S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
2. lis 2009

ozaj napíšte mi do IP vaše adresy ked vám chcem poslať nejaký pekný meil nemám kam. teda až na tie čo už mi poslali. 😉

vladkaz1
2. lis 2009

Dobre ranko moje zlate uz mam aj upratany cely byt a hor sa do obchodiku ... idem varit dufam ze mi bude uz lepsie ,ale dnes som vstala super paaaa pekny den . 🙂

veronkaj
2. lis 2009

ahoj vladkaz,

ja som sa teraz nasmiala, len tak v rýchlosti čítam a prečítala som si že:

dobré ranko moje zlaté už mám aj uprataný celý byt a hor sa do dôchodku 😀 😅

no tam ešte máme čas.

a už ti bude len lepšie, tak šup variť, aspoň nám narobíš chútky.

jalao
2. lis 2009

Ahojte dopisovatelky, konecne som sem naklusala!! 😉 😉 😉

jalao
2. lis 2009

Ja som bola v sobotu na studiach, na poludnie som dosla domov, prepla vyhybku zo studentky na mamu a gazdinku a podho do vecera pracovat, dovarat atd, vecer sme boli gratulovat u rodiny, tak sme si dali dobru torticku a uslo sa nam aj prave grecke OUZO!! 😉 😉 V nedelu som "pre zmenu" varila, decka sa ucili, potom sme vyrazili na hroby a navstivili rodicov. Ako niektore pisete, atmosfera byva na vysvietenom cintorine neopakovatelna... 🙂 🙂

darina60
2. lis 2009

Ahojte, hlási sa ďalšia pracujúca. 😀 😀 Prečítanie víkendových včeličiek mi dalo ale zabrať 😀 😀 Teo ty si ale exotka. 😀 😀
Mi sme boli v sobotu doobeda na nákupoch, ja som si samozrejme najviac nakúpila 😀 😀 Potom sme na želanie dcéry boli na obed v MC donalde.Tatino zasponzoroval 😀 😀 Potom na hroboch. A včera som varila, upratovala, muž povysával celý dom. A jesenné práce na záhrade 😀 😀 Ale to počasie v sobotu super a v nedelu otras 😒 😒
Veronka, nestrácaj optimizmus, nepripúšťaj si všetko k telu. Ja keby som si mala pospomínať čo všetko mi urobil, povedal, tak už dnes je mrtvy muž 😀 😀 😀 A ja som iná žena a on iný muž, keby ste vedeli akú mi dnes peknú smsku napísala, som stále v šoku, za celé manželstvo to nebolo 😀 😀 😀

jalao
2. lis 2009

Dari - super!! Hovoris...novy zaciatok! 😉 😉 😉 😉 Prajem ti to z celeho srdca...
Citam, ze aj vy ste mali riadne aktivny vikend, to je fajn, aj uzitok, aj relax, tak to mam aj ja rada a nas jesenne prace v zahradke len cakaju a cakaju, MM bol v sobotu na pretekoch s deckami, tak tento krasny slnecny den vysiel tak trochu navnivoc, ale bolo fakt krasne.. Pochval sa, co ste nakupili!!? Dufam, ze si mi z Trencina zakyvala!! 😀 😀 😀 Ja som bola v sobotu dopoludnia v Dubnici, to je uz len coby kamenom dohodit! 😀 😀 😀

veronkaj
2. lis 2009

darinka no klobúk dolu, viaceré by nás potešila pekné sms,no vidím, že si budem musieť prečítať celú tú tvoju tému aby som sa naučila ako byť iná žena. Optimizmus je úž v prddeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... no čo už. čím viac ľúbim tým na to viac a viac doplácam. a ako to zmeniť?? byť odmeraná, povedať že to áno a to nie?? ked akosi nemám na výber.

a čo si si pekné kúpila pochváľ sa nám 😉

jalao
2. lis 2009

Ahoj Veron, ja som to uz davnejsie spominala, ze som si musela vela krat povedat, ked mi bolo smutno-presmutno, ze aj tak nenajdem cloveka bez chyb, vnutorne som sa s tym dlho zrovnavala, ale zrovnala som sa akosi, nemam uz take ocakavanie, ako ked sme boli na zaciatku vztahu a je to niekedy tak lepsie...zrovnat sa vnutorne s realitou a prisposobit svoje bytie jej, neviem, ci je to vseobecna rada, ale ja som to aj s Darcou preberala a v podstate sme sa v tom zhodli, ze Dari? 😉 😉 Tvoja laska a obete sa ukladaju v inom leveli, neboj, nemyslim, ze by vychadazli navnivoc, akurat sa ti to zda malo opatovane, je tak? 😉 😉

