S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

on umrel,keď bola asi v mojom veku,tým,že ju nepustil do práce,tak už ju nikde nevzali,sedí zašitá v baráku v izbe.Nevie komunikovať s ľudmi,podľa nej sú všetci blbci,nemá chovanie,takt,je egocentrická,upla sa mojeho brata,ten sa oženil...s tým sa nevie vyrovnať a my sa už 7 rokov nestýkame.Nemá záujmy,z ničoho sa nevie tešiť,a to,že ja som od 13.rokov preč z domova a som slušná osoba komentovala slovami,že som strašne psychicky zostarla 😎 😝

jalao
24. srp 2009

aha, takze to nedopadlo moc dobre. boze, jeden egoisticky chlap a rozbije celu rodinu!! 😢 😢

frisbee
autor
24. srp 2009

no ona má tiež na tom podiel...prebrala jeho zvrátené názory,že žena je posledný otrok muža a nemá žiadne práva...a ja som nezávislá osobosť a týmpádo čierna ovca...

vanja
24. srp 2009

fris to je smutné, že to u vás takto dopadlo, ale nemusí to byť všade až tak zlé, myslím u borky
bambi, my sme mali pomerne kľudnú noc ale tie očné zúbky nie a nie vyjsť.

jalao
24. srp 2009

zostan radsej ciernou ovcou, ako nesvojpravnou bytostou s chorym pohladom na svet.... 🙂 🙂 Zivot je kratky na to, aby sme si ho nechali pokazit, nie? Ved mas dost vlastnych problemov, ako kazdy iny/ina... 😒 A uz nezmenime, co sa zmenit neda...
fris, kedy vyrazas do tej Hitalie? mam pocit, ze sme tu zostali najvytrvalejsie v tejto chvili! 😀 😀

vanja
24. srp 2009

hej aj ja som tu...................... 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

však hej,ťažko posudzovať,keď ich nepoznáme a vieme iba ten jej názor.Čo sa týky mňa,snažím sa na to nemyslieť,ale doženie ma to vždy v nevhodný čas...napríklad pri pracovných pohovoroch..tam mám blok vďaka tej ich výchove...zrovnať hlavy a potlačiť osobnosť silou...tam sa zatvrdím,myslím si svoje a nespolupracujem,keď stretnem blbca.....

vanja
24. srp 2009

😀 😀 ale len preto, že som si hodila farbu na vlasy a čakám pol hodinu, aby som si šla umyť hlavu, 😀 😀 😀 😀 😀
už sa staršia smeje, že budem zas jak veverička 😀 😀

vanja
24. srp 2009

fris, to je to, že na minulosť sa nedá zabudnúť a vždy je s nami, vždy sa nám pripomenie v najmenej vhodný čas.

jalao
24. srp 2009

fris, viem, z detstva si aj ja nesiem do zivota svoj blok, ktory mi skodi ☹ ☹ Nech som robila, co som robila...vzdy to bolo nanic. Vela musim na sebe pracovat...snazim sa...ale ako pises, pridu chvile, kedy ma to doslova znovu dobehne...a mam znovu 12 rokov 😒 😒
Vanja, ahoj, ty si domka? aha, aj ty si na MD vlastne. Ja mam 10-rocnu v dennom tabore, rano ju MM odviezol, o 4 pride domov a ma cely den program. parada.

vanja
24. srp 2009

no jasom na MD, aj moja staršia bola v tábore, ale nacelý týždeň, tak som to nejako prežila, ale hlavne že sa jej tam páčilo.

vanja
24. srp 2009

jalao a ty musíš mať dobrú pracovnú morálku keď máš čas si počas práce takto tu s nami písať. Šéfka má dovolenku? 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

píšem ako oslík...čo sa týky mňa 😀 😀 😀 😀

vanjuška...ty musíš mať čierne ako Snehuľa 😀 😀 😀

jalao..fakt máš pravdu,ja to tak všetko beriem,ešte keby to niekto vysvetlil matke 😉 Do Hitálie ešte neviem,ešte nemám auto,kua 😠

vanji,minulosť je ako sekera v chrbte...spútava orlovi/mne/krídla 😉

vanja
24. srp 2009

fris, čierne mi nejdú, ale mám červené jak neviem čo, ešte mahagón si dávam, ale červenej som verná. 😀 😀

vanja
24. srp 2009

no idem umyť hlavu a idem dať malú spať, dúfam že hneď zaspí a ja prídem, traste sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale ešte predtým si urobím kávičku, jááááááááááj 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

