S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
23. říj 2009

dobre neskore rano vsetkym, Vladka, ja som si tiez pomyslela to, co aj teta Fris, ze sa vam narodi macko Pooh 😉 😉 😉 . Davaj si bacha na vlacha a drzim silno palce...do maja je daleko...ale vsetko je relativne 😉 😉 Tu dnes prsi, vonku je polosero, najlepsie by bolo kdesi doma pod dekou, nie tu pod tymi neonkami cely den sediet 🙄 🙄
Bambi a ta baba s chripkou, to bolo komplikovane, to nie, ze vcera ochorela a takto to skoncilo...zapocula som to vecer v nejakych spravach medzi kuchynou, prackou, vysavacom a zehliacou doskou...len uz neviem, v ktorej faze zrovna 😎 😎 😎

frisbee
autor
23. říj 2009

ahojte...veri,dobre si to napísala.
dari,len pekne pohodička a kľud,ty si víťaz a vieš si poradiť,veď vieš,nová baba 🙂
jalao...presne 🙂 🙂 🙂 macka budeme mať 😀 .U nás pršalo včera,dnes vyliezlo slnko,ideme nakupovať,ozvem sa naobed. 🙂 🙂 🙂

veronkaj
23. říj 2009

darinka ahoj, aa už ti priepustka skončila??? vitaj,

inak mne pri dcére bolo veľmi hrozne zle až tak že som bola na rizikovom a infuzkach, a bolo to dievča, a čo sa týka polovičky, je veľmi poznačený obavou že prežije znovu to isté ako s bývalou ale postupne sa to lepší, a dnes to doriešime, a neponáhlam sa a to bremeno som už akotak zobrala. a práve preto chcem riešiť a úprimne, som sama nemám nikoho okrem dcéry a veľmi túžim mať rodinu a oporu a normálny život a tak by som prijala aj tú svadbu a práve preto som mu včera hovorila čo znamená vlastne povedať niekomu áno a dieťatko nebojte nemám 15 a viem že tým si nikoho ani neudržím ani neprinútim aby ma miloval a tak ked tak to ešte počká a ak nie prežijem to .

a u nás bude pršať zajtra a dnes ale hlava ma bolí už dnes. a chce sa mi veľmi veľmi spať,
zajtra sa u nás zase bude dorábať dielňa takže zase budem variť a piecť pre výpomoc, ale zvládnem.

frisbee takže sa vyvíjam správne???????????????????????????

a ostatné babulky, idem vás ešte spätne dočítať ale je super že ste už tu, asi budem musieť chodiť aj ja občas večer na koníka. 🙂


😀

veronkaj
23. říj 2009

a mám mu napísať ten zoznam mojich snov a túžob???

veronkaj
23. říj 2009

to som vás odplašila,??? kde ste 😢

bambi09
23. říj 2009

ahojte 🙂
veronka,ja som tu,zas nám koňa nabúrali hackeri,ale už fičí 😀 😀 😀
čítam Ťa a vôbec nemám pocit,že si 18-ročná žaba,neboj,z Teba je cítiť,že si niečo prežila,ale aj srdiečko a takých ľudí ja môžem 🙂 😉
myslím,že by nebolo od veci mu to aj napísať,nech to má čierne na bielom,keď na to tak často zabúda 😉
a teda ja proti vašej svadbe nemám nič,myslím,že by to bolo rozumné,ale len ak to tak cítiš Ty aj on,rozumné z hľadiska majetku,inak nie je čo riešiť,ak je tam láska a ľúbite sa a cítite,že chcete byť spolu,predpokladám,že sa nepoznáte 2 mesiace a boli ste spolu aj pred spoločným bývaním-keď ju miluješ,nie je čo riešiť 😉 😀
a nezabudni,budem Ti sypať ružové lupene pod nohy 😀 😀
ak zatiaľ k svadbe nedôjde,tá dohoda je veľmi rozumná vec,veď čo ak sa nedajbože neskôr vyskytnú nejaké nezhody,nedorozumenia medzi vami a Ty nebudeš mať v ruke nič??a ako Vladka písala,najlepšie pred notárom to podpísať asi...
v tomto by som bola veľmi opatrná,možno len fakt potrebuje otvoriť oči a prežuť sklamanie a uvedomiť si,že nie všetky ženy sú rovnaké 😉
držím Ti palce,si rozumná žena so srdcom na správnom mieste,prajem Ti,aby si bola šťastná 😵
Darinkaaaa,vitaaaj,rada Ťa tu vidím 😉 😵
Vladka,ten Macko Pú ma dostal 😀 😀 😀 a mne teda bolo strááášne zle pri malej,pri synovi nie,tak ktovie,čo to nakoniec bude...jedno je isté,bude to vaše dieťatko 🙂 😉 tak len vydržať 😉
Julka,ten mail je super,fakt to funguje,poslala som a stalo sa veľké h...o 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vďaka 😀 😀
a inak ako?? už je piatok,tak pracujúce sa už majú dobre,však??my s 24-kami to ani nevnímame,ako dni plynú,či je víkend,či bežný deň 😅 😅teda len podľa toho viem,že je víkend,že ráno mám chlapa vedľa seba,nie v robote 😀 😀 😀
Simonka,mailíky dorazili??
a vanja tu dlho nebola,dúfam,že sú v poriadku a garáž stojí 😕 😕 😕

