S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
10. lis 2009

Vladi,presne,môj mladý fandí Šmajdovi,ale on je puberťák,tak to beriem 😀 😀
ale Leona mala potenciál,100x lepšia,ako pár "spevákov"tam dokopy,okrem Chodúra a Dominiky sú ostatní len čajíček 😝 😝 😝

vladkaz1
10. lis 2009

ja osobne Chodura nemusim ,ide super jasne , ale rovnaky stil ma od zaciatku do konca, podanie prejav a tak .. a ta Dominika sa mi paci 🙂 .. samozrejme je to pohlad a vec .

bambi09
10. lis 2009

tak ja Chodúra tiež nemusím,ale hlas má,len ako píšeš,všetko od neho znie rovnako a je taký odmeraný 😝
ale je to súťaž o speve,tak nech tam je,ale Leona mala tiež zostať ☹
no,čo už,aj to je SS 😝

monicka32
10. lis 2009

Ahojte kočky,ja vas tu obcas čítam a velmi sa mi pači aké mate živ.nazori a viete si tu super glosovat.Niekde vzadu som čítala ako fris niekto posielal sms a ona si vedela vygooglit císlo odosielatela .Mohla by si mi PROSIM dat este raz ten link kde si to nasla?ja to totiž už neviem najst .A k tomu Chodurovi :podla mna ma super hlas ale ten xicht? 😀 😀 vobec to s tym spevom akosi nejde dokopi 😀 Ale velmi sa mi páči Dominika 😅 .A Leona rozhodne vypadnut nemala 😝

jalao
10. lis 2009

ahoj, kobylky, náhodne vám vstupujem do nočnej smeny 🙂 🙂 , dúfam, že za to neschytám penále... Čo sa týka SS, tak spevom je jednoznačne chodúr v čele, ale presne tak, ako osobnosť jej to bieda...včera som si to sama v priamom prenose všimla, že vôbec nevítal kolegov, ktorých posielali schodami hore a bol úplne egoisticky opretý o zábradlie...to ma dosť zarazilo. Čítala som, že on je introvert, ale introvert snád nerovná sa buran???!! 😒
Z dievčat fandím Dominike, je skvelá a včera, ked ju mali akože na vyhadzov s Leonou, som úplne trpla, že koho vyhodia!! Mne tam najviac vadí Ben, ten nevie dať ani vetu a ani pár tonov dokopy, bez urážky....čo na ňom obdivujem, je jeho pohyb a tanec, v tom je najlepší, inak nič...Sotva mu doma rozumieme, ked dačo hovorí...a to po česku rozumieme dosť dobre.. 😒 😒 😒
Idem k malej, stále ma volá, nedá si povedať....Píšte, neskôr, resp. ráno prečítam....
Čo je s Vanjou? Dlho sa tu neukázala...
Držte sa všetky a dobrú nôcku.

vanja
10. lis 2009

ahojte, hlásim príchod na nočnú smenu, dúfam že snehuľa tu nebude dneska ťahať sama, a že všetky trpaslíčky budú v noci doma a nie niekde inde vystrájať. Výnimku majú iba uhorešky, aj to len rýchlovky.
Hrúza a des, chvíľu tu nie som a absencia jak bič. Z toho sa teda nenajeme trpaslíčky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Teda a na mňa ja bude jesť o chvíľku chlebík len čo sa dopečie, mňam. 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a janemusím ani chodúra ani celú superstar, to sú také célé v riti, jak povedala polnišová / celebrity /. 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. lis 2009

ženy,lenivosť všeobecnááá??? 😀 😀 😝
monicka,tu je téma o tých číslach,skús pozrieť,ak potrebuješ 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vanja
10. lis 2009

jalao no tak to čo to toto?

vitaj na nočnej, si chceš nadrobiť? 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

bambi, no tak to jesuber, ty, jalao a ja v jeden čas príspevok :- 😀 😀 😀

jalao
10. lis 2009

baby, to sme všetky tri poslali prispevok o 22.18!!! 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

akurát som o tom písala vyššie rovnako s tebou, telepatia 😀 😀 😀

jalao
10. lis 2009

😀 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

vidím vás,teraz som prišla z vaničky 😀 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

čauko firs, okúpkaná, okúpkaná?
soplíky ešte tečú....... ☹
mne tiekla slina na vínko, už neberiem atb, tak mi môj drahý otvoril, tak popíjam 😀 😀

bambi09
10. lis 2009

to čo je??? 😕 😕 Julčin a vanjin príspevok mi až teraz nebehli 😅 😅 😠
už aj kôň je lenivýýýýý 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

monicka,ja som to číslo napísala do googlu,a ono mi to vyhodilo debatu,kde si ľudia vymieňajú tieto informácie 😉

vanja
10. lis 2009

ja ti furt napíšem firs namiesto fris, ale už tam si iba dodaj t a budeš first lady pre nás tu.

jalao
10. lis 2009

fris, minula si nas o 3 minutky... 😉 😉 😉
VAnja, nekaz mi autoritu v Ordinácii 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

tak je bambi, musíš sa pozrieť aj vyššie či niekto nebol skôr ako ty 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

ále jalao tam ma nikto nepozná, 😀 😀 😀
teda dúfam 😅 😅

jalao
10. lis 2009

vanja, ja ked si dám pohárek, tiež sa mi pletú písmenká, netráp sa.. 😀 😀 😀

bambi09
10. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nem možnééééé 😅 😅 😅 22:18 😀 😀

vanja
10. lis 2009

ja keď som ožratá tak sa mi nepletú :- 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

jalao a už vôbec sa netrápim 😀 😀 😀
bambi aleluja, káblik, káblik??????

bambi09
10. lis 2009

vanji,ja som pozerala a nikde nič,až keď som to odoslala 😅 😅 😅

vanja
10. lis 2009

to sa aj mne stáva 🙂

frisbee
autor
10. lis 2009

vedúca,ty si tu first 😀 😀 😀 😀

vanja
10. lis 2009

fris plat ti aj tak nezvýšim 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

ja pojdem aj za chleba 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. lis 2009

na koňa 😀 😀 😀