S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

bambi v pohode .. 😀 plne chapem dost citam ale nie cez den hlavne v noci a neskorych hodinach si precitam co popisete a nemam slu ani chut uz pisat ,,, nasa mala je fakt cislo na entu ... teraz si smarila klavir do vane s vodou ,lepsie povedane odmrazila som mrazak a ze poumyvam tie sufle z mrazaku tak som ich namocila vytieklo mi tam maso .. nemam to rada spinave som taka poriadkumilovna .. a tam si smarila klavir clovek ju nestrazi 5 min a hotova pohroma v byte .. ale uz nevladzem idem zobudit MM la ved spi uz 2 hodky tak by mal yt uz ako tak vyspaty s rannej .. ja som nervozna .. lebo ten nas certisko zas vyvadza a na vecer pojdem s nou von este musim teraz rozdychavat lebo asi by som dorazila ..hehe no ale ajstak je to moj poklad .. pride kumne ked sa hnevam na nu a moja moja hladka ma veru falosnica moja no hnevaj sa na nu ...
ale bola som dost rozlietana s tou oslavou potom treba aj doma porobit samozrejme vsetko stoji , ked som nebola doma ..dohnat to musim ..

frisbee
autor
25. srp 2009

vladka moja,ahoj 🙂 🙂 🙂 tak ja sa prídem napiť,a čo sa vedľa deje,už som reagovala,máme s vladkou podobné výrazy 🙂 .zase letím,mám iba tretinu dvora 😝 ,milujem vás miláčikovia 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
25. srp 2009

ahojte Fris 😀 no docitala som to a som rada ze sa ozval jej MM u mna to napr. vela znamena ked povie aj ten druhy svoj nazor a zda si mi dost inteligentny to nesveci ale o tom ze nemoze byt nejaky tiran alebo hulvat .. hmm dufam ze sa porozpravaju

frisbee
autor
25. srp 2009

no ja som to tam napísala,moj ex bol úžasný v spoločnosti a psychoteror doma,nedajte na prvý dojem 😉
ale je fajn,že píše,ale nedobre je,že si to nie sú schopní povedať medzi sebou,ona tam písala,že ju nepočúva,že berie veci iba od niekoho tretieho.vladka moja,drž sa a ukazuj sa,letím makať. 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
25. srp 2009

oki drzim sa .. jasne .. 😀 napisem veru castejsie ako sa mi bude dat aspon pozrdavim -... 🙂 dnes som na novo upratala vsetko baby sedim za PC mala zatial devastuje byt no uplna pohroma vsade ☹ precooo jaa??? 😅 🙄

simona55
25. srp 2009

ahojte, som cvok stej temy vedla, 🙂 😕 nieco nechapem, ale mozno ze ja som taka nechapava? 😕 😉 trosku to este budem sledovat , a potom uvidime, 😕 inac sa mame ako?

frisbee
autor
25. srp 2009

simonka...tam je problém,že oni nie sú schopní spolu hovoriť bez tretej osoby..on sa hneď urazí a koniec debaty...čo má 12 rokov??

darina60
25. srp 2009

ahoj simi, ty si bohovská, 😉 😉 máme sa každá podla situácie asi, unás klud, lebo môj muž ako povedal viazne u nás komunikácia, teda aspon medzi nami dvoma, ale ide o to, že nestačí aby jeden sa pýtal a druhý len odpovedal jedným slovom alebo protiotázkou. 🙄 🙄 A ja teda nemám problém rozprávať, vždy a všade 😀 😀
A simi nie si nechápavá jediná, ja neviem odkial sa tam zjavil ten ako ty hovoríš cvok, ale čo píše baby aj ten spôsob sa mi moc nezdá, nemám z osoby dobrý pocit. 😖 😖
Vladi vitaj doma. A simi ty sa ako máš, nezvaraš???

frisbee
autor
25. srp 2009

dari,to sa ti oživila téma,čo????druhý kokos 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

no veru ani mne sa to nezda .. nejako ved uvidime ..ale ked je to pravda uprimne borku lutujem mat doma takeho chlapa 😝

frisbee
autor
25. srp 2009

no ona napíše,že ju sotil a on to poprie...Čo ty,vladka naša....tu chýbaš 😉

vladkaz1
25. srp 2009

ja pohoda len dnes mam den blbec mala dostala viacej krat po zadku a smeje sa mi do ksichtu akoze chapete? 21 mesacny susen 😅

