S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
5. říj 2009

Ahojte, zdravim vas vsetkych po vikende...som znicena, ubehana a aj zase zturistikovana...ale vcera bol krasny den, idealny na hory!! 😉 😉 Musim sa tu skoncentrovat, docitam si vasu konverzaciu, piste, baby, tvorte!! 😀

veronkaj
5. říj 2009

jalao, ja som napísala, že to ako u nás sa darilo teda skôr nedarilo som napísala do Darinkinej témy, poradte ako ďalej, ale skúsim to sem skopírovať snáď mi to admini prepáčia,

veronkaj
5. říj 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš dobré ráno babulky.

tak ako po víkende, u nás tak asi tak

no v piatok som bola teda odmeraná rozprávala minimálne a pýtal sa ma že kedy končím v práci, tak ja že okolo štvrtej lebo dcére chcem kúpiť skrinku čo potrebuje do detskej tak že pôjem pre ňu a vrátime sa do mesta nech si vyberie, Vraj či môže ísť s nami, hovorím, že nikto mu nezakázal a ved vždy má veľa práce takže aj tak nebude mať čas. Hneď že aj on končí skôr, lebo mu nedodali potrebný materiál a že aby sme naň počkali a pôjde. Kočky prišiel, prezliekol ani nejedol a to býva hladný jak Dunčo, a išli sme, vybrali sme, doviezli, ešte sme sa zastavili najesť a vraj či s ním neskočím k zákazníkovi pre papiere sa previezť, išla som potichu, aj ked skúšal občas pohladkať, dať pusu ja nič, len tak letmo. Po zákazníkovi vraj či by sme nešli niekde si sadnúť, najlepšie tam kde sa mi najviac páči. Tak sme išli, po celú cestu som síce počúvala o autách a ako sa všetko v nich mení, tak ja na to áno mení a keby len v autách, boli časy ked si mi povedal ako ma ľúbiš ale za to teraz budem vedieť teoriu generálky motora. večer som si zobrala časopis k telke a skúšal pusinky, dostal odpovedou len také letmé.

v sobotu normálne išiel so mnou do obchodu a tak pomáhal skladať tú skrinku no normálne sa snažil a aj večer sa snažil byť prítulný ale mohol byť rád, že som bola aspon trochu normálne milá.
v nedelu sme mali brigádu na akcii tak tam normálne ako bežné rozhovory a potom sme išli na krstiny.

neverili by ste ako ma naštval, prvý krát ma videl riadne nahnevanú, tak máme úver, aby sme vyplatili bývalú pomáham mu zo všetkým, on svoju časť ohľadom úveru a domu ešte ku mne nedoriešil a ked mu vravím musíš byť zodpovedný inak ked sa ti niečo stane sme všetci v problémoch tak on urobí takúto hlúposť. kamoš tam prišiel a má takú veľkú silnú motorku a čakal ešte na druhého tak išiel k mojej polovičke že ako sa máš a tak a vraj nechceš skúsiť, samozrejme ten blázon áno a hneď si sadol, prilba nikde, v sebe zopár rumov a podho skúsať, a lietal si hore dole ako blázon a užíval si. Ked sme odchádzali a sadli do auta vravím,to čo bolo, máš vypité a bez prilby v takej rychlosti to bola riadna hlúposť, čo keby sa ti niečo stalo na to nemyslíš. ?? zasmial sa ved som si iba skúsil motorku . mňa to tak vytočilo hlavne to že iba sa usmieva a nič sa nedeje. Ja som mu to vysvetlila čo sa mohlo stať a všetko a on jak teľa že nič sa nestalo to už by ani na bicykli nemohol ísť, a .....
a na argument, že ked sa mu za takých podmienok niečo stane tak žiadna poistka mu platiť nebude a ja aj syn prídeme o dom, ja o byt a môžme sa ísť pásť. ešte že čo naň kričím veď nemá 20 a vie čo robí.
Ešte ma tak nenahneval takým prístupom ako vtedy. Hovorím ale uvedom si že ťa ľúbim a bojím sa o teba a to že máme úver a som tvorjím spoločníkom mi nieje jedno čo potom bude aj po tejto stránke.

