S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
23. zář 2009

nikinka čauko, ešte si tu?
a simi má absenciu a tak nevie novinku. 🙂

frisbee
autor
23. zář 2009

tu som...hektický deň,neboj,niki,myslíme na teba 🙂 ,ahoj,vanjuška...dneska to bolo čosi...prúd vypli neskoršie,nič sa nedalo robiť,objednala som psa do Brna na očkovanie na piatok,po obede som si chvíľu ľahla,mojemu zazvonil mobil,že má v piatok odísť do Rakúska,tak som rýchlo volala na kliniku,či možeme prísť so psom dnes,skočili sme do auta a šli sme...vrátili sme sa domov,po tom výpadku elektriny nešiel satelit,tak som zháňala pomoc,kde sa dalo,do toho sa mi niečo stalo s nohou nad kolenom,nemožem chodiť 😝 ...no a v sobotu má prísť mojeho syn s rodinou a zelené oko tu nebude,tak na to budem sama...malá,stará,teta 😀

frisbee
autor
23. zář 2009

a prispela som aj vedľa 🙂 😉

vanja
23. zář 2009

čauko fris, čo máš s kolenom, si nejako zle stúpila či čo?
ja som dnes presťahovala skrine, regály a všetky haraburdy do novej miestnosti, čo sme prerobili zo starého domu, potom prišli pre kontajner čo sme naplnilisutinou z domu, tak som šla so závozníkom ho odviesť na skládku, vyplatiť, a naspäť s prázdnym kontajnerom, ešte teraz večer som to tam dokončievala a manžel pripravoval veci pre robošov, prídu zajtra búrať dom a čistiť tehly a kvádre a napĺňať kontajner.
Už sme tak unavení, že večer si hovoríme, len vydržať.....

frisbee
autor
23. zář 2009

vedúca...som stará...ako som včera umývala verandu,stála som jednou nohou na rebríku a druhou na parapete a je to 😉 .no tú búračku ti nezávidím,ja som tu kedysi zbúrala sama 1,5 stodoly....vyliezla som navrch,zhádzala tehly dole,naložila 16 kusov do fúrika a odviezla na kopu 😝 😝 😝 a potom som vykopala kamene zo základov a na pupku ich nanosila na skalku....

vanja
23. zář 2009

mi dačo hovor ja mám tak vyťahané ruky, že až 😝

frisbee
autor
23. zář 2009

to človek používa aj svaly,o ktorých nevie 😎

vanja
23. zář 2009

to hej, ale teraz ich cítim, keď sme začali búrať prvú časť asi niekedy v máji, tak som načistila cca 2000 tehál 😝

frisbee
autor
23. zář 2009

to som robila ako decko..pamätám si dodnes,ako mi to skákalo do oka....a kedy budete hotoví?

vanja
23. zář 2009

a už nekakáš? ja som včera sa prejedla orechov, vieš tie čerstvé zo stromu, čo dáš žltú šupku dole a orech je biely, mňam. Tak som dnes mala preháňku takú slabú z toho. 😀 😀

vanja
23. zář 2009

ľahšiu otázku nemáš?

frisbee
autor
23. zář 2009

už nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja už ani nejem 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. zář 2009

spoločenská konverzácia 😀

vanja
23. zář 2009

😀 😀 😀
tehly som čistila ja to ešte ušlo, ale teraz sú tam také kvádre staré čo idú ťažko, aj sp ťažké, tak prídu zajtra 3 roboši a budú robiť, manžel by mal ešte zajtra zhodiť plafón z druhej miestnosti, a potom už len pivnicu zasypať, rozbiť betón, vykopať základy nové, zaliať s betónom a postaviť garáž + na státie pre druhé auto.

frisbee
autor
23. zář 2009

ale potom tá radosť z hotového diela 😀 😀 😀 😀 ...my dielo asi nikdy nedokončíme,ale aj tak super 😎

vanja
23. zář 2009

to nevadí, my už bývame 3 apol roka v novom a ešte stále nemám hore na chodbe obvodové lišty nabité, elbo mám tam drevený strop. Lišty sú opreté už 3a pol roka v spálni. A záclonu do kúpeľne mám už 3 a pol roka poskladanú v skrini, lebo mi nemá kto navŕtať garniž. Lebo teraz také somarinky robiť nebude, keď má dôležitejšiu prácu. No čo už, snáď sa tejto zimi, keď nebude mať dôležitejšiu prácu dočkám. Aj prechodovú lištu z jedálenského kúta do kuchyne som nemala asi 2 roky. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Kým som chodila aj ja do práce mi to až tak nevadilo, ale teraz čo som doma a mám čas vymýšľať......... 😀