frisbee
autor
25. srp 2009

si sa jej mala spýtať, čo je smiešne 😀 😀 😀 naša mala strčený prst až v mozgu,ja na ňu,že nešušni a ona s tým prstom v nose ironicky odpovedala...ja nešušním...a dívala sa na mňa ako na debila 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

ona je taky jaso dobre je usoplena chapem ale cely bozi den len zlobu robit .. smarila si klavir do vody nehra vyliezla na parapetu ,rano mi schovala kluce od bytu to sa musela vycapit na botnik a ja cakala tych s tymi meracmi co mali prist montovat a nevedela som sa dostat z bytu lebo zamykame ,vie si otvorit dvere a po pol hodine mi ukazala ze ich dala za postel ja som myslela ze ma roztrhne ..a tam malovatka moje celenka igelitka ja neviem jak to tam dokazala napchat a teraz len reve no smeri sa reve nechce tatu len mama a ja mam taku zlobu na nu ze ju nechcem ani vidiet baby .. a ona reve .. teraz ma prisla potulkat a zacala revat a tahat ma od PC ziarli na notebook .. no to ste nezazili 😅

frisbee
autor
25. srp 2009

teraz jedna nevhodná otázka...po kom to dieťa je? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

no po mne 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

a sme doma 😀 😀 😀 .kde sú baby,ty prídeš a oni zmiznú

simona55
25. srp 2009

cawko daríííííííííííí, inac ja som cvok ,nie jej muz, ale aj tak nieco mi tam nesedi, 😕 😉 a zavaranie som uz nechala tak , pritom tam mam este plno rajcin a papriky,ale jedno ducho to s malym nestiham 😝 a ani ma to uz nebavy pravdou von 😀 😀 😀 😀 😀 strasne ma boli hlava ☹ ale este sa mrknem vedla a do pmm a idem haji.ak by som sem uz neprisla tak dobru nocku 🙂

vladkaz1
25. srp 2009

no ano ja kukam VKV hehe 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

aj ja 🙂

bambi09
25. srp 2009

tu sooom 🙂 😉 nechoďte 😝

bambi09
25. srp 2009

boli sme vonku,potom na kofolke a pivku v Majáku,dobre bolo,muž kúpe malú a ja mám veget 😀 😀
spala do 17-tej,potom hodinu ručala,tak sme išli von 😝 😝 😝 vladka,viem,o čom píšeš,máme to doma,to je prvá puberta alebo obdobie vzdoru 😝 😝 😝 len sa z toho nescvoknúť 😀 😀 😀
kua,v potravinách pár vecí v košíku a som ľahšia o 12 euro,musím pumpnúť sponzora a on zas klientov 😀 😀 😀 😝 mladý ešte nemá papuče,zajtra nábeh na obchody,aj dosky na zošity potrebuje a čo ja viem,čo ešte,zlaté prázdniny 😝 😝 😝

frisbee
autor
25. srp 2009

tu som,zabudla som ti napísať,že keď som sekala ten dvor,mala som taký teplý pocit,akoby mi v hlave praskla žilka a rozievala sa mi krv,už som ti chcela písať číslo na mojeho chlapa,keby som sa neozývala,že tu niekde ležím,on je zase v Rakúsku.

vladkaz1
25. srp 2009

jezis Fris neblazni bohaca daj cislo !!!

bambi09
25. srp 2009

fris,nestraš preboha,to nie je sranda ☹ ☹ ☹ pošli do IP pre istotu,ak myslíš 😕 😕 😕
a k tej téme vedľa,ja už som fakt z toho magor,nerobí si niekto prču??? 😕 😕 😕

vladkaz1
25. srp 2009

no aj ja som na to myslela bambi 😉

bambi09
25. srp 2009

ve´d ako vedel jej nick tu,že si ho vy googlil,to bude skôr ťažká schíza 😅 😅

vladkaz1
25. srp 2009

neviem ale nieco hore spominala ze mu da precitat nie? ja svoj nazor tam nenapisem pockam co sa bude diat som taky pozorovatel ale ked je to tak uprimne ju lutujem mat takeho chlapa majetnickeho nevesti nic dobre 😝

frisbee
autor
25. srp 2009

baby,nerobí ☹
číslo vám napíšem,bolo to hnusné,ale aj kočky,čo si píšeme o nízkom tlaku mali problémy....
mm príde zajtra asi.

bambi09
25. srp 2009

tak sorry,ja som už asi paranoidná 😅 ale ťažká situácia,len ja už nebudem do toho nejako vstupovať,to my nevyriešime 😝 😝 😝