hned sa toho chytil, že či mi ide len o ten úver a zase ako vždy sa chytal len slovíčok.
tak som bola jak delo, len rozbušku dať. a potom som povedala , že ked stále iba počúvam samé peniaze nato,.... a nemôžeme dieťa ani nič lebo máme úver a musíme byť zodpovedný.... tak som zahlásila, ked si ty tak zodpovedný a riskuješ a ešte máš z toho šou a vtedy ti je jedno čo máš a čo nie, tak potom aj ja chcem dieťa . Povedal, že dobre tak pod ideme na ňom pracovať. vravím dobre tak začneme. budúci mesiac.

potom sme išli na krstiny, a tam sa pýtali a stále si ho doberali, že kedy už aj my budeme mať a ja na to, že dnes sme sa dohodli, že začneme aj my skúšať. Tak nám ˇhne)d že dobre super, nech sa len podarí , kompletný kočík nám dajú ako dar.

no a najlepšie bolo večer, to už mal riadne vypité tak si sadol k ostatnej rodine a jedným sa nedarí už vyše pol roka dieťa tak si začal robiť srandu, že či ho má isť zaskočiť v noci, ked má piesok v gul... a že či mu to má ukázať ako sa to robí a pod., potom že hen tá mi iba nadáva a kričí ani na ryby nemôže ísť lebo by som mu aj za to nadávala. a oni že to nieje pravda, nikdy ti lepšie nebolo ako pri mne a on že nie je na mňa zlá.

no hambila som zaň ako pes.

večer mu bolo riadne zle, tak dnes by som sa s ním rada porozprávala a povedala čo tam vyviedol a ked som naň taká zlá tak nech povie,že som nakričala naň aj prvý krát v živote za to že robí hluposti, ktoré majú dosah na všetkých a že si myslím, ked poviem aby prišiel z práce skôr ako siedmej nieje taká katastrofa.

tak som sa myslela že po sobote sa to postupne urovná a teraz mám chuť najradšej to všetko vzdať. ale nemôžem. večer sa s ním chcem aj porozprávať čˇo a ako ďalej a normálne teraz ked vidím ako sa správa tak žiadne mimi s ním nemám chuť mať, pretože si bude robiť asi týmduplom čo bude chcieť.
čo s ním urobiť aby sa spamätal, že takto o mňa príde. Lenže jemu čokolvek vysvetlovať tuším nemá už žiadny význam, chytí sa jednej veci a ani za svet si neprizná že niečo urobil čo sa nemá alebo že môže všetko len za určitých podmienok anpr. bezpečnostných. Nevidí že ma tým len trápi.
myslíte že pomôže taký rozhovor?? a keď teraz konečne súhlasil s mimi aj tak si myslím, že dnes to bude vyhovárať, trvali by ste na ňom keby ste po ňom veľmi túžili.??

ja som sa vám tu zase vykecala ale nemám inak veľmi komu.

tak takto som sa tu vykecala,

a teraz polovčka volala, že prepáč, vravím ospravedlňsa tým, z ktorých si si včera robil nevkusné poznámky a my sa porozprávame ked prídem.

frisbee
autor
5. říj 2009

čaute moje,letím kakať....veri,napísala som ti 😉

jalao
5. říj 2009

Ahoj Fris, dakujem za mailiky, gratulujem ku tvojim prvotnym pracovnym vykonom...zaradit sa do pracovneho procesu po dlhsej dobe (hoci ja neviem, ako dlho je to u teba), je isto stresful, to je jasne. Ja som bola v piatok do vecera na studiach, dosla som, navarila hladnej rodine, nech maju aj na sobotu, lebo to som rano od osmej uz znovu sedela v skole 😒 😒 , az do stvrtej poobede. medzitym uz zacala u nas 11-rocnej party, spominala som to, opekali sme na zahrade a potom sme to vsetko poodvazali ku nam, rodicia si pre nich postupne vecer chodili a pravdaze nikto neskoncil len medzi dverami, tak sme si posedeli postupne aj s nimi...byt vyzeral v noci, kym odisli posledni jak u ciganov po najazde 😀 😀 😀 , ale pocitala som s tym.
A vcera, kedze bolo krasne pocasie, sme na obed vyrazili do hor na Velku Racu na Kysuce a tam sme boli do vecera!! 😉 😉 😉 😉 Lanovkou sme sa vyviezli na Dedovku, ak to niektora poznate, je tam taka opicia draha, co sa decka splhali vo vyske a aj bobova draha, tam sa vyjazdili 😅 😅 A ako pise Bambi, ten cerstvy vzduch zrejme unavi najviac... 🙂 🙂

