S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
14. zář 2009

čaute baby, a prajem dobrú noc, fris pozor na cestu. 😎 😎 😎
Dobrúúúúúúúúúúúúúúú

frisbee
autor
14. zář 2009

áno mami 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
15. zář 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
15. zář 2009

ahojte dobre ranko .. mam svalovicu jak hovado 😝 dnes nic nerobim na 11 tu ideme mame na ten obedik .. tak vam prajem pekny dnik u nas je nadherne slnecno 🙂

nikinka008
15. zář 2009

vanja....uz som vcera nepisala lebo sme sli do hajan 😀 ...mame taky zvyk ze ked ide spat jeden tak uz vsetci 😀 😀 ..a jasne ze mala spala ako prva 😀 ...my sme v anglicku 🙄

vladkaz1
15. zář 2009

Vanjsuka nadherna rodinka ste 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
15. zář 2009

tu som,moje,vanjuška,potrebujem poradiť 😉

jalao
16. zář 2009

dobre ranko, particka, co tu nove?? 🙂 🙂

darina60
16. zář 2009

Ahojte, aj tu sa hlási ďalšia pracujúca. Včera som tu nebola, robila som doma zas vetry, bolo moc kludu ale aspon som sa vyriadila v obchodoch. Vanja aj ja chcem foto 😉 A fris odo mna nepotrebuješ poradiť, aspon by som ti to na oblátku vrátila 😉

frisbee
autor
16. zář 2009

čaute,moje...dari,od všetkých,týka sa to práce,napíšem do IP 😉

jalao
16. zář 2009

ahojte, skoda, ze taka IP nemoze byt preposlana rovno piatim ludom....hlavne by ma zaujimala ta Vladuskina knedla 🙂 🙂 a aj fotecka od Vanje, nech sa mi doplna mozaika mojich predstav o vas vsetkych, lebo ste pre mna len fiktivne zenusky... 🙂 🙂 🙂
Fris, co si napisala o tom upratovani...u teba sa prezenie stado psov, ale u mna stado deciek a to by uz mohlo byt aj daco naucene...ale zatial sa mi moc nedari.. 😠 😠 😠
Niki, my to mame so zaspavanim tak, ze ja zaspavam na gauci cca minut po detoch, oni maju energie trojnasobne viacej 😖 😖 ....ale toho Federera som statocne vydrzala pozerat sety!! 😀 😀
A Bambi este cestuje po zemich ceskych?? 🙂

vladkaz1
16. zář 2009

ale moze byt IP odoslana 5 tim ludom 🙂 das jednu co posles preposlat dalsim alebo text skopcis do dalsej IP 🙂
Hod mi do IP Jalo mailik poslem ti tu knedlicku ,mne velmi chuti domaca ,moj zas lubi kupovanu 😅

vladkaz1
16. zář 2009

fris no co? ako si dopadla vcera a cesta?

frisbee
autor
16. zář 2009

vladi IP 😉

jalao
16. zář 2009

Vladka, no ja som vcera znovu to upratovanie nedotiahla do konca....bola som do piatej na paradnej turistike..presli sme takych 10km, ukoncenych riadnym stupakom, ale vyhliadka nadherna 🙂 🙂 🙂 Nevladzem ani dobre chodit....ale dali sme si do tela (hlavne ja, do toho kancelarskeho 😀 😀 😀 ).
Tak snad dnes budem doma uzitocnejsia...Ale ja skratka ked sa mam rozhodovat, ako prezit taky krasny slnecny den, ci doma s handrou, alebo v prirode s deckami a partiou, tak NEVAHAM. 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
16. zář 2009

tak ženy,ja zapínam robotka ako blázon,moj ubrblaný chlap chodí a opakuje,že s metlou by tie rohy tiež vymietol 😀 😀 😀 😀 ,robot si vpokojne jazdí po celom byte a vysáva a vysáva a ja so psami sa na neho chodíme dívať ako deti 😀 😀 😀 😀 ...ja si zatiaľ periem,varím,chlap toto nepochopí,že sa takto vyhýbam pre mňa namáhavej činnosti...keď musím taká maličká vláčiť s tými ručičkami vysavač a hadicu 😀

vladkaz1
16. zář 2009

Fris 😀 mas odpoved v IP 😉
jalo ved ja ta obdivujem nadhera , jaj vymenila by som my tu nemame prirodu ani auto tak kam ist? hmmm? Snazime sa robit malej pekny program mame tu nay park tam je to velmi ciste pravidla uzasne ani so sklenenou flasou sa tam nesie a pekne prostredie .. a plati sa tam vstup ..
ja upratujem kym je MM doma chcem postiha navarene mam budem az vecer na zajtra .. ked bud emala spat a po obede prasim segre .. nech sa decka zahraju 🙂