vanja
23. zář 2009

fris idem spať, lebo roboši majú prísť ráno na siedmu, potom hneď do obchodu, žeby mali čo piť aj zajesť, a o 10-tej utekám s Emkou na čeľustnú ortopédiu so strojčekom na zuby, potom k zubárke na preventívku a rýchlo domov.
Tak nech sa ti kolienko dá cez noc do poriadku, pá a dobrú noc. 🙂

frisbee
autor
23. zář 2009

vanji,ja tiež,napíšeme si zajtra,ozaj,máme v starej téme nový prípad...tak dobrú,moja,odpočiň si 🙂

bambi09
23. zář 2009

ženy moje,nestihla som vás 😅 😅
vy moje upracované trúdiky,ja som dnes chcela umývať okná,ale z nosa mi tieklo,jak zo sprchy a malá bola dnes jak guľa na nohe,alebo na rukách 🙄 🙄 🙄 nič som pri nej nespravila,ani si ľahnúť,lebo ju treba baviť,mladý chorý,tak leží,je mu zle z tých ATB,tak muž volal lekárke,že pôjde vymeniť,robila poobede,ale poradila znížiť dávku na polovicu a ak nepomôže,potom zmení liek,len on je alergický na Penicilín,tak veľký výber nemá 🙄 🙄 bolí ho z tých liekov žalúdok a hnačkuje,tak to nem dobre ☹ ☹ no,uvidíme,čo zajtra 😕
mne je furt naprd,nejako tá nádcha neprestáva,vyčerpáva ma to,že si nemôžem poležať,aj keď cítim,že to potrebujem,som zvedavá,aká bude noc 🙄 🙄
nikinka,my Ťa tu vítame,len dojdi vždy,keď máš chuť,nemusíš čakať na pozvanie 😀 😀 pozri,my si tu vieme popísať každá aj sama so sebou,aj to treba vedieť 😀 😀 😀
nakukni,popíš,radi počítame 🙂 🙂 😉
fris,vanja,vy sa namakáte,ako chlapi,ale žena vydrží fakt za koňa,keď musí 😒
vanji,nech už máte od búračky pokoj a už len tú garáž a serepetičky,ako garniže a bude dobre 😀 😉
fris,Ty už nemakaj,oddychuj,to je blbé,že Ti muž nebude doma na hody,keď mu syn príde ☹ ☹ ☹
idem moje,teším sa na vás zajtra,či už vlastne dnes 😅 😅 😅
Julka,dobré ráno 😀 😀 😀 aj darinka,mohla by si večer prísť poklábosiť,keď si slamená vdova 😀 😀 😀

ada32
23. zář 2009

vladka co to tu nevidim?tak som sem nakukla v spravny cas!
gratulujeeeem z celeho srdiecka. 😵 😵 😵 😵

co ste tu nejake chore ,dorantane?ved nerobte ako chlapi? 😵 naco ich mate?na okrasu? 😅
to by som sa aj sama seba mohla spytat. 😝

prave som pisala do poradte prosim...tie zivoty su niektore 😔
ja mam niekedy fakt pocit ze peklo prezivame tu na zemi. ☹

vladkaz1
24. zář 2009

ahojte moji morodi 😕 , co to tu je ? sama nehoda ci co?
Fris ach jaj ty si jak ja jeden den kakacka druhy zas nozicka .. co pride zajtra? no radsej nic davaj si na seba pozor Frisulka!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ako ste dopadli s hafanom????
Bambi je mi luto ze ste alergicky jaj moja pekna vyloz nohy kedy sa len da a odpocivaj zlato ..nedaju sa nahradit tie lieky niecim inym aby nebola alergia??? no musi sa dat jasne...
Adka dakujem ti velmi pekne aj vanje vsetkym vam dakujem ...aj Ninke ukaz sa castejsie pokecame
😀
dnes som sa rozhodla ze idem popozerat skrinu z veci po nasej malej take drobulatkovske veci a dam prat a potom pozehlim 😝 😀 ale co by si neurobila pre baby a svoju radost? ze? no a zavoxujem to a bude nachystane .. inak priznam sa ze na skrine som strasny bordelar ..takze baby upratovacka sa nekona 😀 😀 😀

jalao
24. zář 2009

Dobre ranko prajem....vladka uz 6tt? 😉 😉 😉 😉 parada!
O chvilku vas docitam, ako ste tu vecer vystrajali. 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
24. zář 2009