darina60
2. lis 2009

Čítaj veronka, čítaj. Ale Julka má v pravdu, to čo sme spolu preberali mi otvorilo oči. Sú jednoducho chlapi čo nedajú nejak najavo svoje city. A ako fris povedala činy, činy........načo slová. A to som sa tu naučila. Nič v tejto oblasti od chlapa nečakám a ked sa prejaví ako napr. smska alebo ked mi ukradol slnečnice, bolo to nečakané a o to viac ma to potešilo. Ja ho sem tam tiež pochválim ako dobre vyzerá, čo som predtým nerobila. Ale hlavne nečakám, nerozmýšlam už prečo mi toto alebo hento nepovedal, a čo mohol alebo nemohol urobiť. Jednoducho sa teším , že je s nami, že mi pomáha doma, nechodí do krčmi, že sa vieme spolu zasmiať alebo komunikovať, čo nie vždy bolo........ A julka to pekne napísala, nemám čo dodať 😉 😉 Neboj tu baby z teba spravia tiež inú ženu, s iným pohladom na svojho chlapa, na seba. Musíš byť najprv spokojná a vyrovnaná sama so sebou a to ťa posunie ďalej....
A čo som si kúpila? No pôvodne sme išli kúpiť dcére čižmy, ale keďže poznám ju tak také čižmy aby sa jej páčili ešte nevyrobili 😀 😀 Tak to bude musieť asi prežiť zimu v teniskách 😀 😀 No ale nakoniec som si ja kúpila topánky, také členkové, takú dlhšiu bundu, rolák a suknu. Mužovi košelu a malému zopár vecí na vianoce. A mladá si vyberala sama tak dáku mikinu, ani som ju dobre nevidela 😀 😀 len zaplatila 😀

veronkaj
2. lis 2009

jalao ahoj mojenko,

ved práve ja som sa s mnohými vecami zmierila vnútorne aj zmierujem, vždy po nových hláškach, nových situáciach v živote a tak ako s inými zmierim sa aj s tým, že som dobrá akurát ako slúžka a pomocný financmajster bez nároku na čokolvek. Lenže taký život nemá zmysel, bez trochu radosti kde sú len starosti a povinnosti, kde nieje žiadna nádej, sny, viera v krajšie chvíle budúcnosti, Mám dieťa a preto musím žiť, lebo nemám nikoho žiadnu rodinu, a už aj ked má svoje záujmy stále potrebuje to čo všetky deti, lásku, porozumenie oporu a samozrejme starostlivosť a mojou povinnosťou je dať jej to. a mám ju nadovšetko rada, aj ked by som ju niekedy roztrhal ako hada ked robí hlúposti. a tak vďaka nej som prežila roky samoty prázdnoty a povinností a kvôli nej musela všetko zvládnuť a teraz musím znovu, len s tým rozdielom, že je pri mne ešte niekto kto ma potrebuje a ľúbi svojim spôsobom a chce žiť so mnou len mám pocit, že žijeme vedla seba a nie spolu a vie že mu budem oporou aj v chorobe aj starobe.

jalao ono to nieje ničím opätované len prejav mi slova ľúbim ťa - bozkami, uhorčička, pohladkanie ak má chuť a občas ideme spolu na kávu a raz za čas do kina. A ked mám sviatok tak malý darček.

nuž ale nechajme to, aj tak mám náladu bod bodom mrazu a za to vy nemôžete a ani vám tým nechcem kaziť deň, každý máme problémy a často si tu pomôžeme ale ja sa cez to prekúsnem.

darina60
2. lis 2009

Veronka, ip 🙂

jalao
2. lis 2009

Veronka, keby som mala viacej casu, popisem ti viac, ale musim sa teraz zahryznut do papierov. Ja rada pisem,komunikujem, analyzujem a este radsej poradim, ak mam cim, mozno niekedy aj malo staci. Skus sa netrapit, bezne problemy, ako pises, musis prekusnut aj sama. Ja mam hocikedy pokazenu naladu, staci, ak si so segrou daco nezhodne povieme, alebo aj s maminou, trapi ma to vzdy, ale ja to beriem ako moj osobny problem, ktory musim vyriesit len ja, lebo nikto mu nemoze porozumiet...Mozno niekto mavne rukou a povie, no co, ako sa nastvala, tak sa odstve...ale ja taka neviem byt a pokial to neurovnam(me) a znova nie je vsetko OK, tak mi to neda pokoja. Veron, este si popiseme aj na hlbsie temy, ale neskor, ved to isto chapes a poznas s roboty, ze nie vzdy sa to da. 😖
Pa zatim a piste, piste,neulievajte sa...aj nove, co sa pridali cez vikend, nehanbite sa... 😀 😀 sem-tam nakuknem 🙂 🙂 🙂
Dari a s tebou mi bolo tiez ctou. 😉 😉 😉 😉

