S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
26. říj 2009

bambi, citrón sťahuje teplotu aj keď mu ho vytlačíš dáš na lyžicu
ja som si so staršou užila tiež. Naposledy pred 2 rokmi, mala takú virózu, že sme teplotovali 7 dní ! A to 39 až 40.Už som sa lekára pýtala či je to normálne, keďže teplota je len na 3 dni. A on hovoril, že je akurát taká viróza, tak len chladiť. Chúďa moje, už keď videlo mokrú osošku už revala a prosila nás aby sme jej nedávali. Cez deň nám klesla na 38,5 ale v podvečer už bolo aj 40. Odvtedy chvála bohu sme teplotu nemali.

frisbee
autor
26. říj 2009

ťuk ťuk,vyzerá to na kľud.....bambuľa,ako je???

simona55
27. říj 2009

dobre ranko, 🙂 ale dobre zahmlene 😖 bambi uz je maly fit? teploty uz ustupili? a co mu vlastne je? chuda chalan, moj Davko mal za 15mesiacov iba tetraz od mmr taku strasnu teplotu trvalo mu to skoro tyzden,ale bol hotovy FRIS AKO ? UZ TU TO ROBOTU MAS NASTALO? pardon zabudla som na capslk a , aj tysi pekna teta vravy dcera 🙂 .teraz utekam maly sa mi budi,

darina60
27. říj 2009

Dobré ránko, dievčatá. SImi aj u nás bolo zahmlené, ale teraz už vykukuje slniečko 😀 😀 Ja som dnes spala s malým, kedže muž je preč a tak sa mi dobre spalo, naťahoval ku mne rúčku tak sme sa v noci aj za ruku držali. 🙂 🙂
Bambi ako ste nocovali? Teplotka klesla? Dúfam, že hej.Bambi mi dcére dávame normálny ibalgin 200.
Fris po službe asi dospáva 😉 A ďakujem za mailík, potešil 😉

vladkaz1
27. říj 2009

dobre ranko Dari tak ste si odpocinuli co? 🙂
Fris makala ,bambi co nove? lepsie je????? dufam ze ano 😉 ,simi a to tak dlho vas to drzalo? 😕

jalao
27. říj 2009

ahojte partacky, tu su horucky? ☹ ☹ neblaznite...ale viem, vraj je vela chorych teraz, nedivim sa...take hnusne pocasie (s vynimkou tej nedele krasnej...)
Decko s horuckou aj mne berie vzdy sily aj energiu...naposledy sme s Tanou takto bojovali uprostred horuceho leta, drzalo ju to 3 dni, co bolo uz podla mna dost, ale nakoniec to 15kilove telicko zabojovalo a bolo zase dobre. Asi za 3 dni na to sme uz masirovali do Sturova... 😅 😅 😅
Dievcata, piste, sledujem vas, ale neviem, co tu skor...Pekny den vsetkym prajem!! 🙂 🙂

jalao
27. říj 2009

A este, aby som bola slusna, dakujem za par milych a povzbudivych mailikov Fris, Vladi, Vanja. Ked sa tu uvolnim, tiez daco rozposlem, Niki nemam este your adress. 🙂 🙂

nikinka008
27. říj 2009

bambi....ako sa mate?uz je to lepsie trosku? 😕

nikinka008
27. říj 2009

jalao...dam ti do ip moj mail 😉 a poslem aj ostatnym ze by ste aj namna mysleli 🙂

veronkaj
27. říj 2009

dobré ráno aj ked neskoro

dnes mám fofry a dilemu ohľadom ponuky práce

bambi - dúfam že malému už je lepšie, moja dcéra ked má hoci aj malú teplotu tak stále zvracia a ťažko sa jej teplota znižuje, pomáha sprchovanie vo vlažnej vode nakoniec s troškou studenej, trošku chladu v miestnosti a čipky ale často aj zábaly na celé telo

fris - dospávaš???? čakáme ťa tu

darinka - písala som ti IP

ja by som Vám tiež poslala nejaké mailiky ale nemám na vás adresy a občas mi prídu také krásne 😵

nikinka pošli 🙂

dnes mám normálne blázninec a pomaly začínam mať všetkého plné zuby 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 ...ženy,tak čo nového....dari,bambuľa 😕
ahoj,jalao,niki,veronka...veri,čo psíček?

vanja
27. říj 2009

ahoj fris, všetkých pospomínaš, iba mňa nie a ja som tu 😉
ako po nočnej?

vanja
27. říj 2009

tak aj moja malá dnes do rána teplotovala 38,3 + plný noštek. Takže sme dnesskončili u lekára. Vstala o pol 7-mej, o 8 už znova spala, a keď smeprišli od lekára tak hneď sa pýtala spinkať, takže teraz znova spí. Ale Aspoň teplota klesla, už len 37,2. Najhoršie je že ani nechce jesť, iba ju kojím, a ťažko sa jej pije lebo má plný noštek. Tak dúfam, že nás toskoro prejde.
Bambi a vy už lepšie?

