S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

no to bolo čudo,sa mal vysmrkať,než tam liezol,oukej,lets déns

bambi09
10. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 a výsledky kedy budú??teraz tam svieti pauza 😕
vanji,večer príď,žiadne spanie 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

aha,to bude niečo ako ajvar alebo lutenica,mňam,to žerieme aj samotné 😀

bambi09
10. zář 2009

ajvar som nejedla,ani to druhé 😀 😀 😀 ,ale toto je mňááám 😅
ja som feferónky nedávala,ale paprika štípala a to ten Maďar na Miletičke tvrdil,že ak bude pálivá,že mu ju muž môže strčiť do zadku 😀 😀 😀 no,mám sto chutí 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

pojdem s tebou 😀 😀 😀 ,inak ja pálivé milujem,z toho je dobré hovienko,ale deťom to nemožeš dať...volala mladá,že tá ich veková kategória začne až okolo 20.tej hoďky

bambi09
10. zář 2009

idem ja robiť,žienky moje,musím baliiiť 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

nechoď nikam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinika
10. zář 2009

dajaky saleny den mam dnes, blazinecc hihi a nasla som navyse chybu v programe, programatori maju radost hihi

bambi09
10. zář 2009

ešte som tu 🙂 🙂 😉
tinika,šetri sa,si matka-čakateľka 🙂 🙂 😉

bambi09
10. zář 2009

my sme úchylní,syn je vedľa v izbe a skypujeme si 😀 😀 😀 aspoň nemusím kričať,malá ma už napodobňuje 😀 😅 😝

frisbee
autor
10. zář 2009

ja som počítačový analfabet,tini 😀

bambi,prečo stále vidím trpaslíka na fontáne???však som nič nevypila 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

fris 😀 😀 😀 mám zmeniť foto?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

neopováž sa,to je najlepšie,čo som videla,dokonca dvojitý trpaslík 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

tinika,už máš pekné bruško 😉 bude to kluk,jako buk 😅

bambi09
10. zář 2009

mne sa veľmi páčili tí trpaslíci so Snehuľou od Teba 😀 😀 😀 a ten vlak,ááááááááááááách,tam by sa sexovalo 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

no,my tam sedíme,aby bolo jasnééé 😀 😀 😀 ale aj tak sme trpaslíčky 😅 😅 😅 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

bambuľa,a zase si pri tom sexe 😀 😀 😀 😀 .a tí trpaslíci boli znamenie...jedných som opustila a hneď ako v Taliansku vystúpim z auta,vidím druhých 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

no,vidíš,nás sa nezbavíš-trpaslíkov 😀 😀 😀 to aby si na nás nezabudla,keď si tam tancovala na stole 😀 😀 😀
aj ja by som si jukla,takto na stole 😀 😀 😀 super zážitok z dovolenky 😀 😀 😉
no a ten vlak,to nemôžeš na to nemyslieť,keď vidíš takú posteľ 😀 😀 😀 som to preposlala mužovi a hádaj,čo prvé napísal ako komentár... 😀 😀 😅 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

ani to sem nepíš 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

😀 😀 😀 nebudem,lebo by to niekto neprežil 😀 😀 😉

frisbee
autor
10. zář 2009

ale predstavujem si to 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. zář 2009

aj ja,nááádhera,ešte som taký vlak nevidela a tá scenéria okolo,áááááách 🙂 🙂 🙂 😉
a kedy budú tie výsledky??zo súťaže??

vanja
10. zář 2009

no na takej posteli sa dá len súložiť, hádam by ste tam nespali bambi? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

bambi,nečteš,nevíš 😀 😀 😀 😀 som ti písala,že budú tančiť finále po 20.hodine a potom budú vysledky 😉

no vedúca Snehuľa to rozsekla 😀 😀 😀 😀 ...ako Kukura...jó sek jsem sexem 😀

bambi09
10. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 vanja,tak veru 😀 😀 😀
a fris,čtu,len pri malom šidielku sa neviem sústrediť 😀 😀 😀 ja som tam niečo počula,že finále o 17-tej?? 😕
finále čoho??

frisbee
autor
10. zář 2009

no tam budú tie deti a juniori,dospeláci až večer,šak je dospelá 😀

frisbee
autor
10. zář 2009

baby,idem vysávať a umyť dlážky,volal mi ten moj plachý zelený,že ho mám zajtra vyzdvihnúť v Brne,že je bez auta,tak si hneď pobehám obchody,vyrazím pred 9.tou,čakať ho mám o 12.tej vo Vaňkovke.Zabudla som vám napísať,čo je v Taliansku hit,keby ste to niektorá videla na Slovensku,že mi poviete,tu som to ešte nevidela...normálne sú to také dlhé závesy alebo záclony,ku ktorým sú ozdobené magnety spojené látkou alebo stuhou,škoda.že sa tu nedá kresliť...no a vy vezmete ten záves odspodu,z prednej a zadnej strany priložíte magnety k sebe a to drží tú látku zospodu nariasenú,takže si možete určiť,ako ich chcete mať dlhé...to bolo tak krásne a ja som si tie závesy nestihla kúpit,že sme prišli na trh po tom nočnom tančení na stole neskoro 😀 😎

bambi09
10. zář 2009

😀 😀 😀 šak ja viem,som nejako nepozrela program,tak budeme pozerať a držať palce 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
10. zář 2009

vidíš fris,nemáš tančiť na stole,ale spať a stihneš aj trh 😀 😀 😀
a také som tu tuším ešte nevidela 😕 hodím do googla 😅 a idem makať aj ja,lebo ešte nemám nič nachystané a zajtra má muž ešte jednu videokonferenciu o 15-tej,tak nebude mať čas mi pomáhať,to už dnes musí byť 90% zbalené 😝 😝 😝 tak čafte zatiaľ 😉

vladkaz1
10. zář 2009

no dakte ma do obrazu nech sa kuknem aj ja kde ?
jarmok na paradu este som nic nekupila len trdelnik a cigansku ze 2E,73C skoro som odpadla za cigansku 😀 to uz jake ceny su? 😝