frisbee
autor
5. říj 2009

jalao,díky,ja som našťastie doma iba od apríla a dobrovoľne,a tu je to malomesto,takže ja poznám kopu ľudí a všetci poznajú mňa,a zapadám do kolektívov okamžite...humor robí divy 😀 .No to som rada,že oslava dopadla dobre 😉 .Tie výlety vám závidím,chodila by som so psami,musí to byť fantastické.

jalao
5. říj 2009

fris, ja som sa tiez divala, ze kolki ludia sa tam vybrali aj so psami. Ti ale nesli lanovkou hore, ti to vyslapali....to je isto aj zdravsie 🙂 , keby bolo prijemnejsie pocasie - tam bolo uz dost chladno a Tanicka trochu kasle - tiez by som sa hore presla, da sa to zvladnut.
No a ak pises, ze len od aprila, tak to je v poho, take 2 mesiace doma by aj mne dobre padli, fakt...Trosku upustit z tohoto kolotoca, v ktorom fungujem 😎 😎 😎 My tie vylety robime hlavne kvoli deckam, nech si zbieraju zazitky a spomienky...ked budu mat 15 a 18 a tak podobne, uz s nami nebudu takto chodit, takze toto je to specificke obdobie, ked to chcem vyuzit. 😉 😉
A Dari, na akej sutazi to boli vasi vcera? A co si nove objavila v Nitre, pochval sa trosku!!

darina60
5. říj 2009

Joj ona je velká atletka, tak bola na pretekoch v N.Z. Bola tam najmladšia a skončila 4. To boli majstrovstvá kraja. No a v Nitre sme mali len dve hodky rozchod, kým bol muž na autosalone, čo je to pre nás na velké obchodné centrum brutálne málo 😀 😀 Ale čo to sme si na seba pokúpili, dáke handry na seba, dcéra si bundu zimnú krásnu kúpila, spokojné len času bolo málo. Ešte aj tatino zasponzoroval 😉 😉
Fris som rada, že praca je zatial o.k. Tak si sa zaradila medzi nás pracujúce 😉 😉 Jasné že Ty zapadneš bez problémov do každého kolektívu, kto by teba nemal rád 😉

jalao
5. říj 2009

dari, tak pekne!! To som nevedela, aku mas doma sportovkynu. U nas v PB konecne dnes otvaraju plavaren, takze decka od zajtra nastupuju na treningy! Stale tam daco prerabaju a opravuju, cez leto nemali asi dost casu... No ale teda sme sa dockali, tak hlavne mlady sa uz tesi, dcere to vyda max raz do tyzdna, kedze ma toho habadej ineho uz... 😉 😉 😉
Dari, ked budete mat atlet. preteky v PB, daj mi vediet, zajdem za tebou na stadion!!! 😉 😉 😉 😉

frisbee
autor
5. říj 2009

dari,no šikovnú dcéru máš,blahoželám 🙂 .....a ďakujem za pochvalu,ale už som strela aj debilov,ktorí nepreniesli cez srdce,že šéfuju niekomu,kto je inteligentnejší...preto sme s kolegyňou odišli na jar z tej práce...nonšalantne ako frajerky samy. 😠

darina60
5. říj 2009

Ďakujem holky, no ona športuje už 6 rokov, viacmenej nasilu, muž tak chce, ale jej sa darí fakt, a ked vyhrá dačo, tak je aj rada, že tam chodí 😉 😉
Firs, tak dúfam, že tuto nestretneš podobné prípady. Ach jaj, musím makať na tabulkách, ale ja sa vrátim.

jalao
5. říj 2009

holky, poslala som vam roztomile cicusky 🙂 🙂 🙂 Este chcem aj Nike, ale neviem najst jej mail...

veronkaj
5. říj 2009

tak kočky vidím, že ste sa rozpísali jedna radosť,
- frisbee - gratulujem k práci a snáď to bude to čo budeš len s radosťou,
tak trochu oddychu by sme uvítali asi každá.