vanja
27. říj 2009

jalao ďakujem za mailíky, som sa narehlila, hlavne tá animácia sa mi veľmi páčila 😀

bambi09
27. říj 2009

ahojte 🙂
tak noc bola lepšia,aj som dačo naspala,len malá zaspala večer o 8-mej a o 22:30 bola akože vyspatá a recitovala potme v postieľke,nedaj bože znova zaspať,mala 2x Rajo,čaj a furt sa len po mne váľala,hladkala mi ruku,no už som mala dosť,aby som nevybuchla,potom zalomila,tak šup do sprchy,pyžamá opraté vyvesiť,mladému teplotu skontrolovať a zaľahnúť,ráno boli u MUDr.,dostal lieky a že má zápal priedušiek a ak sa to zhorší,máme prísť pre ATB
😕 tak bodaj by nie,telocvikár ich v takej zime ženie cvičiť von a môj premúdry syn si ani bundu nedá,veď načo,čiže len tepláky a tričko 😠
budem sa musieť s pánom učiteľom porozprávať a aj synovi som zdvihla mandle,že nech si nabudúce dá aspoň 3 zmrzliny v Mc Donalds 😠 😠 😠 tie decká sú nepoučiteľné 😝
dari,vďaka za IP,ešte sa vyňadrím 😀
fris,ako??služba bola v pohode?večer som tu nebola,zavrela som nb po rozhodnutí a pá,bola tma 😀
Julka,nepretrhni sa 😉 zvoľna,pomaly 😀
veronka,pošli mailovku,však nie si od macochy 😉
Vladi,tak som včera už nevládala,ale pošlééééém 😅
zabudla som na niekoho? 😕dúfam,že nie 😝
Simonka,vďaka,už je lepšie,už má teraz len 37,7 tak to hádam vydrží 😒

vanja
27. říj 2009

bambi vôbec si na nikoho nezabudla ☹

veronkaj
27. říj 2009

frisbee - ty si nezabudla že sme spolu rozoberali nášho kuťa,?? 🙂

nuž hafan, narástol do dlžky ako správny jazevčík a ked sa natiahne voláme ho štrudla, je podarený, naučil sa čo má vonku robiť, chodí už automaticky na ten kúsok trávy čo máme, už počúva na bežné povely,
občas síce urobí nehodu a občas neposlúchne ale na to že ho máme dva mesiace sa snaží, len ho akosi nevieme naučiť že sa má pýtať vždy, ked chce isť von tak sa postaví pri dverách alebo začne kňučať,lenže občas to neurobí

a hlavne ked príde niekto domov tak sa tak teší že ciká od radosti a ako skáče dokola tak aj nám tam kreslý vzorky. to ho nevieme odnaučiť.

- je zároveň aj mazlíček, kúše všetko ale ked je unavený je tak prítulný ako nikto. a maškrtný nepohne sa odo mňa pokial som v kuchyni, lebo vie že niečo dostane a aj preto že je akosi rád pri mne, a ked som v kancelárii tak leží na fotelke.

vanja - čo aj vy teplotkujete no tak nech vám to skončí čo najskôr a už nikomu nezačne žiadny vírus nič

bambi dúfam že u vás už lepšie,??

frisbee
autor
27. říj 2009

vedúca...na teba sa zabudnúť nedá,aj keby sme chceli....ako povedala Zázvorková v Jak utopit dr.Mráčka,keď videla vyrastenú Kopeckého Matyldu....ó,kdo je ta velká dáma 😀 😀 😀 😀
...tak ešte raz,dobré ránko,Snehuľa naša 🙂 🙂 😉 😉 😉

vanja
27. říj 2009

veronkaj aspoň ty na mňa myslíš ďakujem 🙂

vanja
27. říj 2009

no vidíš fris tak sa mi to páči 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
27. říj 2009

som zablúdila aj na js 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

no vedúca,veď si to tak neber,teba a darinku berie človek automaticky,najhlavnejšie postavy 😎 ...a ja som ešte "mutvola"..ešte hodinu budem sedieť v pyžame a potom sa budem už iba poflakova´t 😀

vanja
27. říj 2009

ó aký krásne deň budeš mať, my teplotujeme, máme upchatý nos a je mrzutá, elbo nevie poriadne dýchať

frisbee
autor
27. říj 2009

svinským počasím to je,tá vlhkosť je vlezlá......cerezit.... 😀 ...a bambuľa sa tiež fláka vedľa v téme 😀

frisbee
autor
27. říj 2009

vedúca..na JS som zablúdila minule,iba som sa tam vytočila 😠

bambi09
27. říj 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz si ešte zombie?? 😀 😀
vanjuška,odpusť mi moju hlavu deravú,ale ja viem,že tu chodíš väčšinou až večer,tak som sa hádam nedotkla Tvojej snehobielej pleti??? 😕 😕 😕
odpusť mi šéfka,ja už na Teba nikdy nezabudnem,ani vo svojich memoároch ani vo svojich budoároch 😀 😀 😉

vanja
27. říj 2009

načo sa vytáčať, veď to je nasmiech, som tam prispela, svojím názorom

frisbee
autor
27. říj 2009

veri...mne tam tie vaše príspevky skočia až po mojich,tak to čítam spätne.....to je normálka,aj naši dospelí psi si cvrknú od radosti,s tým nič neurobííš,a na to,že ten tvoj je taký maličký,to je super,aké robí pokroky 🙂 🙂 🙂

vanja
27. říj 2009

veď aj človek si dakedy cvrkne od radosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teda mne sa to už stalo 😀 😀 😀

bambi09
27. říj 2009

vanja,pred chvíľkou,však??
že som si na Teba spomenula 😀 😀 😀
veronka a máte hladkého či chlpatého??