veronkaj
23. říj 2009

ahoj bambi a ja že čo sa deje, že či som vás naštvala a to hackeri

no bambi jasné a ak budeš pekne budeš rozsýpať a neboj zmluva ak bude tak nielen tak doma ale normálne robená u právnika na základe toho čo sa dhhondneme.

kočky bežím do druhej práce a možno by som mala aj veterinárovi lebo ma bolí hlava ako kona. ☹

bambi09
23. říj 2009

veronka 😀 😀 😀 😀 Ty len robíš za koňa,ale inak si nežná žienka 😵 😉 žiadny veterinár 😀
a čoby si nás naštvala,v našej téme také neexistuje,urážky,nadávky,osočovanie,preto je nám tu tak dobre,že sa radi máme-aj Teba 😵 😵 šak dočkaj,raz pôjdeme spolu na kávu... 😉

veronkaj
23. říj 2009

bambi a vieš že to ani nieje tak nereálne 😵

ty mi v prípade fakt možeš ísť hádzať lupenie / nieže vezmeš niečo iné / pod nohy a možno aj tá káva je realizovateľná veď ty bývaš v okrese BA 😀 😀 😀

a ja väčšinou tvrdím, že so mnou je to ťažké lebo som sviňa = ja si pamätám aj to čo nechcem 😀

a vanja je určite na luxusnej dovolenke - na Malte aj my budeme zajtra , chlapi dorábajú dielňu tak budem mať pracovnú zmenu u sporáku.

inak viete čo je najvytrvalejšie ???? kurie oko = stále je na nohách 😀

bambi09
23. říj 2009

veronka 😀 😀 😀
ja bývam priamo v BA 😉 takže nehovor hop... 😀 😀 😀 😀
a čože si to za zviera??ja som jednu poznala,ale na Teba sa určite nepodobá 😀 😀 😀 mať dobrú pamäť nie je hriech 😉 😉 naopak...
tak dobre im navar,nech dobre porobia,ale aj si oddýchni,veď Ty si v jednom kole 😝 😝 😝 😝
a ostatné trpaslice majú fraj či čo?? 😠 😠 😠 potom pôjdem po nákupoch a všetky budú tu 😠 😀 😀 😀

veronkaj
23. říj 2009

bambi, ja v BA robím takže dochádzam každý deň

a máš pravdu som v jednom kole, moja dcéra už nenávidí ked prídem a hned vidím čo treba robiť a dnes mám hroznú migrénu,
a to sme sa s polovičkou dohodli, že príde dnes do Ba a ked skončím pôjdeme niekde na kávu a chvílu si posedieť no už to vidím, tam pekne prídem domov, hodím kura na plech do rúry šak nech mu není zima a upečie sa a ryžu do hrnca, lebo mi z tabletiek bude zase tak zle že budem mať dietu a zemiakov už mali dosť.

ja hovorím že mohl by mať šlak trafiť ale len tak trochu aby som bola nútená chvílu vypnúť. 😅

bambi09
23. říj 2009

veronka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa z Teba ušúľam,že len tak trochu,neprivolávaj 🙄
čo by bez Teba robili??ale poradili by si,čoby robili,ja som bola v pôrodnici a muž bol nútený prať a zvládol to,takže oni sa len občas tvária,že nič nevedia 😀 😀 včera sa prekonával,ako mi pomáhal v kuchyni,všetko pripravil,zemiaky očistil,nastrúhal,aj jablká do žemľovky,aj po sebe robota umyl a všetko mi chystal pod ruky,tak som len čumela 😀 😀 toto budem vyžadovať častejšie 😀 mladý umyl WC-ko,tak mi zostala len vaňa,umývadlo a zrkadlo a je to,ešte musím syna aj umývadlo čistiť,vaňa je priveľká 😀 😀
a teda migréna nepoteší,skús nejaké homeopatiká,myslím,že sa to volá Cephyl na bolesť hlavy 😉 ja len obyčajný Panadol si dávam,keď už veľmi bolí,lebo kojím,tak žiadne extra silné lieky nemôžem,ale je to vlastne aj dobre,šetrím si žalúdok aj pečeň 😅
tak nech Ti to rýchlo prejde,na chvíľu si ľahni a polež,nech Ti dajú všetci pokoj 😉 toto by aj koňa položilo,také tempo 😝 😝

bambi09
23. říj 2009

aká blbosť mi vyšla spod rúk-syna musím naučiť aj umývadlo čistiť-malo byť 😅 😅 😅 😝