ano vychadza to na 6 ty tyzden 🙂 podla poslednej mens.,ale viem uplne kedy sme zarobili na den znacila som si to a mala som ovulku a predstavte si hned na prvy krat ked sme boli taky chorlavy ,dufam ze to nebude mat nejaky vplyv 😨

jalao
24. zář 2009

Vladi, ja myslim, ze tie biciky boli zdrave jak rybky!! 😀 😀 😀 😀 S tym sa isto netrap, pokial ste nejedli nejake brutalne lieky, co ste asi nie...MOja kamoska jedla v case otehotnenia silne lieky na zaludocny ten stafilokok, ci co to mala a chlapec je oK. 😉

simona55
24. zář 2009

ahojte vladi gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ste sa dosexovali 😀 😀 😀 😀 😀 bambi dakujem za fotecky ste krasny, ocarila ma ta fotka stymi labutmy , je to nadherne 🙂 to ste boli v cechach? ta tvoja maa ma velikanske slzicky 😀 fris davaj si pozor , uztije dobre?uz si po kakacke?teraz zase koleno, 🙂 si ako male dievcatko co si nevie davat pozor 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. zář 2009

ahojte oje,o hodinu veziem mojeho na vlak,tak sa chystáme...simonka,máš pravdu,som ako decko,mala by si mi dať na riť 😀 😀 😀 😀 ,že neposedím 🙂 🙂 🙂 🙂 .hlásim,že kakačka skončila 🙂 🙂 🙂 🙂
vladi,ty sa šetri,nekmitaj doma a relaxuj...zídeme sa na krstinovom mejdane 😀 😀 😀
bambuľa moja,uzdrav sa,pi Vincentku,papaj vitamínky cmuk

aduska,ani nevieš,aká som rada,ža si sa k nám vrátila....včera som z toho príbehu nemohla zaspať,tak som začala robiť krevetový šalát so zemiakmi,aby som to rozdýchala ☹

kočky,včera sa nám do starej témy prihlásila kočka s problémom ☹ ☹ ☹

jalao
24. zář 2009

Ahojte holky, tak idem na to mrknut, co sa to tam vedla deje... 😕 😕 😕

darina60
24. zář 2009

Ahojte, zdravím, dnes ste ma aj nepracujúce predbehli 😝 😝 Ja slamenná vdova, som vás večer nenavštívila, lebo som skoro zalahla. Zničila som sa na bicykli, bola som unavená jak fras, kondička žiadna 😉 😉 A hovorím dnes mužovi, ako sa mi dobre spalo po dlhej dobe, to asi , že si neni doma 😀 😀 Pozerala som vedla do témy, ale musím najprv stráviť a potom to odpíšem. 😒 😒

jalao
24. zář 2009

ahoj Dari, ano, vedla v teme je to blbe...ale mne to pripada, ze dotycna kocka je uz rozhodnuta, co spravi, urcite pochybnosti a vycitky a nespokojnost bude pocitovat este nejaku dobu, ale vyrovna sa s tym, myslim, ze coskoro pride na to, ze sa rozhodla spravne za seba aj za dcerku, tam uz inej cesty nebolo... 😒 😒 U tej Borky to bolo este take nerozhodne....mlady ju aj chcel, aj volal, ale tuto to vyzera na uplneho magora - s prepacenim.. 🙄 🙄
ja som tiez vecer zadriemala uz o pol 10, ani klebetnik na Prime som nevladala pozerat, robila som poriadky v zahradke, doma s pradlom a potom v kuchyni, nahanala som vinne musky, hoci oni uz ani vino nepotrebuju 🙄 🙄 🙄 , MM bol na futbalku, ja som odpadla jak taka kabela, lenze od siestej hore, ani sa sebe nedivim... 😉 😉

darina60
24. zář 2009

Julka, no včera som ti chcela napísať o tých vinných muškách. U nás sa objavili tiež s hruškami, potom boli aj na jablkách, broskyniach , nektarinkách, už tam dávno ovocie nemám, mušky však stále sú tam, aj na okne aj ked uvarím čaj a hned ho nepijem, potvory hnusné 🙂 🙂
No mi pracujúce, máme iný denný režim, ja som popolievala len záhradu, však bola som od 4rána hore a prišla som domov až o šiestej večer. A ešte som stihla aspon celý dom povysávať, lebo hrozne prachu a mojich vlasov 😒 😒 A dnes idem skôr z roboty, idem na tie nechty. Včera som si kúpila super kabát na zimu, lebo mi je všetkov velké, mužík mi dal nan peniaze. Tak mám radosť trochu. 😉 😉