jalao
16. zář 2009

Fris, no toto nie je nahoda....v nedelu som na tych popravkoch po stretavke videla u spoluziacky takyto okruhly strojcek, vrcal a krutil sa dokola, deti na to hladeli jak na E.T. 😀 😀 😀 😀 Boli sme jak v teleshopingu, ale domaca pani je s tym spokojna... 🙂
Vladi, ved ja viem, z TT sa da ist tak mozno na Pezinsku babu...ale ty mas este malinku moc malinku na toto. Aj my sme to naplno rozbehli az minulu sezonu, ked mala Tana 3 roky, take nenarocne trackingy, no a toto leto bolo skratka nadherne a lakalo do prirody. 😉 😉 😉 A to vies, deti vzdy radi opekaju na ohniku, to je ich zivel... 🙂

bambi09
16. zář 2009

čaute ženy 🙂
hlásim sa do služby 🙂 síce nachodená,unavená,svalovica jak hovado,ale žijem 😉 stačilo,dnes nevytiahnem päty z domu 😀
a ja mám kde tie IP?? ☹ ☹ ☹
človek odíde na 4 dni a už na neho zabudnú... ☹ ☹ ☹

jalao
16. zář 2009

Vitaj Bambi, isto sme na teba nezabudli, prave ja som ta dnes rano spominala 🙂 🙂 O svalovici si mozeme povidat... 😀 😀 😀 , ak si pozries moje info zo vcera trochu vyssie 😀 😀 😀
Tak mali ste sa isto dobre a potesim sa, ak das fotecku do mailu. 🙂

frisbee
autor
16. zář 2009

bambuľa,čau,ženy,tak mi píšu admini,že či som to na fotke ja...podporte ma 😉

bambi09
16. zář 2009

Julka,ďakujem 😀 😀 😀 poteší 😀 😀 😀
a hoď maila,pošlem fotky,máme ich cez 1000 😀 😀 😀 😅
ale som povedala,že kým malá nebude mať aspoň 3 roky,už takto nejdem,stále ju vláčiť,ona síce chce chodiť sama,ale vždy opačným smerom,ako je treba 😀 😀 😀
fris,mávala som ti pri odbočke na Znojmo,len bola tma,asi si ma nevidela?? 😀 😀 😀 😝
kým vás prečítam,nebudem písať,až potom,idem práčku nahodiť a obed variť,môj hladoš príde za 3 hodiny určite s otázkou,čo máme jesť 😀 😀 😀 prádla mám zas po milú Jarmilu,malú som 3x denne prezliekala,vždy našla to najlepšie blato alebo olej na parkovisku a tam sa nám natiahla 😀 😀 😀 😝

bambi09
16. zář 2009

fris 😕 😕 😕 a kto by to mal byť,ak nie Ty???? 😕 😕 😕 to už čo má byť??? 😕 😕 😕
prisahám,že si to Ty 😀 😀 😀 alebo si daj foto trpaslíka,uveria Ti?? 😀 😀

frisbee
autor
16. zář 2009

ako ty,bambuľa,že??? 😀 😀 😀 😀
trpaslíci,ďakujem za IP,tiež nad tým premýšľam,sú tam vysoké náklady ☹

bambi09
16. zář 2009

fris,radšej počkaj,ono príde to pravé,neboj,viem,že je to ťažké,blbá doba je,ale porozmýšľaj 😉
no,ja mám trpaslíčov dvoch 😀 😀 😀 a veria mi 😀 😀 😀
a čo sa im nezdá?? 😕 😕 😕

frisbee
autor
16. zář 2009

že či som to ja,alebo simonka 😀

vladkaz1
16. zář 2009

cafte joooj tak som sa napraskala mam strasne chute spravila som si zapekane 3 rozky dlhe... podotknem 😀 s cesnakovym drezingom s lovecku salamu a nakrajala cibulu papriku osolila okorenila ocot a to som tam vsetko narvala 😝 😀 ja vam neviem ..

bambi09
16. zář 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ty naša "starenka",čo máš čo mlado vyzerať?? 😀 😀 😀 treba sa mračiť a budeš stará raz-dva 😀 😀 😀
vladi,nerob chute,héééj?? 😀 😀 mne chýbala domáca strava,už sa teším na to,čo si navarím 😀 😀 😀
ráno som si dala mňamkový malinový džem od mamy,bože,ten vonia a chutí 😅 😅

frisbee
autor
16. zář 2009

vladi...a potom sa divíš,že ti je zle,ja už by som trepala nožičkami vo vzduchu 😀 😀 😀 😀
a ty sa mi nesmej trpaslík,radšej si dávaj pozor,aby na teba v tráve nik nestúpil 😀 😀 😀 😀

napadol ma problém 😀 😀 😀 😀 neviem si spomenúť,ako sa volá slovensky tá hračka,čo sme mali ako deti,má to takú rúčku a tou sa to tak napumpuje a ono sa to točí na tej špičke...plechová hračka,česky je to káča,slovensky sa hanbím,ale nespomeniem si,ani keby som sa pokakala 😀

jalao
16. zář 2009

fris, viem, co myslis, ale nazov neviem...mali sme to aj my, aj moje deti..vydava to taky smiesny zvuk pri tom vrteni. 🙂