoru! 🙂 odtialto to mame asi 26 km, ale je tam pekne, cisto, dookola hory, fakt pekna sceneria, neviem sa tam vynadivat na okolie 🙂

bambi09
17. srp 2009

tak to je super,ak je tam dobre,oplatí sa tých pár km prejsť 🙂 😉
my pôjdeme buď do Čuňova alebo do Maďarska,aj v Hainburgu že je pekne,tak uvidíme...alebo skončíme na Zlatých 😀 😀 😀 😝

jalao
17. srp 2009

bambi +ostatok, uz koncim, pekny vecer prajem. napiste este, rano si vas docitam. paaaaa

bambi09
17. srp 2009

ahoj,maj sa pekne,tešíme sa na Teba zajtra 🙂 😉