frisbee
autor
23. říj 2009

bambuĺa,myslela si nočnú opicu??? 😎 😀
veri,mne sa páči,ako z teba lezie tá humorná nátura,keď zabudneš na starosti,len tak ďalej 😀 😀 😀 😀

tak sme kúpili kreslo oku do izby a mne kovaný regál,sťahujem veci,takže zase budem iba behať okolo 🙂 🙂 🙂

bambi09
23. říj 2009

fris-bingooooo 😀 😀 😀 ale už huš,nechcem na to myslieť,heš,heš 😀 😀 😀 sa mi dvíha žalúdok a škoda jedla 😀 😀 😀
a čo Ty len nakupuješ,aké ste kúpili,peknéééé???ale ako inak,že? Ty máš vkus 😉 😵 niekto nevie,čo to je 😀

frisbee
autor
23. říj 2009

škoda jedla 😀 😀 😀 😀
no v takom nóbl bazáre,majú tam úžasné doplnky,také prely,čo normálne stoja šialené prachy...objavila som tam kovaný vešiak do predsiene a zrkadlo,ale to už by sme nenacpali do auta,tam si zájdem sama 😀

frisbee
autor
23. říj 2009

prely sú perly 😀 😀 😀

veronkaj
23. říj 2009

bambi - to máš super,
ja mám tiež doma pomocníka - dcéru aj ked pofrfle ale musím uznať moja polovička občas dobrovolne aj riad umyje aj ked treba pomáha upratovať no nemám s ním v tom problém ale variť nevie ale ked tak mi prinajhoršim niečo urobí napr. rožok a tak alebo párky uvarí.

a na migrénu ak mi nezaberie jedna tabletka panadolu ultra alebo niečo silnejšie a ani druhá tak to už poznám to je zle vtedy ich príde na radu aj 10 a obklady studené a potom sa deň spamätávam, homeopatiká nezaberajú ani bežné analgetiká 😝

frisbee - tak niekto bol nakupovať a my že kde si?? my budeme pomaly končiť a ty začínaš, len tak trochu nechápem výraz
: kúpili sme kreslo OKU do izby ?????????????? ale niečo to určite bude len teraz nerozmýšlam- hlava bolí.

frisbee
autor
23. říj 2009

miláčik,my sme zistili,že tu skoro všetky baby majú zelené oči a aj moj muž a jeho syn a vnuci....takže ho nazývame krycím menom zelené oko 😀 😀 😀 😀

veronkaj
23. říj 2009

aha tak to už hodne vysvetluje 😀

u nás doma je očný mix
- ja - hnedé
- dcéra - modro hnede
- polovička - vlčie
- jeho syn - tmavo modré

bambi09
23. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem,kto je Oko 😀 😀 😀 keby bol Indián,bol by Zelené Oko 😀 a fris by bola Stojí s päsťou 😀 😀 😀 -Tanec s vlkmi 😀 alebo by Tvoj mohol byť Stojí a Brble 😀 😀 😀
veronka,tak až tak tá hlava bolieva,juj,to je nepríjemné ☹
a pochopila som aj prely,ja tiež občas takú kravinu napíšem... 😀 😀 😀
tak teda ja také obchody môžem,včera som pozerala na ČT Bydlení je hra a teda taký budoár by som brala,nie budár,ale budoár,hej??na to pozor 😀 😀 aj keď aj taký budár je pekný 😀 😀
veronka a vlčie oči sú farba,alebo že na Teba robí vlčie očičká?? 😀
ja sa chystám,ale furt sa tu prilepím 😅 😅

veronkaj
23. říj 2009

babulky šéfku napadlo, že ked vidí ako my je že chodte domov, tak sa lúčim a idem teda

prajem vám pekný víkend, zajtra budem úctovať doma tak skočím na koňa - koníka.

papa všetkým

veronkaj
23. říj 2009

bambi - vlčie oči sú šedé fakt také ako má vlk. 😀

ahojte pa

bambi09
23. říj 2009

veronka-tak bežkaj domov,migréna hnusná,heš 🙄
krásny víkenda zavítaj aj sem,potešíme sa 😵 fris,veronka má zmysel pre humor,preto sem zapadla 😉 😵

bambi09
23. říj 2009

tak pozor na vlkaaaaa 😉 😀

simona55
23. říj 2009

ahojte , bambi dakujem za fotecky su krasne, moja dcera ta vemi chvali aka pekna tetasi 🙂 ale bami ta sedacka tam neni

frisbee
autor
23. říj 2009

ta de ste v riti,som tu sama samička stará??? 😀 ahoj,simi 🙂

vanja
23. říj 2009

fris sevas, ta tu som 😀 😀 😀 😀
a ty si ešte tu alebo už dakde v riti? 😀 😀 😀

frisbee
autor
23. říj 2009

tu som,akurát mi píše decko 🙂

frisbee
autor
23. říj 2009

teraz odišla...som tvoja 😀