- darinka šikovíčku máš doma, ja som na šport jak poleno

- jalao - výlet nuž aj ja by som brala ale už aj s naším štvornohým miláčikom.

- kočky a čo poradíte mne akú taktiku na večer k rozhovoru???

frisbee
autor
5. říj 2009

jalao,super mail 🙂
veri,ďakujem,zatiaľ je to iba záskok,síce ma to baviť bude,ale bohužiaľ ja tu v kraji nemám prácu v obore,barák na krku,nemožem si dovoliť odísť za prácou 300 km do Prahy..takže asi tak ☹
kuknem do druhej témy,čo by som ti poradila 😉

veronkaj
5. říj 2009

no kukni inak prekopírovala som to sem o stranu dozadu,
vôbec neviem čo urobiť, ja som typ sadnúť porozprávať, riešiť nájsť východisko len ked polovička je taká palica tvrdá, čo sa bojím že aj tak to otočí úplne opačne a bude ešte horšie.

bambi09
5. říj 2009

ahojte 🙂 teda,skoro som nás nenašla 😕 😕
ja sa nemám čas ani ohlásiť,malá je dnes jak žuvačka,teraz pozerá Barneyho,to je jej obľúbený dinosaurus,tak sa aspoň ohlásim,že žijem 😀 😀 😀
dnes mám toho veľa,v sobotu som nič nespravila,boli sme celý deň mimo,tak dobieham,navariť,aby bolo aj na zajtra,ideme do toho divadla-na Skrotenie zlej ženy 😀 😀 😝 nabudúce pôjdeme na Skrotenie zlého muža 😀 😀
rýchlo nech niekto napíše aj také 😀 😀 😀
idem vás prečítať a makaaať 😝

bambi09
5. říj 2009

Julka,som zabudla,dík za mail,krááásne obrázky 😵 😵 😵

jalao
5. říj 2009

ahoj Bambi, dnes som tu akasi zavalena papiermi, do kelu a mam momentalne aj spaciu krizu.. musim sa nejako prebrat... 😉 😉 Divadlo som ja uz absolvovala minuly mesiac....to uz mam na rok dopredu 😖 😖 😖

bambi09
5. říj 2009

tak som prečítala,čo ste popísali 😝 😝
dari,dcéra-šikuľka 😵 😵 super,aj ste sa vybláznili v obchodoch,tak je dobre 😀 😀
fris,tak zajtra už len za dámu budeš,to je fajn,drž sa moja,budem tu,tak sa napichni,keď budeš môcť 🙂 🙂 😉
a veru,ako baby píšu,kde by si Ty nezapadla-inteligentná,dobrosrdečná,múdra,pekná 😵 😵 😵
Julka,tak ste si teda užili krásny víkend,my len v lese,ale je tam fakt krásne,na Železnú ma to cez víkend neláka,je tam polka Bratislavy 😀 😀 😅
veronka,ja som sa nasmiala,na tej generálke motora,ale to sú chlapi 😝 😝 😝 inak som taká,ako Ty,keď je problém,chcem diskutovať,riešiť,hneď si všetko vyjasniť,lebo keď sa to nechá tak,tak sa to nabaľuje a potom sú niektoré veci už neriešiteľné len rozhovorom 😒
tak ak Ti za to stojí,skúšaj mu otvoriť oči,ste partneri,tak by ho mal zaujímať Tvoj názor a Tvoja nespokojnosť,ja by som v tejto situácii s bábom počkala,aj keď verím,že po ňom túžiš,už dávnejšie sme sa stretli v inej téme 😵 😵 😵
a simonka je kde??dúfam,že Davidko je v poriadku 😕 😕
aj Vladka že je ok 😵
dari,veronka,až budem môcť,pošlem IP,teraz ma dcéra už nutne potrebuje 😀 😀 😝

vladkaz1
5. říj 2009

baby nestiham vas ani citat ,teraz som umyla ladnicku doslova vydrhla bola hrozna hrozna hrozna a za 2 dni bude taka ista .. fuj a vsetko mi vadi .. mala sa mi zobudila no musim za sdocitam vas slubujem aj napisem mrzi ma to nemam cas ☹