kávičku si dám s tebou,už idem na to,na zdraví,krasavico,veveričko 🙂

jalao
24. srp 2009

vanjuska, ja tu mam svoju taktiku, ako stihat x veci zaroven a pritom vyzerat, ze pilne pracujem 😀 😀 ZAto ked uz pridem domov, do cistej jamy levovej, tam uz nic nepredstieram, len ciste emocie 😖 😖

bambi09
24. srp 2009

tak ja som už po kávičke aj 2 týždne po farbení a stále červenú vodu zmývam 😀
a tá minulosť,je to tak,ja bojujem tiež celý život s následkami neradostného detstva-otec si rád vypil aj vypije a potom bol agresívny,na mamu si netrúfol,ale my sme občas schytali aj remeňom,ja k nemu nemám žiadny vzťah,je to typ kresťana,čo si myslí,že sa stačí vyspovedať 😠 😠 😠 a môže pokračovať v robení zla 😖 mama z neho bola na nervy a my sme si to odskákali ☹ ☹ ☹ a teraz je tam ďalší negatívny človek-švagriná,tá nadáva na každého,nás nemôže vystáť a celý svet jej ubližuje 😖 takže tam chodíme minimálne a na krátky čas,aj to chodíme radšej ku kamoške,čo tam blízko mám ☹ ☹
jalao je šikulka,stíha aj robotu aj koňa 😀 a prečo doma jama levova?? 😕 veď domov sú ruky,na ktorých smieš plakať 😀 len ja som taký nezažila...

bambi09
24. srp 2009

kde ste všetky??jalao maká aj darinka a kde je simi,veverička a frisuľa?? 😕 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

kávičku mám,mňam 🙂 .bambi....zvláštne je,že ti v živote najviacej ublíži rodič a ťahá sa to až do smrti ☹

bambi09
24. srp 2009

fris,veď práve,ktovie,aké traumy my spôsobíme svojim deťom a ani o tom nevieme ☹

vanja
24. srp 2009

no misia splnená, deti naobedované, maldšia spí, hlava umytá, kávička na stole......

bambi09
24. srp 2009

tak naša keď zaspí okolo 16-tej budem rada 😝 😝 a ako veverička??chytilo?? 😀

vanja
24. srp 2009

bambi, dúfam, že žiadne vážne 😕

vanja
24. srp 2009

jalao a to je najdôležitejšie, vadieť sa tváriť že pracujem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
24. srp 2009

bambi aj ty si veverička? 😀

bambi09
24. srp 2009

vanji,aj ja dúfam 😕 a ja som vždy tak dočervena,ale nie oranžovo 😀 😀 😀 nejako sa mi to páči,kedysi boli ryšule out,teraz sú in 😀 😀 ešte tak mať kučery,ako môj brat 😝 😝
inak ja mám teraz zas obdobie,že mi viac vlasy padajú,pol roka po pôrode to bol des a teraz zas nejako pĺznem 😀 😝 😝 zabúdam na multivitamíny 😝 😝

vanja
24. srp 2009

bambi chytilo 😀 😀 😀 😀
aj ofinu som si ostrihala, nemám čas ísť ku kaderníčke, teda nechce sa mi.
ale ja mám vlnité vlasy, takže schody nebude vidieť. 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

tak to sa niekto mááá,keď má vlny zadarmo 😀 😀 😀 😉

vanja
24. srp 2009

no ja som mala poriadne kučery, ja som len umyla a išla, žiadny fén, žiadna kulma či iné gebuziny, akurát gél na vlasy, aby som ich trocha ukľudnila.
Ale po pôrode sa mi začali vyrovnávať, takže teraz mám už len také vlny, ktoré stoja ako sa im zachce, a momentálne machytilo žehlenie vlasov, takže si ich žehlím. Manžel to nemá rád, pretože mi hovorí, že som jaj ulízaná, že na to nie je zvyknutý. Ale čo už. Mne sa to páči, ale hlavne že som na chvíľu iná. A po pôrode som išla úplne na krátko, to bol tiež des, ráno pozrieť na vankúš......
A potom mi začali rásť, a hlavne keď mi vypadávali tak sa mi urobili kúty a tam mi potom začali rásť vlasy a krásne v úvodzovkách to odstávalo.
ale už dobre, už saz nechávam troška dlhšie.
Len ešte počkať kým dorastú....... 😀