S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. lis 2009

veri...ako by som videla svojeho brata...klamstvo na klamstvo,žiadne povinnosti....no tu musí otec tvrdo zakročiť.

veronkaj
5. lis 2009

najprv mu to musím povedať pretože on ho ešte ospravedlňuje a verí mu každé slovo

ale ked ja som už dávno hovorila že ho využíva lebo čokolvek chcel natiahol ruku alebo sa s nímpohádal aby dostal na čo potrebuje, že ho nič okrem bab a pc. nezaujíma a že nerobí dobre, že mu všetko dáva pod nos tak sa mu to nepáčilo

a teraz mňa to tiež nenapadlo preverovať len sa mi to nepozdávalo a tak som preverila a toto som zistila. a mladého určite poučili na úrade a myslím že to nieje taký problém si zapamätať že je to 3 týždne nie dva mesiace a že robotu si hladať má a nie že nemôže.

vanja
5. lis 2009

no veronkaj, držím palce, ale s tým musíš urobiť poriadok ☹

veronkaj
5. lis 2009

vanja najhoršie je že moja polovička čo nesúvisí s autami púšťa jedným uchom dnu a druhým von, a uvidím čo povie syn večer, nejako sa ho rafinovane opýtam na ten kurz som zvedavá čo povie.
a večer si prejdem aj to ako fungovali v domácnosti počas manželstva.

vanja - je to jeho syn a pokial mne peniaze na domácnosť dáva a nieje voči mne drzý alebo čo nemôžem sa doň pustiť ani nejako riešiť to si musia sami. uvidíme ale veci sa pohnú postupne a ked nie tak sa potom pohnem ja.
a uvidím čo tá jeho frajerka ako často bude chodiť. nech mám dôvod ked už budem rýpať, že je to pravidlo a nie náhoda.

normálne mi pomáhate, ste zlaté všetky. 😉

jalao
5. lis 2009

no toto je ale spratek!! Uz len tych par informacii mi o nom nespravilo dobru mienku a tymto si mi to len utvrdila 😠 😠 A este sa chce urazat!! 🙄

vanja
5. lis 2009

drž sa a zajtra informuj ako si dopadla.
ale určite sa o tom s polovičkou porozprávaj. 😉

jalao
5. lis 2009

ano, s tymi peniazmi nenarobis nic....ale horsie je, ze si ich on nevazi a ani nema o nic zaujem, ze by sa na vlastne nohy isiel postavit, privyrobit si, usetrit si, alebo co...Takyto pohodlny zivot moze zit donekonecna, ved naco z jeho pohladu daco vlastne menit?? 😅 😅 😅 Peniazky dostava, ma k tomu doma full servis, tak naco by sa namahal???
Ako pises Fris, vidis tam zarodky chovania tvojho bracha, ja si to vzdy tiez premietnem na moje deti, ze ako by som to videla, ak by sa takto chovali oni...ci uz z pohladu chlapca, alebo aj dievcata... 🙄 🙄
Vanjuska, nic nepises o vasej romantickej noci so zalepenymi... 😉 😉 😉

vanja
5. lis 2009

jalao, cez deň to pomáha, nepýta si ,len sa s tým uspokojí, ale v noci, mami odlepiť!
takže v noci sa kojíme aso 4-5x od zaspania až po ráno do tej 9-tej si pospí.

jalao
5. lis 2009

a pred spankom sa normalne napapa? nie je hladna? ci je to uz len taky zvyk... 😅 😅
Ale zlaticko, ze si do 9 pospinka...to som milovala!!

vanja
5. lis 2009

jalao - zvyk
a robím jej večer aj kaše, aj krupičku, ale keď ide spať, musí cickať.

jalao
5. lis 2009

Daj ju spat so segrou, alebo s tatinom...Mozno aj to by zabralo, ktovie 😉 😉 😉

veronkaj
5. lis 2009

presne tak , ja som mu už dávno hovorila, že tým že mu všetko dá pod nos, nič s ním nerieši lebo sa bojí že sa nahnevá a odíde z domu a stratí ho tak je radšej ticho, a vravím že mladý nieje nútený robiť, len občas niečo aby sa nepovedalo,
-vravím, má oblečenie aké len chce a vie ma naštvať ked si vypýta peniaze na značkové veci a potom ich nosí ked ide venčiť psa alebo zbehne pre picu alebo v tom spí.
- má strechu nad hlavou a je mu jedno kolko krát sa kúpe, že celý deň míňa eletkriku aj v noci lebo všetko má pozapínané a že do chladničky chodí kedy len chce a vezme si čo len chce a ked niečo tam mám že to rozdelím medzi osatatných načo by sa pýtal vezme si to celé a kolko chce sa ponúkne a ja sa pýtam a kde to je,?
- ked potrebuje auto bez slova si vezme kľúce a ide kam chce a vráti sa kedy chce - vraj ved je dospelý
- ked potrebuje peniaze príde za otcom a ocko dá.

