S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
27. srp 2009

Nič neobmedzuj, máš tu resty ked si bola na dovolenke. Mi máme kanalizáciu, mi sme pomaly "velkomesto", ale asi bola upchatá, či čo lebo to robili na ulici a nám uplne vysali vodu zo záchoda.Mali ste počuť hrozný zvuk, ešteže tam malý nesedel, však by ho to vcuclo.
Fris, takže už ti nestačia uhorky, a cukety ale hned si prešla na salámy. No ja mám teraz od týchto vecí volno a asi riadne dlho 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

veru tak,Snehuľa má čo dohánať,takú zodpovednosť za trpaslíkov má a ona si odíde do lesov 😀 😀 😀 😀

kľud dari,on to nevydrží,tlačenie je tlačenie 😉 ....no už aby si na toto všetko rýchlo zabudla 😉

darina60
27. srp 2009

Veru Snehula tu musí byť, ja stíham len ked som v robote 😀 Dúfam, že to na mna neprezradíte. 😀

bambi09
27. srp 2009

darinka 😀 😀 😀 😀 rada Ťa tu vidím,že píšeš aj zvesela,mailík došiel?? 😉
a ten hovnocuc,to ma muž naučil,u nás žumpy neboli,ľudia vypúšťali aj do potoka a my sme sa v lete kúpali a vedľa nás občas hovienka,fúúúj,ale sme leteli z vody 😀 😀 😀 teraz už robia kanalizáciu,tak to bude civilizované konečne 😀 😀 😀
fris,hmmm,tak tie salámy ma zaujali,ale dnes mi bude stačiť aj domáca uhorka,návšteva odjechala 😀 😀 😉

frisbee
autor
27. srp 2009

neboj,jako hrob,jako hrob 😀 😀 😀

frisbee
autor
27. srp 2009

keď ja mu to nemožem takto vtipne hovoriť,on je strašne plachý,stačí,že mu tie gate sťahujem 😀 😀 😀
A teraz,ako sa furt sprchuje na dvore a tá špiónka zbúrala tú šopu,tak na neho bude vidieť,chudák,to psychicky nezvládne 😀 😀 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

darinka,neboj 😉
a mi hovorte niečo o závislosti 😀 😀 😀
a vlaďucha,Ty sexica-samica,takí ste tam peknííííí a super,že držíš doma kasu 🙂 😉 fris,dnes ti to kúpim,ale asi pošlem až budúci týždeň,lebo musím baliť a furt tu čučím 😀 😀 😀 môj chlap už chcel napísať do témy Zúfalí oteckovia,ale som ho odhovorila 😀 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

frisbee,už nám tú Kelišovú odfoť,chudák Zelenoočko,bude z nej mať doživotnú traumu 😀 😀 😝
mne tu behá pojazdný smrad,idem likvidovať,nočník bojkotuje 😝 😝 😝

frisbee
autor
27. srp 2009

bambi,mohol napísať...by sme ho rozobrali a poradili mu 😀
baby,idem,musím žehliť a tak,než sa vráti oko z Brna 😀

darina60
27. srp 2009

Bambi, už som ti ráno aj odpísala 😀
Aj ja chcem foto Kelišky. A časopis som včera pýtala v stánku a nemali ho 😠 😠Tak dúfam, že sa mi ho podarí kúpiť.

bambi09
27. srp 2009

darinka,nevidela som doručenú poštu,prepáč 😅 😅
ak nezoženieš Rebeccu,napíš,kúpim dve 😀 😀 😀
a k tým rodinkám,ja tu albumy nepozerám,nemám čas,iba ak ma nejaká baba zaujme,ale je tu dosť pekných rodín,aj vanja má milučkú rodinku,aj darinka,aj simonka,jalao,inak,to bol môj sen-3 deti 😅 😅 😅aj fris,keby poslala celú rodinku 😀 😀

bambi09
27. srp 2009

no,mail mi hodilo do nevyžiadanej pošty,musím si na Teba urobiť "chlievik",fris už má 😀 😀 😀
ďakujem 😉 napíšem,keď budem mať kľud...
a na vladenku našu som zabudla,tí sú takí sladučkí,mladučkí a šik v tom časáku,malá zlatá 🙂 😉 ono niekedy fotka klame,vidíš šťastnú rodinku a nevieš,ako je to naozaj 😒 ale väčšinou je to vidno,ten chlad medzi dvoma ľuďmi 😝 😝
ženuše,idem aj ja makať,mám resty a ešte balenie 😝 😝 😝 v sobotu ráno ideme,nechcem na noc kvôli malej 😝

vanja
27. srp 2009

kam cestujete bambi?
fris zase krivdíš susede s tou šopou, veď ona už tak dávno nevidela chlapa, tak nech sa na toho tvojho aspoň popozerá.
u nás v dedine žila jedna stará dievka, ktorá bola tak troška pozadu s rozumom, celá ulica ju vuyžívala na to, že keď išla do oobchodu, tak každý jej dal niečo kúpiť a každý jej dal peniaze. A ona všetkým pokúpila a presne vedela koľko má komu vrátiť. V tom bola dobrá. A raz ma hľadala na dvore a nevedela ma nájsť, tak vošla dnu bez zaklopania ako vždy, v dome nikto nebol, ale počula šum v kúpelni tak tam vtrhla, tiež bez zaklopania a môj manžel sa akurát sprchoval. Až ho seklo tak sa zľakol, a ona bez mihnutia oka, že kde som, a on že asi vonku, a ona tak idem pohľadať.

