S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

vanja,Tebe nestačí žehliť prádlo??musíš aj vlasy?? 😀 😀 😀

darina60
24. srp 2009

Bambi, keď je reč o žehlení aj ja si radšej vlasy žehlím ako prádlo 😀 😀 Už som v robote, po náročnom víkende si to tu vychutnávam. Ozaj chcela som toho môjho kulturistu odfotiť a poslať Vám verným, ale nechcel. 😀 😀 Dnes budeme malého učit bez koliesok bicyklovať, teda ale on nemá žiaden pud sebazáchovy, to bude šou. Už doobeda v tom horku som to skúšala, sila, on si vôbec neuvedomoval, že nemá pomocné koliečka. On sa ničoho nebojí, pavúkov chytá ako najvačších kamarátov, mi baby vrieskame on pohoda. Plávať bez kolesa hoci nevie, nie je problém.

jalao
24. srp 2009

Vanja, ano, teraz , v case tejto neprijemnej krizy, je tej roboty ovela menej, takto pred rokom som sa tu cely den nezastavila, ledva som z roboty skolku stihala!!! Dnes je situacia, aka je, tak len tu vsetci dufame, ze to prezijeme bez vacsej ujmy a trh sa rozbehne... 😒 😒
Doma byva jama levova v tom zmysle, ze tu mam relativny klud spojeny s pracovnymi povinnostami, ale doma len co vojdem, sprska detskych poziadaviek, kuchyna, pracka, mycka, letim na zahradu, mala place, ze chce ist na preliezky....Tak neviem, kam sa skor zaradit a komu skor vyhoviet 😀 😀 😀 V sobotu som ich vzala do cirkusu, vcera na turistiku sme slapali, v horuci piatok sme boli na kupku...stale okolo deciek, saaaak to baby poznate, vravim kolkokrat vecer MM, ktory sa snazi cosi spiskat na notebooku, ze TOTO NEVYMYSLIS, toto je ZIVOT!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

dari 😀 😀 😀 tak si ho mala cvaknúť,aby o tom nevedel 😀 😀 😀 aspoň,že cvičí 😅 môj naposledy ešte ako slobodný chodil na taekwondo,keď sa ženil,bol celkom tenký,ale to aj ja 😀 😀 49kg 😅 😅
tak nech sa malý naučí a hlavne chrániče a prilbu na hlavičku 🙂 😉

vanja
24. srp 2009

jalao no kým ja nastúpim do práce, tak dúfam, že už bude po kríze.
darinka škoda tej fotky 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

jalao,pravdu máš 😀 😀 v robote je pohoda,doma stále po Tebe niekto niečo chce 😝 😝

vanja
24. srp 2009

okrem detí aj manžel stále niečo chce, však ženy?

frisbee
autor
24. srp 2009

no baby,mne zvonila susedka,ale ste toho popísali 😀 ,hurá...ja tiež radšej žehlím vlasy...Snehy,máš dlhé vlnité???to by som brala,j mám drátiky 😀 .
dari,fotiť ho musíš tajne,stačí telo 😀 😀 😀

a o tom,čo my urobíme svojim deťom mám v mojom prípade jasno...ja si tak dávam pozor,aby som nebola ako tá moja matka,že sa ovládam aj tam,kde by som nemusela...máme kamarátsky vzťah s mladou a vie,že stojím pri nej,to je podstatné.

jalao
24. srp 2009

tak, tak, ale ten cirkus som im slubovala hadam uz 2 roky, tak uz som si povedala, ze ich teda vezmem, hned sa pridala aj neter, aj dalsia kamaratka,...tak som tam sla jak Matka Tereza 😀 😀 😀 No ale aky dobry skutok, nie?? 😀 😀 Skoda, ze mi zakazali fotit!! 😠 😠 😠 Akurat som stihla odfotit moju favoritku - tu babu, co ju priviazali na tociaci kruh a MAESTRO hadzal dyky a netrafil ju!!!!!!!! 😀 😀 😀 (deti nedychali 😀 😀 😀 )

vanja
24. srp 2009

frsi nemám dlhé, asi také jak bambi, ale ešte ako slobodná som mala trocha dlhšie a nie vlnité ale kučery, no na nervy to bolo.

bambi09
24. srp 2009

fris,ja že si po kávičke zaspala 😀 😀 😀
jalao,Ty Matka Tereza 😀 😀 😀

jalao
24. srp 2009

fris, ja sa tiez snazim davat si pozor, aby som ich nepremotivovala 😀 😀 😀 . Predstavujem si moj vztah s deckami nieco take, ako opisujes...ale este su mali a potrebuju aj pevnu ruku. Verim, ze to padne na urodnu podu to nase snazenie, aj ked len 50%, budem stastna. 😵 Ja ich, na rozdiel od mojich rodicov, vo vsetkom hrozne podporujem, vo vsetkych aktivitach a som na nich pysna, ak HOCICO dosiahnu, aj drobne male vitazstvo!!

jalao
24. srp 2009

Vanjuska, ukaz nam nejake to tvoje foto, ved ja som ta este vobec nevidela...s babami ste si uz asi vymenili nejake fotecky, tak sa ukaz aj mne, ked si tu teda bola za sefku menovana... 😉 😉

vanja
24. srp 2009

hodím si tam foto, len ntb má manžel a tam mám stiahnuté fotky, ja som na normálnom pc teraz.