frisbee
autor
5. říj 2009

čaute,vlad a bambuľa...bola som pre mojeho pri vlaku,bol odovzdať v Brne služobné auto...bambuľa,zabudla si napísať,že vysoká 😀 😀 😀

darina60
5. říj 2009

vladi, šetri sa , kašli na chladničku, ako sa ti môže zašpiniť za dva dni 😅 😅 Ty si velký puntičkár, spomal tempo lebo pri dvoch deťoch sa zblázniš 😉 😉
Babmi, jasné porob si najprv doma 😉
Vanja díky za foto, super 😉 😉
Fris takisto za mailíky velká vďaka 😉 Fris a čo takto foto dámy, nemáš 🙂 🙂
Julka mačičky boli nádherné , poslala som ich šéfke, ona je maniak na mačky. Nemá deti ale na chalupe 15 mačiek 😀
Ja už za chvílu končím. Kde iní končia, druhí začínajú, takže dúfam, že ma ráno necháte prvú začínať a budem mať čo čítať 😉 Čaute

bambi09
5. říj 2009

dariii,čauuuu 🙂 🙂 🙂 😉 uži si doma rodinnú pohodu,furt sa smejem,keď si spomeniem,čo si urobila 😀 😀 😀
si jednička 😵 😵
a fris,na výške nezáleží,ale na tom ,čo nosíš v srdci,Ty naša svetlonoska 😵 😵 😵
idem s deťmi von,večer sa ohlásim,čafte 🙂 🙂

simona55
5. říj 2009

krasny a nicim neruseny podvecer 😉 🙂 bambi mame sa lepsie,ale tie horucky sem tam este vybehnu, ☹ keby sme ho nechali plakal by cely den, a pritom on nebol taky umrncany, no aj nadchu ma moze to byt aj stoho 😒 je to teraz snim tazske, cely den ho mam na rukach a pritom my dom stoji hore nohamy, 🙂 ale nevadi hlavne nech neplace.fris ako ti ide pracicka? musis byt kocka v tej uniforme 🙂 vladi ja sa stavim ze budes mat dievcatko lebo ti je nevolno, nechce sa ti stale spat? 😀

frisbee
autor
5. říj 2009

jaj simonka,ďakujem,zajtra idem na prvú nočnú...a uniforma nehrozí,to je malé mesto,škoda,tiež by sa mi to páčilo 😉 😉 hlavne,aby sa ti davidko rýchlo uzdravil,chudiatko malé.

bambi09
5. říj 2009

simi,chúďa moje malé,také poznám,tak len vydržte,dom počká,dieťa je prednejšie ☹
fris,uniformy,bléééé,v Carltone boli otrasné,síce nám ich šili v Donna Rossi,ale materiál šunt 😀 😀 😀
buď rada,že nemusíš 🙂 😉
ženy,nočná smena nástup 😎
my sme nakoniec boli vonku všetci,muž došiel dnes skoro,tak sme si to užili,mladý sa vybicykloval,aj ja som si trochu zajazdila na jeho bicykli 😅 😅 malá sa vyhúpala,pošmýkala,ešte sme zbehli do samošky a bola tma 😝 😝

bambi09
5. říj 2009

dnes nemá nikto nočnú??? 😕 😕 😕 ani vanja?? 😅
tak teda dobrú noc všetkým 😵 😵

frisbee
autor
6. říj 2009

čaute moje...blbý deň,napíšem vám každej IP

simona55
6. říj 2009

ahojte, dneska nesiel cely den MK ☹ 😒 CO TO BOLO,AJ VAM? mne ste véééélmi chybali ☹ 🙂 babi predstavte si kym nebol MK isla som na mamaaja, a tam je take forum a je tam ze gynekologicka tema, a jena baba sa pita, pan doktor mala som oralny sex a zhltla som spermie mozem byt tehotna? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no skoro som sa popisala od smiechu, 😀 😀 😀 no nieco strasne,joj co je fris 😕 co sastalo,dnes som sa ani nenudila, davidko sa ma uz dobre, povecme, zobrala som ho do zahradky a sadili sme jahodky 🙂 tak ho to bavilo,aj on skusal rydlo normalne tlacil do zeme nohou 😀 😀

frisbee
autor
6. říj 2009

simonka,ahoj,nešiel koník nikomu...no ty si našla tému 😀 😀 😀 😀