darina60
2. lis 2009

Julka však sme skoro krajanky, teda cez muža 😀 😀
Veronka, ja som preto založila tému vedla, že som sa musela vykecať, dostať to zo seba.
A kde je bambi, dúfam, že sú už zdraví 😉 😉
Vladka určite navarené už má a pôjde druhé kolo upratovať 😀 😀

vanja
2. lis 2009

no čaute baby pracujúce, ale ste toho popísali tiež 😀 😀
hlavne že ste plné optimizmu tak to má byť. 😀

vanja
2. lis 2009

bamib a ty si sa kdeflákala včera v noci, nemala som tu partičku svoju nočnú 😀 😀 😀 😀
fris odkväcla, ale to má odpustené, predsa už má svoj vek 😀 😀 😀 😀

veronkaj
2. lis 2009

vanja aby sme neboli prekvapené ked nám fris napíše čo ešte dnes stíhala. 😉

vanja
2. lis 2009

no uvidíme, ja nestíham nič, resp. som slabučká, som si ráno dala ATb lebo mi nič neprešlo a som ešte viac chorá ako som bola.

veronkaj
2. lis 2009

vanja, bambi a už je vám lepšie???aj ostatné čo chytali vírusy

vladkaz1
2. lis 2009

cafte clovek tu neni a vy popisete ale som rada ze mate dobru naladku ,hned som aj ja vesela ked vas citam ,no v poslednej dobe ked citam svoje prispevky tak som total mrzuta haha ale to tie hormony sorac odpuste mi .. nebojte raz aj ja navnadim dobru atmosku 😀 😀 😀
navarene este nemam ,ale mam uz nachystane robim fasirky, zemiakovu kasu k tomu a chcela som to podliat takou rajcinkovou omackou ale zabudla som kupit pretkak takze bude mat moj len tak bez ... kasu a fasiky ja eeee ja mam 2 kila pomaroncov a pol kila mandariniek ..neviem sa ich dojest .. inak som uz schudla 5 Kil ale dnes sa citim mimoriadne dobre....
veronka neboj sa treba tomu troska cas ,aj u nas je raz hore a raz dole .. nikto nech mi netvrdi ze ma dokonale manzelstvo ... musia sa snazit obaja ako pise Darinka .. jednoducho je to o porozumeni a toleranciii 😉 🙂 prajem to s cleho srdiecka nech vam to klape ....
vanji moja pekne zelenoocko, tak sa cim skor uzdrav keby som blizsie dojdem ti spravit cajicek a supla by som ti tam aj rumik miesto antib. 🙂 cmuk .. prajem skore uzdravenie ...
Jaj a dari zavidim nakup ,moja mala ma za 2 tyzdne 2 rocky tak pojdem ponakupovat aj sebe aj jej aj tatinkovi nieco .. 🙂
jalo ja som tusim na teba zabudla .... prepac a ako? co nove ????
a kde ste vsetci?????

bambi09
2. lis 2009

ahojte 🙂
fris,myslím,že v Znojme nestretneš ani jednu z nás 😀 😀 😀 😀 ale na koňovi to fičí,ja vás musím dočítať a vyňadrím sa k tomu,čo preberáte 😅
my máme v byte smrad,vonku fučí a ja okná pootvárané,maľujú nám schodište,už druhý týždeň,teraz maľujú tie sokle syntetickou farbou,tak smrad jak v Carihrade 😠 😠 😠 bléééééééééééééééééé 😝

vladkaz1
2. lis 2009

fuu bambi no nic moc ... ten smradik ...
Uz mam navarene jupii dosmazam posledne fasirky 🙂
Dari ,som sa s chuti zasmiala ,nie neupratovala som na druhy krat ,len som riady umyla ,nebola som cele doobedie domka .. mala som objednavku na obocko tak som isla spravit domov a bola som u nasich na navsteve a na nakupe ale len malickosti ..