jalao
24. srp 2009

ok, ved aspon na den, kym si to mrknem, potom si to stiahni spat...A diky moc. 🙂
Aj Bambi si uz schovala svoje fotecky do suflika, sa zlakla akychsi cudnych nazorov v inej teme, viem, clovek nikdy nevie, kto sa tu moce... 😒 😒

frisbee
autor
24. srp 2009

jalao,ja som mladú vychovávala celkom prísne,ale postupom času som povoľovala,v 15.tich odišla na školu a je nezávislá a schopná,tak si myslím,že dostala nejaké základy a hodnoty a ďalej už s tým musí naložiť sama 😉
U mňa to bolo tak,že všetci cudzí boli lepší a ja ta zlá...takže to určite nie je správna cesta.

vanji..kučery sú dobré keď zmokneš,nevyzeráš ako ja,strašiak v poli 😀

bambi09
24. srp 2009

jalao,presne,ja som žiadnu podporu a motiváciu od rodičov nepocítila,mama tvrdila,len splynúť a davom,ale ja som bola aj som jej opak,večný rebel,hubu si otvorím,keď mám potrebu,takže tak 😀 😀 😀
aj deti to učím,nebyť drzý a agresívny,ale ak je niekto k nim neslušný a drzý,vedieť sa brániť 😉
a chválim dosť,to skôr muž na to zabúda,ten radšej mladého sprdne 😒 ja aj pochválim,aj sprdnem 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

aha,to som si ani nevšimla,že babucha tam nemá fotky,komu mám dať do držky,kto mal poznámky????

jalao
24. srp 2009

ano, fris, takto nejako si to predstavujem aj ja. Ale chlapcovi do 15 nestaci... 😒 😒 😒 Ten zacina este len teraz riadne rozky vystrkovat, ze Bambi? 😒

vanja
24. srp 2009

😀 nie fris ja vtedy vyzerám jak baran 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

vanja...ty máš tak vzácnu sebakritiku... 😀 😀 😀 😀 ...no ja ako malý vodníček s veľkou hlavou 😀 😀 😀

jalao,to je jasné,u chlapcov je to iné.... 😉

bambi,akoby sme mali jednu mamu...splynúť s davom...naozaj som sa z týchto názorov vyhrabávala dlhé roky 😠

vanja
24. srp 2009

fris ja som vodnár aj ty?
a moja mama sa tiež stále opakovala, ty len budď ticho v robote len počúvaj. A potom keďsom začala robiť šéfku a ona to stále dookola opakovala, tak jej hovorím, mami ako mám byť ticho a počúvať, veď ja musím rozprávať a mňa majú počúvať. No ale ťažko jej to bolo vysvetliť.

bambi09
24. srp 2009

jalao,presne,treba chvíľu ešte podržať opraty,chlapci neskôr dospievajú a dozrievajú,ak teda vôbec 😀 😀 😝
a vanja,skôr ako ovečka,nie?? 😀 😀aj my sme na vanju zvedavé,ja som ju ešte nevidela 😀 😀 😀 😉ale nevadí,aj tak ju mám rada 🙂 😉
ja už nemám potrebu sem hádzať fotky 😉komu chcem,pošlem na mail,ak mám mailovku a ostatní to určite prežijú 😀 😀 😀

vanja
24. srp 2009

no ešteže moja má len 9 rokov, ešte dajaký rôčik kľudu do puberty mám nie? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. srp 2009

vanjuška,ja som panna detailistka analytická 😀

no práve,to sú tie pozostatky zo starých časov,za prvé aby si ťa nevšimli v dave a za druhé to postavenie ženy v rodine...stále tvrdím,že mám svoj občiansky preukaz a svetonázor....preto sa s matkou nemožeme nikdy zhodnúť.

vanja
24. srp 2009

no ja som sem chcela dať fotky deraz z dovolenky, ale po bambinej skúsenosti nedám, hodím tam len potom svoju. Aby sme sa bavili z očú do očú 😀 😀

jalao
24. srp 2009

to uz vieme, ze fris je panna, takze vanja vodnar, ja som ryba, este Bambi,ty prezrad!! 😀 😀

vanja
24. srp 2009

škoda fris, bola by si pekný vodnár 😀 😀 😀 😀

bambi09
24. srp 2009

vanja,len si moc nemysli,baby sú skôr dospelé 😀 😀 😀 a vidíš,Ty sa tej šéfky nazbavíš 😀 😀
a malo byť s davom 😅 fris,akoby nás jedna mater mala,čo?? 😀 😀 ja mám tú svoju rada,ale máme rozličné názory,nezhodneme sa,preto keď sme tam,snažím sa nenačínať,čo ma páli a radšej si 100x zahryznem do jazyka,teraz to už dokážem 😉
a ja keď zmoknem,tak trpslík s malou hlavou,prilepené vlasy k hlave 😀 😀 ja mám husté,ale jemné-paradox 😝

frisbee
autor
24. srp 2009

ja viem 😀 😀 😀 😀