S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
26. srp 2009

vanja,tak príjemné uhorkovanie,keď ste už k tým hovnám skĺzli 😀 😀 😀 fúúúúj 😀 😀 😀
tak fris,Ty nabehni na svojho miláčka,aj ja idem,dobrú nocku a neboj,nepošlem Ti nič iné,len to 😀 😀

vanja
26. srp 2009

a y si kde bola doteraz bambi, teraz si prídeš keď ideme spať 😀 😀 😀 😀
tak aj tebe dobrú noc

bambi09
26. srp 2009

ja tu ešte pobieham,pol dňa som nebola doma 😀 😝 😝 mám resty,zajtra len s deckami na ihrisko a doma budem 😝 😝 😝

bambi09
26. srp 2009

boli sme v meste a malá zažila taký šok,ako je tá socha Čumila,tak je tam aj taký živý Čumil a muž tam s ňou šiel a on na ňu vyprskol,Ježiš,jak tá sa zľakla,chúďatko moje,tak jej bilo srdiečko,ja viem,že on to nevie,že má choré srdiečko,ale aj tak,na také malé deti by nemal vybafnúť,nie??tá mi potom kričala,keď som s ňou išla k akejkoľvek soche 😝 😝 😝 v Tescu som zas neodolala a nakúpila jej tričuľká,aj kamoškinej malej 😅 😅 my sme si s mužom rifle za super cenu kúpili,boli sme na pizzi a na výbornej zmrzke a bol večer 😝 😝 a ešte som si takú super porcelánovú bábiku kúpila,ženy v dobových kostýmoch-Madame Bovaryová,bude aj Anna Kareninová,Jana Eyrová
atď.,tak sa teším 😅 😅

jalao
27. srp 2009

Hlasim prichod na rannu smenu! vidim, ze vecerna smena sa snazila 😀 😀 😀 😀

jalao
27. srp 2009

A Bambi Kareninova s novou foteckou kdesi na Rolandovej studni! 😲 🙂 🙂 Ta mala je pri tebe ako ta malinka porcelanova babika, zlatko. 🙂 🙂

frisbee
autor
27. srp 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂

trpaslíci sú nádherní,celá rodina je nádherná,strašne sa k sebe hodia,nevidela som tu žiadne také láskyplné fotky na koňovi,ako má bambi,tam je vidieť,že k sebe patria a bambucha je kus krásnej baby s úžasne milým výrazom.A ešte ma dostali fotky BA,normálne mi šli slzy do očí. 🙂

vanja
27. srp 2009

čaute, no tak bambi mali ste pekný dník za sebou.
veru tak fris 🙂

jalao
27. srp 2009

tak babky, ja posudit zatial nemozem, lebo som ziadne fotecky nevidela, ale je to isto pekne, lebo to je dnes velice vzacna vec a ja tiez moju rodinu povazujem za nasu najsilnejsiu devizu 🙂 🙂 🙂

vanja
27. srp 2009

jalao tak by to malo byť v každej rodine
no idem dačo porobiť, nech sa rozhýbem hneď od rána lebo potom budem jak lemra. 😀

jalao
27. srp 2009

vanjuska, ano, mne to tiez pripada spravne, ze by to tak MALO byt, ale ked sa niekedy poobzeram okolo seba...zostane mi aj smutno. A pritom som sa uz v jednej teme ohladom vyznavania manzelovej lasky voci mne vyjadrila v tom zmysle, ze mne to nemusi isto MM opakovat ako ma lubi atd, lebo ciny su ciny a slova su len slova...A navypravat sa toho daaaaaaaa 😉 😉 😉 😉

frisbee
autor
27. srp 2009

jalao...máš stopercentnú pravdu...mne je podozrivý ten opak,keď tie slová niekto používa automaticky ako ostatné frázy,tomu neverím.Činy,činy a činy 🙂

jalao
27. srp 2009

moj nazor, presne, fris...poznala som viacere tutuli-mutuli dvojice a za rohom debil zahybal... ☹

Ale uz bezim, idem s detmi na kardio (s Bambi skoro zhodne kardio terminy 🙂 )
pekny den prajem vsetkym, spominajte na mna v dobrom... 😝 😝 😝

frisbee
autor
27. srp 2009

papa,ja idem tiež niečo robiť 🙂

vladkaz1
27. srp 2009

dobre ranko zienky tu to zasa zije nebudem tu pol dna idem mame skontrolovat byt su na dovce ,tak vam prajem pekny den .. ale kym sa este vymotam to bude trvat 😅

simona55
27. srp 2009

http://odla.nu/artiklar/images/bilder/canna_ind..., fris to to je ona ja ten to kvet milujem.