hovorím on nemá najmenší dôvod o niečo sa snažiť a tým mu vlastne nerobí dobre lebo sa nebude vedieť postaviť sám na nohy, takže to aj tak dopadne a pochybujem že tá jeho kočka ho bude živiť, hoci ked sa pohnevajú ona už robí niečo mu kupi a zas je dobre, ale sex a výlety ich nebudú živiť a prídu aj veci ostatné. a ja som povedala že sa o nich starať nebudem ked budú spolu.

to moja dcéra ked niečo chce dostane ale musí si to aj trochu zaslúžiť, dokonca ona už vo svojom veku si vie našetriť z vreckového na darček na vianoce pre mňa, a vie, že musí aj doma pomáhať. bola inak vedená od malička

zajtra podám hlásenie, uvidím ako bude doma a či vôbec bude mladý doma či nebude zase pre zmenu u frajerky.

vanja. vydržať, a maličká si zvykne nepýtať mliečko, aj ked ti to bude možno už aj ľúto, lebo to je pekný pocit, dojčiť,

fris - doliečovať, nerozčulovať sa a trochu oddychovať,
jalao - mi sme si už pokecali

😀

bambi, darinka, teodorka, tehulka vladkaz a aostatné kde ste???? no skúsim vás pozrieť neskôr. pekný deň vám želám

jalao
5. lis 2009

maj sa pekne Veron a drzim palec, vyriesite to, nedaj sa! 😉 😉 😉

bambi09
5. lis 2009

ahojte 🙂
ženy,vy ma zničíte,kto to má všetko po vás čítať??? 🙄 😀 😀 😀 ale nie,tie 3 strany dočítam,dnes som taká nijaká,pôjdeme sa prejsť,neprší konečne,už mi to lezie na mozog,to počasie 😝
k ostatnému sa vyňadrím postupne 😅
maily sú super,hlavne tá partia "pracujúcich" a kráľovná a spol,ten taký ovisnutý 😀 😀 😀 😀 😝

jalao
5. lis 2009

ahoj Bambi, my sme mleli dnes takmer o jednej a tej istej veci a to bolo mlady vo Veronkinom dome...tak sme ho tu preklepali, chudaciska, sak si prezri, ak budes vladat 😉 😉 No a ta partia manazerov bola fakt vyyyyborna! 😀 😀 😀 a co bolo ovisnute?? 😀 😀 😀

bambi09
5. lis 2009

haha,Ty si to nevidela??daj si dvojklik a uvidííííš 😀 😀 😀
hmmm,k mladému sa vyňadrím,len nie som ešte v obraze 😝

jalao
5. lis 2009

ale kde mam dat ten dvojklik????????????????

bambi09
5. lis 2009

Juli,na tú konkrétnu fotku 😀 😀 😀 a budeš to mať veľkéééé...myslím tú fotku,je to tam vidno,toho šulína 😀 😀 😀

bambi09
5. lis 2009

ono ani jeden nemá slipy,ani trenky,ale ten jeden je teda no,no,no 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. lis 2009

no teda ja neviem,o čom hovoríte 😕 😕 😕

bambi09
5. lis 2009

o zdechlej hlíste 😀 😀 😀 klikni si na fotku tých šulínov s kráľovnou a ten vedľa nej z ľavej strany 😀 😀 😀
má holého šulína ovisnutého,dvojklik moja 😀 😀 😀 😝

teodorka
5. lis 2009

bambi diky 🙂 🙂 prislo 🙂 🙂 no mala je bombova 🙂 a s tymi sluchdlami nemala chybu 😀 😀

jalao
5. lis 2009

no tak co je to tu za chaos?? 😀 😀 😀
sama hlista a sulini.....clovek odide z roboty a uz sa nestaci divit!!! 😝 😝

jalao
5. lis 2009

no nic, idem si po svojom, bavte sa holky, bavte... 😉 😉 😉

teodorka
5. lis 2009

zeny erikasadek mi dnes urobila dobru naladu tymto hitom tak posielam dalej

https://www.youtube.com/watch?v=PVM2Ygm4WUE
nnikka
6. lis 2009

vraciam na prvu stranu susedky 😀

veronkaj
6. lis 2009

dobré ráno babulky,

tak vy ste ma tak nakopli a čuduj sa svet, ja som to doma dokázala v´daka vám

takže tu je to hlásenie

ešte včera som sa nechtiac dozvedela, že synova frajerka bola u nás viac ako pol dňa sama, teda pokial neprišla moja dcéra zo školy. tak ma to vytočilo, hovorím si vo dne v noci sa vyvaljuje a nič, a naštvalo nás to aj preto, lebo minulý týžden sa mojej polovičke stratili peniaze z obálky v aute čo mal pri šeku a nikto iný v tom aute nebol iba polovička, syn a jeho frajerka. nikdy sa nám nič také nestalo až teraz. skoro ho vystrelo. a tak ked sme spolu volali som sa ho pýtala či vie o tom že je u nás už aj cez deň sama kým syn je na kurze. Naštvalo ho to tiež.
večer som prišla domov, a drahý bol skôr doma o pár minút a na prekvapenie umýval riad, lebo bol nahnevaný že synáčik zase po sebe neumil.