bambi09
27. srp 2009

vanja,na východ,k našim 😒 😒 😒 jediný,kto nás tam privíta bude moja mama ☹ preto tam chodíme málo a na krátko 😒
a s tou,čo Ti muža odhalila-dobréééé 😀 😀 😀 chudinka,ja by som takú nevedela využiť,ale tak vidíš,aká bola šikovná,aj peniaze vedela presne spočítať 🙂 😉 aj chlapa Ti vystrašiť 😀 😀

vanja
27. srp 2009

vieš ona bola rada, lebo sa cítila užitočná, o ňu sa starala jej sestra, ona nevedela ani variť, ani upratovať, resp. nevedela pretože vo vývoji zaostávala. Ale ona keď išla do obchodu tak sa u každého zastavila, že čo im treba.
Už je nebožtíčka.

bambi09
27. srp 2009

chudinka,tak potom to chápem,nech je jej zem ľahká 😔 😔
a už ma vyžeňte odtiaľ,lebo sa neodlepím 😀 😀 😀 idem napodobňovať fris,tomu praniu a žehleniu niet konca -kraja 😝 😝 😝 😝

vanja
27. srp 2009

mne tiež treba žehliť, ale ešte to nie je až také akútne 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. srp 2009

jee baby som rada ze sa vam pacime .. juupii tesim sa ... chichi 😀 😀 idem jest lebo musim dodrziavat stravu aj pitny rezimdosla som od mami bola poliat kvety a tak ked si dovolenkuju vratila kamoske autosedacku .. a som hotova upotena nic sa mi nechce akurat dosiel MM

vanja
27. srp 2009

ešte som si ťa nekúpila, lebo u nás nemajú, musím nakázať manželovi nech kúpi z mesta> 🙂

vladkaz1
27. srp 2009

vanja nekupis nic sa nedeje 😀 .. jaj mala je uplakana prave sme jej klapkali do usi .. vsetko to vyteka .. neviem ci by som jej tam nemala napchat aj vatu . hmm poradte .. uz spi juupiiii aspon chvilu klud akurat dosiel MM z prace chudak ide spat aj on a ja som obnovovala inzeraty a hned som predala plienocky ekologcke no som zvedava ci sa este ozve siklo by sa 50E pred vyplatou 😀 ale su pekne

bambi09
27. srp 2009

vladenka,malá už trošku lepšie??keby chcela,môžeš ušúľať vatičku a na to kvapky a dať do uška,len naša šikovnica si to stále vyťahovala,my sme skončili kvôli zúbkom na pohotovosti,stále si ušká chytala a tam nám povedali,na ORL že zo zúbkov to má citlivé,to boli hororové dni 😝 😝 😝 ☹
teraz je len nervózna jak čertica-bertica,šediviem z nej 😀 😝
a my dnes máme večer kupcu na posteľ poschodovú,keď sme ju dali preč z izby,dá sa tam aj pohybovať 😝 😝 😝
to nie je izba,ale kamrlík,keby mám dom,tak tam je šatník 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
27. srp 2009

bambi super dufam ze predate a zadri sa ... ja by som potrebovala postel len skoda ze nemam dve deti hahah chcem uz aj pre druhe uvidime casom ..
hmm nic moc s tymi zubkami ach jaj tak ma plne chapes aku situaciu mam doma .. je to na nevydrzanie ☹ .. teraz spiiii a ja chvilu klud ,kedy cestujete?

frisbee
autor
27. srp 2009

bambi,dúfam,že ideš aj s notebookom 😀 😀

vladkaz1
27. srp 2009

no jasne ze ide bez neho ju nepustime nie? 😀

bambi09
27. srp 2009

vladka,ideme až v sobotu ráno,lebo nechcem s malou na noc,ju treba zabávať a to je dlhá cesta-500km 😝 😝 😝
fris,notebook mi bude na prd,tam ani signál poriadny nie je na mobil,len pod orechom 😀 😀 😀 ale budete mi chýbať ☹ ☹ ☹ v pondelok alebo utorok vás dočítam,nie že budete naschvál písať,jak divééé 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
27. srp 2009

Snehuľa mala omluvenku,že bola v lese 😀 😀 😀
kua,mám pocit ako v čakárni u doktora,mm sa cestou z Brna bude stavovať v servise,hlavne,že to malo byť hotové do utorka a povedala som im,že máme dovolenku,oni nie sú schopní ani zavolať...tak mám strach,aby to nebolo na odpis 😠

frisbee
autor
27. srp 2009

už je tu,letím 🙂

bambi09
27. srp 2009

fris,juj,tak držím palce,nech Zelenoočko len dobré správy donesie 😕 😕 😕

bambi09
27. srp 2009

a som chcela ešte k Prime,ma nasrali,zrušili vysielanie na SK 😠 😠 😠 to je asi nejaká drahá dohoda,aby sme čumeli len SK kanály 😖 😖 😖 na UPC Digital ešte vysiela,ale len do konca augusta 😠 😠 😠 tú sprostú Doma nech si strčia,ja telenovely nemôžem,to je jak pre stupídov 😝 😝 😝 bez toho by som prežila 😠

vladkaz1
27. srp 2009

my mame este primu 😕 no to ani nehovor ja mam peem .. tak dufajme ze nezrusia 😔