bambi09
2. lis 2009

veri,ešte som neprečítala všetko,ale som napálená na toho tvojho 😠 😠 😠
mám jedinú radu-byť chvíľu mrcha 😉 nech vidí,že nie si tá,čo bude stále len prikyvovať hlavičkou-že áno,vaše Veličenstvo,ako poviete 😠 😠 😠 vy ste pár,tak nech sa podľa toho aj správa,nie že ja chcem nové auto a čo chceš Ty ma netrápi,toto nem dopadne dobre,musíš si dupnúť,nežne,ale rázne 😉
ja by som ho kopla do... 😠

bambi09
2. lis 2009

vanja,čo som ja robila včera v noci nemôžem dať na verejné fórum,pohoršovala by som verejnosť 😀 😀 😀 😀
som teda v šoku,že sa Ti choroba zhoršuje,tak teda ATB Ťa neminuli ☹ ☹ ☹ čo je to s Tebou?? 😕
máš málo vitamínu S,už som Ti to hovorila 😝 😀

vanja
2. lis 2009

ahoj bambi máš pravdu bude to tým vitamínom S 😀 😀 😀 😀
musím sa po dakom poobzerať 😀 😀 😀
poptom o 22 večer môžeš napísať že čo si robila, nech sa aj my priučíme 😀 😀

a bambi idem odstavovať kvôli tým atb, lebo sú dosť silné aj malá berie, tak aby sa nejako nepomiešali v jej telíčku, tak prestávam kojiť. Od 10-tej me už bez. Lekár síce povedal, že môžem kojiť, ale sa bojím, šak to nie je jeho dieťa.
Už mio je teraz do plaču, že sa to skončí, no ale čo už. Dáko bude. Len uvidíme čo bude v noci ☹

simona55
2. lis 2009

cawte kocky moje, konecne som sa kvam dostala, Vladi mne bolo tak zle ze som bola strasne tazska, ako kilo, a ked som sa otocila v posteli uz bolo zle ,strasne ma boleli klby,ale ked hovorim strasne tak strasne ☹ 😝 😝 ved uz dokina rozmyslala ze mi spravia porod siedmom mesiaci,lebo uz som nevladala chodit, pritom som pribrala za 9mesiacoc 10kg a to neni as tak vela, ale sama som mala esteplus 94kg takze som mala dost. inak s chutamy som problem nemala , nic mi nevadilo , do 7,5mesiaca som vobec nezbadala ze som tehu, lebo som ani nepriberala tak prudko to az potom ked som viac sedela, ja som si zatial porobila zahradku ,sadila atak ale potom ma to uz polozilo poriadne.takze tak ale uz teraz je to fajn nemenila by som ho zanic nasvete, ked sa namna Dvidko usmeje tak citim ze uz mi nic nechyba. 😉 😀 😀 😀 😀 Vani viem ze mat velku rodinu je velmi dobre,ale ta rodina nech je ozajstna, nielen tak ironicky alebo len tak ze som hore nos a ahoj ,caw,ne,ne,ne. a mam rada ludi,aj cudzich,viem snimy byt kamos, pobavit sa a co ja viem co ale ked vydim ze su kumne taky taky ako to nazvat prefikany asi, eeee to nemam rada. Tomu rada davam najavo ze aky mam vstah knemu. chapes ak chces viac vedet tak ip radsej. A zo zdravim si ako uz dobre? Bambula a vy sa mate ako? uz ste vylieceni.? Fris stebou je ako ? a ozaj uz sa ta chcem spitat tvoji rodicia uz neziju? mozno ze u si otm pisala ale som si to nevsimla.

bambi09
2. lis 2009

vanja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale sú aj ATB,čo sa môžu aj pri kojení,tak to ešte zváž 😉
je to na Tebe,tak tu zostanem jediná kojička??? ☹ Rajo,fňuk ☹

vanja
2. lis 2009

ahoj simi, nie sme zdraví, písala som vyššie
a to si len toľko pribrala? Ja som teraz pri druhom pribrala 21 kg, ale našťastie šlo všetko dole, len 2 kg nejdú dáko. Ale ani nechudnem, samo išlo. 😀

bambi09
2. lis 2009

vanja,kuš,Ty čo chceš chudnúť???? 😠 😠 😠 veď budeš priesvitnáááá,neblázni 😕
a ja som dnes tiež dosatala takú sms,že... 😉 kde je moje milujúce dvojča??? 😕 😕

vanja
2. lis 2009

bambi od koho