pri robení večere som mu vysvetlila aj úrad práce ako to je v skutočnosti aj to som povedala, že sa mi nepáči správanie tej frajerky ani synove. jeho tiež,
mladý išiel odviesť mladú a ked sa vrátil sme sa ho opýtali teda skôr ja že ako to máš s tým kurzom, keby sme o niečom vedeli a ako správne vytušil povedal pekne pravdu. takže robotu mu je jasné že musí zháňať.

potom sme mu povedali že ked je dospelý aj sa tak nárokuje chceme sa s ním ako dospelým porozprávať
tak som mu vysvetlila ja že by mohol trochu pomôcť aj okrem prideléneho vynášania smeti a že keby raz za čas povysával alebo utrel prach nič by sa nestalo lebo nestíhame sám vidí kedy chodíme a dcéra mi nechce pomáhať kvôli tomu,že niekto si tu chodí len sa natiahnuť a prečo by musela pomáhať len ona. potom povedal aj drahý že sa mu nepáči že tu jeho mladá ostáva v dome sama a ani ju nepoznáme. mladý že šak s ňou chodí už rok a ja že áno ale okrem jej krstného mena čo si nám povedal a to že sme ťa prinútili aby si ju naučil pozdraviť nevieme o nej nič.
mladý že ona je divná ona sa s rodičmi nebaví.
😀
no a povedali sme mu teda skôr ja som bola papula nevymáchaná ked aj polovička začala že by mohla zo slušnosti povedať že niečo pomôže upratať alebo že pôjdete nakúpiť a mladý sa do nás pustil, že on tiež u nich nič nemusí robiť a že ona je len v jeho izbe a nič nerobí a ja som na to zahlásila ved to, lenže toto nieje hotel na dovolenku.

a to sa mladý naštval postavil a zvýšil hlas, že čo to má znamenať on tu býva a my že ved práve bývaš tak rieš.

potom sme si robili každý čo treba, ja som si robila papiere, polovička čítala, dcéra učila psa, a drahý zahlási ja nechcem aby sa tu hnevalo necháme to teraz tak. tak vravím že ak si to nedoriešime teda hlavne ty lebo je to tvoj syn a teba rešpektuje ako rodiča a ty máš v tom hlavné slovo tak sa budem hnevať aj ja, uvedom si ty a aj syn to musí pochopiť že mi tu nebývame ako pomocný personál ale preto že ťa ľúbim a ked niekde niekto býva tak sa všetci prispievajú k normálnemu chodu a ked vidia že treba niečo urobiť sa to spraví a ak je problém tak sa nebude nikto urážať ked sa veci povedia nahlas. Ak sa mu nepáči a ak bude odutý jeho vec, vraj je dospelý tak nech sa tak správa, tebe by sa páčilo keby moja dcéra tu mala stále frajera a nič neurobila ani pre domácnosť ona ani jej frajer, že nie. a keby ja som nič nerobila len si chodila od teba pýtať že daj idem na disku.?? nie. no tak, ked ste ho vychovali že v živote bude len ležať a tr....ť tak sa to podarilo ale to neznamená že ked sme sa len dosťahovali nepoviem nič, Ak sa mieni urážať alebo mu vadíme nech si povie ale služky nie sme. to sa môžeme vrátiť aj domov a vy si najmite chyžnú a máš všetko.
potom sa večer išeil s ním ešte do izby porozprávať, bol tam dosť dlho a že už si dal veci ako tak vysvetliť tak uvidíme aký bude teraz voči mne.

no ako som to zládla???

a polovička bola večer prítulná a vraj vôbec nebol nahnevaný že som to takto bez obalu povedala.
a nakoniec bola aj uhorka.
a vy ako???

vanja, bambi, jalao, teodorka, nikinka,darinka, frisbee kde ste:::

jalao
6. lis 2009

Huraaaaaaa! 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
6. lis 2009

No....ja som spokojna...Ma tu este dakto nejaky problem?? sem s nim! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
6. lis 2009

jalao - táto stránka funguje lepšie než manželská, psychologická, právna a rodinná poradňa 😉