simona55
27. srp 2009

sorry, neskoro som zbadala ze , aj sem pisala thera,inac ked nesexujete tak hovienkujete 😀 😀 😀 😀 vcera to tu smrdelo az do spalne som to citila 😀 😀 😀 😀 😀 ale teraz ozaj niektory sused v vecer tahal zumpu, fuj blééééééééééééé ,v tom teple som mala okna pozavierane,lebo to bolo priserny smrad 😝 vcera som pozerala táááááááááák krasny film volal sa ze ZAPISNIK PRVEJ LASKY, to boloo nieco nááádherne , ja malo kkedy pozeram pozeram tv ale to to ma chytilo, ved aj nazov je hned romanticky, 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

ahojte lásky moje 🙂
joj,vy ma tu tak prepierate 😀 😀 😀 ja sa červenám,ďakujem vám,ale ja nie som žiadna krásavica,čo by stála za toľké chvály 😀 😀 som len obyčajná žena a mama,čo miluje svoju rodinu,lebo to je to jediné,čo je pre mňa naozaj dôležité v živote 😉
a s tými slovami-svätá pravda,činy,nie slová sú dôležité,mne to síce chlap hovoril stále,ale verím mu až teraz,po jednej škaredej udalosti,lebo teraz to je vidieť,že čo hovorí,aj myslí vážne 🙂 😉 bola to tvrdá a nepríjemná skúsenosť,ale naučila ma,že na svete sú aj ľudia,ktorí Ti dokážu závidieť aj nos medzi očami a že pre niekoho už len to,že ho chlap osloví iba menom je niečo úžasnééé 😀 😀 😀
a ešte ma to naučilo byť opatrnejšia k cudzím ľuďom a nenosiť srdce na dlani 😔 a nepúšťať si len tak hocakú osobu do rodiny...
takže tak
jalao,držím veľmi palce,aby ste na kontrole dopadli dobre 🙂 😉
simonka,z Teba sa tradične šúľam,veru,smrad sme tu preberali,ale niekedy je lepšie hovno na topánke ako falošný človek za chrbtom 😒 😒

vanja
27. srp 2009

no kým nemáš hovno od holuba na tričku.... 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

ako sa hovorí,lepší hovno ve stanici,než ve vlastní nohavici 😀 😀 😀 😀

simonka,no čo nám už iného ostáva..máme tri okruhy tém,deti,sex a fekálie 😀 😀 😀

bambi,som ti hovorila,nepúšťať túlavé zvery do bytu,ktovie,čo to má za bacily 😀 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vanja,hovno od holuba vypereš,závisť nie 😉

vanja
27. srp 2009

čo už bambi narobíš 😀 😀 😀 😀 😀
fris, ale tie témy sa nám rozširujú čo?
zo začiatku to bol len sex, ktovie kde budeme o mesiac 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
27. srp 2009

No ked už tu máte hovienkovú tému prispejem aj ja. Mi už tri dni čo nám pred domom čistili kanalizáciu tak malý stále omiela len o tom. A včera mi hovorí mami vieš ako sa vola to auto čo bralo cikaničky a kakaničky? A ja že ako Hovnocuc. To ho dcéra naučila. Tak prvé dnes čo prišiel k babke, tak jej dal otázku ako sa volá to auto.A dnes sa ma to celé ráno vypytoval či viem o tom aute. No a ja ešte mám v tejto oblasti aj konexie. Ten kolega z práce čo mi tak velmi pomáha v tej mojej téme tak on popri zamestnaní chodí na takomto autíčku a volá ho šperkovnica 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

ja mám obavy,kam to až zájde,škoda by bolo takú sympatickú tému zrušiť 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

neboj nezrušia, je tu málo tém, na ktorý sa dá aj zabaviť, a to aj nestranní pozorovatelia tvrdia 🙂 🙂
darinka aj ja to poznám ako hovnocuc 😀 😀 😀 , ale my máme v dedine kanalizáciu, takže nám tu takéto niečo nehrozí.
Ale moji známi nemajú kanalizáciu a hovorí to isté ako simonka, že večer, namiesto toho aby zavolali fekálny voz, tak vypúčťajú žumpu do takého otvoreného kanála, čo je popri ceste. Viete si predstaviť ten smrad? 🙂

frisbee
autor
27. srp 2009

vanjuška,to je u nás,kreténi urobili úsek cesty a položili kanalizáciu,ale asi iba 300m,predtým tam bola dlažba a z každého domu tam vytekalo všetko,od žumpy,cez pračky,vane,zabíjačky...no a teraz to púšťajú do tej kanalizácie,čo má byť na dažďovú vodu,vyteká do do rieky a strašne sa čudujú,že tu nie je pitná voda,sú zamorené studne a hynú im ryby v rieke.No a hovnocuc ekologicky vypustí svoj obsah v zákrute na poli,super 😠 😠 😠 .
Radšej preberajme uhurky a cukety,včera doniesol zelenooký dva salámy pre psy,také dlhé,riadne,hneď som povedala,že to by sa bambuši páčilo...on to nepochopil,plašan moj 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

fris vieš ako to je hladnému o chlebe, smädnému o vode........ 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

veď hej 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
27. srp 2009

akurát som vedľa písala, že musím obmedziť koníka, že som už závislá 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

ja nič nestíham,neučím sa,upratujem na poslednú chvíľu,záhrada ako z hororu a nehýbem sa,telíčko mi rastie,ako tu furt sedím 😀